USA Jumbo Box | Seznamovací box s 15 oblíbenými sladkostmi z Ameriky | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti

676,00 Kč

965,71 Kč / 1kg

plus 239,14 Kč poštovné

Doprava k vám domů

út 6. – st 7. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Jedlá ovocná brčka SORBOS - čokoláda (200 kusů)
Jedlá ovocná brčka SORBOS - čokoláda (200 kusů)
623,75 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
Obrázek produktu pro Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml
Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml
1 763,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
846,28 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Kracie Black-Ne Grape 23g
Kracie Black-Ne Grape 23g
24 851,49 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Display Komplett Seaworld Dolphin 12x Jelly Beans mit Licht und Sound
Display Komplett Seaworld Dolphin 12x Jelly Beans mit Licht und Sound
477,89 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
473,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro USA Box | Poznávací box s 12 oblíbenými sladkostmi z Ameriky | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti
USA Box | Poznávací box s 12 oblíbenými sladkostmi z Ameriky | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti
785,71 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 32
550,00 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro Krabice cukrovinek z Koreje | Poznejte krabici se 14 oblíbenými sladkostmi z Koreje | Nápad na dárek k Vánocům a narozeninám
Krabice cukrovinek z Koreje | Poznejte krabici se 14 oblíbenými sladkostmi z Koreje | Nápad na dárek k Vánocům a narozeninám
714,29 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
500,00 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro Svatá sladká krabička | Poznávací krabička se 75 oblíbenými sladkostmi z USA a Koreje | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti, jako jsou narozeniny
Svatá sladká krabička | Poznávací krabička se 75 oblíbenými sladkostmi z USA a Koreje | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti, jako jsou narozeniny
1 244,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 488,00 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro Obří krabice | Poznávací krabice se 40 oblíbenými sladkostmi z USA a Koreje | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti, jako jsou narozeniny
Obří krabice | Poznávací krabice se 40 oblíbenými sladkostmi z USA a Koreje | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti, jako jsou narozeniny
702,50 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 405,00 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 11
400,00 Kč
-251,25 Kč
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Os Bubble Instantní bublinkový čaj se zeleným slazeným čajem matcha 240g
Os Bubble Instantní bublinkový čaj se zeleným slazeným čajem matcha 240g
1 083,13 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
259,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro True Gum True Dates Keksteig, 338 kcal, 1428 kJ, 2,7 g, 3,5 g, 67 g, 0,13 g
True Gum True Dates Keksteig, 338 kcal, 1428 kJ, 2,7 g, 3,5 g, 67 g, 0,13 g
1 166,30 Kč/1kg
116,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
1 091,48 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
633,06 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro TARO Barbecue Fish Snack 52g | Seafood Snack BBQ příchuť | pikantní rybí snack
TARO Barbecue Fish Snack 52g | Seafood Snack BBQ příchuť | pikantní rybí snack
1 831,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
102,87 Kč
-7,64 Kč
95,23 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Open Food 5022782333959, 145 g, C, e102, e129, e133, e14xx, e330, e470b, E129, Cheese, Dairy, Jaune 5, E330, Modified Starch, Starch, E102, Blue Cheese, Corn Starch, Rouge..., 1682 kJ, 84 g
Open Food 5022782333959, 145 g, C, e102, e129, e133, e14xx, e330, e470b, E129, Cheese, Dairy, Jaune 5, E330, Modified Starch, Starch, E102, Blue Cheese, Corn Starch, Rouge..., 1682 kJ, 84 g
1 029,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
149,30 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution
Obrázek produktu pro [ 210g ] Bamboo House Green Tea Mochi | Matcha | Sticky Rice Cake with Green Tea | Japanese Style
[ 210g ] Bamboo House Green Tea Mochi | Matcha | Sticky Rice Cake with Green Tea | Japanese Style
347,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
73,00 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Riegelein Vánoční sáček mléčné čokolády 150g
Riegelein Vánoční sáček mléčné čokolády 150g
539,80 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 16
80,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Jedlý papír Mampfi 755g
Jedlý papír Mampfi 755g
753,34 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
572,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Roshen Milk Fudge 1 kg
Roshen Milk Fudge 1 kg
117,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
117,08 Kč
Prodejce: LAVONIO

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Krabice na sladkosti USA

Seznamovací box s 15 oblíbenými americkými sladkostmi.

