4,4



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sirup pro SodaStream Citrus Mix 440ml, 1 kusJednorázové179,55 Kč/1l
79,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
SodaStream Mandarinkový sirup 440mlJednorázové225,00 Kč/1l
99,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
Sirup pro SodaStream Mojito 440mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
SodaStream 22702992, 440 mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

SodaStream 1024243490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Purpurová, Bílá, Žlutá, Mučenka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
546,09 Kč/1l
240,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

SodaStream 1424227490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Šedá, Žlutá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
350,18 Kč/1l
154,08 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream nápojový sirup bez cukru s příchutí červených bobulí 440 ml (balení po 2 kusech)Jednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Red Berries Zero + Bezov kv?t Zero + Passionfruit Zero, 440 ml, 3 kusyJednorázové
325,64 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1924220490, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zlato, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
1 895,36 Kč/1l
833,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SodaStream 1924223490, Sirup pro výrobník sody, Modrá, Hnědá, Zelená, Bílá, Žlutá, Broskev, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1424201410, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zelená, Šedá, Oranžová, Zázvor, 440 ml, 1 kusůJednorázové
361,68 Kč/1l
159,14 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Bezovyery? , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1524207490, Sirup pro výrobník sody, Šedá, Červená, Kola, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Classics Dietní tonikový sirup 440mlJednorázové
430,68 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

YO Sirup, ovocný sirup, malinová příchuť, ovocná, aromatická, chutná, kvalitní, 700 mlJednorázové
201,99 Kč/1l
141,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream 1524211490, Sirup pro výrobník sody, Cherry, 440 mlJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorázové
501,46 Kč/1kg
251,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sada 8 sirupů Sodastream + sáček Bolero 6 kusůJednorázové
2 414,43 Kč/1l
1 062,35 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1524209490, Sirup pro výrobník sody, Šedá, Oranžová, Červená, Kola, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1024268491, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Bílá, Žlutá, Citrón, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
430,68 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SodaStream Elderflower SYROP 440ml
Bez cukru
SodaStream sytící koncentrát vám umožní vyrobit z 9 litrů nápoje s příchutí černého bezu. Sirup lze použít i k rozpuštění ve vodě, což zaručí nefalšovanou chuť.
Kapacita sirupu: 1,5 l: 440 ML
Jak používat?
3 jednoduché kroky
- Napusťte do přístroje SodaStream čerstvou studenou vodu.
- Nakloňte láhev SodaStream pod mírným úhlem a do probublané vody přidejte několik kapek sirupu.
- Jemně lahví zatřepejte, aby se příchuť dobře promíchala, a ...osvěžte se bublinkami!
Složení: voda, kyselina (kyselina citronová), regulátor kyselosti (citronany sodné), přírodní bezinkové aroma s dalšími přírodními příchutěmi, sladidla (acesulfam K, sukralóza), sekvestranty (polyfosfáty), barviva (E150d, karoteny), konzervant (sorban draselný), antioxidant (kyselina askorbová), stabilizátor (estery glycerolu a rostlinné pryskyřice).
Výživová hodnota (naředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 3 kJ/1 kcal, ve 250 ml - 7 kJ/2 kcal, (% na 250 ml**) - (0,1 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml - 0 g
z toho cukry
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,04 g - 0,11 g, (% na 250 ml **) - (2 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrnou dospělou osobu (8400 kJ/2000 kcal) 250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 35 porcí
Návod k přípravě: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a doplňte perlivou vodou.
Nejlepší konzumace před: viz víčko nebo spodní část balení.
- Typ produktu:
- Sirup pro výrobník sody
- Barva:
- Zelená, Bílá, Žlutá
- Příchuť:
- Bezový květ
- Objem:
- 440 ml
- Maximální kapacita:
- 9 l
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Typ balení:
- Láhev
SodaStream®. Nekonečné možnosti. Stačí nasytit, namíchat a vychutnat si!
Osvěžující, šumivé A BEZ CUKRU?.. Se SodaStreamem je možné všechno! Proměňte svou perlivou vodu v osvěžující nápoj s lahodnou chutí bezových květů – zdravější a udržitelnější volba pro vás i pro planetu.
- Vyvinuto pro syřiče SodaStream
- Jedna láhev sirupu vystačí na přibližně 9 l hotového osvěžujícího nápoje*
- Počet porcí na láhev sirupu: cca 24
*Při přípravě podle návodu.
Složení: voda , kyselina citronová, regulátor kyselosti: citrát sodný, přírodní aroma z bezových květů s dalšími přírodními aromaty, sladidla: acesulfam K, sukralóza; chelatační činidlo: hexametafosforečnan sodný, barviva: siřičitan amonný, beta-karoten; konzervační látka: sorban draselný, antioxidant: kyselina askorbová, stabilizátor: glycerinester z dřevné pryskyřice.
Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Po otevření uchovávejte v chladničce. Před použitím dobře protřepejte.
Elderflower SodaStream 440 ml je koncentrát s jedinečnou chutí bez přidaného cukru. Umožňuje vám připravit si doma osvěžující nápoj s příchutí černého bezu !
Koncentráty SodaStream jsou řešením, jak v duchu péče o životní prostředí výrazně snížit používání jednorázových plastových lahví.
Z jednoho balení připravíte přibližně 9 litrů nápoje.
Koncentráty SodaStream jsou určeny k použití v syticích zařízeních SodaStream nebo k ředění ve vodě.
Nejlepší je konzumovat před: 27. dubna 2025
Fehler oder kein Text erhalten
- Objem
- 0.44 l
- Seznam přísad
- Informace najdete v popisu.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Informace najdete v popisu.
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- Sirup Sodastream BEZALKOHOLOVÁ PŘÍCHUŤ BEZINKOVÝ KVĚT ST 440 ml
- Výrobce
- Číslo produktu
- 1024269490
- Kód EAN
- 7290113762749
- Objem
- 0.44 l
- Seznam přísad
- Informace najdete v popisu.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Informace najdete v popisu.
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- Sirup Sodastream BEZALKOHOLOVÁ PŘÍCHUŤ BEZINKOVÝ KVĚT ST 440 ml
- Výrobce
- Číslo produktu
- 1024269490
- Kód EAN
- 7290113762749
Označování obalů podle zákona o obalech
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

