BE-KIND 419511 BE-KIND Nussriegel 10 Riegel

703,94 Kč

1 759,85 Kč / 1kg

plus 37,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 1. – út 6. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Kakaové máslo na pečení 150 g
Kakaové máslo na pečení 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
324,76 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro CORNY 507520 Corny Free Haselnuss 6er
CORNY 507520 Corny Free Haselnuss 6er
701,17 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CORNY 3007271 CORNY Haferkraft Banane Müsliriegel 4 Riegel
CORNY 3007271 CORNY Haferkraft Banane Müsliriegel 4 Riegel
601,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bez lepku 40g
Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bez lepku 40g
1 685,25 Kč/1kg
67,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kind 411233, Snack bars, Med, Ořechy, Mořská sůl, 40 g
Kind 411233, Snack bars, Med, Ořechy, Mořská sůl, 40 g
1 732,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
831,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro CORNY 52450 Corny Big Schoko-Banane 24rie
CORNY 52450 Corny Big Schoko-Banane 24rie
650,58 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
780,70 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro OatSnack - Ovesná tyčinka, 1 x 65 g, příchuť: Latte Macchiato
OatSnack - Ovesná tyčinka, 1 x 65 g, příchuť: Latte Macchiato
2 936,67 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 12
220,25 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke
Obrázek produktu pro 3Bears 7000783 3Bears Oat Bar - Dreierlei Nuss 1 Riegel
3Bears 7000783 3Bears Oat Bar - Dreierlei Nuss 1 Riegel
17 058,00 Kč/1kg
767,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro CORNY 3007287 CORNY Haferkraft zero Haselnuss Müsliriegel 4 Riegel
CORNY 3007287 CORNY Haferkraft zero Haselnuss Müsliriegel 4 Riegel
3 918,21 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
548,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro CORNY 3002282 CORNY Haselnuss Müsliriegel 6 Riegel
CORNY 3002282 CORNY Haselnuss Müsliriegel 6 Riegel
1 316,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
197,52 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro CORNY 3012275 CORNY Haferkraft Banane Müsliriegel 12 Riegel
CORNY 3012275 CORNY Haferkraft Banane Müsliriegel 12 Riegel
1 074,77 Kč/1kg
644,86 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro CORNY 3007102 CORNY Corny Cocos Müsliriegel 6 Riegel
CORNY 3007102 CORNY Corny Cocos Müsliriegel 6 Riegel
2 598,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
389,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Baton Musli truskawka 35g Nestle
Baton Musli truskawka 35g Nestle
548,50 Kč/1kg
21,94 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Baton zbożowy z płatkami kukurydzianymi 22 g
Baton zbożowy z płatkami kukurydzianymi 22 g
975,00 Kč/1kg
46,12 Kč
-57%
19,50 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro CORNY 507539 Corny Dunkle Schokolade 6riege
CORNY 507539 Corny Dunkle Schokolade 6riege
560,93 Kč/1kg
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
SEZAMKI KLASYCZNE BIO 27 g - NATURAVENA
CLASSICSESAMS 27 g - NATURAVENA
9 761,11 Kč/1kg
263,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro CORNY 3007062 CORNY Classic Haselnuss Müsliriegel 100 Riegel
CORNY 3007062 CORNY Classic Haselnuss Müsliriegel 100 Riegel
636,73 Kč/1kg
1 591,83 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Bezlepková raw čokoláda25 g - LIFEFOOD
Bezlepková raw čokoláda25 g - LIFEFOOD
1 032 400,03 Kč/1kg
25,81 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro CORNY 3012276 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 12 Riegel
CORNY 3012276 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 12 Riegel
1 074,77 Kč/1kg
644,86 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Baton Corny czekolada banan 50 g
Baton Corny czekolada banan 50 g
467,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,04 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

  • Celé ořechy plné chuti: Ochutnávkový balíček BE-KIND obsahuje 10 lahodných ořechových tyčinek, které jsou výživnou svačinkou s rostlinnými bílkovinami k dobrému zakousnutí

  • Ochutnávkové balení BE-KIND zaujme rozmanitostí různých příchutí - pěti lahodnými kombinacemi, které uspokojí hlad díky celým ořechům a vysokému obsahu vlákniny

  • Složení, které můžete vidět a vyslovit: Tyčinky BE-KIND nepotřebují žádné ozdůbky, aby dobře chutnaly - jsou zcela bez umělých barviv, aromat, sladidel a konzervačních látek

  • BE-KIND: Dobré skutky pro druhé, pro sebe & pro své tělo - to je naše poslání, protože nejen opravdu dobré ingredience, ale také pozitivní činy jsou naším receptem na úspěch

  • Rozsah dodávky: 10 x BE-KIND tyčinky ve zkušebním balení / Bezlepkové ořechové tyčinky s vysokým obsahem vlákniny v 5 různých příchutích / Ideální svačinka mezi jídly

Seznam přísad
Ořechy karamelizované medem a mořskou solí: Složení: MANDLE, ARAŠÍDY, KEŠU, MED, glukózový sirup, fruktooligosacharidy, rýžové křupinky (rýžová mouka, cukr, sůl), mořská sůl, emulgátor (slunečnicový lecitin). (Může obsahovat: jiné ořechy, mléko). Ořechy v hořké čokoládě a mořské soli: Složení: MANDLE, ARAŠÍDY, poleva z hořké čokolády (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor slunečnicový lecitin), přírodní aroma, čekanka, MED, glukózový sirup, rýžové křupinky (rýžová mouka, cukr, sůl), kakaová hmota, mořská sůl, emulgátor (slunečnicový lecitin). (Může obsahovat: jiné ořechy, mléko). Pekánové ořechy s javorovým sirupem a mořskou solí: Složení: PEKÁNOVÉ OŘECHY, MANDLE, ARAŠÍDY, fruktooligosacharidy, MED, glukózový sirup, rýžové křupinky (rýžová mouka, cukr, sůl), javorový sirup, mořská sůl, mandlové máslo, arašídové máslo, přírodní aroma, emulgátor (slunečnicový lecitin). (Může obsahovat: jiné ořechy, mléko). Mandle s karamelovou příchutí a mořskou solí: Složení: MANDLE, poleva s karamelovou příchutí (čekanka, palmový olej, cukr, sušené odtučněné mléko, sušené mléko, kakaový prášek s nízkým obsahem tuku, emulgátor (slunečnicový lecitin), mořská sůl, přírodní aroma), čekanka, MED, glukózový sirup, rýžové křupinky (rýžová mouka), mořská sůl, emulgátor (slunečnicový lecitin). (Může obsahovat: arašídy a jiné ořechy, skořápky ořechů nebo stonky). Arašídové máslo v hořké čokoládě: Složení: ARAŠÍDY, poleva z hořké čokolády (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor slunečnicový lecitin), přírodní aroma, glukózový sirup, MED, MANDLE, proteinové křupinky (izolát sójového proteinu, tapiokový škrob, sůl), arašídové máslo, kakaová hmota, čekanka, emulgátor (slunečnicový lecitin). (Může obsahovat: jiné ořechy, mléko).
Deklarovaná nutriční hodnota
Ořechy pekan s javorovým sirupem: Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 2335 kJ, Energie 564 kcal, Tuk 43 g, z toho nasycené tuky 3,8 g, Sacharidy 23 g, z toho cukry 12 g, Vláknina 12 g, Bílkoviny 14 g, Sůl 0,8 g. Ořechy pečené s medem: Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 2305 kJ, Energie 555 kcal, Tuk 39 g, z toho nasycené tuky 4,3 g, Sacharidy 27 g, z toho cukry 12 g, Vláknina 11 g, Bílkoviny 18 g, Sůl 0,84 g. Hořká čokoláda s ořechy: Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 2170 kJ, Energie 523 kcal, Tuk 37 g, z toho nasycené tuky 7,6 g, Sacharidy 24 g, z toho cukry 16 g, Vláknina 13 g, Bílkoviny 17 g, Sůl 0,75 g. Mandle s karamelem: Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 2211 kJ, Energie 534 kcal, Tuk 40 g, z toho nasycené tuky 7,9 g, Sacharidy 19 g, z toho cukry 14 g, Vláknina 17 g, Bílkoviny 16 g, Sůl 0,72 g. Ořechy pekan s javorovým sirupem: Energetická hodnota: 564 kilokalorií (kcal) Energetická hodnota: 2335 kilojoulů (kJ) Tuky: 43,00 Tuky, z toho nasycené tuky: 3,8 Sacharidy: 23 Sacharidy, z toho cukry: 12 Vláknina: 12 Bílkoviny: 14 Sůl: 0,8
Alergeny
Pekanové ořechy a výrobky z nich
Mandle a výrobky z nich
Arašídy a výrobky z nich
Sójové boby a výrobky z nich
Skořápkové plody a ořechy
Může obsahovat: mléko a výrobky z něj, včetně laktózy
Laktóza
Hmotnost
400 g
Potravinářský podnik
MARS GmbH Postfach 1414 D-82004 Unterhaching
Prodejní název
Tyčinka se směsí ořechů (60 %) s mandlemi (30 %), arašídy (30 %), hořkou čokoládou (16 %) a mořskou solí (0,7 %).
Výrobce
BE-KIND
Kód EAN
5000159534284