Pestrá směs čokoládových, ovocných, kyselých, křupavých a žvýkacích pamlsků.

Exkluzivní výběr oblíbených pochoutek z USA

Bezpečně zabalené a s kontrolovaným datem spotřeby

Perfektní nápad na dárek pro zvláštní příležitosti nebo na vlastní mlsání

Doprava z Německa

Obsahuje: Celkem 15 bonbónů
Asi 4 želé (příklad výrobku jako Air Heads, Sour Patch, Mike Ike atd.)
Asi 5 žvýkaček a bonbónů (příklad výrobku, jako je Doctor Sour, Toxic Waste, Nerds, Skittles, Warheads atd.)
Asi 6 čokoládových sušenek a tyčinek (příklad výrobku jako Kitkat, Oreo, Reese's 3 peanut butter cups, Reese's chocolate bar, Hershey's chocolate atd.)

Seznam přísad
Glukózový sirup, cukr, palmový olej, méně než 2 % okyselovadla E296, emulgátor E471, regulátor kyselosti E263, hydrogenovaný bavlníkový olej, sůl, SOYAlecitin (emulgátor E322), přírodní aromata, barvivo E129*. *Může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g: Kalorická hodnota 1461,5 kJ / 349,3 kca; tuky 6,6 g; z toho nasycené mastné kyseliny 4,4 g; sacharidy 78,6 g; z toho cukr 48 g; bílkoviny 0 g; sůl 0,2 g.
Hmotnost
700 g
Potravinářský podnik
The Hershey Company
Prodejní název
Sweets
Výrobce
The Hershey Company
Kód EAN
4062179008375

