4,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Escentric Molecules Gel Escentric 03 Tělové mytí6 060,00 Kč/1l
1 212,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Cantabria, Biretix, Soothing, Gel, For Face, 50 ml11 270,80 Kč/1l
563,54 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Dove Silky Velvet Żel pod prysznic, 450 ml583,76 Kč/1kg
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Allergika Lipolotio sensitive 500 ml1 553,22 Kč/1kg
776,61 Kč
Prodejce: apohealth

Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Magnetic, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 50 ml
141,75 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Hugo Boss, Boss Bottled, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 100 ml
1 663,90 Kč/1l
166,39 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Cartier Eau De Cartier All Over Shampoo 200ml
12 004,20 Kč/1l
2 400,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PerfumBox

Roger & Gallet, Bois D'Orange, Shower Gel, For All Skin Types, 200 ml
913,65 Kč/1l
182,73 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Hugo Boss, The Scent, Cleansing, Shower Gel, 50 ml
207,86 Kč/1kg
103,93 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Crabtree & Evelyn, Wisteria, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 250 ml
1 724,36 Kč/1l
431,09 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Thierry Mugler, Alien, Shower Gel & Shampoo 2-In-1, 200 ml
9 749,75 Kč/1l
1 949,95 Kč
Prodejce: mein-Lieblingsduft

Burberry Sport Women Perfumed Shower Gel 150ml
4 655,40 Kč/1l
698,31 Kč
Prodejce: Rareparfum

Mums With Love, Mums With Love, Cleansing and Hydrating, Shower Gel, For All Skin Types, 250 ml
563,08 Kč/1l
140,77 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Emporio Armani Because it's you Sensual shower Gel 200ml
7 168,80 Kč/1l
1 473,94 Kč
-40,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 433,76 Kč
Prodejce: Rareparfum

Nuxe, Sweet Lemon, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 750 ml
638,23 Kč/1l
478,67 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Gucci, Guilty Absolute, Hydrating, Shower Gel, All Over The Body, 50 ml
4 781,80 Kč/1l
239,09 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Collistar Uomo Toning Shower Gel 250 ml
1 936,00 Kč/1l
484,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Elancyl, My Coach!, Guarana, Anti-Cellulite, Shower Gel, For All Skin Types, 200 ml
706,94 Kč/1kg
353,47 Kč
Prodejce: somnia24

Sprchový gel Herbae (Shower Gel) 250 ml
5 726,32 Kč/1l
1 431,58 Kč
Prodejce: Rareparfum
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Sparkling, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 150 ml
Eau de L.12.12 Šumivý čisticí sprchový gel pro všechny typy pleti 150ml
Eau de L.12.12 Šumivý čisticí sprchový gel pro všechny typy pleti 150ml
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Aqua, Laureth-4, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfém, Chlorid sodný, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Kyselina citronová, Benzoát sodný, Sorbát draselný, Linalool, Limonen, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Kourmarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, CI 17200, CI 42090
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 8005610477053
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Aqua, Laureth-4, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfém, Chlorid sodný, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Kyselina citronová, Benzoát sodný, Sorbát draselný, Linalool, Limonen, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Kourmarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, CI 17200, CI 42090
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 8005610477053
K tomu se hodí také

Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Magnetic, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 50 ml
141,75 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Magnetic, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 50 ml
439,64 Kč/1kg
219,82 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lacoste Pour Femme EDP 90 ml W
12 211,11 Kč/1l
1 099,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Hugo Boss, The Scent, Cleansing, Shower Gel, 50 ml
207,86 Kč/1kg
103,93 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Rychlovarná konvice Lehmann o objemu 1,7 litru s regulací teploty 45-100 ?C, nerezová konvice s funkcí udržování teploty a dotykovým panelem, matná černá barva
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Angerer Hollywood Swing Sun Canopy 210 x 145 cm PE zelená
2 489,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Adler AD 4205G, Ruční mixér, Zelená, Bílá, Tlučení, Míchání, Plast, 300 W, 230 V
383,16 Kč
-129,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,32 Kč
Prodejce: CMC_Online_Mall
![Obrázek produktu pro [en.casa] Kunstrasen Fliesen Wiesloch 11er Set 1m²](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/833b3266dda5aa72ee108ecedf26216e.webp)
[en.casa] Kunstrasen Fliesen Wiesloch 11er Set 1m²
1 559,74 Kč
-754,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
805,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl

HOME DELUXE - LED postel NUBE se zásuvkami 140 x 200 tmavě šedá Čalouněná postel
4 851,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Lacoste L.12.12 Blanc Dezodorant, 150ml
4 512 750,11 Kč/1kg
902,55 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Elektrický ruční mixér Arendo včetně 2 x šlehací metly a 2 x nerezového háku na těsto
916,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Brother JX17FE Fantasy Edition Nähmaschine - limitovaná edice
6 057,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Vysavač JONR ED12 lite pro mokré a suché vysávání, nádržka na vodu 750 ml, 25 minut, kartáč na čištění okrajů, funkce automatického čištění tvrdých podlah
4 059,99 Kč
-458,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 601,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Samsung Galaxy Watch7 , 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Dotyková obrazovka, Wi-Fi, GPS, 28,8 g
11 252,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Lacoste L.12.12 Silver Rose EDP 100 ml W
11 770,00 Kč/1l
1 177,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Plážová deka Skladacia plážová podložka 200x200 cm Plážová pikniková deka Kempingová podložka XXL Ultralehký kompaktní nylon s podkladem Retoo
360,99 Kč
Prodejce: Retoo

Roth 80676 Adventní kalendář Paprsky naděje
1 234,60 Kč
Prodejce: M_plus_L

Adventní kalendář 3D Christmas ball
1 316,58 Kč/1kg
484,23 Kč
-76,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
408,14 Kč
Prodejce: VISO

Lacoste L.12.12 Rose parfémovaná voda ve spreji 50ml
19 961,60 Kč/1l
998,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
16 850,60 Kč/1l
842,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Modulární Šatní Skříň Xxl Šatní Skříň Bílá
1 270,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TimeTrade

Sada 3 plechovek Echtwerk - kovová plechovka se vzduchotěsným víkem a velkým průzorem, barva: červená
1 020,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

WMF 1280239990, 50 mm, 275 mm, 180 mm, 1,33 kg
1 387,08 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Tablet 10,1palcový Android 10 3G mobilní telefon Tablety s 64 GB paměti Slot pro SIM kartu 8MP fotoaparát WiFi Bluetooth GPS Quad Core HD IPS dotykový
1 791,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Dárková sada Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Edt Spray 75ml/Body Cream Donna 50ml
18 306,67 Kč/1l
1 373,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders

6ks Modrý talíř venkovský styl Ø27cm jídelní talíř 6 odstínů modré Sea/Ocean Optics kamenina
846,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MamboCat

Bestway 55030, Nafukovací bazén, 749 l, Kulatý, 2 rok/roky, PVC, Vinyl, Vícebarevný
470,58 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Home Deluxe - Sada koupelnového nábytku - WANGEROOGE bílá - velká - včetně umyvadla a kompletního příslušenství - šířka umyvadla: cca 60 cm I Koupelnový nábytek Umyvadlo Sada koupelnového nábytku
8 020,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičkový produkt, kosmetika Lacoste často není skladem, tělové mléko bohužel téměř pouze s parfémem.
Špičkový výrobek, kosmetika Lacoste často není skladem, tělové mléko je bohužel k dispozici téměř pouze s parfémem.
Ohodnoceno dne 11. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 063,00 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817,84 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
600,82 Kč
Prodejce: Serica
600,82 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika MEN - Sprchový gel 3v1 Active Nature (5 x 200 ml)
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
799,00 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

Sprchový gel AVON Secret Lagoon 720ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Bioderma Atoderm, Sprchový gel, 1000 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,22 Kč
Prodejce: Serica
442,22 Kč/1l

Sprchový gel s vůní maliny a rybízového likéru (Shower Gel) 720 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

LaQ, Čistící gel a šampon pro krávy, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 444,08 Kč
Prodejce: PerfumTraders
7 220,40 Kč/1l

AVON Senses White Lily Duschcreme 250 ml
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1l