Seznam přísad
Ořechy karamelizované medem a mořskou solí: Složení: MANDLE, ARAŠÍDY, KEŠU, MED, glukózový sirup, fruktooligosacharidy, rýžové křupinky (rýžová mouka, cukr, sůl), mořská sůl, emulgátor (slunečnicový lecitin). (Může obsahovat: jiné ořechy, mléko). Ořechy v hořké čokoládě a mořské soli: Složení: MANDLE, ARAŠÍDY, poleva z hořké čokolády (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor slunečnicový lecitin), přírodní aroma, čekanka, MED, glukózový sirup, rýžové křupinky (rýžová mouka, cukr, sůl), kakaová hmota, mořská sůl, emulgátor (slunečnicový lecitin). (Může obsahovat: jiné ořechy, mléko). Pekánové ořechy s javorovým sirupem a mořskou solí: Složení: PEKÁNOVÉ OŘECHY, MANDLE, ARAŠÍDY, fruktooligosacharidy, MED, glukózový sirup, rýžové křupinky (rýžová mouka, cukr, sůl), javorový sirup, mořská sůl, mandlové máslo, arašídové máslo, přírodní aroma, emulgátor (slunečnicový lecitin). (Může obsahovat: jiné ořechy, mléko). Mandle s karamelovou příchutí a mořskou solí: Složení: MANDLE, poleva s karamelovou příchutí (čekanka, palmový olej, cukr, sušené odtučněné mléko, sušené mléko, kakaový prášek s nízkým obsahem tuku, emulgátor (slunečnicový lecitin), mořská sůl, přírodní aroma), čekanka, MED, glukózový sirup, rýžové křupinky (rýžová mouka), mořská sůl, emulgátor (slunečnicový lecitin). (Může obsahovat: arašídy a jiné ořechy, skořápky ořechů nebo stonky). Arašídové máslo v hořké čokoládě: Složení: ARAŠÍDY, poleva z hořké čokolády (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor slunečnicový lecitin), přírodní aroma, glukózový sirup, MED, MANDLE, proteinové křupinky (izolát sójového proteinu, tapiokový škrob, sůl), arašídové máslo, kakaová hmota, čekanka, emulgátor (slunečnicový lecitin). (Může obsahovat: jiné ořechy, mléko).
Deklarovaná nutriční hodnota
Ořechy pekan s javorovým sirupem: Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 2335 kJ, Energie 564 kcal, Tuk 43 g, z toho nasycené tuky 3,8 g, Sacharidy 23 g, z toho cukry 12 g, Vláknina 12 g, Bílkoviny 14 g, Sůl 0,8 g. Ořechy pečené s medem: Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 2305 kJ, Energie 555 kcal, Tuk 39 g, z toho nasycené tuky 4,3 g, Sacharidy 27 g, z toho cukry 12 g, Vláknina 11 g, Bílkoviny 18 g, Sůl 0,84 g. Hořká čokoláda s ořechy: Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 2170 kJ, Energie 523 kcal, Tuk 37 g, z toho nasycené tuky 7,6 g, Sacharidy 24 g, z toho cukry 16 g, Vláknina 13 g, Bílkoviny 17 g, Sůl 0,75 g. Mandle s karamelem: Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 2211 kJ, Energie 534 kcal, Tuk 40 g, z toho nasycené tuky 7,9 g, Sacharidy 19 g, z toho cukry 14 g, Vláknina 17 g, Bílkoviny 16 g, Sůl 0,72 g. Ořechy pekan s javorovým sirupem: Energetická hodnota: 564 kilokalorií (kcal) Energetická hodnota: 2335 kilojoulů (kJ) Tuky: 43,00 Tuky, z toho nasycené tuky: 3,8 Sacharidy: 23 Sacharidy, z toho cukry: 12 Vláknina: 12 Bílkoviny: 14 Sůl: 0,8
Alergeny
Pekanové ořechy a výrobky z nich
Mandle a výrobky z nich
Arašídy a výrobky z nich
Sójové boby a výrobky z nich
Skořápkové plody a ořechy
Může obsahovat: mléko a výrobky z něj, včetně laktózy
Laktóza
Hmotnost
400 g
Potravinářský podnik
MARS GmbH Postfach 1414 D-82004 Unterhaching
Prodejní název
Tyčinka se směsí ořechů (60 %) s mandlemi (30 %), arašídy (30 %), hořkou čokoládou (16 %) a mořskou solí (0,7 %).
Výrobce
BE-KIND
Kód EAN
5000159534284
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Kind 411252, Snack bars, Čokoláda, Ořechy, Mořská sůl, 40 g
Kind 411252, Snack bars, Čokoláda, Ořechy, Mořská sůl, 40 g
1 732,92 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
831,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro BE-KIND 0602652257797, Snack bars, Mandle, Mořská sůl, 40 g, 213 kcal, 6,4 g, 13,3 g
BE-KIND 0602652257797, Snack bars, Mandle, Mořská sůl, 40 g, 213 kcal, 6,4 g, 13,3 g
1 867,42 Kč/1kg
896,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Odvápňovací prostředek DE LONGHI EcoDecalk 500 ml
Odvápňovací prostředek DE LONGHI EcoDecalk 500 ml
713,48 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 739
356,74 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Nike Everyday Cushion Crew 6Pak – ponožky, model SX7666-100, velikost: 42–46
Nike Everyday Cushion Crew 6Pak – ponožky, model SX7666-100, velikost: 42–46
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 166
500,25 Kč
Prodejce: Street-Sport
