5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Čistá autentická pryskyřice Vitadote® Shilajit Mumijo z Altaje a Himalájí s více než 85 stopovými prvky, kyselinou fulvovou a kyselinou huminovou 30g66 923,60 Kč/1l
1 673,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vitadote

Další informace o reklamě
Arthro Pro10 998,84 Kč/1l
1 300,00 Kč
-158,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 141,68 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
Kapsle NormControl217,67 Kč/1l
1 329,70 Kč
-306,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 023,03 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
Almased Vitalkost bez laktózy, 500 g prášku1 119,36 Kč/1kg
651,47 Kč
Prodejce: apohealth

Avitale 2000 mg D-mannóza v sáčcích pro udržení zdravé sliznice močového měchýře, 15 sáčků
5 158,89 Kč/1kg
325,01 Kč
Prodejce: apohealth

Vitaworld D(+)Galaktóza | 500 g | vysoce čistá galaktóza 99,5 % | bez přísad | enzymatická výroba z laktózy
2 350,92 Kč/1kg
1 335,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Colonpax
3 166,67 Kč/1l
950,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

Vysoce čistá D(+)galaktóza - vegetariánská - vyrobeno v Itálii - 500 g
1 403 079,93 Kč/1l
1 403,08 Kč
Prodejce: Vitaworld

L-glycin v prášku 500 g
638,50 Kč/1kg
319,25 Kč
Prodejce: ERASVITAL

Akáciové vlákno – prášek, 200 g | SANATUR
1 213,60 Kč/1kg
242,72 Kč
Prodejce: apohealth

Serotalin Active Men | 60 kapslí | Přírodní aktivní látky pro aktivní muže
41 890,56 Kč/1l
1 508,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

ArmoLipid, 60 tabletek
12 328 428,24 Kč/1kg
862,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

L-tyrosin v prášku, 200 g
403 859,98 Kč/1l
403,86 Kč
Prodejce: FITS

Spermidin v prášku, 200 g | Raab Vitalfood
1 593,00 Kč/1kg
318,60 Kč
Prodejce: taleoo

ALLPHARM Lecitin v prášku, 200 g prášku
1 358,03 Kč/1kg
338,15 Kč
Prodejce: apohealth

NUTRICIA Maltodextrin 6 v prášku, 750 g prášku
393,54 Kč/1kg
324,28 Kč
Prodejce: apohealth

AmosVital Vitamin C v prášku, 100 g prášku
1 056,29 Kč/1kg
130,98 Kč
Prodejce: apohealth

AjemFIT Ashwagandha KSM66® v prášku - 100g
13 490,00 Kč/1kg
1 349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AjemFIT

Ölmühle Sollingšípky v prášku (500 g) 6951
1 823,75 Kč/1l
364,75 Kč
Prodejce: taleoo

