5,0



Na základě 25 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Wawel Karmelki Miętowe Orzeźwiające 1 kg608,37 Kč/1kg
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Apetitki Śmietankowe Wafle Polskie Smaki 270 G1 647,63 Kč/1kg
444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Apetitki Wafle Krówkowe Polskie Smaki 270 G1 647,63 Kč/1kg
444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Apetitki Wafel Polskie Smaki Kakaowe 270G1 621,89 Kč/1kg
437,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

STORCK 232059 STORCK Campino Früchte Bonbons 325,0 g
1 726,25 Kč/1kg
561,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 2369 VIVIL® Wild Orange ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 022,92 Kč/1kg
362,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
291,06 Kč/1kg
291,06 Kč
Prodejce: somnia24

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24

Pulmoll Pastilky z míchaných bobulí bez cukru v plechovce 50g
1 236,60 Kč/1kg
61,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 0217 VIVIL® Extra Strong Pfefferminz Bonbons 75,0 g
2 895,87 Kč/1kg
217,19 Kč
Prodejce: somnia24

Galaretki Owocowe Crazy Bee 1 kg
151,55 Kč/1kg
151,55 Kč
Prodejce: LAVONIO

Celiko Bezlepkové Dortové želé jahodové červené bez cukru (14g), 101128
6 949,50 Kč/1kg
138,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové bonbony | Kaffeebonbons
732,50 Kč/1kg
102,55 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Ušlechtilé lístky dřeva s lahodnou chutí 125g
318,16 Kč/1kg
39,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Roshen barevné bonbony směs tvrdý karamel s ovocnou náplní 1000g
149,33 Kč/1kg
149,33 Kč
Prodejce: LAVONIO

Cukierki twarde Roshen Bim Bom 1 kg
95,75 Kč/1kg
95,75 Kč
Prodejce: LAVONIO

nimm2® 361124 nimm2® Rote Früchte Bonbons 429,0 g
889,44 Kč/1kg
381,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

KAKAO COOKIES S KRÉMEM S BROWNOVOU PŘÍCHUTÍ V DEZERTNÍ ČOKOLÁDĚ BEZ PŘIDANÉHO CUKRU 128 g - REIN&GUT
379,06 Kč/1kg
50,67 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
48,52 Kč
Prodejce: Katomix

Fishermans Friend Rasberry čerstvé mentolové pastilky bez cukru 25g
1 840,40 Kč/1kg
46,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vivil Creme Life Jahoda ovocné pastilky bez cukru 90g
VIVIL Creme Life Strawberry zaujme svou krémovou ovocnou chutí, která zajistí sladké a příjemné chvíle. Vivilised nabízí sladkost i osobě vedle vás!
VIVIL A. Müller GmbH & Co. KGP.O. Box 25 80
77615 Offenburg
Krémové, ovocné bonbony bez cukru: jahodové krémové bonbony z řady VIVIL Creme Life slibují letní sladký požitek po celý rok, protože jahodová sezóna s VIVIL nikdy nekončí: krémové bonbony se rozplývají v ústech jako čerstvě natrhané jahody s lehce oslazenou šlehačkou za slunečného dne.
Vždy tam:
Z čekání ve frontě se stává pohodové setkání. Čekání na vlak na večírek na nástupišti. Každý se přidá, každý patří k sobě. Vítejte v civilizovaném světě - nezáleží na tom, kdy, kde a s kým! S VIVIL máte úsměv vždy s sebou.
Bez cukru:
Sladkosti VIVIL jsou senzačně krémové a smetanové a vždy bez cukru. Sladkosti jsou také bezlepkové.
bez cukru
bez lepku
se šlehačkou
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Sladidla: isomalt, maltitolový sirup; šlehaná syrovátka (5,7 %), kokosový tuk, regulátory kyselosti: kyselina mléčná, kyselina jablečná; aromata, koncentrát ovocné šťávy: jahoda (0,3 %); barvivo (koncentrát z arónie, mrkve a sladkých brambor); emulgátor: lecitiny (SOYA); sůl, sladidlo: acesulfam K.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1150 kJ/277 kcal, tuky: 5,9 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 4,8 g, sacharidy: 92,6 g, z toho cukr: 0,3 g, bílkoviny: 0,2 g, sůl: 0,21 g,
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sója a výrobky z ní, včetně sójového lecitinu
- Hmotnost
- 90 g
- Potravinářský podnik
- VIVIL A. Müller GmbH & Co. KGPostfach 25 80 77615 Offenburg
- Prodejní název
- Sladkosti s jahodovou příchutí, bez cukru, se sladidly
- Výrobce
- VIVIL
- Označení množství
- Při nadměrné konzumaci může mít projímavý účinek.
- Číslo produktu
- 4740
- Kód EAN
- 4020400697408
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Sladidla: isomalt, maltitolový sirup; šlehaná syrovátka (5,7 %), kokosový tuk, regulátory kyselosti: kyselina mléčná, kyselina jablečná; aromata, koncentrát ovocné šťávy: jahoda (0,3 %); barvivo (koncentrát z arónie, mrkve a sladkých brambor); emulgátor: lecitiny (SOYA); sůl, sladidlo: acesulfam K.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1150 kJ/277 kcal, tuky: 5,9 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 4,8 g, sacharidy: 92,6 g, z toho cukr: 0,3 g, bílkoviny: 0,2 g, sůl: 0,21 g,
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sója a výrobky z ní, včetně sójového lecitinu
- Hmotnost
- 90 g
- Potravinářský podnik
- VIVIL A. Müller GmbH & Co. KGPostfach 25 80 77615 Offenburg
- Prodejní název
- Sladkosti s jahodovou příchutí, bez cukru, se sladidly
- Výrobce
- VIVIL
- Označení množství
- Při nadměrné konzumaci může mít projímavý účinek.
- Číslo produktu
- 4740
- Kód EAN
- 4020400697408
K tomu se hodí také

Vivil Creme Life malinové ovocné pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 4745 VIVIL® Creme Life Kirsche Bonbons 90,0 g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vivil Creme Life Latte Macchiato pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vivil Creme Life Karamelové pastilky Hazelitos bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vivil Creme Life Brasilitos Espresso pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 2369 VIVIL® Wild Orange ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 022,92 Kč/1kg
362,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

VIVIL® 2366 VIVIL® Zitronenmelisse ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 005,17 Kč/1kg
360,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küchenmeister pohanková mouka jemná a univerzální 500g
130,42 Kč/1kg
65,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lattafa Her Confession EDP 100 ml W
7 847,30 Kč/1l
784,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Steviola® Tabs 300 kusů | nízkokalorické | praktické na cesty | veganské | šetrné k zubům | náhrada cukru
6 224,44 Kč/1kg
112,04 Kč
Prodejce: BioCare

Kellogg Company Smacks, Pšeničné vločky, 400 g, Přírodní
343,80 Kč/1kg
137,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

2 x lithiová knoflíková baterie CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, průměr 24 mm, tloušťka 5,0 mm, typ DL2450
846,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
573,66 Kč/1kg
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g
361,70 Kč/1kg
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
291,06 Kč/1kg
291,06 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK 232059 STORCK Campino Früchte Bonbons 325,0 g
1 726,25 Kč/1kg
561,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
832,86 Kč/1kg
34,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 2364 VIVIL® Waldfrucht Multivitamin Bonbons 120,0 g
3 005,17 Kč/1kg
360,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Open Food 4020400893114, Palmový olej, Vitamin C, 120 g, C, e100, e140, e140ii, e141, e141i, e296, e330, e950, e951, e953, e965, e965ii, Esenciální olej, E100, E296, Peppermint Oil, E965, Koncentrát limetkové šťávy, Peppermint, E330, Juice,...
3 005,17 Kč/1kg
360,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Krock karamelovo-ořechové bonbóny 1 kg
628,14 Kč/1kg
659,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Chupa Chups Bez cukru 10 lízátek 110G Bez cukru Cherry Cola Jahoda
1 009,83 Kč/1kg
121,18 Kč
Prodejce: Ajuy

Merci Pralinka miláčci Classic 179002-00 185g
922,22 Kč/1kg
170,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

WEEKSY Chocolate Chip Cookies 120g BOGUTTI
2 496,50 Kč/1kg
399,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
96% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
96%4% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
4%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vivil
Dodávka byla rychlá a spolehlivá. Objednala jsem si Vivil v 5 různých příchutích, které nebyly v obchodě k dispozici. Jsem nadšená. Sladkosti Creme life, zejména espresso, jsou velmi chutné.
Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks


Doprava zdarma








Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
267,87 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 393,50 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
935,79 Kč
-140,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 325,90 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg

PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
44,26 Kč
Prodejce: M_plus_L
650,88 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg