5,0



Na základě 2 hodnocení
Sirup Sodastream Schwip Schwap Zero , 440 ml, 6 kusů
Jednorázové
784,05 Kč
296,99 Kč / 1l
plus 100,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
9h 52m 34s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sirup pro SodaStream Mojito 440mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
SodaStream 22702992, 440 mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
361,68 Kč/1l
159,14 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange Light , 440 ml, 3 kusyJednorázové
363,98 Kč/1l
480,45 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Mirinda, 440 ml, 6 kusůJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorázové
501,46 Kč/1kg
251,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange , 440 ml, 6 kusůJednorázové
272,07 Kč/1l
718,27 Kč
Prodejce: esiteo

Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 mlJednorázové
373,94 Kč/1kg
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi, Pepsi Max Light, 7UP Free Zero Sugar, Mirinda, Lipton Ice Tea Peach Zero, Lipton Ice Tea Lemon 440ml, 6 ksJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange , 440 ml, 3 kusyJednorázové
306,48 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 kusyJednorázové
344,81 Kč/1l
455,15 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1424227490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Šedá, Žlutá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
350,18 Kč/1l
154,08 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 12 kcal, 52 kJJednorázové
548,09 Kč/1l
241,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sada 8 sirupů Sodastream + sáček Bolero 6 kusůJednorázové
2 414,43 Kč/1l
1 062,35 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Red Berries Zero + Bezov kv?t Zero + Passionfruit Zero, 440 ml, 3 kusyJednorázové
325,64 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

Sada sirupů Sodastream 8 příchutí 440ml Zero sugar plus nápoje BoleroJednorázové
273,05 Kč/1l
961,15 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 14 kcal, 57 kJJednorázové
574,02 Kč/1l
252,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sirup Sodastream Mirinda Zero bez cukru, 440 ml, 6 ksJednorázové
373,66 Kč/1l
986,45 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Bezovyery? , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Včetně sirupu Schwip Schwap Zero!
Vychutnejte si chuť čerstvě připraveného nápoje. Sada obsahuje sirupy Schwip Schwap Zero o objemu 440 ml, které snadno uhasí vaši žízeň!
Výroba nápojů u vás doma!!!
- Zaplynujte si čerstvě nalitou vodu.
- Nalijte malé množství sirupu do sklenice.
- Zalijte ji čerstvou vodou přímo z výrobníku oxidu uhličitého a vychutnejte si chuť Schwip Schwap Zero.
Koncentrovaný nápoj Schwip Schwap Cola s příchutí pomeranče bez cukru.
Nápoj se sníženým obsahem energie. Obsahuje sladidla.
Složení: Složení: Voda, kyselina (kyselina citronová), barviva (siřičitano-amonný karamel, karoteny), stabilizátory (oktenylsukcinát sodný škrobu, estery glycerolu a rostlinná pryskyřice), regulátory kyselosti (citronan sodný, sorban draselný), sladidla (sukralóza, acesulfam K), aroma (kofeinové aroma), konzervant (benzoan sodný), antioxidant (kyselina askorbová).
Výživová hodnota (naředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 4 kJ/1 kcal, ve 250 ml1 - 10 kJ/2 kcal, (% na 250 ml **) - (<1 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 0,1 g, v 250 ml1 - 0,3 g
- z toho cukry
ve 100 ml - <0,1 g, ve 250 ml1 - 0,1 g, (% na 250 ml **) - (<1 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,03 g, ve 250 ml1 - 0,06 g, (% na 250 ml **) - (1 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrnou dospělou osobu (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 35 porcí
Návod k přípravě: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a doplňte perlivou vodou.
Nejlepší konzumace před: viz víčko nebo spodní část balení.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě. Před použitím protřepejte.
- Příchuť
- KolaPomeranč
- Objem
- 2.64 l
- Seznam přísad
- Seznam přísad v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Deklarovaná nutriční hodnota v popisu
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- Sodastream
- Výrobce
- Obsah balení
- 2
- Kód EAN
- 5903714026418
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě. Před použitím protřepejte.
- Příchuť
- KolaPomeranč
- Objem
- 2.64 l
- Seznam přísad
- Seznam přísad v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Deklarovaná nutriční hodnota v popisu
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- Sodastream
- Výrobce
- Obsah balení
- 2
- Kód EAN
- 5903714026418
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorázové
501,46 Kč/1kg
251,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 7UP, Citrón, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 2 kcal, 0,5 kJJednorázové
569,14 Kč/1l
250,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sirup SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 kusyJednorázové
344,81 Kč/1l
455,15 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange Light , 440 ml, 3 kusyJednorázové
363,98 Kč/1l
480,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertní sirup, Oranžová, 440 ml, Láhev, LáhevJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1047200490, Lahev na sycení CO2, Průhledná, 0,6 l, 2 kusů, CE, 205 mm
406,79 Kč
-9,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
397,00 Kč
Prodejce: Alky

Digitální koupelnová váha GRUNDIG, černá
384,49 Kč
Prodejce: Dionizos

SodaStream sirup Schwip Schwap Light 4x440ml cola bez cukru oranžováJednorázové
323,30 Kč/1l
569,00 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup bez cukru s příchutí růžového grapefruitu 440mlJednorázové
623,27 Kč/1kg
274,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
361,68 Kč/1l
159,14 Kč
Prodejce: esiteo

Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 mlJednorázové
373,94 Kč/1kg
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pepsi Max bez cukru, 440 ml, 3 kusyJednorázové
383,14 Kč/1l
505,75 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1524209490, Sirup pro výrobník sody, Šedá, Oranžová, Červená, Kola, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup SodaStream Classics Cola (pro výrobníky perlivé vody SodaStream), 440 mlJednorázové
306,66 Kč/1l
134,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 1741260410, Lahev na sycení CO2, Černá, Průhledná, 1 l, 2 kusů, 170 mm, 85 mm
483,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sirup Sodastream Mirinda, 440 ml, 6 kusůJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 12 kcal, 52 kJJednorázové
548,09 Kč/1l
241,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange , 440 ml, 6 kusůJednorázové
272,07 Kč/1l
718,27 Kč
Prodejce: esiteo

Sada 8 sirupů Sodastream + sáček Bolero 6 kusůJednorázové
2 414,43 Kč/1l
1 062,35 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Terra, Černá, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
1 649,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sada sirupů Sodastream 8 příchutí 440ml Zero sugar plus nápoje BoleroJednorázové
273,05 Kč/1l
961,15 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi, Pepsi Max Light, 7UP Free Zero Sugar, Mirinda, Lipton Ice Tea Peach Zero, Lipton Ice Tea Lemon 440ml, 6 ksJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1424227490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Šedá, Žlutá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
350,18 Kč/1l
154,08 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 597,60 Kč
Prodejce: onoplus

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange , 440 ml, 3 kusyJednorázové
306,48 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Red Berries Zero + Bezov kv?t Zero + Passionfruit Zero, 440 ml, 3 kusyJednorázové
325,64 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare

Sirup Sodastream Mirinda Zero bez cukru, 440 ml, 6 ksJednorázové
373,66 Kč/1l
986,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Broskev, 1 kusů, Plastová láhev, Ovocný čajJednorázové
1 439,60 Kč/1kg
143,96 Kč
Prodejce: esiteo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sodastream sirup
Špičkový produkt, rychlé dodání, příjemný kontakt, rád znovu
Ohodnoceno dne 13. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
spokojenost
spokojen jako vždy. je pro můj sodastream.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l