5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Anhalt GmbH SPORT LAVIT zahřívací olej 250 ml,- -529,29 Kč/1kg
326,04 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Neroli 10% (5 ml)69 328,00 Kč/1l
346,64 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Masážní olej s arnikou, 200 ml1 573 599,93 Kč/1kg
472,08 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Bolusso Black Massage Oil Warmer - ohřívač masážního oleje 30 až 65 stupňů - Guasha - masážní přístroj - obsahuje 2 dávkovače a masážní nástroj6 033,96 Kč/1l
1 508,49 Kč
Prodejce: ShopToppers

Hadí jed masážní gel 380 ml
392,11 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: MBORetail

Sportovní masážní olej Arnika, malé balení 10 ml | WELEDA
12 682,61 Kč/1kg
116,68 Kč
Prodejce: apohealth

Alpa masážní gel Kostivál 100ml-poslední 1ks
966,00 Kč/1l
96,60 Kč
Prodejce: MBORetail

Kneippův masážní olej You & I
1 044 650,03 Kč/1kg
208,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tělový a masážní olej Ricinový, ml: 100
4 670,00 Kč/1l
467,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Intimní - balzám 50ml
8 967,00 Kč/1l
269,01 Kč
Prodejce: apohealth

Muskelwohl – bio masážní olej 50 ml
6 940,40 Kč/1l
347,02 Kč
Prodejce: taleoo

DaniChou masážní olej med 250 ml
4 921,36 Kč/1l
1 230,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Masážní svíčka - Ylang Ylang 110 ml
2 872,73 Kč/1l
316,00 Kč
Prodejce: HABYS

Bio tělový a masážní olej - Atopikderm, 50 ml
3 165,33 Kč/1kg
474,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Masážní olej Růže 500 ml
342,00 Kč/1l
171,00 Kč
Prodejce: HABYS

Hřejivé masážní mléko, 200 ml
192,54 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

DaniChou Masážní olej Vanilka 250 ml
5 861,60 Kč/1l
1 465,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Bio tělový a masážní olej - Celulinie, 50 ml
10 017,00 Kč/1l
500,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Retterspitz masážní mléko 125 ml
2 292,64 Kč/1kg
339,31 Kč
Prodejce: apohealth

Kneippův masážní olej You & I 100 ml
2 477,30 Kč/1l
247,73 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Úvod: Extrakt včelího jedu ve spojení s masáží stimuluje krevní oběh a prohřívá tak ošetřovanou pokožku. Přírodní oleje a výtažky napomáhají regeneraci a lepší elasticitě pokožky. Dopřejte pokožce v oblasti svalů, kloubů a zad pocit uvolnění a relaxace. Vlastnosti: - Úleva ve spojení s masáží. - Regenerační účinky. - Dobře se vstřebává. - Dodává pružnost. - Dermatologicky testováno. Složení: - Extrakt včelího jedu. - Glycerin. - Methyl salicylat. - Propolis. - Capsaicin. - Extrakt 7 bylin. Jak aplikovat: Doporučená aplikace gelu je 3–4x denně v odstupu nejméně 3 hodin. Po aplikaci vždy důkladně omyjte ruce. Gel je určen pouze k vnějšímu použití. Upozornění: Gel by neměl být používán v případě přecitlivělosti na včelí jed, včelí produkty nebo na jiné složky v něm obsažené. Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi. Nevhodné pro děti do 3 let. Závěr: Včelí jed zvyšuje prokrvení pokožky. Složka včelí jed ve spojení s masáží vyniká schopností účinně zvyšovat prokrvení pokožky. Zlepšuje její celkový stav a prohřívá ošetřená místa.
- Rozměry
- 600 ml
- Model
- Apis Venenum Massage-Wärmegel mit Bienengift
- Hmotnost
- 600 g
- Objem
- 600 ml
- Složení
- INCI: Aqua, Glycerin, Carbomer, Hydroxypropyl Guar, Propolis Extract, Alcohol, Methyl Salicylate, Capsicum Frutescens Resin, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Oleate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lysolecithin, Xanthan Gum, Bee Venom Extract, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Triethylene Glycol, Betula Alba Leaf Extract, Achillea Millefolium Flower Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Tilia Platyphyllos Flower Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 16255, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide.
- Výrobce
- ROSAIMPEX
- Kód EAN
- 8595641303549
- Číslo produktu
- PALACIO Apis Venenum
- Rozměry
- 600 ml
- Model
- Apis Venenum Massage-Wärmegel mit Bienengift
- Hmotnost
- 600 g
- Objem
- 600 ml
- Složení
- INCI: Aqua, Glycerin, Carbomer, Hydroxypropyl Guar, Propolis Extract, Alcohol, Methyl Salicylate, Capsicum Frutescens Resin, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Oleate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lysolecithin, Xanthan Gum, Bee Venom Extract, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Triethylene Glycol, Betula Alba Leaf Extract, Achillea Millefolium Flower Extract, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Tilia Platyphyllos Flower Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 16255, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide.
- Výrobce
- ROSAIMPEX
- Kód EAN
- 8595641303549
- Číslo produktu
- PALACIO Apis Venenum
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(37)Počet hodnocení: 375% od 2 ks