Seznam přísad
Glukózový sirup, cukr, palmový olej, méně než 2 % okyselovadla E296, emulgátor E471, regulátor kyselosti E263, hydrogenovaný bavlníkový olej, sůl, SOYAlecitin (emulgátor E322), přírodní aromata, barvivo E129*. *Může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g: Kalorická hodnota 1461,5 kJ / 349,3 kca; tuky 6,6 g; z toho nasycené mastné kyseliny 4,4 g; sacharidy 78,6 g; z toho cukr 48 g; bílkoviny 0 g; sůl 0,2 g.
Hmotnost
700 g
Potravinářský podnik
The Hershey Company
Prodejní název
Sweets
Výrobce
The Hershey Company
Kód EAN
4062179008375
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro USA Box | Poznávací box s 12 oblíbenými sladkostmi z Ameriky | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti
USA Box | Poznávací box s 12 oblíbenými sladkostmi z Ameriky | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti
785,71 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 32
550,00 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro Niederegger marcipán klasický v hořké čokoládě 71 % 200 g
Niederegger marcipán klasický v hořké čokoládě 71 % 200 g
1 265,80 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Asia Mix | Poznávací box s 21 oblíbenými sladkostmi z Koreje a Japonska | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti
Asia Mix | Poznávací box s 21 oblíbenými sladkostmi z Koreje a Japonska | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti
801,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
801,00 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro Obří krabice | Poznávací krabice se 40 oblíbenými sladkostmi z USA a Koreje | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti, jako jsou narozeniny
Obří krabice | Poznávací krabice se 40 oblíbenými sladkostmi z USA a Koreje | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti, jako jsou narozeniny
702,50 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 405,00 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro Svatá sladká krabička | Poznávací krabička se 75 oblíbenými sladkostmi z USA a Koreje | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti, jako jsou narozeniny
Svatá sladká krabička | Poznávací krabička se 75 oblíbenými sladkostmi z USA a Koreje | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti, jako jsou narozeniny
1 244,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 488,00 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro Krabice cukrovinek z Koreje | Poznejte krabici se 14 oblíbenými sladkostmi z Koreje | Nápad na dárek k Vánocům a narozeninám
Krabice cukrovinek z Koreje | Poznejte krabici se 14 oblíbenými sladkostmi z Koreje | Nápad na dárek k Vánocům a narozeninám
714,29 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
500,00 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro Takis Blue Heat 113,4g
Takis Blue Heat 113,4g
2 604,78 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 25
294,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Open Food 4014400912166, Palmový olej, 250 g, Vitamin e, pantothenic acid, vitamin b6, biotin, vitamin b12, 250 g, B, e270, e330, e375, e428, e440a, e901, e903
Open Food 4014400912166, Palmový olej, 250 g, Vitamin e, pantothenic acid, vitamin b6, biotin, vitamin b12, 250 g, B, e270, e330, e375, e428, e440a, e901, e903
178,04 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
44,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
1 415,71 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Poznejte Buldak Box | BULDAK Ramen 14x MIX | Korean Hot Chicken Ramen 14x MIX podle chuti
Poznejte Buldak Box | BULDAK Ramen 14x MIX | Korean Hot Chicken Ramen 14x MIX podle chuti
536,39 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
804,58 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Obrázek produktu pro 7 palcový batolecí tablet pro děti Android 11 2GB RAM 32GB ROM Instalovaný dětský software, s ochranným pouzdrem ve tvaru šedého medvěda
7 palcový batolecí tablet pro děti Android 11 2GB RAM 32GB ROM Instalovaný dětský software, s ochranným pouzdrem ve tvaru šedého medvěda
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 287
1 379,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech
Obrázek produktu pro Vtech MR- Super Action Set L100 E  80-519404 - Vtech 80-519404 - (Spielwaren / Trendartikel)
Vtech MR- Super Action Set L100 E 80-519404 - Vtech 80-519404 - (Spielwaren / Trendartikel)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 618,06 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Adventní kalendář Reese's Peanut Butter s arašídovými sušenkami 242g
Adventní kalendář Reese's Peanut Butter s arašídovými sušenkami 242g
2 217,42 Kč/1kg
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 3
532,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Storck 0.1833.2
Storck 0.1833.2
495,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
248,00 Kč
-49,77 Kč
198,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro GraviTrax Power Startovní sada Launch
GraviTrax Power Startovní sada Launch
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 249,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Mattel Games HWV18, Karetní, Odhazování, 7 rok/roky, Rodinná hra
Mattel Games HWV18, Karetní, Odhazování, 7 rok/roky, Rodinná hra
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 97
296,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland
Obrázek produktu pro Sada 24ks - Deco Haus Dózy na koření s bambusovým šroubovacím uzávěrem - sada s etiketami, trychtýřem, čisticím kartáčkem, fixem, 120 ml, 10,5 x 4,3cm
Sada 24ks - Deco Haus Dózy na koření s bambusovým šroubovacím uzávěrem - sada s etiketami, trychtýřem, čisticím kartáčkem, fixem, 120 ml, 10,5 x 4,3cm
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 102
799,00 Kč
Prodejce: Mormark
Obrázek produktu pro Tomy 46655, Traktor, 1,5 rok/roky, AA, Plast, Vícebarevný
Tomy 46655, Traktor, 1,5 rok/roky, AA, Plast, Vícebarevný
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 27
599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Toyrama
Obrázek produktu pro nimm2® 387650 nimm2® Lachgummi Milchgeister ovocné gumy 225,0 g
nimm2® 387650 nimm2® Lachgummi Milchgeister ovocné gumy 225,0 g
199,69 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
44,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro nimm2® 387605 nimm2® Lachgummi Softies Fruchtgummi 225,0 g
