5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Open Food 4001686327692, Palmový olej, 25 g, 175 g, A, e330, e428, e901, 1459 kJ217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hitschies kyselé dračí jazýčky Kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 125g883,36 Kč/1kg
110,42 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Hitschies Sour Dragon Tongues Blue Fruity Sour Fruit Gum 125g875,84 Kč/1kg
109,48 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Sour Strawberries kyselé jahodové ovocné gumy s cukrem 1200g
143,46 Kč/1kg
181,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli červené ovocné kroužky s příchutí jahoda malina a třešeň 150g
479,07 Kč/1kg
71,86 Kč
Prodejce: M_plus_L

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
257,00 Kč/1kg
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Playmouse 150g
827,27 Kč/1kg
124,09 Kč
Prodejce: M_plus_L

Haribo 4001686376829, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Bizzl Mix 150g
831,47 Kč/1kg
124,72 Kč
Prodejce: M_plus_L

Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
359,05 Kč/1kg
359,05 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli Strawberry Kiss 150g
879,40 Kč/1kg
131,91 Kč
Prodejce: M_plus_L

Trolli Jablečný sad 150g
827,27 Kč/1kg
124,09 Kč
Prodejce: M_plus_L

Frisia red lips ovocné želé bez želatiny Red Lips vegan 1000g
228,91 Kč/1kg
228,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Herzbeben pěnové cukrové srdíčko s příchutí třešní 160g
254,63 Kč/1kg
40,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Modré žvýkací bonbony s cukrovou vatou, limitovaná edice, 750 g
252,03 Kč/1kg
189,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Strawberry Sour Strips kyselé ovocné žvýkačky 85g
336,59 Kč/1kg
28,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies Kyselé dračí jazyky Brizzl kuličky 100 g
1 358,80 Kč/1kg
135,88 Kč
Prodejce: M_plus_L

Haribo 4001686013960, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1560 kJ, 369 kcal, 85 g
1 290,88 Kč/1kg
206,54 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli Glühwürmchen kyselé ovocné žvýkačky Glühwürmchen 1050g
356,54 Kč/1kg
374,37 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g
Se žvýkačkamiTrolli Sour Strawbies získáte dokonalou ovocnou zábavu s jahodovou příchutí a kyselou cukrovou polevou! Malé ovocné žvýkačky ve tvaru jahod kombinují ovocnou sladkost s pikantní kyselostí - ideální pro ty, kteří mají rádi vzrušující a lahodné.
Vlastnosti výrobku:
Sladké se snoubí s kyselým ve tvaru jahody:
Lahodné ovocné žvýkačky s intenzivní jahodovou příchutí
s kyselou cukrovou polevou, která dodává šťávu
zábavný tvar jahody - ideální na svačinu
Ideální na cesty a mezi nimi:
Praktický 150g sáček - ideální pro sdílení nebo pro vlastní potěšení
Ideální do školy, pro volný čas, na filmové večírky nebo párty
měkká konzistence pro příjemnou zábavu při žvýkání
Nejlepší kvalita od Trolli:
trolli je nejprodávanější hračka na světě
Bez umělých barviv
Vyrobeno s láskou pro potěšení z mlsání
Chvíle potěšení:
- Otevřete sáček a začněte mlsat - sladké, kyselé, lahodné!
- Ideální pro sdílení s přáteli nebo pro malé pohoštění pro sebe.
- Barevný poutač na každém talíři s občerstvením nebo na večírku.
Výhody: Sušenky jsou vhodné pro děti, které si chtějí dát něco dobrého k jídlu:
Ovocné a kyselé jahodové žvýkačky
extra žvýkací zábava s mravenčením a cukrovou polevou
Praktické 150g balení - ideální na cesty
typické pro Trolli - kreativní, barevné a velmi chutné!
O Trolli Sour Strawbies:
S Trolli Sour Strawbies získáte drzé ovocné žvýkačky s jahodovou příchutí a sladkokyselou cukrovou polevou - ideální svačinku pro každého, kdo má rád pestrost při mlsání. Ovocné. Kyselé. Nezapomenutelně lahodné!
Trolli GmbHOststr. 9490763 FürthE-mail: [email protected]- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr; glukózový sirup; modifikovaný škrob; okyselovadlo: kyselina citronová, kyselina jablečná; aroma; regulátor kyselosti: malát sodný; barvivo (černý rybíz, mrkev); barvivo: kurkumin, brilantní modř FCF.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 346 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1471 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 85g Sacharidy, včetně cukru: 55g Tuky: 0g Tuky, včetně nasycených mastných kyselin: 0g Vláknina: -g Bílkoviny: 0g Sůl: 0,2g
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Trolli GmbHOststr. 94 90763 Fürth
- Prodejní název
- Gumdrop
- Výrobce
- Číslo produktu
- 177241
- Kód EAN
- 4000512463801
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr; glukózový sirup; modifikovaný škrob; okyselovadlo: kyselina citronová, kyselina jablečná; aroma; regulátor kyselosti: malát sodný; barvivo (černý rybíz, mrkev); barvivo: kurkumin, brilantní modř FCF.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 346 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1471 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 85g Sacharidy, včetně cukru: 55g Tuky: 0g Tuky, včetně nasycených mastných kyselin: 0g Vláknina: -g Bílkoviny: 0g Sůl: 0,2g
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Trolli GmbHOststr. 94 90763 Fürth
- Prodejní název
- Gumdrop
- Výrobce
- Číslo produktu
- 177241
- Kód EAN
- 4000512463801
K tomu se hodí také

