5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Zewa 39107 Zewa toaletní papír Ultra Soft 4 vrstvý 16 rolí467,90 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
3x Zewa 38798 Toilettenpapier bewährt Kamille & Aloe Vera 3-lagig 16 Rollen340,17 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Softis 26130 Toilettenpapier 4-lagig 9 Rollen1 247,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Další informace o reklamě
Zewa Toaletní papír Ultra Soft66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Zewa 39109 Zewa Toilettenpapier Ultra Soft 4-lagig 20 Rollen
636,10 Kč
Prodejce: somnia24

Zewa 39105 Zewa toaletní papír Ultra Soft 4 vrstvý 8 rolí
391,33 Kč
Prodejce: somnia24

Zewa 488979 Zewa Toilettenpapier Ultra Smart 4-lagig, 8 Rollen
583,67 Kč
Prodejce: somnia24

Zewa 836290 Toilettenpapier Ultra Senses 4-lagig 16 Rollen
697,18 Kč
Prodejce: somnia24

Hakle toaletní papír "Gentle & Safe", 4 vrstvy, 16 rolí se 130 listy
528,94 Kč
Prodejce: somnia24

wepa 43030 satino – toaletní papír Prestige, 4 vrstvý, velmi bílý
322,07 Kč
Prodejce: M_plus_L

Fripa 1030808 Toaletní papír Select - třívrstvý, TAE, reliéfní, jasně bílý, 8 rolí po 180 listech
1 876,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Hakle 11530 Hakle Toilettenpapier Märchenwald 3-lagig, 16 Rollen
418,09 Kč
Prodejce: somnia24

Zewa 499006 Zewa Toilettenpapier Ultra Smart 4-lagig, 4 Rollen
280,92 Kč
Prodejce: M_plus_L

Toilettenpapier Soft 3-lagig
76,50 Kč
Prodejce: ProTechShop

KATRIN 77755 Toilettenpapier Plus 4-lagig 70 Rollen
2 843,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Hakle 30620 Toilettenpapier Pur 4-lagig naturweiß papierverpackt
283,54 Kč
Prodejce: somnia24

Zewa 39113 Zewa Toilettenpapier Ultra Soft EDITION 4-lagig 16 Rollen
453,50 Kč
Prodejce: somnia24

Fripa 1030807 Toilettenpapier Select 3-lagig, 48 Rollen
1 047,30 Kč
Prodejce: somnia24

Hakle 14220 Hakle Toilettenpapier Jasmin 3-lagig, 24 Rollen
528,94 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zewa Ultra Clean stanovuje nové standardy v oblasti hygieny a udržitelnosti.Jako první toaletní papír s podílem slámové buničiny nabízí nejen účinné čištění, ale také přispívá k ochraně životního prostředí.
Nejdůležitější vlastnosti výrobku:
Materiál:nejméně 10 % celulózy ze slámy - šetří zdroje a je udržitelný
Vrstvy: 4vrstvé se savými polštářky pro důkladné čištění
Počet listů v roli:135 listů
Balení:16 rolí
Certifications:Materiál: Dermatologicky testováno, certifikováno PEFC
Obal:Více než 50 % recyklovaného plastu, plně recyklovatelný
Použití slámy, vedlejšího produktu při sklizni obilí, spotřebu dřevní hmoty, což vede ke snížení uhlíkové stopy.Měkké absorpční vrstvy zajišťují příjemný pocit na pokožce a účinné čištění.Ideální pro domácnosti, které si cení kvality a ohleduplnosti k životnímu prostředí.
Výrobce: Essity GmbH, Sandhofer Straße 176, 68305 Mannheim. Německo
Zewa toaletní papír, 4 vrstvé
- Materiál
- Papír
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 7322541452661
- Číslo produktu
- 5527
- Materiál
- Papír
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 7322541452661
- Číslo produktu
- 5527
K tomu se hodí také

Bomann MA 451 CB, Elektrický, 1,5 cm, Stříbrná, Hliník, 19 cm, 150 W
1 775,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

WMF sada kuchyňských misek 4dílná Gourmet, sada misek, kulatá, nerezová ocel, nerezová ocel
1 091,92 Kč
-33,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 058,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

SCHNECKEN GEL, 125 ml GEL
814,23 Kč/1kg
217,40 Kč
Prodejce: apohealth

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekutina, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Gloria Watte 100 g
567,40 Kč/1kg
56,74 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

