Medové kuličky z kukuřičných vloček, příchuť medu, 300g | TURTLE

105,33 Kč

97,14 Kč-8,19Kč

323,80 Kč / 1kg

plus 320,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – st 7. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g
Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g
1 118,17 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
458,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
189,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro NESTLE CINI-MINIS Cerealien 625g
NESTLE CINI-MINIS Cerealien 625g
342,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
214,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kluth Chia semínka bez lepku
Kluth Chia semínka bez lepku
497,38 Kč/1kg
248,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ovesné křupavé müsli - Extra čokoláda 300g
Ovesné křupavé müsli - Extra čokoláda 300g
342,13 Kč/1kg
159,10 Kč
-56,46 Kč
102,64 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro turtle Cocoa Smiles, Cocoa, 300 g, Matice, Palmový olej, 349 kcal, 1459 kJ, 2,9 g
turtle Cocoa Smiles, Cocoa, 300 g, Matice, Palmový olej, 349 kcal, 1459 kJ, 2,9 g
312,87 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
93,86 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kellogg Crunchy Nut Granola Classic lahodná směs 380g
Kellogg Crunchy Nut Granola Classic lahodná směs 380g
879,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
334,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Snídaňové cereálie Kellogg's Coco Pops 330 g – křupavé čokoládové rýžové vločky
Snídaňové cereálie Kellogg's Coco Pops 330 g – křupavé čokoládové rýžové vločky
628,42 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kukuřičné vločky s tmavou čokoládou – kukuřičné vločky s čokoládovou polevou, 250 g | TURTLE
Kukuřičné vločky s tmavou čokoládou – kukuřičné vločky s čokoládovou polevou, 250 g | TURTLE
855,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
213,99 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kellogg's Tresor Choco Nut (620 g)
Kellogg's Tresor Choco Nut (620 g)
1 184,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
863,52 Kč
-129,44 Kč
734,08 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Marshmallow Crunchies – cereálie z celozrnné ovesné a rýžové mouky s marshmallows, 300g | TURTLE
Marshmallow Crunchies – cereálie z celozrnné ovesné a rýžové mouky s marshmallows, 300g | TURTLE
445,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
133,65 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Snídaňové vločky Nestle Cheerios 210 g
Snídaňové vločky Nestle Cheerios 210 g
366,82 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Nestlé 12519998 Nestlé MIX Cereal 200,0 g
Nestlé 12519998 Nestlé MIX Cereal 200,0 g
1 209,25 Kč/1kg
241,85 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro KITKAT Cereálie Snídaňové cereálie z celozrnné pšenice s typickou oplatkou KITKAT 7 balení (7x330g balení)
KITKAT Cereálie Snídaňové cereálie z celozrnné pšenice s typickou oplatkou KITKAT 7 balení (7x330g balení)
1 251,09 Kč/1kg
3 503,04 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Kölln Haferfleks® Honey, 375g
Kölln Haferfleks® Honey, 375g
945,12 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
354,42 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro D - Křupavá špalda s medem 375g
D - Křupavá špalda s medem 375g
207,87 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Křupavé snacky - špaldové 110g
Křupavé snacky - špaldové 110g
507,64 Kč/1kg
55,84 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Spekulatius – křupavé, bezlepkové sušenky, 300 g | HAMMERMÜHLE
Spekulatius – křupavé, bezlepkové sušenky, 300 g | HAMMERMÜHLE
433,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Banán Schoko Crunchy 300g
Banán Schoko Crunchy 300g
390,20 Kč/1kg
117,06 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Granola Himbeere 350g
Granola Himbeere 350g
309 457,15 Kč/1kg
108,31 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Křupavé kuličky s medem. Skvělý klasický pokrm, který si oblíbí jak děti, tak dospělí.
Seznam přísad
Kukuřičná mouka*, nerafinovaný třtinový cukr*, kukuřičný sirup*, med* 2%, sůl. *Z certifikované ekologické produkce
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g: Energie: 1534 kJ / 361 kcal Tuky: 0,6 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 82 g z toho cukry: 24 g Bílkoviny: 5,5 g Sůl: 1,0 g
Hmotnost
300 g
Potravinářský podnik
TURTLE
Prodejní název
Medové kuličky z kukuřičných vloček, příchuť medu, 300g | TURTLE
Výrobce
Kód EAN
5425038430394