Schneider AG Line-Up, Černá, Modrá, Zelená, Světle modrá, Růžová, Purpurová, Červená, Pokuta, Černá, Modrá, Zelená, Růžová, Purpurová, Červená, Plast, Trojúhelník, Nerezová ocel
225,63 Kč
Prodejce: VISO

Faber-Castell 112414 FABER-CASTELL trojhranná barevná tužka Colour GRIP, neonově růžová
130,46 Kč
-36,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
94,04 Kč
Prodejce: VISO

Pelikan® 943191 Fineliner 96 - grün
73,00 Kč
Prodejce: MATFEL

Pelikan® 943241 Feinliner 96F - 0,4 mm, schwarz
85,98 Kč
Prodejce: M_plus_L

Faber-Castell 114815, Oranžová
138,63 Kč
Prodejce: M_plus_L

Faber-Castell 112434, Měkké, Karmínová, 1 kusů
130,46 Kč
-36,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
94,04 Kč
Prodejce: VISO

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

KUM® 208.19.29 Geometrický trojúhelník 16 cm, 4 otvory, různorodý
1 587,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

STAEDTLER® 774 27 Druckbleistift triplus B 0,7mm
86,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Pelikan Fineliner 96, Strichst„rke: 0,4 mm, rot
89,12 Kč
Prodejce: M_plus_L

Bonbóny Rheila Lakritz, 50 g Bonbóny
1 981,60 Kč/1kg
99,08 Kč
Prodejce: apohealth

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
281,88 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wedo 52 5, Plast, Průsvitné, 16 cm, 1 kusů
99,95 Kč
Prodejce: Playzeug

Pelikan 943167, Modrá, Stříbrná, 0,4 mm, Pokuta, Kov
121,71 Kč
Prodejce: M_plus_L

Faber-Castell 114807, Žlutá, 1 kusů
51,18 Kč
Prodejce: M_plus_L

Faber-Castell 114863, Zelená
51,18 Kč
Prodejce: M_plus_L

Open Food 4001686376324, Palmový olej, B, e330, e428, 3%, 2%
360,69 Kč/1kg
57,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STABILO BOSS ORIGINAL, 1 kusů, Oranžová, Rozšířený hrot, Oranžová, Obdélník, 2 mm
40,00 Kč
Prodejce: CORWELL

EMOS LED žárovka Classic R50 / E14 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / neutrální bílá, ZQ7E23
89,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: EMOS

Trolli Bizzl Mix 150g
831,47 Kč/1kg
124,72 Kč
Prodejce: M_plus_L

Kostka štěstí, černá, sada 2 kusů: 1 kostka s vyznačenými čísly, 1 kostka bez vyznačených čísel
201,25 Kč
Prodejce: M_plus_L

Zásuvková lišta EMOS 3x uzemňovací kontakt, 3 m kabel 1,5 mm2, bílá, zásuvky otočené o 45°, se zvýšenou ochranou proti dotyku, pro vnitřní použití, P0323R
353,62 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Faber-Castell 112410 FABER-CASTELL trojhranná barevná tužka Colour GRIP, neonově zelená
550,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

STAEDTLER® 157-33, pastelka ergosoft, barva kobalt, 100%
1 396,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

2 x lithiová knoflíková baterie CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, průměr 24 mm, tloušťka 5,0 mm, typ DL2450
723,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
257,00 Kč/1kg
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 4001686376829, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Tutto Mare ovocné a pikantní balení podmořského světa 175g
152,40 Kč/1kg
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumové bonbóny ŽRALOCI, kulatá plechovka, 150 ks
873,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
314,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 047,93 Kč/1kg

Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 059,86 Kč/1kg

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(38)Počet hodnocení: 38
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg

Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg

Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg

Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg

Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg

Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,20 Kč/1kg

Trolli The Squiggles 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
192,13 Kč/1kg

Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg

Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
164,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,14 Kč/1kg

Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
20,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,20 Kč/1kg

Trolli Jablečný sad 150g
124,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
827,27 Kč/1kg