Obrázek produktu pro Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 1954
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM
Obrázek produktu pro Kind 411233, Snack bars, Med, Ořechy, Mořská sůl, 40 g
Kind 411233, Snack bars, Med, Ořechy, Mořská sůl, 40 g
1 732,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
831,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 11
400,00 Kč
-251,25 Kč
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 005,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
1 005,20 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Trolli Choco Bananas Pěnové banány s čokoládovou náplní 150g
Trolli Choco Bananas Pěnové banány s čokoládovou náplní 150g
639,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
95,85 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 12
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Arašídy M&M's v mléčné čokoládě s cukrovou polevou 800g
Arašídy M&M's v mléčné čokoládě s cukrovou polevou 800g
497,87 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
398,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kosmetický adventní kalendář Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 make-up překvapení
Kosmetický adventní kalendář Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 make-up překvapení
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 12
1 591,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Nike Everyday Cushion Crew 6Pak, ponožky, model SX7666-100, barva: bílá, určení: unisex, velikost: 47 - 50
Nike Everyday Cushion Crew 6Pak, ponožky, model SX7666-100, barva: bílá, určení: unisex, velikost: 47 - 50
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 8
965,15 Kč
Prodejce: MisterShopping
Obrázek produktu pro Lindt Premium Edel-Nougat 100 g
Lindt Premium Edel-Nougat 100 g
2 879,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
287,96 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Choco&Cake 175 g, 14 ks
Choco&Cake 175 g, 14 ks
2 158,29 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 7
377,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Schogetten Stracciatella bílá čokoláda s kakaovými kousky 100g
Schogetten Stracciatella bílá čokoláda s kakaovými kousky 100g
742,30 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
74,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro BE-KIND Protein hořká čokoláda ořech 12x50g
BE-KIND Protein hořká čokoláda ořech 12x50g
2 087,55 Kč/1kg
1 252,53 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro MARLENKA® Medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
MARLENKA® Medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 44
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka
Obrázek produktu pro Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
729,76 Kč/1kg
91,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Schogetten Joghurt-Erdbeer 10030063 100g
Schogetten Joghurt-Erdbeer 10030063 100g
489,10 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
48,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro PiCK UP! 40630 PiCK UP! Keksriegel "Choco & Milch minis", Beutel
PiCK UP! 40630 PiCK UP! Keksriegel "Choco & Milch minis", Beutel
926,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
117,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro PYTLE NA ODPAD 120 L pytle na odpadky pytle na odpadky žluté 10 kusů
PYTLE NA ODPAD 120 L pytle na odpadky pytle na odpadky žluté 10 kusů
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 5
210,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro AHA cukrová vata ve 4 barvách, 20 g kelímků | balení po 12 kusech
AHA cukrová vata ve 4 barvách, 20 g kelímků | balení po 12 kusech
1 329,38 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
319,05 Kč
Prodejce: Euroshare
Obrázek produktu pro Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
653,84 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 36
494,30 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Müsli tyčinka Corny chocolate banana s banány a mléčnou čokoládou 150g
Müsli tyčinka Corny chocolate banana s banány a mléčnou čokoládou 150g
562,40 Kč/1kg
84,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
711,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
711,00 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
341,29 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
1 023,86 Kč
Prodejce: somnia24

