5,0



Na základě 17 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hofgut jablečná omáčka jemně pyré a sladká ve sklenici dobré potraviny 720ml63,97 Kč/1kg
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Výběr okurek Hofgut s čerstvými bylinkami a cibulí 720ml77,65 Kč/1l
55,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Delikatesy Dittmann kapary jemně pikantní nakládané ATG 60g sklenice 90 g635,00 Kč/1kg
67,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hofgut Francouzské fazole mladé a jemně předvařené francouzské fazole 720ml68,36 Kč/1l
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut černý salát čerstvě sklizený Good Food 580ml
119,57 Kč/1l
69,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut švestka půl ovoce sladká ovocná cukrová ve sklenici 720ml
144,13 Kč/1kg
56,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut angrešt slazený ovocný bonbón ve sklenici Dobré jídlo 720ml
166,61 Kč/1kg
59,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žampiony Lutèce 3. volba krájené ATG 230g kvalitní 425 ml
147,20 Kč/1l
62,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coertjens Dušené maso 2700 g Konzerva (Tafelspitz)
509,12 Kč/1kg
1 374,63 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hofgutský okurkový salát sladký a pikantní s klasickým receptem 720ml
70,81 Kč/1l
50,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Gormet mušle v ovocné rajčatové omáčce k zjemnění 100g
669,30 Kč/1l
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sofko se upekl. Paprika ručně loupaná 660g
187,49 Kč/1kg
134,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delicatessen Dittmann kapary ručně sbírané jemně pikantní nakládané 200g
478,11 Kč/1kg
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus angrešt slazený ve sklenici ovocný sladkokyselý 720ml
190,31 Kč/1kg
68,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne čtvrtky okurek ATG 360g
136,45 Kč/1kg
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Slezské okurkové kousky 370ml
347,35 Kč/1kg
64,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Frucht Wucht malina z jablek a malin 2650ml
110,70 Kč/1l
293,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hofgut Kapusta ručně sbíraná, natrhaná a nahrubo nakrájená ve sklenici 720 ml
Kapusta od Hofgut je ručně sbíraná a hrubě nakrájená, ideálně se hodí ke klobásám, slanině, uzenému vepřovému boku a (smaženým) bramborám. Je také vynikající jako vydatný guláš s klobásou. Kapusta je hrubě nasekaná a šetrně předvařená.
I.Schroeder KG (GmbH & Co.),Am Sandtorkai 3720457 Hamburk- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.72 l
- Seznam přísad
- Kapusta, voda, kuchyňská sůl, okyselující látka: kyselina citronová. Poznámky: Složení: Oškubaná, připravená k vaření a ručně sbíraná.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 100 kj 24 kcal Sacharidy: 0,9 g, z toho cukr: 0,5 g Bílkoviny: 2,1 g Tuky: 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1 g Sůl: 0,7 g
- Alergeny
- Žádné
- Potravinářský podnik
- I.Schroeder KG (GmbH & Co.)Am Sandtorkai 37 20457 Hamburg
- Prodejní název
- Kale
- Výrobce
- I.Schroeder KG
- Číslo produktu
- 883769
- Kód EAN
- 4306205183620
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.72 l
- Seznam přísad
- Kapusta, voda, kuchyňská sůl, okyselující látka: kyselina citronová. Poznámky: Složení: Oškubaná, připravená k vaření a ručně sbíraná.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 100 kj 24 kcal Sacharidy: 0,9 g, z toho cukr: 0,5 g Bílkoviny: 2,1 g Tuky: 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1 g Sůl: 0,7 g
- Alergeny
- Žádné
- Potravinářský podnik
- I.Schroeder KG (GmbH & Co.)Am Sandtorkai 37 20457 Hamburg
- Prodejní název
- Kale
- Výrobce
- I.Schroeder KG
- Číslo produktu
- 883769
- Kód EAN
- 4306205183620
K tomu se hodí také

Hofgut jablečná omáčka jemně pyré a sladká ve sklenici dobré potraviny 720ml
63,97 Kč/1kg
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Francouzské fazole mladé a jemně předvařené francouzské fazole 720ml
68,36 Kč/1l
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess červené zelí klasika připravená k jídlu ve sklenici 720ml
52,87 Kč/1l
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Žampiony Lutèce 3. volba krájené ATG 230g kvalitní 425 ml
147,20 Kč/1l
62,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
353,97 Kč/1kg
283,18 Kč
Prodejce: somnia24

Hofgut mladý hrášek velmi jemný a mrkev předvařená ve sklenici 720ml
77,12 Kč/1l
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bomann WKS 3002 CB, 1,5 l, 2200 W, Černá, Nerezová ocel, Plast, Nerezová ocel, Indikátor úrovně vody, Zabezpečení proti přehřátí
664,31 Kč
Prodejce: somnia24

Fazole Hofgut mladé a měkké nakrájené ve sklenici 720ml
64,32 Kč/1l
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Peter Mertes Bree Pinot Noir Pinot Noir Rose ovocně sladký 750ml
193,84 Kč/1l
145,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgutské voskové boby žluté mladé a jemně předvařené 720ml
64,32 Kč/1l
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,40 Kč/1kg
52,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgutský jablečný kompot s malými kousky, lehce pocukrovaný 370ml
106,67 Kč/1kg
38,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Hengstenberg Mildessa jemné kysané zelí v praktickém sáčku 400g
205,77 Kč/1kg
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut mladý hrášek a mrkev mladý a křehký předvařený 370ml
114,70 Kč/1l
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g
405,76 Kč/1kg
101,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut angrešt slazený ovocný bonbón ve sklenici Dobré jídlo 720ml
166,61 Kč/1kg
59,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
180,69 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
220,67 Kč/1l
88,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g
168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut černý salát čerstvě sklizený Good Food 580ml
119,57 Kč/1l
69,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Jsem s nákupem velmi spokojená. Tyto zelí ve sklenicích si opravdu pochvaluji. Ale najdu je jen tehdy, když jedu do Německa. Děkuji, že mi to umožňujete i z Francie. Budu vaší věrnou zákaznicí. Děkuji za pečlivé zabalení. Děkuji za rychlé doručení
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moc děkuji
Jsem naprosto spokojený!!!
Ohodnoceno dne 17. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sklenice Sauerkirschen
Mám velkou radost! Vázy dorazily brzy a v perfektním stavu, děkuji.
Ohodnoceno dne 1. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičková kvalita
Jsem s ním velmi spokojen rychlé dodání špičková kvalita rád znovu
Ohodnoceno dne 1. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mega
Nástroje produkt. Zboží bylo zabaleno mega odolně proti rozbití. Díky za to
Ohodnoceno dne 9. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bezpečně dorazil
Dobrý, chutný výrobek. Vše perfektní.
Ohodnoceno dne 8. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
super
vše perfektní
Ohodnoceno dne 8. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší
Super
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Bonduelle Bílé fazole 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg