Trolli 4000512365006 Trolli ovocné gumové bonbóny ORIGINAL HITS, 200g sáček

244,97 Kč

1 224,85 Kč / 1kg

plus 37,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 8. – út 13. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Haribo Lasso Strawberry veggie cukrářská náplň s jahodovou příchutí 3500g
Haribo Lasso Strawberry veggie cukrářská náplň s jahodovou příchutí 3500g
279,14 Kč/1kg
976,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Open Food 4001686329351, 160 g, B, 345 kcal, 53 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686329351, 160 g, B, 345 kcal, 53 g, 0,5 g, 0,1 g
237,94 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 300g
Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 300g
296,07 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
88,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
178,74 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
359,05 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
359,05 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo 4001686003039, Měkké sladkosti, 230 g, Dary, Vícebarevný, 1525 kJ, 360 kcal
Haribo 4001686003039, Měkké sladkosti, 230 g, Dary, Vícebarevný, 1525 kJ, 360 kcal
366,91 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
84,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 10005017 HARIBO Starmix Mini Fruchtgummi 250,0 g
HARIBO 10005017 HARIBO Starmix Mini Fruchtgummi 250,0 g
1 087,00 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
271,75 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Trolli Bizzl Mix 150g
Trolli Bizzl Mix 150g
831,47 Kč/1kg
124,72 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Trolli Wurrli s ovocem.150g
Trolli Wurrli s ovocem.150g
263,33 Kč/1kg
39,50 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Trolli Playmouse 150g
Trolli Playmouse 150g
827,27 Kč/1kg
124,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Trolli Sour Strawberries kyselé jahodové ovocné gumy s cukrem 1200g
Trolli Sour Strawberries kyselé jahodové ovocné gumy s cukrem 1200g
143,46 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
181,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Želé Trolli Sour Worms 1000 g
Želé Trolli Sour Worms 1000 g
320,08 Kč/1kg
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
320,08 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Trolli Wurrli ovocné sladké žvýkačky 100 x 10g 1000g
Trolli Wurrli ovocné sladké žvýkačky 100 x 10g 1000g
233,03 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
233,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli Dracula 150g
Trolli Dracula 150g
42,53 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
9,76 Kč
-34%
6,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Trolli Strawberry Stixi gumové bonbony s jahodovou příchutí 85g
Trolli Strawberry Stixi gumové bonbony s jahodovou příchutí 85g
336,59 Kč/1kg
28,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli Kyselé jahody, sáček 1 kg
Trolli Kyselé jahody, sáček 1 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Trolli Glühwürmchen kyselé ovocné žvýkačky Glühwürmchen 1050g
Trolli Glühwürmchen kyselé ovocné žvýkačky Glühwürmchen 1050g
356,54 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
374,37 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g
Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g
166,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro nimm2® 387650 nimm2® Lachgummi Milchgeister ovocné gumy 225,0 g
nimm2® 387650 nimm2® Lachgummi Milchgeister ovocné gumy 225,0 g
199,20 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
44,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro nimm2® 680645 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g
nimm2® 680645 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g
701,73 Kč/1kg
210,52 Kč
Prodejce: somnia24

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Nejlepší z nejlepších se spojí.
Trolli "The Original Hits" spojuje všechny hvězdy z Trolli.
Balení obsahuje mnoho mini sáčků: oblíbené The Squiggles, Squiggle Twist, Berries a samozřejmě Sour Fireflies.
Dokonce i slavný Trolli Party Burger Mini dělá čest.
S touto řadou si každý zaručeně přijde na své!



Balení obsahuje 10 sáčků, sáčky s ovocnými gumovými bonbóny a cukrovou vatou, obsah: 200 g, -4000512365006,
Seznam přísad
Glukózový sirup; cukr; želatina; okyselující látky: kyselina citronová, kyselina mléčná, kyselina jablečná; modifikovaný bramborový škrob; zvlhčující látka: sorbitol; barviva (černý bez, černý rybíz, černá mrkev, červená ředkev, červené hrozny, třešně, kurkuma, spirulina, světlice barvířská, citron, karamelizovaný cukrový sirup); aromata; regulátory kyselosti: Citráty vápenaté, malát sodný; želírující látka: pektin; barvivo: kurkumin, karmín, brilantní modř FCF; glazovací látka: včelí vosk, bílý a žlutý, karnaubský vosk
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g: kalorická hodnota: 337 kilokalorií (kcal); kalorická hodnota: 1430 kilojoulů (kJ); tuk: 0,1 g; tuk, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g; sacharidy: 77 g; sacharidy, z toho cukr: 50 g; sacharidy, bílkoviny: 5,4 g; sůl: 0,2 g
Hmotnost
200 g
Potravinářský podnik
Trolli GmbH Oststrasse 94 90763 Fürth Deutschland
Prodejní název
Žvýkačkové bonbóny / pěnový cukr Žvýkačkové bonbóny / pěnový cukr bonbóny
Výrobce
Číslo produktu
270904
Kód EAN
4000512365006

Seznam přísad
Glukózový sirup; cukr; želatina; okyselující látky: kyselina citronová, kyselina mléčná, kyselina jablečná; modifikovaný bramborový škrob; zvlhčující látka: sorbitol; barviva (černý bez, černý rybíz, černá mrkev, červená ředkev, červené hrozny, třešně, kurkuma, spirulina, světlice barvířská, citron, karamelizovaný cukrový sirup); aromata; regulátory kyselosti: Citráty vápenaté, malát sodný; želírující látka: pektin; barvivo: kurkumin, karmín, brilantní modř FCF; glazovací látka: včelí vosk, bílý a žlutý, karnaubský vosk
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g: kalorická hodnota: 337 kilokalorií (kcal); kalorická hodnota: 1430 kilojoulů (kJ); tuk: 0,1 g; tuk, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g; sacharidy: 77 g; sacharidy, z toho cukr: 50 g; sacharidy, bílkoviny: 5,4 g; sůl: 0,2 g
Hmotnost
200 g
Potravinářský podnik
Trolli GmbH Oststrasse 94 90763 Fürth Deutschland
Prodejní název
Žvýkačkové bonbóny / pěnový cukr Žvýkačkové bonbóny / pěnový cukr bonbóny
Výrobce
Číslo produktu
270904
Kód EAN
4000512365006
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
359,05 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
359,05 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
257,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 10005017 HARIBO Starmix Mini Fruchtgummi 250,0 g
HARIBO 10005017 HARIBO Starmix Mini Fruchtgummi 250,0 g
1 087,00 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
271,75 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Trolli červené ovocné kroužky s příchutí jahoda malina a třešeň 150g
Trolli červené ovocné kroužky s příchutí jahoda malina a třešeň 150g
479,07 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
71,86 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Haribo 4001686003039, Měkké sladkosti, 230 g, Dary, Vícebarevný, 1525 kJ, 360 kcal
Haribo 4001686003039, Měkké sladkosti, 230 g, Dary, Vícebarevný, 1525 kJ, 360 kcal
366,91 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
84,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli The Squiggles 150g
Trolli The Squiggles 150g
192,13 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro nimm2® 4014400681055 nimm2® Lachgummi mini Fruchtgummi 20 St./258,0 g
nimm2® 4014400681055 nimm2® Lachgummi mini Fruchtgummi 20 St./258,0 g
910,66 Kč/1kg
234,95 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Trolli Playmouse 150g
Trolli Playmouse 150g
827,27 Kč/1kg
124,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Trolli Wurrli ovocné sladké žvýkačky 100 x 10g 1000g
Trolli Wurrli ovocné sladké žvýkačky 100 x 10g 1000g
233,03 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
233,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli Party Burger Minis z pěnového cukru a ovocných gum 600g
Trolli Party Burger Minis z pěnového cukru a ovocných gum 600g
416,74 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
320,89 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
341,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Trolli Wurrli s ovocem.150g
Trolli Wurrli s ovocem.150g
263,33 Kč/1kg
39,50 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro STORCK Nimm2 Lachgummi Shakies, Želatinové fazolky, 225 g, Borůvka, Citrón, Mučenka, Broskev, Raspberry, Vícebarevný, 75 g, 49,9 g
STORCK Nimm2 Lachgummi Shakies, Želatinové fazolky, 225 g, Borůvka, Citrón, Mučenka, Broskev, Raspberry, Vícebarevný, 75 g, 49,9 g
198,31 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro nimm2® 388220 nimm2® Lachgummi FunFari  Fruchtgummi 225,0 g
nimm2® 388220 nimm2® Lachgummi FunFari Fruchtgummi 225,0 g
1 623,96 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
365,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 16
539,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo Juice Gold Bears Minis extra soft s 25% ovocné šťávy 220g
Haribo Juice Gold Bears Minis extra soft s 25% ovocné šťávy 220g
446,05 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
98,13 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Haribo 4001686376829, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
Haribo 4001686376829, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
237,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Cola sáček ovocné žvýkačky s kolovou příchutí klasické 175g
Haribo Cola sáček ovocné žvýkačky s kolovou příchutí klasické 175g
274,34 Kč/1kg
48,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
314,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 047,93 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g
Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 059,86 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 38
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g
Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g
Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g
Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g
Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g
Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli The Squiggles 150g
Trolli The Squiggles 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
192,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
164,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
20,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Jablečný sad 150g
Trolli Jablečný sad 150g
124,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
827,27 Kč/1kg