Hodnocení zákazníků

Na základě 4 hodnocení
Ohodnoceno dne 18. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Rychlé dodání
Ohodnoceno dne 21. května 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. února 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. dubna 2025 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Helpa jahodová tyčinka 20 g - veganská a bez cukru
Helpa jahodová tyčinka 20 g - veganská a bez cukru
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
25 549,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Datlová tyčinka s kešu oříšky a kokosem 40g TAR-GROCH
Datlová tyčinka s kešu oříšky a kokosem 40g TAR-GROCH
486,63 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
11 586,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Datlová tyčinka s pistáciemi 40g TAR-GROCH
Datlová tyčinka s pistáciemi 40g TAR-GROCH
486,63 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
11 586,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Datlová tyčinka s malinami a kakaem 40g TAR-GROCH
Datlová tyčinka s malinami a kakaem 40g TAR-GROCH
243,19 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
5 790,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kakaové máslo na pečení 150 g
Kakaové máslo na pečení 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
324,76 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Elektrický ohřívací tác s celoplošným ohřevem Přenosný silikonový ohřívač se 3 nastaveními teploty Všestranný ohřívač potravin 60C-100C pro večírky Šedá barva
Elektrický ohřívací tác s celoplošným ohřevem Přenosný silikonový ohřívač se 3 nastaveními teploty Všestranný ohřívač potravin 60C-100C pro večírky Šedá barva
1 734,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro 50LED solární řetězová světla IP65 vodotěsné vícebarevné kapky vody pohádkové světla s 8 režimy osvětlení pro venkovní 7m
50LED solární řetězová světla IP65 vodotěsné vícebarevné kapky vody pohádkové světla s 8 režimy osvětlení pro venkovní 7m
618,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Zahradnické nůžky SK-5 s ocelovou čepelí Zahradnické nůžky na stříhání bonsají Sada zahradnického nářadí pro rostliny Růže Květiny Ovocné stromy
Zahradnické nůžky SK-5 s ocelovou čepelí Zahradnické nůžky na stříhání bonsají Sada zahradnického nářadí pro rostliny Růže Květiny Ovocné stromy
544,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro 25 mřížkových zásobníků na kostky ledu Silikonová forma na výrobu ledových koulí Mini kulatý zásobník na ledové koule s víkem zelený
25 mřížkových zásobníků na kostky ledu Silikonová forma na výrobu ledových koulí Mini kulatý zásobník na ledové koule s víkem zelený
444,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Velká pletená vánoční punčocha se sáčkem na cukroví Krásné vánoční dekorace Závěsné punčochyVánoční stromy
Velká pletená vánoční punčocha se sáčkem na cukroví Krásné vánoční dekorace Závěsné punčochyVánoční stromy
476,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Multifunkční nastavitelná polyesterová zahradní pracovní zástěra s kapsami Nástroje Zástěry Organizátor
Multifunkční nastavitelná polyesterová zahradní pracovní zástěra s kapsami Nástroje Zástěry Organizátor
666,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Corny Big Chocolate Banana Mléčná čokoláda a kousky banánu 24 balení
Corny Big Chocolate Banana Mléčná čokoláda a kousky banánu 24 balení
576,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
11 539,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Corny BIG hořké čokoládové sušenky extra velké müsli tyčinky 50g 24 balení
Corny BIG hořké čokoládové sušenky extra velké müsli tyčinky 50g 24 balení
574,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
11 496,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Balisto Muesli Mix celozrnná sušenka v mléčné čokoládě 37g
Balisto Muesli Mix celozrnná sušenka v mléčné čokoládě 37g
23,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
629,19 Kč/1kg
Obrázek produktu pro OVSENÁ KAŠE S MANGEM A BOBULEMI GOJI 70 g – ZCELA  PŘÍBĚH
OVSENÁ KAŠE S MANGEM A BOBULEMI GOJI 70 g – ZCELA PŘÍBĚH
477,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
6 828,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bez lepku 40g
Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bez lepku 40g
67,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 685,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Kargs Organic Ovesné minišpagety Apple Cinnamon s agávovým sirupem veganské 85g
Dr. Kargs Organic Ovesné minišpagety Apple Cinnamon s agávovým sirupem veganské 85g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
822,56 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Arašídová tyčinka Mr Tom z pražených arašídů s karamelem 2 x 40 g
Arašídová tyčinka Mr Tom z pražených arašídů s karamelem 2 x 40 g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
33,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
841,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CORNY 914009 Corny Milch Dark & White
CORNY 914009 Corny Milch Dark & White
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
560,93 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CORNY 3007056 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 4 Riegel
CORNY 3007056 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 4 Riegel
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
601,00 Kč/1kg