4,8



Na základě 5 hodnocení
Už jen 4 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Jules Mumm Středně polosuché suché šumivé víno Piccolo 200ml 24 balení343,47 Kč/1l
1 648,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Fürst Metternich Riesling šumivé víno suché 1500ml690,38 Kč/1l
1 035,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Šumivé víno Schlumberger Brut 750ml719,37 Kč/1l
539,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Rotkäppchen Trocken 1,5 litru271,70 Kč/1l
407,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Söhnlein Brilliant sypký 200ml
288,60 Kč/1l
57,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Katlenburger Momentivo Wild Berry Spritz 4,5 % obj. 750ml
96,56 Kč/1l
72,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jive šumivé víno jahodové ovocné šumivé víno 750ml
184,29 Kč/1l
138,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MM Extra šumivé víno Rose Dry Tóny malin a ostružin 750ml
196,89 Kč/1l
147,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen šumivé víno jemné
238,57 Kč/1l
178,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Freixenet Carta Nevada Medium Dry 200ml
424,10 Kč/1l
84,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Söhnlein Meloun 200ml
210,80 Kč/1l
42,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mumm Godefroy Riesling Brut 750ml
387,13 Kč/1l
290,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Freixenet Ice Rose 750ml
384,79 Kč/1l
288,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Söhnlein Pink Ice plechovka 200 ml
210,80 Kč/1l
42,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen Fruit Secco Apple 750ml
216,29 Kč/1l
162,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Likér Giffard Melon, 700 ml
708,92 Kč/1l
703,35 Kč
-171,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
531,69 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Schlumberger Gold Secco 750ml
719,37 Kč/1l
539,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen šumivé víno polosuché 1,5 litru.
285,25 Kč/1l
427,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Henkell Blanc de Blancs 750ml
294,12 Kč/1l
220,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prince of Metternich Chardonnay 750ml
416,15 Kč/1l
312,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Söhnlein Brillant Wild Berry 750ml - aromatizovaný nápoj na bázi vína - Výrobce: Henkell und Co. Sektkellerei KG, Biebricher Allee 142, 65187 Wiesbaden 1 balení
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.75 l
- Seznam přísad
- Nejsou přítomny žádné deklarovatelné složky.
- Obsah alkoholu
- 8 % vol.
- Potravinářský podnik
- Henkell und Co. Sektkellerei KGBiebricher Allee 142, 65187 Wiesbaden
- Prodejní název
- Ochucený vinný nápoj
- Výrobce
- Henkell
- Číslo produktu
- 882161
- Kód EAN
- 4003310020108
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.75 l
- Seznam přísad
- Nejsou přítomny žádné deklarovatelné složky.
- Obsah alkoholu
- 8 % vol.
- Potravinářský podnik
- Henkell und Co. Sektkellerei KGBiebricher Allee 142, 65187 Wiesbaden
- Prodejní název
- Ochucený vinný nápoj
- Výrobce
- Henkell
- Číslo produktu
- 882161
- Kód EAN
- 4003310020108
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L mini-lahviček 15% obj.
4 976,17 Kč/1l
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Open Food 4001744064828, 750 ml, 44 kcal, 10 g, 10 gJednorázové
193,61 Kč/1l
145,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
306,90 Kč/1kg
306,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
436,27 Kč/1kg
65,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Söhnlein Brilliant Melon 750ml
210,47 Kč/1l
157,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Söhnlein Brilliant Mango-Passion Fruit 750ml
182,53 Kč/1l
136,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Söhnlein White Ice 750ml
199,76 Kč/1l
149,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lillet Rosé Aperitiv | 17 % obj. | 0,75 l
602,79 Kč/1l
452,09 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Söhnlein Brilliant sypký 200ml
288,60 Kč/1l
57,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lillet Blanc Aperitiv | 17 % obj. | 0,75 l
602,79 Kč/1l
452,09 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jive šumivé víno jahodové ovocné šumivé víno 750ml
184,29 Kč/1l
138,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jules Mumm Středně polosuché suché šumivé víno Piccolo 200ml 24 balení
343,47 Kč/1l
1 648,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Katlenburger Momentivo Wild Berry Spritz 4,5 % obj. 750ml
96,56 Kč/1l
72,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen šumivé víno suché
995,47 Kč/1l
4 778,25 Kč
Prodejce: Store-Germany

Freixenet Carta Nevada Medium Dry 200ml
424,10 Kč/1l
84,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen Černý rybíz 750ml
215,81 Kč/1l
161,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen Fruit Secco Granátové jablko (12 x 0,2 litru)
772,80 Kč/1l
1 854,73 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Jules Mumm Rose Dry
278,37 Kč/1l
208,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MM Extra šumivé víno Rose Dry Tóny malin a ostružin 750ml
196,89 Kč/1l
147,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Freixenet Ice Rose 750ml
384,79 Kč/1l
288,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovoce secco mango
216,43 Kč/1l
162,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotkäppchen šumivé víno jemné
238,57 Kč/1l
178,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
494,94 Kč/1l
346,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fruit secco granátové jablko nealkoholickéJednorázové
249,31 Kč/1l
186,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vykopávky a Ray Hugo
333,40 Kč/1l
66,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fürst Von Metternich Rose šumivé víno suché s ovocnou příchutí 200ml
458,00 Kč/1l
91,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gorenje R4142PS, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Metalická
8 545,83 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Rotkäppchen Fruchtsecco Raspberry (12 x 0,2 l) 8,00 % obj. 2,4 l
821,51 Kč/1l
1 971,62 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
8 407,96 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: NovaMBSmart
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%20% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
20%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pečlivě zabaleno a rychle doručeno
Objem 0,75 l
Dobrý poměr cena/výkon
Ohodnoceno dne 8. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Objem 0,75 l
Jako dárek Bylo to velmi dobré v chuti Doporučila bych ho ostatním Mínusem je / to, že už se sekt nedá normálně koupit v obchodech.
Ohodnoceno dne 28. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,75 l
Ohodnoceno dne 11. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,75 l
Ohodnoceno dne 15. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,75 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Geldermann Rosé šumivé víno -suché- (6 x 0,75L)



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
4 644,31 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 032,07 Kč/1l

Rotkäppchen šumivé víno suché Tradition z Německa 200ml 24 balení
2 675,82 Kč
Prodejce: AllYouNeed
557,46 Kč/1l

Rotkäppchen Ryzlink rýnský kvašený v lahvi (6 x 0,75 l)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 005,51 Kč
Prodejce: AllYouNeed
667,89 Kč/1l

Rotkäppchen Fruit Secco Peach (12 x 0,2 litru)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 002,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed
834,26 Kč/1l

Rotkäppchen Fruchtsecco Černý rybíz (12 x 0,2 l) 8,00 % obj. 2,4 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 971,62 Kč
Prodejce: AllYouNeed
821,51 Kč/1l

Rotkäppchen Fruchtsecco Raspberry (12 x 0,2 l) 8,00 % obj. 2,4 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 971,62 Kč
Prodejce: AllYouNeed
821,51 Kč/1l

Fürst von Metternich šumivé víno Rosé suché | 12,5 % obj. | 0,75 l
1 813,52 Kč
Prodejce: AllYouNeed
403,00 Kč/1l

Fürst von Metternich Chardonnay šumivé víno -suché- (6 x 0,75L)
1 813,52 Kč
Prodejce: AllYouNeed
403,00 Kč/1l

Rotkäppchen Fruit Secco Granátové jablko (12 x 0,2 litru)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 854,73 Kč
Prodejce: AllYouNeed
772,80 Kč/1l

Veuve Clicquot Champagne VCP Demi-sec, V Remeši Francie - 750ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 137,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 850,03 Kč/1l

Fürst von Metternich, sekt rosé, suché, (12 x 0,2 l)
1 586,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed
661,24 Kč/1l

12 x 0,2 l | Fürst von Metternich šumivé víno suché lahve piccolo | 12,5 % obj
1 586,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed
661,24 Kč/1l

Fürst von Metternich Pinot Gris Trocken (6 x 0,75l)
1 730,51 Kč
-143,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 586,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed
352,66 Kč/1l

Henkell jemné šumivé víno suché Magnum 3000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 693,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,35 Kč/1l

Jules Mumm Středně polosuché suché šumivé víno Piccolo 200ml 24 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 648,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
343,47 Kč/1l

MM Matheus Müller šumivé víno extra suché Piccolo lahve 11%, 200 ml - balení 24 ks
1 235,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,44 Kč/1l

Henkell Trocken 11,5% obj. 0,2l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
226,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 132,70 Kč/1l

Šumivé víno Schlumberger Brut 750ml
539,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
719,37 Kč/1l

Schlumberger White Secco 750ml
542,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
722,67 Kč/1l

Fürst Metternich Riesling šumivé víno suché 1500ml
1 035,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
690,38 Kč/1l