Krambals Bruschetta Brotchips se zelenými olivami a mořskou solí 70 g

35,97 Kč

513,86 Kč / 1kg

plus 96,72 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – st 7. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Pringles Original 70g
Pringles Original 70g
4 428,03 Kč/1kg
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 3
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Mořské řasy Taokaenoi pálivé a kořeněné 32 g
Mořské řasy Taokaenoi pálivé a kořeněné 32 g
12 236,25 Kč/1kg
485,17 Kč
-93,61 Kč
391,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Crunchips Pálivá paprika 150g
Crunchips Pálivá paprika 150g
493,07 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 5
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Křupky solené 150g
Křupky solené 150g
493,07 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro XOX Chips "Pepper Devil" s příchutí habanero, extra pikantní, s čistou chilli chutí, 125g
XOX Chips "Pepper Devil" s příchutí habanero, extra pikantní, s čistou chilli chutí, 125g
572,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
71,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bramborové lupínky s rozmarýnem a mořskou solí 120g
Bramborové lupínky s rozmarýnem a mořskou solí 120g
699,42 Kč/1kg
83,93 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bramborové lupínky s mořskou solí 120g
Bramborové lupínky s mořskou solí 120g
699,42 Kč/1kg
83,93 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Lorenz 72035 Crunchips Paprika 20x25g
Lorenz 72035 Crunchips Paprika 20x25g
1 131,46 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
565,73 Kč
Prodejce: somnia24
CHIPSY ZIEMNIACZANE NATURALNE BEZ DODATKU SOLI BIO 125 g - TRAFO
Potato Chips - ohne Salz 125g | TRAFO
484,96 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Křupavé bramborové chipsy – mořská sůl, 125g | DE RIT
Křupavé bramborové chipsy – mořská sůl, 125g | DE RIT
561,04 Kč/1kg
70,13 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sýrové bramborové lupínky 100 g
Sýrové bramborové lupínky 100 g
3 570,67 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
428,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Przysnacki praženky se solí 110 g
Przysnacki praženky se solí 110 g
3 967,45 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
436,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Lays Zelená cibulka 40 g, proužky
Lays Zelená cibulka 40 g, proužky
485,50 Kč/1kg
52,69 Kč
-63%
19,42 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Beskidzkie křupky se zelenou cibulkou 85 g
Beskidzkie křupky se zelenou cibulkou 85 g
4 595 444,37 Kč/1kg
413,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Lisa'sbramborové lupínky s mořskou solí 115 g
Lisa'sbramborové lupínky s mořskou solí 115 g
808,52 Kč/1kg
92,98 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pudliszki Žurek s klobásou a slaninou 440 g
Pudliszki Žurek s klobásou a slaninou 440 g
214,45 Kč/1kg
119,60 Kč
-25,24 Kč
94,36 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro zeleninové křupky pepř mořská sůl křupavé, pikantní a lahodné 80g
zeleninové křupky pepř mořská sůl křupavé, pikantní a lahodné 80g
1 251,88 Kč/1kg
100,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Krevety s kari Vifon 100 g
Krevety s kari Vifon 100 g
565,20 Kč/1kg
91,33 Kč
-38%
56,52 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Bramborové lupínky classic - Paprika 125g
Bramborové lupínky classic - Paprika 125g
465,62 Kč/1kg
60,53 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Fazolové krekry - Mořská sůl a ocet 100g
Fazolové krekry - Mořská sůl a ocet 100g
701,30 Kč/1kg
70,13 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Potěšte své chuťové buňky chipsy Bruchetta od Krambals, klasickým středomořským snackem s pikantními zelenými olivami a špetkou mořské soli. Vychutnejte si přirozenou chuť a křupavou konzistenci těchto jedinečných chipsů. Ochutnejte je hned teď!
Skladování a použití
skladujte na chladném a suchém místě
Seznam přísad
Pšeničná mouka, slunečnicový olej, olivy a mořská sůl, kořenící směs 7 % [glukózový prášek, mořská sůl 26 %, sušená syrovátka, cukr, rýžová mouka, sušená petržel, olivový prášek 1,2 %, olivový olej 1 %, kokosový olej, cibulový prášek, protispékavé látky (E341, E551)], sůl, droždí, extrakt z rozmarýnu.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g: energetická hodnota 1833 kJ / 438 kcal, tuky 11,30 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,10 g, sacharidy 68,30 g, z toho cukry 3,80 g, bílkoviny 14,00 g, sůl 3,00 g
Hmotnost
70 g
Potravinářský podnik
Tise Süßwaren GmbH
Prodejní název
Bruschetta Brotchips se zelenými olivami a mořskou solí
Výrobce
Tise Süßwaren
Kód EAN
3800200452107

