4,3



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko6 461,20 Kč/1l
646,12 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Bio tělové mléko Maestrale 300 ml1 350,00 Kč/1l
405,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

Další informace o reklamě
Rabanne Lady Million BL 200 ml W3 040,00 Kč/1l
608,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Tělové mléko Byredo Gypsy Water7 493,20 Kč/1l
1 685,97 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Gucci, Guilty, Moisturizing, Body Lotion, 50 ml
435,74 Kč/1kg
217,87 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Retterspitz tělové mléko 125 ml
2 032,67 Kč/1kg
296,77 Kč
Prodejce: apohealth

Hugo Boss woman Body Lotion 150ml
14 377,07 Kč/1l
2 156,56 Kč
Prodejce: Rareparfum

Tělové mléko L'Occitane Verbena
4 236,86 Kč/1l
296,58 Kč
Prodejce: VISO

AVON Imari Corset tělové mléko 125 ml
4 866,80 Kč/1l
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Christian Dior Dioressence, tělové mléko, 90 ml
23 924,22 Kč/1l
2 153,18 Kč
Prodejce: Rareparfum

Nivea Men revitalizační tělové mléko (400 ml)
1 946,55 Kč/1l
778,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Rochas Absolu Body Lotion 200ml
2 769,30 Kč/1l
553,86 Kč
Prodejce: Rareparfum

Dsquared Potion for Woman Body Lotion 200 ml
5,45 Kč/1kg
1 146,21 Kč
-55,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 090,35 Kč
Prodejce: Rareparfum

Versace Eros Pour Femme tělové mléko 200 ml
4 700,70 Kč/1l
940,14 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Babaria tělové mléko Vit E 400 ml
718,82 Kč/1l
287,53 Kč
Prodejce: somnia24

Sebamed™ tělové mléko 400 ml
2 548,20 Kč/1l
1 019,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Parfémované tělové mléko (Musk Body Lotion) 250 ml
3 617,92 Kč/1l
904,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Glysomed® – tělové mléko – 500 ml
580,26 Kč/1l
290,13 Kč
Prodejce: HabitumPharma

Escentric Molecules Escentric 03 Tělové mléko 200ml
8 520,55 Kč/1kg
1 704,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Zwitsal tělové mléko (200 ml)
1 085,00 Kč/1l
217,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bruno Banani Magnetic Man Body Lotion 150ml - Tělové mléko - Hersteller: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295 Darmstadt - 1er Pack
Pánské tělové mléko
bergamot,mandarinka,šalvěj muškátová,růžový pepř
muškátový oříšek,černý pepř,kardamom
rum,dřevo akigala,benzoin,tonka fazole
- Hmotnost
- 180 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Aqua/Water/Eau, glycerin, cetearyl isononanoate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum/Fragrance, Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Benzoate, Xanthan Gum, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tetrasodium glutamát diacetát, sorban draselný, limonen, kumarin, hydroxycitronellal, hexyl cinnamal, linalool, alfa-isomethyl ionon, eugenol, geraniol, hydroxid sodný.
- Výrobce
- Kód EAN
- 3616305181015
- Číslo produktu
- 882753
- Hmotnost
- 180 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Aqua/Water/Eau, glycerin, cetearyl isononanoate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum/Fragrance, Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Benzoate, Xanthan Gum, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tetrasodium glutamát diacetát, sorban draselný, limonen, kumarin, hydroxycitronellal, hexyl cinnamal, linalool, alfa-isomethyl ionon, eugenol, geraniol, hydroxid sodný.
- Výrobce
- Kód EAN
- 3616305181015
- Číslo produktu
- 882753
K tomu se hodí také

Gucci, Guilty, Moisturizing, Body Lotion, 50 ml
435,74 Kč/1kg
217,87 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Magnetic Man sprchový gel pro muže 250 - Bruno Banani
288,00 Kč/1l
72,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Bruno Banani Dangerous Woman Mgiełka do ciała, 250ml
674,04 Kč/1l
177,97 Kč
-9,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,51 Kč
Prodejce: MANADA

Bruno Banani Magnetic Man Woda toaletowa, 30ml
10 869,00 Kč/1l
326,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Rabanne Million Gold For Her, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev
3 962,50 Kč/1l
792,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

H.Koenig GSX24, Pomalý odšťavovač, Černá, 1 l, Svislý šnek, Otočné, Nerezová ocel
3 572,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Zvolte velikost: 50 ml
26 131,00 Kč/1l
1 306,55 Kč
Prodejce: CosmeChicFr

Vibrační trenažér Gymtek® s vibrační deskou - do 180 kg - 5 tréninkových programů, 99 úrovní - 2 rozšiřující pásy - Bluetooth, dálkové ovládání, LCD, reproduktor
2 511,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group

Bruno Banani Woman Antyperspirant, 150 ml
495 350,01 Kč/1kg
99,07 Kč
Prodejce: MANADA

TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzální pleť, 75 ml
34 666,67 Kč/1l
2 600,00 Kč
Prodejce: gg-market

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Flexot® F-2045 | 20palcový kufr, velikost M, příruční zavazadlo, cestovní kufr, kufr na kolečkách s teleskopickou rukojetí, kufr s pevnou skořepinou, odolný, kolečka s 360° otáčením, číselný zámek
851,53 Kč
Prodejce: mdmw-shop24

AEG AWKIT5, Okenní těsnění, Bílá, AEG, 6000 Series
3 959,00 Kč
Prodejce: HAI-END

INF Chytré hodinky s monitorem tepové frekvence, spánku, teploty a 50 sportovními režimy Černá
951,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

Ventilátor do místnosti, vyrobený z ABS plastu (napájený přes USB), bez lopatek, tichý a přenosný, s 2 stupni výkonu – ideální pro domácnost a ložnici
1 037,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

Bruno Banani Magnetic Man krém na holení 150ml
1 357,60 Kč/1l
203,64 Kč
Prodejce: PerfumTraders

vidaXL 4dílná kuchyňská linka Lyon bílá materiál na bázi dřeva
7 234,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Matrace 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace s jádrem H3/H4
5 099,99 Kč
Prodejce: hatservice

Remington S8590, Žehlička na vlasy, Teplé, 160 °C, 230 °C, 15 s, Bronzová
784,64 Kč
Prodejce: FANEO

Licorne Bike Effect prémiové horské kolo ve velikostech 26, 27,5 a 29 palců - kolo pro chlapce, dívky, muže a ženy - 21 rychlostí Shimano - pánské kolo
7 520,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Dřevěný rozkládací stolek konferenční stolek zásuvka Junata
2 730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24

Ocelová láhev na pití Ion8 600 ml Odolná proti vytečení Otevírání jednou rukou Bezpečný zámek Vhodná do myčky nádobí Kloubové víko Držadlo na přenášení Snadno se čistí Odolná kovově modrá barva
776,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Pánské holicí břity Gillette Fusion5 - 20 kusů
2 025,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hugo Boss, Boss Bottled, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 100 ml
1 663,90 Kč/1l
166,39 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
Použité
35 695,16 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: SIMPLETEK
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
33% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
33%67% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
67%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
dobrý produkt
protože se mi moc líbil, objednal jsem si tentokrát hned 2 kusy
Ohodnoceno dne 24. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 274,12 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 370,60 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
740,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 467,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 744,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 263,33 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
646,12 Kč
Prodejce: apohealth
6 461,20 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
1 169 139,94 Kč/1l

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

Zpevňující noční krém Dreamy Overnight Toning Whip 100 ml
404,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
4 049,90 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Incia Ochranné tělové mléko (100 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 041,54 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 805,13 Kč/1l