Chlorella
2 060,00 Kč/1kg
690,00 Kč
-72,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
618,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
ENERGY D(+)-galaktóza, monosacharid, který lidské tělo nutně potřebuje jako základní stavební prvek, který dodává energii a je metabolizován nezávisle na inzulínu. Galaktóza je nezbytná pro život a je důležitým meziproduktem buněčného metabolismu, tzv. metabolitem, který kojenci dostávají v dostatečném množství prostřednictvím mateřského mléka.
GALAKTÓZA je monosacharid, jednoduchý cukr, stejně jako glukóza (dextróza) a fruktóza (ovocný cukr), a jemný krystalický prášek. Monosacharidy mají základní strukturu s řetězcem nejméně tří atomů uhlíku, takzvaných atomů C. Galaktóza jich má šest, a proto patří do skupiny hexóz.
VEGAN Obecně se galaktóza získává ze syrovátky nebo laktózy různými postupy. Naše galaktóza se vyrábí z rostlinných surovin, takže je veganská. Výchozí surovinou je myricetin, sekundární rostlinná látka ze skupiny flavonoidů, která se nachází v luštěninách, ovoci a zelenině.
VÝZKUM Galaktóza je vědci nazývána také mozkovým cukrem, protože podporuje koncentraci a výkonnost paměti tím, že zlepšuje přenos mezi nervovými buňkami v mozku. Mozek dospělého člověka potřebuje až 150 gramů cukru denně a běžně ho získává ve formě glukózy ze stravy. Pokud tento dodavatel energie chybí, je mozek nedostatečně zásoben.
VÝROBA Naše produkty jsou vyvíjeny a vyráběny v Německu. Výrobky nejvyšší kvality za atraktivní ceny, zodpovědné k výrobkům a dokonalý servis charakterizují naši společnost.
Složení: D (+) Galaktóza.
Návod k přípravě: Dospělí 2 odměrky 2x denně zapít dostatečným množstvím tekutiny.
Obsah na doporučenou konzumaci 4 odměrky % NRV*
d (+) galaktóza 4000 mg **
* Procento referenční hodnoty podle nařízení (EU) č. 1169/2011
** Referenční hodnota není k dispozici
Poznámka: Nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Po otevření skladujte na suchém místě a při teplotě do 25 °C.
Doba použitelnosti / L: viz zadní strana obalu
- Seznam přísad
- D (+) Galaktóza v prášku
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- ERASVITAL® OÜ Ehitajate tee 110-36 13517 Tallinn Estonia
- Prodejní název
- D (+) Galaktóza v prášku
- Výrobce
- ERASVITAL
- Obsah balení
- D (+) Galaktóza 1000 g prášku v praktickém, uzavíratelném sáčku se stojánkem, vyrobeném ze 100% recyklovatelného, potravinářsky bezpečného materiálu, bez hliníku! V tomto sáčku můžete výrobek skladovat až do jeho vypotřebování.
- Počet kusů
- 1
- Doporučená spotřeba
- Dospělí užívají 2 odměrky dvakrát denně a zapíjejí dostatečným množstvím tekutiny.
- Kód EAN
- 8056270249090805627024909
- Seznam přísad
- D (+) Galaktóza v prášku
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- ERASVITAL® OÜ Ehitajate tee 110-36 13517 Tallinn Estonia
- Prodejní název
- D (+) Galaktóza v prášku
- Výrobce
- ERASVITAL
- Obsah balení
- D (+) Galaktóza 1000 g prášku v praktickém, uzavíratelném sáčku se stojánkem, vyrobeném ze 100% recyklovatelného, potravinářsky bezpečného materiálu, bez hliníku! V tomto sáčku můžete výrobek skladovat až do jeho vypotřebování.
- Počet kusů
- 1
- Doporučená spotřeba
- Dospělí užívají 2 odměrky dvakrát denně a zapíjejí dostatečným množstvím tekutiny.
- Kód EAN
- 8056270249090805627024909
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Ergonomická matrace ze studené pěny 120 x 190 cm - H3 pevný komfort ležení - 11 cm vysoká, prodyšná s pratelným potahem - Vyrobeno v Německu
2 259,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Akáciové vlákno – prášek, 200 g | SANATUR
1 213,60 Kč/1kg
242,72 Kč
Prodejce: apohealth

Waterdrop Vodní filtrační vložka, náhradní pro Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1 , kompatibilní s konvicí Brita® SÜD(12)
669,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovory/hudba, 46 g, Sluchátka s mikrofonem, Bílá
Zrepasovaný
3 509,66 Kč
Prodejce: JANADO

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Avitale 2000 mg D-mannóza v sáčcích pro udržení zdravé sliznice močového měchýře, 15 sáčků
5 158,89 Kč/1kg
325,01 Kč
Prodejce: apohealth

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Vitamaze Vitamin C 1000 mg vysoká dávka + zinek veganské tablety, 180 tablet
1 955,99 Kč/1kg
623,96 Kč
Prodejce: apohealth

L-glycin v prášku 500 g
638,50 Kč/1kg
319,25 Kč
Prodejce: ERASVITAL

Věšák na kabáty Věšák na oděvy Výškově nastavitelný Věšák na oděvy s botníkem Nosný Výsuvný z nerezové oceli Retoo
297,96 Kč
-104,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
193,79 Kč
Prodejce: Retoo

