4,7



Na základě 13 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Petal Plush Clouds - tělový závoj, 250 ml4 540,80 Kč/1l
1 135,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W1 936,00 Kč/1l
484,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Aqua Kiss tělový sprej 250 ml W1 868,00 Kč/1l
467,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Sizzling Vanilla tělový sprej 250 ml W1 672,00 Kč/1l
418,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
2 196,28 Kč/1l
549,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria´s Secret - Velvet Petals Splash Tělový sprej 250ml
3 427,00 Kč/1l
856,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Victoria's Secret 667556605051, 250 ml, Ženy, USA, 1 kusů
1 961,80 Kč/1l
490,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Victoria´s Secret - Love Spell Vyživující tělový sprej 250ml
1 548,12 Kč/1l
387,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Midnight Bloom tělový sprej pro ženy 250 - Victoria´s Secret
1 964,00 Kč/1l
491,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Victoria's Secret Amber Romance 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
1 966,84 Kč/1l
491,71 Kč
Prodejce: Tersorte

Victoria's Secret Moon Spiced Apple tělový spray pro ženy 250 ml
2 676,32 Kč/1l
702,10 Kč
-33,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
669,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria´s Secret - Vyživující tělový sprej Coconut Passion 250ml
2 301,48 Kč/1l
575,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů
1 616,00 Kč/1l
459,19 Kč
-55,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
404,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pom L`Orange - tělový sprej, 250 ml
2 473,80 Kč/1l
675,00 Kč
-56,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
618,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria's Secret, Snowdrift, Mist Spray, 250 ml
2 513,56 Kč/1l
628,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria's Secret Sultry Berry Bourbon tělový spray pro ženy 250 ml
2 723,04 Kč/1l
680,76 Kč
Prodejce: somnia24

Nightsip Violet Petals & Champagne - tělový závoj, 250 ml
2 230,27 Kč/1kg
669,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria's Secret Bare Vanilla Shimmer tělový spray pro ženy 250 ml
1 888,00 Kč/1l
472,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Victoria's Secret Aqua Kiss Shimmer tělový sprej 250 ml W
1 956,00 Kč/1l
489,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Victoria´s Secret - Vyživující tělový sprej Aqua Kiss 250ml
3 973,20 Kč/1l
993,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dámský tělový sprej
Nechte se překvapit 100% originální tělovou mlhou Victoria's Secret Aqua Kiss Shimmer 250 ml! Tento exkluzivní unisex parfém je ideální pro muže i ženy. Objevte 100% originální produkty Victoria's Secret!
- Typ: Dámská toaletní voda pro muže s velkým objemem, která je určena pro ženy:
- Tělový mlhový přípravek: 100% tělový mlhový přípravek
- Tělový sprej
- Pohlaví: Muži
- Název vůně: Vůně: Aqua Kiss Shimmer
- Objem: 250 ml
Všeobecné informace o bezpečnostních předpisech pro výrobky:
MARCOLIN
c/Juan de Austria, 116 4ª planta - 08018
08018 - Barcelona
+34933209060
[email protected]
Victoria's Secret Aqua Kiss Shimmer je osvěžující tělový sprej s jemnými třpytkami, který dodává pokožce zářivý lesk a svůdnou vůni. Tato lehká mlha kombinuje akvatické tóny s květinovými akordy, čímž vytváří pocit svěžesti a čistoty. Ideální pro každodenní použití, zejména v teplejších měsících, kdy chcete své pokožce dodat nejen vůni, ale i jemný třpyt.VlastnostiLehká parfémovaná mlha s jemnými třpytkami pro zářivý vzhledKombinace mořských tónů, frézie, sedmikrásky a švestkových květůRychle se vstřebává a nezanechává lepivý pocitStylový design flakonu o objemu 250 mlVhodný pro všechny typy pokožkyKlíčové benefityPoskytuje okamžité osvěžení a jemnou vůniDodává pokožce zářivý lesk díky jemným třpytkámIdeální pro vrstvení s dalšími produkty z řady Aqua KissPerfektní pro letní dny nebo speciální příležitostiSnadno přenosný, ideální do kabelky či na cestyPoužitíNastříkejte přímo na čistou pokožku ze vzdálenosti 15–20 cmZaměřte se na oblasti, které chcete zvýraznit třpytem, jako jsou ramena, dekolt nebo nohyLze aplikovat i na vlasy pro jemné provonění a leskPro delší výdrž vůně kombinujte s tělovým mlékem Aqua KissVyhněte se kontaktu s očima a nepoužívejte na podrážděnou pokožku
Tělový spray od značky Victoria's Secret. Vámi vybrané balení má objem 250 ml.
- Model
- Aqua Kiss Shimmer
- Hmotnost
- 0.34 kg
- Typ vůně
- květinová, svěží
- Objem
- 250 ml
- Složení
- ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, CITRAL, ALCOHOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, FARNESOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, EXT. D&C VIOLET NO. 2 (CI 60730), FD&C BLUE NO. 1 (CI 42090), FD&C RED NO. 4 (CI 14700).
- Výrobce
- Cílové skupiny
- ŽenyUnisexŽeny
- Kód EAN
- 0667558437698667558437698
- Číslo produktu
- 2041217
- Model
- Aqua Kiss Shimmer
- Hmotnost
- 0.34 kg
- Typ vůně
- květinová, svěží
- Objem
- 250 ml
- Složení
- ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, CITRAL, ALCOHOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, FARNESOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, EXT. D&C VIOLET NO. 2 (CI 60730), FD&C BLUE NO. 1 (CI 42090), FD&C RED NO. 4 (CI 14700).
- Výrobce
- Cílové skupiny
- ŽenyUnisexŽeny
- Kód EAN
- 0667558437698667558437698
- Číslo produktu
- 2041217
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
2 196,28 Kč/1l
549,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria's Secret Aqua Kiss BL 236 ml W
2 360,51 Kč/1l
557,08 Kč
Prodejce: somnia24

Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
2 399,44 Kč/1l
599,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Ženy, USA, 1 kusů
2 024,28 Kč/1l
506,07 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Victoria´s Secret - Love Spell Vyživující tělový sprej 250ml
1 548,12 Kč/1l
387,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Victoria´s Secret - Rush body veil 250ml
2 785,00 Kč/1l
696,25 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Victoria´s Secret - Romantic Body Mist 250ml
3 829,20 Kč/1l
957,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Nightsip Violet Petals & Champagne - tělový závoj, 250 ml
2 230,27 Kč/1kg
669,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria's Secret Moon Spiced Apple tělový spray pro ženy 250 ml
2 676,32 Kč/1l
702,10 Kč
-33,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
669,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů
1 616,00 Kč/1l
459,19 Kč
-55,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
404,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Victoria's Secret Bombshell EDP 50 ml W
36 702,80 Kč/1l
1 835,14 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

12ks ruských trysek na zdobení dortů +1 profesionální sáček na zdobení dortů 20cm sada 27ks
129,46 Kč
-2,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
126,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
18 799,89 Kč/1l
1 691,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sigma-Markt

Bratz Alwayz Doll- Jade, Módní panenka, Ženy, 6 rok/roky, Chlapec/děvče, Různé barvy
1 070,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživující tělový sprej 250ml
2 058,00 Kč/1l
514,50 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
Použité
35 695,16 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: SIMPLETEK

PRITOM M10 10,1" Android Tablet PC 64GB ROM Android 10 Quad-Core HD IPS displej WiFi
1 619,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Šatní skříň s posuvnými dveřmi 150 cm bílá/bílá se zrcadlem - Vista 05
7 039,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Victoria's Secret 667556605051, 250 ml, Ženy, USA, 1 kusů
1 961,80 Kč/1l
490,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Victoria's Secret Pomegranate Sky tělový sprej 250 ml W
2 332,00 Kč/1l
583,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Midnight Bloom tělový sprej pro ženy 250 - Victoria´s Secret
1 964,00 Kč/1l
491,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Victoria's Secret Amber Romance 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
1 966,84 Kč/1l
491,71 Kč
Prodejce: Tersorte

Victoria's Secret Pineapple High tělový sprej 250 ml W
2 076,00 Kč/1l
519,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Victoria´s Secret - Vyživující tělový sprej Coconut Passion 250ml
2 301,48 Kč/1l
575,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria's Secret Bare Vanilla tělový sprej 250 ml W
2 020,68 Kč/1l
505,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Victoria's Secret Coconut Passion tělový sprej 250 ml W
2 670,68 Kč/1l
667,67 Kč
Prodejce: CosmeChicFr

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
77% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
77%15% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
15%8% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
8%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Victoria's Secret Pure Seduction
Super vůně!
Ohodnoceno dne 13. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Gut
Ohodnoceno dne 10. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tekutý Ultra střední sušení pro akryl Allepaznokcie 500 ml
973,51 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 947,02 Kč/1l

Sol de Janeiro Cheirosa 59 tělový sprej 240 ml W
876,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
3 650,00 Kč/1l

Tom Ford Rose Prick tělový sprej 150 ml UNISEX
2 011,40 Kč
Prodejce: PerfumTraders
13 409,33 Kč/1l

Aqc | Tělový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osvěžující - Unisex - Dlouhotrvající letní vůně
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
525,38 Kč/1l

Krém na keramické plotny Astonish 500 ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,98 Kč/1l

Petal Plush Clouds - tělový závoj, 250 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 135,20 Kč
Prodejce: YourFragrance
4 540,80 Kč/1l

Zlatý držák na nářadí Molly Nails z kovu
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Top Glam Shine bez otírání AlleLac Glow 7 g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
543,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
2 172,00 Kč/1l

Sol de Janeiro Rio Radiance tělový sprej 90 ml W
540,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
6 000,00 Kč/1l

Lak na nehty s glitry č. 73 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 25 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 36 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 32 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria's Secret Aqua Kiss Shimmer tělový sprej 250 ml W



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
494,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 976,00 Kč/1l

Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
484,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 936,00 Kč/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
467,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 868,00 Kč/1l

Victoria´s Secret - Velvet Petals Splash Tělový sprej 250ml
856,75 Kč
Prodejce: YourFragrance
3 427,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
459,19 Kč
-55,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
404,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 616,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027461, 250 ml, Ženy, Kokosová, USA, 1 kusů



3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 648,00 Kč/1l