4,2



Na základě 5 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lattafa Yara Elixir EDP 100 ml W6 175,00 Kč/1l
617,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Další informace o reklamě
Rabanne Olympéa EDP 80 ml W21 712,50 Kč/1l
1 737,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Widian Spray113 009,40 Kč/1l
5 650,47 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa YARA Room Spray 300ML Dlouhotrvající osvěžovač vzduchu pro domácnost Koupelna a auto Odstraňovač zápachu
611,10 Kč/1l
183,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Yara parfémovaný olej Roll-On 10 ml W
13 483,00 Kč/1l
138,25 Kč
-3,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
134,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Černý rybíz, Mandarinka, Gardénie
5 462,50 Kč/1l
546,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
6 140,00 Kč/1l
614,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Lattafa Asad, Pánské, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Asdaaf Ameerat Al Arab EDP 100 ml W
5 201,20 Kč/1l
520,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Pride Fakhar Rose EDP 100 ml W
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Raghba EDP 100 ml + DEO ve spreji Sheikh Al Shuyukh 50 ml UNISEX
4 237,80 Kč/1l
423,78 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lattafa Yara Collection dárková sada pro ženy Set 4 x 5 ml
90 986,00 Kč/1l
472,11 Kč
-17,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
454,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarinka, Růžový pepř, Kakao, Jasmín, Levandule, Pralinka
6 412,50 Kč/1l
641,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
7 847,30 Kč/1l
784,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Yara EDP Yara 25 ml + EDP Yara Candy 25 ml + EDP Yara Moi 25 ml + EDP Yara Tous 25 ml W
10 757,30 Kč/1l
1 075,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Mléko, 1 kusů
7 000,00 Kč/1l
700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPerfumesHome

Lattafa Oud Mood DEO ve spreji 200 ml UNISEX
480,15 Kč/1l
96,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Deodorant ve spreji Yara je dokonalým doplňkem dámské stejnojmenné dřevitě-vanilkové vůně pro ženy. Aromatická kompozice začíná mandarinkou, heliotropem a orchidejí. Srdce je plné tropických květin. Vanilka, santalové dřevo a pižmo zakončují kompozici. Deodorant vám poskytne ochranu před nepříjemnými pachy a dlouhotrvající pocit svěžesti.
Dámský deodorant ve spreji
otočník,mandarinka tanžerina,orchidej
gurmánské tóny,tropické tóny
pižmo,vanilka,santalové dřevo
Osvěžovač vzduchu ve spreji do pokojů, koupelen a vhodný do každé místnosti. Osvěžovač vzduchu je k dispozici v mnoha krásných vůních, které eliminují zápach a udržují váš domov svěží. Tento osvěžovač vzduchu můžete použít jako osvěžovač vzduchu v autě nebo doma.
osvěžovač vzduchu ve spreji, který lze použít jako dárek nebo pro každodenní použití v domácnosti. množství 200 a 300 ml
Složení bez skvrn s dlouhotrvajícím účinkem je bezpečné pro použití v autě i doma.
S těmito osvěžovači vzduchu okamžitě proměníte své prostředí v auru svěžesti a uvolnění.
Vylepšený osvěžovač vzduchu. Krabicové balení osvěžovače vzduchu ve spreji bylo navrženo s ohledem na vůni a je velmi jedinečné, elegantní a bezchybné.
Lattafa Yara je vůně pro ženy, které se rády nechají unést do exotického světa smyslných vůní a elegance. Vrchní tóny orchideje, otočníku a mandarinky tvoří osvěžující a svěží úvod, který vás okamžitě okouzlí svou lehkostí a energií. Tyto květinově-citrusové akordy přinášejí pocit probuzení a svěžesti, což z této vůně dělá ideální doplněk pro každodenní nošení.V srdci vůně se rozvíjejí střední tóny plné gurmánských a tropických akcentů, které přinášejí do kompozice sladkost a bohatost. Tato unikátní kombinace vytváří nezapomenutelný zážitek plný chutí a vůní, které evokují teplé slunečné dny a exotické destinace. Yara se díky těmto tónům stává vůní, která působí neodolatelně a svůdně.Základní tóny vanilky, pižma a santalového dřeva dodávají vůni hloubku a hřejivou smyslnost, která zůstane s vámi dlouho po aplikaci. Tato kombinace zajišťuje dlouhotrvající intenzitu a jemnou eleganci, kterou každá žena ocení. Lattafa Yara je perfektní volbou pro ty, které hledají vůni, jež kombinuje svěžest, sladkost a nezaměnitelnou sofistikovanost.
- Rozměry
- 200 ml
- Model
- Yara
- Hmotnost
- 0.193 kg
- Objem
- 200 ml
- Složení
- ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE (PARFUM), WATER (AQUA), BUTANE, PROPANE, 2-METHYL 5-CYCLOHEXYLPENTANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LINALOOL, LIMONENE, COUMARIN, BENZYL BENZOATE.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 6291108734940
- Číslo produktu
- 2029501
- Rozměry
- 200 ml
- Model
- Yara
- Hmotnost
- 0.193 kg
- Objem
- 200 ml
- Složení
- ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE (PARFUM), WATER (AQUA), BUTANE, PROPANE, 2-METHYL 5-CYCLOHEXYLPENTANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LINALOOL, LIMONENE, COUMARIN, BENZYL BENZOATE.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 6291108734940
- Číslo produktu
- 2029501
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Yara parfémovaný olej Roll-On 10 ml W
13 483,00 Kč/1l
138,25 Kč
-3,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
134,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa YARA Room Spray 300ML Dlouhotrvající osvěžovač vzduchu pro domácnost Koupelna a auto Odstraňovač zápachu
611,10 Kč/1l
183,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Yara Tous DEO ve spreji 200 ml W
674,15 Kč/1l
134,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Černý rybíz, Mandarinka, Gardénie
5 462,50 Kč/1l
546,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Asad, Pánské, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
6 140,00 Kč/1l
614,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Lattafa Yara Tous EDP 100 ml W
5 225,00 Kč/1l
522,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
7 847,30 Kč/1l
784,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Raghba EDP 100 ml + DEO ve spreji Sheikh Al Shuyukh 50 ml UNISEX
4 237,80 Kč/1l
423,78 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Asdaaf Ameerat Al Arab EDP 100 ml W
5 201,20 Kč/1l
520,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarinka, Růžový pepř, Kakao, Jasmín, Levandule, Pralinka
6 412,50 Kč/1l
641,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, 1 kusů
6 066,70 Kč/1l
606,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPerfumesHome

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
6 961,10 Kč/1l
696,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Lattafa Pride Fakhar Rose EDP 100 ml W
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Ameerat Al Arab Prive Rose EDP 100 ml W
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Yara parfémovaný olej 20 ml W
24 752,50 Kč/1l
495,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
12 923,33 Kč/1l
969,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
6 518,50 Kč/1l
651,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic parfémovaná voda unisex 100 ml
6 151,20 Kč/1l
615,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Růže, White rose, Labdanum, Kůže, Pižmo, Vanilka, Vetiver
7 800,00 Kč/1l
780,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: pttonline

Lattafa Yara Collection dárková sada pro ženy Set 4 x 5 ml
90 986,00 Kč/1l
472,11 Kč
-17,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
454,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Confidential Private Gold EDP 100 ml UNISEX
4 620,00 Kč/1l
462,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
4 064,30 Kč/1l
406,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Rave Now Women EDP 100 ml W
3 967,30 Kč/1l
396,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%20% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
20%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nechutná kvalita
Výrobek nesplňuje to, co slibuje. Koupila jsem si deodoranty za 1 €, které jsou světově lepší. Nechrání proti potu, neodstraňuje zápach potu a je velmi cítit mýdlem. Výrobku dávám známku 1.
Ohodnoceno dne 31. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chloé Eau De Parfum, Ženy, 50 ml, Nedoplnitelná lahvička, Pivoňka, Magnoliová, Růže, Ambra, Cedr



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
1 364,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
27 280,00 Kč/1l

Kenzo Flower by Kenzo EDP plnitelný 100 ml W



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(112)Počet hodnocení: 112
1 267,00 Kč
-44,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 223,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
12 230,00 Kč/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Švestka, Rumunský, Kokosová, Tuberóza



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(47)Počet hodnocení: 47
878,75 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
8 787,50 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Femme EDP 100 ml W



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 096,00 Kč
-62,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 034,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
10 340,00 Kč/1l

Parfémovaná voda - LUMINOUS WAVES - Volare, Objem: 100ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
572,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
5 725,00 Kč/1l

Parfémovaná voda - KENZIE MARSHMALLOW DREAM - Volare, Objem: 100ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(16)Počet hodnocení: 16
572,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
5 725,00 Kč/1l

Versace Crystal Noir Parfém 90 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(24)Počet hodnocení: 24
1 881,00 Kč
-107,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 774,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
19 711,11 Kč/1l

The Woods Collection Natural Royal Night EDP 100 ml UNISEX



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
1 021,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
10 210,00 Kč/1l

Verset Parfums Luz Adriana Parfm 15ml
170,56 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
11 370,67 Kč/1l

Lattafa Atlas EDP 55 ml UNISEX



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(182)Počet hodnocení: 182
760,00 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
13 818,18 Kč/1l

Lattafa Khamrah Dukhan, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, 1 kusů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(167)Počet hodnocení: 167
688,75 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
6 887,50 Kč/1l

Volare Vanilkové lusky 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
750,00 Kč
-25,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
725,00 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
7 250,00 Kč/1l

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(336)Počet hodnocení: 336
705,38 Kč
Prodejce: Serica
7 053,80 Kč/1l

Giorgio Armani Si Eau de Parfum 100ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(221)Počet hodnocení: 221
2 243,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
22 430,00 Kč/1l

Masaki parfémovaná voda Shiro pro ženy 40 ml - Masaki Matsushima



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 046,80 Kč
-26,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 019,93 Kč
Prodejce: PerfumTraders
25 498,25 Kč/1l

JFenzi La Furia Women Eau de Parfum 100 ml - Orientálně-květinová dámská vůně s vanilkou, pačuli a exotickou pitahájou



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
379,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 799,90 Kč/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 359,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
26 216,22 Kč/1l

Parfémovaná voda - MOROCCAN DREAM - Volare, Objem: 100ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
600,00 Kč
-27,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
572,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
5 725,00 Kč/1l

Armaf Odyssey Mandarin Sky EDP 100 ml M



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(121)Počet hodnocení: 121
688,75 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
6 887,50 Kč/1l

Nikos Sculpture Parfém 100 ml M



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(52)Počet hodnocení: 52
983,45 Kč
Prodejce: PerfumTraders
9 834,50 Kč/1l