Seznam přísad
Kukuřičná mouka*, nerafinovaný třtinový cukr*, kukuřičný sirup*, med* 2%, sůl. *Z certifikované ekologické produkce
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g: Energie: 1534 kJ / 361 kcal Tuky: 0,6 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 82 g z toho cukry: 24 g Bílkoviny: 5,5 g Sůl: 1,0 g
Hmotnost
300 g
Potravinářský podnik
TURTLE
Prodejní název
Medové kuličky z kukuřičných vloček, příchuť medu, 300g | TURTLE
Výrobce
Kód EAN
5425038430394
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
345,43 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
345,43 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Kellogg Company Smacks, Pšeničné vločky, 400 g, Přírodní
Kellogg Company Smacks, Pšeničné vločky, 400 g, Přírodní
343,80 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
137,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kellogg Crunchy Nut Granola Classic lahodná směs 380g
Kellogg Crunchy Nut Granola Classic lahodná směs 380g
879,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
334,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 45
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop
Obrázek produktu pro Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 1216
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics
Obrázek produktu pro Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 2190
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore
Obrázek produktu pro Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 35
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Kellogg Company Tresor Choco Nut, Ucpávky, 410 g, Matice
Kellogg Company Tresor Choco Nut, Ucpávky, 410 g, Matice
863,46 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
354,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Polsterbett 90x200 Grau Bettkasten Tagesbett Schlafcouch Gästebett Ausziehbar
Polsterbett 90x200 Grau Bettkasten Tagesbett Schlafcouch Gästebett Ausziehbar
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 35
8 032,63 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Homestyle4u
Obrázek produktu pro Sluchátka do uší GRUNDIG Sport TWS, včetně mikrofonu, černá
Sluchátka do uší GRUNDIG Sport TWS, včetně mikrofonu, černá
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 248
746,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo
Obrázek produktu pro Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
747,38 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
97,16 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 181
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise
Obrázek produktu pro turtle 5425038430424, Křupavá čokoláda, 300 g, Cocoa
turtle 5425038430424, Křupavá čokoláda, 300 g, Cocoa
364,37 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
109,31 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro MP3 / MP4 přehrávač 32 GB hudební přehrávač 1,8palcová obrazovka Přenosný MP3 hudební přehrávač s FM rádiem diktafon pro děti dospělé
MP3 / MP4 přehrávač 32 GB hudební přehrávač 1,8palcová obrazovka Přenosný MP3 hudební přehrávač s FM rádiem diktafon pro děti dospělé
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 42
707,12 Kč
2% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping
Obrázek produktu pro Žitný chléb Light&Cross crispbread
Žitný chléb Light&Cross crispbread
292,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kukuřičné vločky s tmavou čokoládou – kukuřičné vločky s čokoládovou polevou, 250 g | TURTLE
Kukuřičné vločky s tmavou čokoládou – kukuřičné vločky s čokoládovou polevou, 250 g | TURTLE
855,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
213,99 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Slepice, kohouti, kuřata - venkovní dekorace odolná proti povětrnostním vlivům
Slepice, kohouti, kuřata - venkovní dekorace odolná proti povětrnostním vlivům
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
2 095,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KLKCommerce
Obrázek produktu pro Esstisch >Bomuli< in Weiß - 180x75x90cm (BxHxT)
Esstisch >Bomuli< in Weiß - 180x75x90cm (BxHxT)
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 64
6 206,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: moebelando
Obrázek produktu pro PiCK UP! 40620 PiCK UP! Sušenkové tyčinky „Choco minis“, sáček
PiCK UP! 40620 PiCK UP! Sušenkové tyčinky „Choco minis“, sáček
933,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
118,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 182
877,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LANG-ON
Obrázek produktu pro Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 T Discs, kávové kapsle
Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 T Discs, kávové kapsle
1 925,42 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 36
462,10 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Křišťálový lustr stropní světlo stropní svítidlo pro jídelnu koupelnu ložnici obývací pokoj
Křišťálový lustr stropní světlo stropní svítidlo pro jídelnu koupelnu ložnici obývací pokoj
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 913,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Easybuy
Obrázek produktu pro ZMH LED Strip 20m Light Smart RGB Tape Adjustable for Christmas Party Bar Interior Design
ZMH LED Strip 20m Light Smart RGB Tape Adjustable for Christmas Party Bar Interior Design
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 336
609,99 Kč
8% poukaz
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: ZMH
Obrázek produktu pro Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g
Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g
1 118,17 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
458,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro ProfiCook PC-FR 1200 H, Horkovzdušná fritéza, 11 l, 200 °C, Samostarný, Černá, Nerezová ocel, Dotyk
ProfiCook PC-FR 1200 H, Horkovzdušná fritéza, 11 l, 200 °C, Samostarný, Černá, Nerezová ocel, Dotyk
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 95
3 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK
Obrázek produktu pro NESTLE NESQUIK DUO Cereálie 325g
NESTLE NESQUIK DUO Cereálie 325g
462,28 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
150,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Kellogg‘s 6061907005 Kellogg‘s choco krispies Cornflakes  420,0 g, 1 St., Obrázek vytvořený pomocí AI
Kellogg‘s 6061907005 Kellogg‘s choco krispies Cornflakes 420,0 g, 1 St.
663,17 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
278,53 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Arkádová hra TOMY Obstacle Course 2 T73109
Arkádová hra TOMY Obstacle Course 2 T73109
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
607,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Toyrama
Obrázek produktu pro Těstoviny Barilla Bavette No. 13 Italské těstoviny č. 1 v Itálii 500g
Těstoviny Barilla Bavette No. 13 Italské těstoviny č. 1 v Itálii 500g
75,26 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 15
37,63 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 124
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 14. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Medové kuličky
Ohodnoceno dne 21. prosince 2025 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
518,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 102,81 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
426,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 066,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
364,91 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
973,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA
MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
461,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 308,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
402,17 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
13 405,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
389,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 039,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD
GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
477,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 386,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
316,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
309,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
139,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA
KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
426,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 132,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD
SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
419,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 099,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lion Wildcrush Cerealien 600g
Lion Wildcrush Cerealien 600g
702,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 171,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g
Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
626,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 205,46 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g
Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
728,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 300,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice
Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
901,12 Kč
-134,99 Kč
766,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 868,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g
Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
481,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g
Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
458,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 118,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
189,47 Kč/1kg