PURE CHEMICAL | VG Glycerine pharmaceutical, vysoce čistá surovina rostlinného glycerinu, 1 litr
299,69 Kč/1l
299,69 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,34 Kč/1m
730,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Apple MW2R3ZM/A, 2 m, USB C, Lightning, Samec, Samec, Bílá
220,08 Kč/1m
440,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Evropský respirátor třídy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusů - / univerzální M-L
175,00 Kč
Prodejce: Surtep

Matrace 7zónová pružinová matrace DIAMOND 140x200 23cm Oboustranná matrace
4 120,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER

Colonpax
3 166,67 Kč/1l
950,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

PARAZAX complex 30 kapslí originál
81 269,75 Kč/1l
1 329,23 Kč
-63,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 265,37 Kč
Prodejce: WR-Products

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

ArmoLipid, 60 tabletek
12 328 428,24 Kč/1kg
862,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Čistá autentická pryskyřice Vitadote® Shilajit Mumijo z Altaje a Himalájí s více než 85 stopovými prvky, kyselinou fulvovou a kyselinou huminovou 30g
66 923,60 Kč/1l
1 673,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vitadote

Organické spirulinové pelety - 600 tablet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá řasa spirulina z kontrolovaného pěstování - Vegan - TRUE NATURE®
4 060,87 Kč/1kg
1 266,30 Kč
-48,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 218,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Vodní filtr Homelody na kohoutek, filtr na vodu z vodovodu, odstraňuje chlor, těžké kovy a nepříjemnou pachuť, voda s lepší chutí
959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Gold Creatine, 300 g
784,30 Kč/1l
235,29 Kč
Prodejce: Katomix

Activlab Pharma Essepatil EXTRA MAX 600 mg 30 tobolek – Vysoký obsah sójových fosfolipidů, Sójový lecitín pro játra, nervový systém a cholesterol
3 988,50 Kč/1l
439,40 Kč
-279,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
159,54 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Neradin active kapsle speciálně pro potřeby mužů, 70 kapslí
24 137,59 Kč/1kg
1 303,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

Vitaworld Astaxanthin 8 mg | 60 Kapseln | Natürliches Astaxanthin aus Haematococcus pluvialis | Starker Radikalfänger | Unterstützt antioxidativen Sch
5 364,00 Kč/1l
536,40 Kč
Prodejce: Vitaworld

Serotalin Active Men | 60 kapslí | Přírodní aktivní látky pro aktivní muže
41 890,56 Kč/1l
1 508,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
D (+) Galaktóza v prášku 1000 g
Hmotnost 1 kg
Dobrý výrobek.
Ohodnoceno dne 7. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání!
Hmotnost 1 kg
Dobrá kvalita
Ohodnoceno dne 23. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
perfektní
Hmotnost 1 kg
Počkejte na efekt
Ohodnoceno dne 1. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kg
Ohodnoceno dne 18. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
940,45 Kč
Prodejce: apohealth
8 549,55 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 191,93 Kč
Prodejce: apohealth
32 214,32 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 492,59 Kč
Prodejce: apohealth
7 389,06 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 436,84 Kč
Prodejce: apohealth
6 682,98 Kč/1kg

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 186,82 Kč
Prodejce: apohealth
14 473,41 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 031,98 Kč
Prodejce: apohealth
15 402,69 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 568,55 Kč
Prodejce: apohealth
8 861,86 Kč/1kg

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
981,10 Kč
Prodejce: apohealth
16 351,67 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 006,76 Kč
Prodejce: apohealth
9 934,46 Kč/1kg

SpermidineLIFE Original 365+ kapsle na podporu obnovy vlastních buněk, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 480,66 Kč
Prodejce: apohealth
9 139,88 Kč/1kg

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
836,01 Kč
Prodejce: apohealth
1 503,62 Kč/1kg

Pure Encapsulations Magnesium Magnesiumglycinat kapsle, 180 ks.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 467,03 Kč
Prodejce: apohealth
6 791,81 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
978,18 Kč
Prodejce: apohealth
739,92 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
261,95 Kč
Prodejce: apohealth
689,34 Kč/1kg

Kurkuma + Piperin 90 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
299,00 Kč
Prodejce: Blendea
3 147,37 Kč/1kg