5,0



Na základě 1 hodnocení
Probiotické kapsle - 20 ks
10%sleva
Poukaz je aktivovaný
Pouze do 11. října
Poukaz je aktivovanýPouze do 11. října
Slevu poskytuje Activlab_Official_Store
Slevu poskytuje Activlab_Official_Store
218,51 Kč
8 093,00 Kč / 1kg
plus 170,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Čistá autentická pryskyřice Vitadote® Shilajit Mumijo z Altaje a Himalájí s více než 85 stopovými prvky, kyselinou fulvovou a kyselinou huminovou 30g66 923,60 Kč/1l
1 673,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vitadote

Další informace o reklamě
Symbiosys Alflorex 15 kapslí - probiotikum při syndromu dráždivého tračníku, Bifidobacterium infantis720,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Linex Forte 28 kapsul - Prosilněná Formule pro Zdravou Bakteriální Flóru17 729 667,11 Kč/1kg
531,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

Další informace o reklamě
Sanprobi IBS 20 kapsułek25 385 500,64 Kč/1kg
507,71 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Sanprobi Stress Probiotic - 20 kapslí na podporu zdraví střev
12 484,00 Kč/1kg
261,38 Kč
-11,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,68 Kč
Prodejce: Katomix

MultiVit pro ženy sada vitamínů pro ženy Activlab Pharma
2 500,00 Kč/1kg
100,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Silymarin EXTRA 70 mg podpora jater a trávení Activlab Pharma
1 552,40 Kč/1kg
38,81 Kč
Prodejce: RealPharm

Probiotický komplex, kapsle, 60 kapslí
6 956,10 Kč/1kg
285,20 Kč
Prodejce: apohealth

Norsa Pharma Nucleozin Complete 60 k
1 225,00 Kč/1l
641,09 Kč
-28,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
612,50 Kč
Prodejce: Katomix

Colonpax
3 166,67 Kč/1l
950,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

BIOWEN ADEK Complex+ Vitamin ADEK IMMUNITY 90 kapslí
5 031,86 Kč/1kg
1 081,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Cefasafra kapsle pro psychiku, nervy a duševní výkonnost, 50 kapslí
16 687,67 Kč/1kg
500,63 Kč
Prodejce: apohealth

Kvercetin s vitaminem C, 60 kapslí
4 034,39 Kč/1kg
330,82 Kč
Prodejce: apohealth

GELENCIUM Enzymový komplex kapsle s bromelainem, 100 kapslí
11 149,74 Kč/1kg
858,53 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamin B komplex-ratiopharm kapsle, 120 kapslí
6 697,25 Kč/1kg
935,38 Kč
-205,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zahnco24

Weider glukosamin chondroitin + MSM, 120 kapslí 9964
3 243,45 Kč/1l
648,69 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

NICApur NutriCoach Imunitní kapsle pro obranyschopnost organismu, 30 kapslí
22 766,32 Kč/1kg
432,56 Kč
Prodejce: apohealth

Ostrovit Tribulus Terrestris 90 - 60 kapsl
335 739,98 Kč/1kg
335,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

vitamaze slávka zelenoústá vysokodávkované kapsle, 300 kapslí
4 455,17 Kč/1l
801,93 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Probiotické kapsle jsou ideálním řešením pro podporu zdravého trávení a imunitního systému. Tato balení obsahují 20 kusů kvalitních kapslí, každá z nich plná prospěšných bakterií pro vaše tělo. Díky svému složení jsou tyto kapsle snadno stravitelné a vhodné pro každodenní užívání. Udržujte své zažívací systém v rovnováze a posilněte svou imunitu s Probiotickými kapslemi.
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí.
- Seznam přísad
- Fruktooligosacharidy (FOS), probiotické bakterie (Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus), protispékavá látka - hořečnaté soli mastných kyselin, kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, guma gellan).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživová tabulka zobrazená v grafice
- Hmotnost
- 30 g
- Potravinářský podnik
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Prodejní název
- probiotika
- Výrobce
- Activlab Pharma
- Počet kusů
- 20
- Doporučená spotřeba
- vezměte 1 kapsli a zapijte ji 200 ml vody. Doporučená denní dávka nesmí být překročena.
- Číslo produktu
- FR/282
- Kód EAN
- 5903260902655
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí.
- Seznam přísad
- Fruktooligosacharidy (FOS), probiotické bakterie (Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus), protispékavá látka - hořečnaté soli mastných kyselin, kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, guma gellan).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživová tabulka zobrazená v grafice
- Hmotnost
- 30 g
- Potravinářský podnik
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Prodejní název
- probiotika
- Výrobce
- Activlab Pharma
- Počet kusů
- 20
- Doporučená spotřeba
- vezměte 1 kapsli a zapijte ji 200 ml vody. Doporučená denní dávka nesmí být překročena.
- Číslo produktu
- FR/282
- Kód EAN
- 5903260902655
Bezpečnostní pokyny
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