Skladování a použití
skladujte na chladném a suchém místě
Seznam přísad
Pšeničná mouka, slunečnicový olej, olivy a mořská sůl, kořenící směs 7 % [glukózový prášek, mořská sůl 26 %, sušená syrovátka, cukr, rýžová mouka, sušená petržel, olivový prášek 1,2 %, olivový olej 1 %, kokosový olej, cibulový prášek, protispékavé látky (E341, E551)], sůl, droždí, extrakt z rozmarýnu.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g: energetická hodnota 1833 kJ / 438 kcal, tuky 11,30 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,10 g, sacharidy 68,30 g, z toho cukry 3,80 g, bílkoviny 14,00 g, sůl 3,00 g
Hmotnost
70 g
Potravinářský podnik
Tise Süßwaren GmbH
Prodejní název
Bruschetta Brotchips se zelenými olivami a mořskou solí
Výrobce
Tise Süßwaren
Kód EAN
3800200452107
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Krambals Bruschetta Brotchips Krémový sýr 70 g
Krambals Bruschetta Brotchips Krémový sýr 70 g
526,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
37,00 Kč
-7%
34,24 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Krambals Bruschetta Garden Grill chlebové chipsy 70 g
Krambals Bruschetta Garden Grill chlebové chipsy 70 g
528,57 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
37,00 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg, Obrázek vytvořený pomocí AI
Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg
957,45 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
45,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 30
614,27 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
262,50 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
78,75 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Frießinger Mühle 275956 Frießinger Mühle Trockenhefe  500,0 g, 1 St.
Frießinger Mühle 275956 Frießinger Mühle Trockenhefe 500,0 g, 1 St.
677,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
338,96 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusů
Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusů
597,26 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lorenz Party Clubs jemné slané a křupavé krekry 200g
Lorenz Party Clubs jemné slané a křupavé krekry 200g
1 860,95 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
372,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro NESCAFÉ 12341557 Gold crema Instantkaffee, jemná, 200,0 g
NESCAFÉ 12341557 Gold crema Instantkaffee, jemná, 200,0 g
2 840,65 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 11
568,13 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Schwäbische Knusperbrezeln 175g | HUOBER
Schwäbische Knusperbrezeln 175g | HUOBER
272,97 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
47,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
171,65 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
1 960,61 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
352,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Kotanyi česneková směs koření granulovaná a sušená 52g
Kotanyi česneková směs koření granulovaná a sušená 52g
1 108,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
55,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
268,42 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 9
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
306,90 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 7
306,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 7
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
124,34 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 217
2 238,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Barilla Mezze Maniche n.84 italské trubičkové těstoviny 500 g
Barilla Mezze Maniche n.84 italské trubičkové těstoviny 500 g
75,12 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 13
37,56 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 201
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Obrázek produktu pro Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 140
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams
Obrázek produktu pro Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Další, Sůl, Rozmarýn, Pšeničná mouka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Další, Sůl, Rozmarýn, Pšeničná mouka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
326,46 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 214
335,99 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro 3D poinsettia 12 cm sada 3 ks s časovačem - bílá - dekorativní hvězda na baterie pro vnitřní i venkovní použití
3D poinsettia 12 cm sada 3 ks s časovačem - bílá - dekorativní hvězda na baterie pro vnitřní i venkovní použití
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 88
519,55 Kč
Prodejce: Special-trends
Obrázek produktu pro Kávovar na kapsle Nespresso Lattissima One EN510.W, bílý
Kávovar na kapsle Nespresso Lattissima One EN510.W, bílý
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 204
5 292,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kávové kuličky CoffeeB Café Royal, Lungo Forte, 9ks
Kávové kuličky CoffeeB Café Royal, Lungo Forte, 9ks
1 695,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 23
339,00 Kč
3% od 2 ks
Prodejce: NamdarStore
Obrázek produktu pro Alka Elephant Pečené mačkané preclíky Černý a bílý sezam 80g
Alka Elephant Pečené mačkané preclíky Černý a bílý sezam 80g
537,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
43,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Obrázek produktu pro Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 860
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop
Obrázek produktu pro Želé Trolli Pop Eye 75 g
Želé Trolli Pop Eye 75 g
731,47 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
54,86 Kč
Prodejce: Katomix

Hodnocení zákazníků

Na základě 7 hodnocení
Ohodnoceno dne 26. května 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Lahodné
Ohodnoceno dne 6. února 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. prosince 2024 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba
Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
428,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 570,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
450,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 465 923,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g
El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
352,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 960,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
672,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g
funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
589,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g
Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g
funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g
funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
65,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
436,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g
Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
932,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g
funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
790,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g
Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
360,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g
funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
48,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
482,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
87,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
583,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
74,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
831,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
666,88 Kč/1kg