SodaStream 1024243490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Purpurová, Bílá, Žlutá, Mučenka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
546,09 Kč/1l
240,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

SodaStream 1424227490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Šedá, Žlutá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
350,18 Kč/1l
154,08 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Orange Mango Zero Sugar Syrup 440 MLJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1047200490, Lahev na sycení CO2, Průhledná, 0,6 l, 2 kusů, CE, 205 mm
406,79 Kč
-9,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
397,00 Kč
Prodejce: Alky

Sirup pro SodaStream Raspberry 440mlJednorázové
338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Sirup SodaStream Classics Cola (pro výrobníky perlivé vody SodaStream), 440 mlJednorázové
306,66 Kč/1l
134,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 074,35 Kč
Prodejce: esiteo

2L láhev na pití Sportovní láhev Láhev na vodu Láhev na pití s brčkem, časový marker Gradient Red
310,74 Kč
-6,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
304,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Sirup Sodastream Red Berries Zero + Bezov kv?t Zero + Passionfruit Zero, 440 ml, 3 kusyJednorázové
325,64 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream nápojový sirup bez cukru s příchutí červených bobulí 440 ml (balení po 2 kusech)Jednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup bez cukru s příchutí růžového grapefruitu 440mlJednorázové
546,80 Kč/1kg
240,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

SodaStream 2270303, 440 ml, CitrónJednorázové
502,68 Kč/1l
221,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

SodaStream 1524211490, Sirup pro výrobník sody, Cherry, 440 mlJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1924223490, Sirup pro výrobník sody, Modrá, Hnědá, Zelená, Bílá, Žlutá, Broskev, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1924220490, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zlato, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
1 895,36 Kč/1l
833,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertní sirup, Oranžová, 440 ml, Láhev, LáhevJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1741260410, Lahev na sycení CO2, Černá, Průhledná, 1 l, 2 kusů, 170 mm, 85 mm
483,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sirup pro SodaStream Mojito 440mlJednorázové
338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

SodaStream 7UP, Citrón, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 2 kcal, 0,5 kJJednorázové
434,02 Kč/1l
190,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 3 kJJednorázové
488,18 Kč/1l
214,80 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1424226490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Šedá, Žlutá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
530,16 Kč/1l
233,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorázové
501,46 Kč/1kg
251,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sirup Sodastream Pepsi Max Limetkov bez cukru, 440 ml, 3 kusyJednorázové
354,39 Kč/1l
467,80 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1524207490, Sirup pro výrobník sody, Šedá, Červená, Kola, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Classics Dietní tonikový sirup 440mlJednorázové
430,68 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1424201410, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zelená, Šedá, Oranžová, Zázvor, 440 ml, 1 kusůJednorázové
361,68 Kč/1l
159,14 Kč
Prodejce: esiteo

Sada sirupů Sodastream 8 příchutí 440ml Zero sugar plus nápoje BoleroJednorázové
273,05 Kč/1l
961,15 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1024268491, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Bílá, Žlutá, Citrón, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
430,68 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%20% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
20%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sirup
Super
Ohodnoceno dne 10. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Monin Mojito, sirup s příchutí máty, přírodní aroma máty, čerstvá a jemná chuť, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
267,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
267,16 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml +125 lžičkových brček 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(79)Počet hodnocení: 79
508,75 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
339,17 Kč/1l