nimm2® 387605 nimm2® Lachgummi Softies Fruchtgummi 225,0 g
187,78 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
42,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro 18palcová reborn panenka modré bavlněné tělíčko oči pro novorozence, Bettie, realistické, měkké, plyšové miminko, několik vrstev, malování, 3D kůže s viditelnými žilkami
18palcová reborn panenka modré bavlněné tělíčko oči pro novorozence, Bettie, realistické, měkké, plyšové miminko, několik vrstev, malování, 3D kůže s viditelnými žilkami
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 399,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Country, Mléčná čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mléko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
Ferrero Kinder Country, Mléčná čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mléko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
824,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
5 006,17 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
300,37 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Trolli Choco Bananas Pěnové banány s čokoládovou náplní 150g
Trolli Choco Bananas Pěnové banány s čokoládovou náplní 150g
640,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
96,11 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro 48 cm novorozená reborn panenka Pascale Spící dítě Lifelike Real Baby Soft Touch
48 cm novorozená reborn panenka Pascale Spící dítě Lifelike Real Baby Soft Touch
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
1 287,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Jedlá ovocná brčka SORBOS - limeta (200 kusů)
Jedlá ovocná brčka SORBOS - limeta (200 kusů)
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlá ovocná brčka SORBOS - tropical (200 kusů)
Jedlá ovocná brčka SORBOS - tropical (200 kusů)
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BAKO Italské kornoutky na zmrzlinu "Tulipán" | Polosladké wafle ve tvaru kornoutků, 12,6 cm / 4,9 cm | 546 kusů | Křupavé kornoutky na zmrzlinu, vhodné pro měkkou zmrzlinu a gelato
BAKO Italské kornoutky na zmrzlinu "Tulipán" | Polosladké wafle ve tvaru kornoutků, 12,6 cm / 4,9 cm | 546 kusů | Křupavé kornoutky na zmrzlinu, vhodné pro měkkou zmrzlinu a gelato
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 6
1 541,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bazko
5 139,83 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml
Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
846,28 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 763,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlá ovocná brčka SORBOS - MIX příchutí (200 kusů)
Jedlá ovocná brčka SORBOS - MIX příchutí (200 kusů)
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
623,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlá ovocná brčka SORBOS - citrón (200 kusů)
Jedlá ovocná brčka SORBOS - citrón (200 kusů)
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
623,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlá ovocná brčka SORBOS - pomeranč (200 kusů)
Jedlá ovocná brčka SORBOS - pomeranč (200 kusů)
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlá ovocná brčka SORBOS - jahoda (200 kusů)
Jedlá ovocná brčka SORBOS - jahoda (200 kusů)
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kracie Black-Ne Grape 23g
Kracie Black-Ne Grape 23g
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
24 851,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Display Komplett Seaworld Dolphin 12x Jelly Beans mit Licht und Sound
Display Komplett Seaworld Dolphin 12x Jelly Beans mit Licht und Sound
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
473,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
477,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Przysnacki Chicken seasoning with sea salt 125 g
Przysnacki Chicken seasoning with sea salt 125 g
446,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 437,23 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jeżyki Czekolada Mleczna Classic 140 g
Jeżyki Czekolada Mleczna Classic 140 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
427,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 620,31 Kč/1kg
Nejprodávanější
A bag of Christmas-themed chocolate.
Riegelein Vánoční smíšený sáček lahodné mléčné čokolády 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
64,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
640,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro WEEKSY Chocolate Chip Cookies 120g BOGUTTI
WEEKSY Chocolate Chip Cookies 120g BOGUTTI
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
399,44 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 496,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro WEEKSY Máslové sušenky 120g BOGUTTI
WEEKSY Máslové sušenky 120g BOGUTTI
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
399,44 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 496,50 Kč/1kg
CIASTECZKA BOGUTTI Z CZEKOLADĄ BEZ DODATKU CUKRU 135G
Sušenky s 20% čokoládou bez cukru 135 g Bogutti
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
398,20 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 275,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Baileys Chocolate Collection Original Irish Cream Pralinen 227g
Baileys Chocolate Collection Original Irish Cream Pralinen 227g
864,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 810,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Henry Lambertz směs sušenek plechovka Tři dárky Klasické sušenky 785g
Henry Lambertz směs sušenek plechovka Tři dárky Klasické sušenky 785g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
898,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 137,86 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Displej obsahující 15 kusů produktu "Sweet Flash Fire Killer XL Candy Spray", sladká sprejová pochoutka
Displej obsahující 15 kusů produktu "Sweet Flash Fire Killer XL Candy Spray", sladká sprejová pochoutka
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
237,28 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
146,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ručně balená mléčná čokoláda Lindt Father Christmas 1000g
Ručně balená mléčná čokoláda Lindt Father Christmas 1000g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
1 433,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 433,69 Kč/1kg