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(22)Počet hodnocení: 22




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(10)Počet hodnocení: 10




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(142)Počet hodnocení: 142




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(136)Počet hodnocení: 136




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(297)Počet hodnocení: 297




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3





4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(103)Počet hodnocení: 103




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2





4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(170)Počet hodnocení: 170




4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(117)Počet hodnocení: 117




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7




4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(197)Počet hodnocení: 197




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(36)Počet hodnocení: 36




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(161)Počet hodnocení: 161




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(1469)Počet hodnocení: 1469




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(676)Počet hodnocení: 676




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(208)Počet hodnocení: 208




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(40)Počet hodnocení: 40




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(404)Počet hodnocení: 404

Hadí jed mast širokospektrální 125 ml
915,38 Kč/1l
119,00 Kč
Prodejce: MBORetail

Tassimo Morning Café Big Pack | 21 XL, Kávové kapsle
1 163,80 Kč/1kg
190,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

TASSIMO Milk Composite, T DISC
1 167,18 Kč/1kg
401,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

SoBuy FWT63-N Psací stůl s policí a přihrádkou Počítačový stůl Pracovní stůl Kancelářský stůl Stůl se zásuvkou Přírodní WHT cca: 81x100x50cm
2 069,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sobuy

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

6 sklenic na koktejly, objem 480 ml, vhodné pro drinky typu "hurikán", koktejly a dlouhé nápoje
486,23 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 251,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Mast se včelím jedem Api Regent the Real 50 ml
14 300,00 Kč/1kg
715,00 Kč
Prodejce: apohealth

Hadí jed masážní gel, 600ml
313,33 Kč/1l
188,00 Kč
Prodejce: MBORetail

Sportovní masážní olej Arnika, malé balení 10 ml | WELEDA
12 682,61 Kč/1kg
116,68 Kč
Prodejce: apohealth

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Hadí jed Noční krém proti vráskám 50 ml
318,00 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Clatronic DR 3653, Přenosný parní čistič, 0,25 l, Černá, Žlutá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
5 377,32 Kč/1l
1 344,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hadí jed masážní gel 380 ml
392,11 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: MBORetail

Kneippův masážní olej You & I
1 044 650,03 Kč/1kg
208,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hadí jed protivráskové regenerační sérum 50 ml
338,00 Kč/1l
169,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Hadí jed širokospektrální krém, tuba, 125 m
1 146,15 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Zrekonstruovaný firemní notebook HP Elitebook 840 G5, 14 palců, procesor i5-8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, operační systém Windows 11 Pro
9 018,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CO-COMPUTERS

Nositelný elektronický měřič krevního tlaku Náramkový měřič krevního tlaku pro domácnost s LCD displejem Přesné měření
464,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Intenzivní Chladicí Balzám Kůň SwissMedicus, 250 ml
988,00 Kč/1l
247,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

ArmoLipid, 60 tabletek
12 328 428,24 Kč/1kg
862,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Posilující olej na vlasy a pokožku hlavy Rosemary Mint (Scalp & Hair Strengthening Oil) 59 ml
7 791,02 Kč/1l
459,67 Kč
Prodejce: somnia24

Flexosamine Krém - 100 ml - 5 Může (500 ml)
5 980,00 Kč/1l
2 990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
754,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý zahřívací krém
Je velmi dobrý produkt, zmírňující bolest a oteplování, velmi spokojený
Ohodnoceno dne 8. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ilon Protect Salbe 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
408,64 Kč
Prodejce: apohealth

Joydiv. Soft tampony Mini balení po 50 kusech
802,72 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
4 013,60 Kč/1kg

Esenciální olej z rozmarýnu, přírodní, 0,5 litru



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
1 305,87 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
2 611,74 Kč/1l

Kelo-Cote UV silikonový gel SPF 30 na ošetření jizev, 6 g gelu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
532,16 Kč
Prodejce: apohealth
40 935,38 Kč/1kg

KTC 100% hořčičný olej pro vnější použití 250ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
Použité
84,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
84 990,00 Kč/1kg

Masážní olej LOOVARA SIMPLY TOUCH 150 ml pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA OH RRRANGE 150 ml s pomerančovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA COCO AFFAIR 150 ml s kokosovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA ALOVEA 150 ml s aloe vera a panthenolem pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
346,62 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 310,80 Kč/1l

Incia Babyolie (110 ml)
403,00 Kč
-12,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
390,91 Kč
Prodejce: Exporgin
3 553,73 Kč/1l

POWER UP sada 3x15ml - Hydratace, výživa a expresní obnova
700,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
15 577,55 Kč/1l

Přírodní ametystová krystalová geoda 3,53 liber Léčivé kameny Meditace Fengshui
10 230,72 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
6 390,21 Kč/1kg

Carroten intenzivní olej na opalování SPF 0 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
434,62 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
2 897,47 Kč/1l

The Ordinary Přírodní hydratační faktory + beta glukan
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
26 633,33 Kč/1l

Softto+Plus LoveOil Wild, 120 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
479,25 Kč
Prodejce: mk-tronic
3 993,75 Kč/1l

Love Potion Máscara Capilar Óleo de Coco - Maska s Kokosovým Olejem (250g)
560,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 243,96 Kč/1l

Přírodní Aromaterapeutický Masážní Olej, 100ml
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 813,80 Kč/1l

Jojobaol 30 ml
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
22 712,67 Kč/1l

WARMup Caramel 150 ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
267,39 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
1,78 Kč/1kg