XIAOMI G20 Lite bílý bezdrátový vertikální vysavač
2 182,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
306,90 Kč/1kg
306,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Zewa 39107 Zewa toaletní papír Ultra Soft 4 vrstvý 16 rolí
467,90 Kč
Prodejce: M_plus_L

Zewa 39105 Zewa toaletní papír Ultra Soft 4 vrstvý 8 rolí
391,33 Kč
Prodejce: somnia24

Zewa 39109 Zewa Toilettenpapier Ultra Soft 4-lagig 20 Rollen
636,10 Kč
Prodejce: somnia24

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
211,50 Kč/1l
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zewa 380004 Zewa Toilettenpapier bewährt Lufterfrischer 3-lagig, 24 Rollen
639,96 Kč
-165,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
474,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Zewa 836290 Toilettenpapier Ultra Senses 4-lagig 16 Rollen
697,18 Kč
Prodejce: somnia24

Zewa 488979 Zewa Toilettenpapier Ultra Smart 4-lagig, 8 Rollen
583,67 Kč
Prodejce: somnia24

Zewa, Wisch & Weg, Ręczniki kuchenne, 16 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
676,12 Kč
Prodejce: somnia24

3x Zewa 38798 Toilettenpapier bewährt Kamille & Aloe Vera 3-lagig 16 Rollen
340,17 Kč
Prodejce: M_plus_L

wepa 43030 satino – toaletní papír Prestige, 4 vrstvý, velmi bílý
322,07 Kč
Prodejce: M_plus_L

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zewa 43223 Küchenrollen WISCH&WEG eXtra Lang Original 2-lagig 2 Rollen
304,75 Kč
Prodejce: somnia24

18AH 28 palců E-Bike hliníkové vodotěsné 7rychlostní LCD E Bike pro muže a ženy, elektrické kolo City E-Bikes & E-Hollandräder
22 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

HaltbareAlpenmilch 3,5% Fett 1L | BERCHTESGADENER LAND
47,47 Kč/1l
47,47 Kč
Prodejce: taleoo

bess 35238 Bess Toi-Papier Delux 4lg 20ro
688,08 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Toaletní papír 24R JUMBO BAWEŁNA 3W - 48 rolí
619,51 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Zewa 39107 Zewa toaletní papír Ultra Soft 4 vrstvý 16 rolí
467,90 Kč
Prodejce: M_plus_L

3x Zewa 38798 Toilettenpapier bewährt Kamille & Aloe Vera 3-lagig 16 Rollen



1,8Průměrné hodnocení: 1,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
340,17 Kč
Prodejce: M_plus_L

vtipný toaletní papír „vtipy“ | 200 listů & Vícevrstvý toaletní papír Perfektní dárek | potištěný toaletní papír pro víceúčelové použití Zábavné doplňky



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(70)Počet hodnocení: 70
120,51 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Toaletní papír Unicorn s vůní popcornu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(70)Počet hodnocení: 70
96,16 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Svatební toaletní papír "Just Married"



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(70)Počet hodnocení: 70
96,16 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Zábavný toaletní papír 40. narozeniny



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(20)Počet hodnocení: 20
96,16 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Zábavný toaletní papír 60. narozeniny



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(20)Počet hodnocení: 20
96,16 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Zábavný toaletní papír 70. narozeniny



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(20)Počet hodnocení: 20
96,16 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Zábavný toaletní papír 30. narozeniny



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(20)Počet hodnocení: 20
96,16 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Zábavný toaletní papír 18. narozeniny



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(20)Počet hodnocení: 20
96,16 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Foxy Bouquet Barevný toaletní papír 3 vrstvy 4 + 2 role
286,09 Kč
Prodejce: VogueVista

Toaletní papír 24R JUMBO BAWEŁNA 3W - 24 rolí
339,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

2ks Pee hadřík ženy omyvatelné opakovaně použitelné kempování toaletní papír ženské moči řešení pro venkovní turistiku typ 4
438,30 Kč
Prodejce: Ladenza

Toaletní papír, měkký, 1 balení = 6 rolí



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
248,61 Kč
Prodejce: M_plus_L

wepa toaletní papír liquify 3-ply



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
263,94 Kč
Prodejce: M_plus_L

Toaletní papír za dolar



3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
71,82 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Sametově hebký bílý toaletní papír - 8 rolí
144,64 Kč
Prodejce: PAKOGROUP

Zewa Toaletní papír Ultra Soft
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trendcompany VS-350-30, Černá, Červená, Bílá, 25 m, 100 mm



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
277,47 Kč
Prodejce: CloseUp