MultiVit Pro Muže - Kapsle 60ks pro podporu zdraví a vitality
5 211 428,43 Kč/1kg
364,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Přenosný inhalátor kyslíku Kyslík 99,4 % může 12L Univerzální náustek Inhalovatelný
271,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Maca 8000 Gold - 200 veganských kapslí - Vysoce dávkovaná: 24 000 mg prášku Maca na denní dávku - - TRUE NATURE®
13 337,79 Kč/1kg
1 267,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

MIADOMODO Sada jídelních židlí, bílá, 2 kusy
3 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Linex Forte 28 kapsul - Prosilněná Formule pro Zdravou Bakteriální Flóru
17 729 667,11 Kč/1kg
531,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

Psychobiotické IBS Activlab Pharma Ideální doplněk Bakterie
16 401,33 Kč/1kg
492,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Sanprobi Stress Probiotic - 20 kapslí na podporu zdraví střev
12 484,00 Kč/1kg
261,38 Kč
-11,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,68 Kč
Prodejce: Katomix

Sanprobi Super Formula 40 kapslí - dlouhodobě!
9 987 200,25 Kč/1kg
261,38 Kč
-11,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,68 Kč
Prodejce: Katomix

Čistá autentická pryskyřice Vitadote® Shilajit Mumijo z Altaje a Himalájí s více než 85 stopovými prvky, kyselinou fulvovou a kyselinou huminovou 30g
66 923,60 Kč/1l
1 673,09 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Vitadote

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Activlab Pharma Essepatil EXTRA MAX 600 mg 30 tobolek – Vysoký obsah sójových fosfolipidů, Sójový lecitín pro játra, nervový systém a cholesterol
3 988,50 Kč/1l
439,40 Kč
-279,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
159,54 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Kanwod prací vysavač Superwash 1400 W, vysavač na koberce a čalouněný nábytek, univerzální vysavač na mokré a suché vysávání koberců s 20litrovou nádrží
2 100,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Alflorex 30 kapslí - Dlouhodobá expirace!
35 960 000,91 Kč/1kg
899,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Diosmina 1000 mg Forte+, 30 tabletek
3 822 000,10 Kč/1kg
152,88 Kč
Prodejce: Katomix

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Fortuna Lai denní postel 90x200cm/180x200cm rozkládací postel, rozkládací pohovka s lamelovým roštem a područkami, sametem čalouněná postel dětská rozkládací postel, šedá barva
6 844,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

Parazytek - perorální tekutina 100 ml EKOTOT
8 274,50 Kč/1l
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Skládací běžecký pás pro domácnost, 1400w Běžecký pás elektrický běžecký pás 1-12km/hSkládací nakloněný stojan Bluetooth reproduktor, LED displej, kancelářský
5 341,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mindsupply

Insulinorm, Glucotinic, Diabetes, shiitake, extrakt ze zeleného čaje, berberin – doplněk stravy
17 972,46 Kč/1kg
2 520,00 Kč
-1 351,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 168,21 Kč
Prodejce: WR-Products

ArmoLipid, 60 tabletek
12 328 428,24 Kč/1kg
862,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Přikrývka 200 x 200 cm – celoroční přikrývka Prošívaná přikrývka prodyšná – přikrývka pratelná – vhodná pro alergiky – německá značková kvalita
1 119,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Matsun Probiotic 19 bakteriálních kmenů 30 kapslí NARUM
683 099,97 Kč/1kg
683,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Rohová sedací souprava MONTANA 202x277 cm, obývací část ve tvaru L, rohová sedací souprava s funkcí spaní a lůžkem, čalouněný roh, sametová sedačka, pohovka - pravá šedá MH85
21 328,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: e-zimpaz

Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Matrace 140x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
4 599,99 Kč
Prodejce: hatservice

Bomann FW 6067 CB, 1200 W, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Kov, Nerezová ocel, 1000 W, 220 - 240 V
1 484,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
2 162,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Neradin active kapsle speciálně pro potřeby mužů, 70 kapslí
24 189,26 Kč/1kg
1 306,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,03 kgPočet kusů 20
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg