5,0



Na základě 25 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Jasta Herbat.petit Beurre 400G1 029,62 Kč/1kg
411,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Owolovo Ovocné pyré bez přidaného cukru - jablko, borůvka (200g), 1016282 029,45 Kč/1kg
405,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Apetitki Bezy 90G5 407,00 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Apetitki Petit Beurre Herbatniki kakao 200 g2 060,45 Kč/1kg
412,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 2369 VIVIL® Wild Orange ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 022,92 Kč/1kg
362,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

STORCK 232059 STORCK Campino Früchte Bonbons 325,0 g
1 726,25 Kč/1kg
561,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ
13 310,50 Kč/1kg
266,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

VIVIL® 2917 VIVIL® Limette-Minze ohne Zucker Bonbons 84,0 g
2 735,00 Kč/1kg
218,80 Kč
Prodejce: somnia24

Originální želé bonbony Sylter Brisen-Klömbjes s červeným ovocem a aloe vera bez cukru, 70 g bonbónů
1 916,29 Kč/1kg
134,14 Kč
Prodejce: apohealth

Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
832,86 Kč/1kg
34,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

nimm2® 361124 nimm2® Rote Früchte Bonbons 429,0 g
889,44 Kč/1kg
381,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ricola Malinová meduňka bez cukru 50g
2 751,00 Kč/1kg
137,55 Kč
Prodejce: apohealth

Böhme ovocné karamely kyselé 250g
201,32 Kč/1kg
50,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa A a C ovocné bonbony s pomerančem a citronem 200g
353,35 Kč/1kg
70,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné bonbony Küfa s lahodnou malinovou příchutí 200g
353,30 Kč/1kg
70,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

25G Fisherm.friend Malina O.zucker
1 798,35 Kč/1kg
1 079,01 Kč
Prodejce: somnia24

Vivil osvěžující bonbóny mátová limetka bez cukru 28g
6 701,33 Kč/1kg
201,04 Kč
Prodejce: somnia24

Pulmoll citron bez cukru
887,75 Kč/1kg
71,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 0218 VIVIL® Extra Strong Zitronenmelisse Bonbons 75,0 g
2 895,87 Kč/1kg
217,19 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vivil Creme Life Ovocné pastilky bez cukru 90g
VIVIL Creme Life Raspberry zaujme svou krémovou ovocnou chutí, která zajistí sladké a příjemné chvíle. Vivilised nabízí sladkost i osobě vedle vás!
VIVIL A. Müller GmbH & Co. KGP.O. Box 25 80
77615 Offenburg
Krémové bonbony bez cukru: Krémové bonbony z řady VIVIL Creme Life s nezaměnitelnou krémovou, jemnou malinovou příchutí prostě chutnají nesrovnatelně dobře. Svěží chuť plně vyzrálých malin se naplno projeví díky krémové konzistenci bonbonů.
Vždy s vámi:
Z čekání ve frontě se stane pohodové setkání. Čekání na vlak na večírek na nástupišti. Každý se přidá, každý patří k sobě. Vítejte v civilizovaném světě - je jedno kdy, je jedno kde, je jedno s kým! S VIVIL máte úsměv vždy s sebou.
Bez cukru:
Sladkosti VIVIL jsou senzačně krémové a smetanové a vždy bez cukru. Sladkosti jsou také bezlepkové.
bez cukru
bez lepku
se šlehačkou
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- sladidlo: isomalt, maltitolový sirup; ŠLEHAČKA (5,7 %), kokosový tuk, regulátor kyselosti: kyselina mléčná; aromata, barvivo (koncentrát z arónie, mrkve a sladkých brambor); emulgátor: Lecitiny (SOJA); koncentráty ovocných šťáv: bezinky, černý rybíz, brusinky, ostružiny, jahody, maliny (<0,01 %), borůvky; sůl, sladidlo: acesulfam K. Při nadměrné konzumaci může mít projímavý účinek.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1153 kJ/277 kcal, tuky: 5,9 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 4,8 g, sacharidy: 92,9 g, z toho cukr: 0,3 g, bílkoviny: 0,2 g, sůl: 0,21 g,
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sója a výrobky z ní, včetně sójového lecitinu
- Hmotnost
- 90 g
- Potravinářský podnik
- VIVIL A. Müller GmbH & Co. KGPostfach 25 80 77615 Offenburg
- Prodejní název
- Malinové sladkosti bez cukru, se sladidly
- Výrobce
- VIVIL
- Číslo produktu
- 4741
- Kód EAN
- 4020400697415
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- sladidlo: isomalt, maltitolový sirup; ŠLEHAČKA (5,7 %), kokosový tuk, regulátor kyselosti: kyselina mléčná; aromata, barvivo (koncentrát z arónie, mrkve a sladkých brambor); emulgátor: Lecitiny (SOJA); koncentráty ovocných šťáv: bezinky, černý rybíz, brusinky, ostružiny, jahody, maliny (<0,01 %), borůvky; sůl, sladidlo: acesulfam K. Při nadměrné konzumaci může mít projímavý účinek.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1153 kJ/277 kcal, tuky: 5,9 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 4,8 g, sacharidy: 92,9 g, z toho cukr: 0,3 g, bílkoviny: 0,2 g, sůl: 0,21 g,
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sója a výrobky z ní, včetně sójového lecitinu
- Hmotnost
- 90 g
- Potravinářský podnik
- VIVIL A. Müller GmbH & Co. KGPostfach 25 80 77615 Offenburg
- Prodejní název
- Malinové sladkosti bez cukru, se sladidly
- Výrobce
- VIVIL
- Číslo produktu
- 4741
- Kód EAN
- 4020400697415
K tomu se hodí také

VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 4745 VIVIL® Creme Life Kirsche Bonbons 90,0 g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vivil Creme Life Karamelové pastilky Hazelitos bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vivil Creme Life Latte Macchiato pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vivil Creme Life Brasilitos Espresso pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 2362 VIVIL® Extra Stark ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 005,17 Kč/1kg
360,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 2369 VIVIL® Wild Orange ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 022,92 Kč/1kg
362,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

STORCK 232059 STORCK Campino Früchte Bonbons 325,0 g
1 726,25 Kč/1kg
561,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
573,66 Kč/1kg
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
832,86 Kč/1kg
34,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g
361,70 Kč/1kg
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4020400893114, Palmový olej, Vitamin C, 120 g, C, e100, e140, e140ii, e141, e141i, e296, e330, e950, e951, e953, e965, e965ii, Esenciální olej, E100, E296, Peppermint Oil, E965, Koncentrát limetkové šťávy, Peppermint, E330, Juice,...
3 005,17 Kč/1kg
360,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
291,06 Kč/1kg
291,06 Kč
Prodejce: somnia24

Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti
160,00 Kč/1kg
28,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
360,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
570,98 Kč/1kg
285,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gorenje G200 DHNE72, Stojací, Přední plnění, Tepelné čerpadlo, Bílá, Otočné, Dotyk, Pravý
11 280,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: HAI-END

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

VIVIL® 2364 VIVIL® Waldfrucht Multivitamin Bonbons 120,0 g
3 005,17 Kč/1kg
360,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ
13 310,50 Kč/1kg
266,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Masážní přístroj na obličej ZREE proti vráskám, 3 režimy, 45 ℃ V Face Beauty Meter obličejový přístroj pro utahování a zvedání pleti EMS masáž obličeje
500,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
96% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
96%4% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
4%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vivil
Dodávka byla rychlá a spolehlivá. Objednala jsem si Vivil v 5 různých příchutích, které nebyly v obchodě k dispozici. Jsem nadšená. Sladkosti Creme life, zejména espresso, jsou velmi chutné.
Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks


Doprava zdarma








Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
935,79 Kč
-140,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 325,90 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg

PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
44,26 Kč
Prodejce: M_plus_L
650,88 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg