4,8



Na základě 6 hodnocení
AXE 3v1 sprchový gel a šampon Ice Chill XL 12x 400ml sprchový gel pro muže sprchový gel pro muže šampon
1 485,35 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 290,39 Kč-194,96Kč
268,83 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sprchový gel 3v1 Men+Care Sport Care Endurance, 400 ml843,40 Kč/1l
337,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Pánský sprchový gel 3v1 Sensitiv 200ml2 086,15 Kč/1l
417,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Palmolive Gel Men Energising 3v1 do sprchy 750 ml366,65 Kč/1l
274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Juliette Has A Gun Not A Shower Gel sprchový gel 250ml2 488,28 Kč/1l
622,07 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sprchový gel Axe Magnum Gold Caramel Billionaire Limited Edition pro dlouhotrvající svěžest a vůni dermatologicky testováno 250 ml 12 kusů
560,10 Kč/1l
1 680,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

AXE 8720181204173, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo, Čerstvý
6 428,80 Kč/1l
1 777,79 Kč
-170,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 607,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

AXE WILD FRESH BERGAMOT & PINK PEPPER BODY WASH, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo, Univerzální
2 529,60 Kč/1l
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Gelový sprchový gel Axe Awake Revive 250ml
620,56 Kč/1l
155,14 Kč
Prodejce: MANADA

Osvežující Sprchový Gel s Insta Cool Efektem, 250 ml
383,64 Kč/1l
95,91 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sprchový gel Axe Alaska 250ml
1 100,00 Kč/1l
275,00 Kč
Prodejce: somnia24

Axe Sprchový gel a šampon 3 v 1 Dark Temptation XL pro dlouhotrvající svěžest a vůni po sprchování dermatologicky testováno 400 ml 12 kusů
588,59 Kč/1l
706,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

6x sprchový gel Axe – 400 ml – alaska
5 723,90 Kč/1l
2 289,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

(DOMOV) Mužský třívejcový gel na tělo a vlasy - Osvežující péče ve sprše, 225 ml
614,09 Kč/1l
138,17 Kč
Prodejce: M_plus_L

Axe sprchový gel Africa 700ml
264,20 Kč/1l
184,94 Kč
Prodejce: VOPH_CZ

Żel pod prysznic do wanny o zapachu czarna jeżyna blackberry 5L DEN
0,06 Kč/1kg
335,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dove - Men+Care Cool Fresh Body And Face Wash 400ml
1 115,25 Kč/1l
446,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Ax XL – 3 v 1 sprchový gel – Ice Chill – Icy Menthol – Insta Cool – 400 ml – výhodné balení – 2 kusy
881,89 Kč/1l
851,73 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Axe Axe Ice Chill 3 v 1 sprchový gel - 6 x 400 ml - hodnotné balení
3 225,97 Kč/1l
1 485,35 Kč
-194,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 290,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

SALTHOUSE Sprchový gel 3v1 pro muže Sensitive (250 ml)
1 770,28 Kč/1l
442,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sprchový gel pro muže Restart (Shower Gel) 400 ml
192,92 Kč/1kg
151,00 Kč
-73,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
77,17 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
AXE Sprchový gel a šampon 3 v 1 Ice Chill XL pro dlouhotrvající svěžest a vůni dermatologicky testováno, 12x400 ml
- AXE Sprchový gel a šampon 3 v 1 Ice Chill XL byl vytvořen pro muže, kteří jdou svou cestou od začátku do konce
- Novinka: 12hodinová osvěžující vůně - dlouhotrvající svěžest a vůně s nádechem arktického vánku
- Upoutejte pozornost neagresivním způsobem - s chladivou vůní zmrzlé máty a limetky vydrží pocit svěžesti po sprchování až 8 hodin
- Sprchový gel s technologií Skin Active: prebiotika na rostlinné bázi, která podporují dobré kožní bakterie a snižují množství kožních bakterií způsobujících zápach, zajišťují méně tělesného zápachu a více vůně AXE
- Sprchový gel má neutrální pH pokožky, je dermatologicky testován a obsahuje 5x více hydratačních látek - pro tu nejlepší péči AXE
- Tento pánský sprchový gel oživuje smysly a poskytuje intenzivní péči
Jsou chvíle, kdy potřebujete zůstat chladní a vychlazení. Co může být lepšího než osvěžující sprchový gel, který vás zchladí víc než prsty ledního medvěda? Navíc s neuvěřitelně osvěžující vůní zmrzlé máty a limetky. S tělovým gelem AXE Ice Chill XL vám pocit svěžesti po sprchování vydrží až 8 hodin a už nikdy se nezapotíte. Sprchový gel s novým složením pro 12 hodin dlouhotrvající svěžesti osvěží muže, aktivuje celé tělo a připraví vás na celý den. Díky speciálnímu složení 3 v 1 zažijete intenzivní péči o tělo, vlasy i obličej. To však není vše: sprchový gel AXE obsahuje novou patentovanou technologii Skin Active: prebiotika na rostlinné bázi, která podporují dobré kožní bakterie a snižují množství kožních bakterií způsobujících zápach. Výsledek: méně tělesného zápachu, více vůně AXE. Obsahuje také 5x více hydratačních látek - pro tu nejlepší péči AXE. Sprchový gel má také neutrální pH pokožky a je dermatologicky testován. Použití: Koupelový sprchový gel je vhodný pro všechny typy pokožky: Navlhčete suchou pokožku ve sprše, tělový gel rozetřete v dlaních. Na tělo naneste pěnu. Důkladně opláchněte. Pocit čistoty. Příjemně voní. Sprchový gel AXE poskytuje 12hodinovou osvěžující vůni - dlouhotrvající svěžest s osvěžující vůní. AXE znamená udržitelnost - 87 % složek sprchového gelu je přírodního původu. Sprchový gel a šampon AXE Ice Chill XL - jednoduše se ve sprše ochlaďte! AXE - Vůně připravena
- Model
- Ice Chill XL
- Hmotnost
- 4800 g
- Objem
- 4800 ml
- Složení
- Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Citric Acid, Cocamide MEA, Disodium EDTA, Glycerin, Lippia Citriodora Flower/Leaf/Stem Water, Menthol, Parfum, PPG-12, Sodium Benzoate, Benzyl Salicylate, Limonene, CI 19140, CI 42090.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8717163648759
- Číslo produktu
- 8717163648667
- Model
- Ice Chill XL
- Hmotnost
- 4800 g
- Objem
- 4800 ml
- Složení
- Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Citric Acid, Cocamide MEA, Disodium EDTA, Glycerin, Lippia Citriodora Flower/Leaf/Stem Water, Menthol, Parfum, PPG-12, Sodium Benzoate, Benzyl Salicylate, Limonene, CI 19140, CI 42090.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8717163648759
- Číslo produktu
- 8717163648667
K tomu se hodí také

Tabac Original SG 400 ml M
590,00 Kč/1l
242,00 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
236,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l
189,80 Kč/1l
948,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hugo Boss Boss Bottled SG 150 ml M
1 993,33 Kč/1l
299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Thierry Mugler Angel Parfémovaný sprchový gel 200ml
6 162,80 Kč/1l
1 232,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

AXE COLLISION Duschgel
216,00 Kč/1l
54,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Sprchový gel KORRES Mint Tea 1000 ml
601,95 Kč/1kg
601,95 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Marbert Gel Man Classic koupelový a sprchový gel
1 227,95 Kč/1l
491,18 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Clinique Aromatics Elixir Body Wash, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální
6 393,35 Kč/1l
1 278,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Fenjal Sprchový olej Classic Přírodní olej a klasická vůně 225ml
639,42 Kč/1l
143,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Foamie - What A Man Shower Body Bar 3 in 1 90.0g
178,95 Kč/1kg
178,95 Kč
Prodejce: VISO

Le Petit Marseillais Żel pod prysznic Mak & Bawełna, 400 ml
242,60 Kč/1l
97,04 Kč
Prodejce: UCB-FASHION-OUTLET

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!
542,97 Kč/1l
542,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Dermalogica čistící pěna Clearing Skin Wash 500 ml
3 672,58 Kč/1l
1 836,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml
559,86 Kč/1l
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Sprchový gel Fa – Bali Kiss, 250 ml
9 645,60 Kč/1l
754,25 Kč
-271,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
482,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Porsche Design 180 Black šampon na vlasy a tělo (200 ml)
2 203,15 Kč/1l
440,63 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Isdin Germisdin Original sprchový gel bez mýdla 1000ml
383,00 Kč/1l
383,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Linola Radioderm sprchová péče 200 ml
1 914,80 Kč/1l
382,96 Kč
Prodejce: apohealth

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť
3 359,62 Kč/1l
1 679,81 Kč
Prodejce: Rareparfum

Versace Eros Invigorating Shower Gel 250ml
1 976,12 Kč/1l
494,03 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Eau De Rochas - sprchový gel, 500 ml
1 180,53 Kč/1kg
708,32 Kč
Prodejce: somnia24

Magno Classic, Sprchový gel, 550 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Smíšená pleť
245,45 Kč/1l
135,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Dior Fahrenheit, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Pánské, Tělo, AQUA (WATER) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● POLYSORBATE 20 ● PARFUM (FRAGRANCE) ● LAURETH-3...
5 331,15 Kč/1l
1 116,00 Kč
-49,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 066,23 Kč
Prodejce: PerfumTraders

EUBOS Basic Care Tuhá mycí tyčinka, 1 mýdlová tyčinka
1 787,28 Kč/1l
223,41 Kč
Prodejce: apohealth

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml
817 839,96 Kč/1l
817,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

5 x alverde přírodní kosmetika MEN - sprchový gel 3v1 Rough Nature (5 x 200 ml)
799,00 Kč/1l
799,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Koupelový a sprchový gel Rhubarb & Rose (Bath & Shower Gel) 300 ml
2 878,37 Kč/1l
863,51 Kč
Prodejce: EasoMagno

Irish Spring | Sprchový gel 5 v 1 - 591 ml - Čisticí - Hydratační - Šampon
329,93 Kč/1l
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Iceberg Parfum For Women - parfémovaný gel do koupele a sprchy
187,80 Kč/1l
75,12 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Mohu naprosto doporučit
Ohodnoceno dne 13. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Čisticí přípravek Octenisan 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
158,81 Kč
Prodejce: apohealth
317,62 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M
371,04 Kč
-16,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
354,31 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 771,55 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817 839,96 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 367,68 Kč
-35,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 332,26 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 661,30 Kč/1l

LaQ, Čistící gel a šampon pro krávy, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1l

Gucci Guilty, Sprchový gel, 150 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
803,51 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 356,73 Kč/1l

Sisley Soir de Lune sprchový gel pro ženy 200 ml
1 352,27 Kč
-34,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 317,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 391,53 Kč/1kg

Bioderma Atoderm, Sprchový gel, 1000 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,22 Kč
Prodejce: Serica
442,22 Kč/1l

Bioderma Atoderm Sprchový gel, 1l - Čistý a jemný sprchový gel pro citlivou pokožku, hydratuje a chrání. Navržen dermatology, vhodný i pro dětskou pokožku.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
448,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
448,00 Kč/1l

Dior Fahrenheit, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Pánské, Tělo, AQUA (WATER) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● POLYSORBATE 20 ● PARFUM (FRAGRANCE) ● LAURETH-3...



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 116,00 Kč
-49,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 066,23 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 331,15 Kč/1l