5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack176,70 Kč/1kg
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Goong nudle Z Sosem Curry Danie Instant 90g4 825,11 Kč/1kg
434,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Pfanni bramborové knedlíky v sáčku na vaření 40 kusů 1 balení620,82 Kč/1kg
807,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
SamYang Buldak Ramen Hot Chicken Cheese Flavor 5er Pack (5x 140g) Instant Nudeln422,77 Kč/1kg
343,75 Kč
-47,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
295,94 Kč
Prodejce: AllYouNeed

SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
350,00 Kč/1kg
49,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Korean Ramen Mix | Ochutnávkový box s 11 korejskými instantními nudlovými směsmi k vyzkoušení
341,40 Kč/1kg
785,22 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g
453,46 Kč/1kg
317,42 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Poznejte box 10er Ramen Box | Samyang Hot Chicken Ramen Combo | 5er Pack Carbonara & 5er Pack Cheese
488,27 Kč/1kg
683,58 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Samyang BULDAK Ramen Combo | Úvodní box | 5x Pack Hot Chicken & 5x Pack Käse
471,73 Kč/1kg
660,42 Kč
Prodejce: kennenlernbox

IndoMie Mi Goreng Instant Noodles (10x 80g) - Stir Fry Instant Brat-Noodle (instantní nudle)
235,00 Kč/1kg
21,15 Kč
Prodejce: LAVONIO

Buldak Ramen, pikantní kuřecí karbonárová příchuť, 5 balení po 130g, krémová, pikantní, celkem 650g
455,50 Kč/1kg
307,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nong Shim instantní nudle Shin Ramyun pikantní (5 x 120 g)
626,27 Kč/1kg
375,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Korejský box na 10 šálků nudlí | Úvodní box s 10 korejskými instantními nudlemi
340,30 Kč/1kg
782,68 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Nongshim Ramen Shin Ramyun Stir Fry – sladko-pikantní 131 g
711,98 Kč/1kg
93,27 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Nissin DEMAE RAMEN Ramen Spicy, Instantní nudle ramen, 100 g, Spicy, 3 min, 87 kcal, 364 kJ
247,30 Kč/1kg
24,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesame, Instantní nudle ramen, 100 g, Sezam, 3 min, 86 kcal, 360 kJ
3 218,20 Kč/1kg
321,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

MHD: 17.09.2026! Nudle Ottogi Ramen, příchuť kimchi, 120g
351,67 Kč/1kg
64,76 Kč
-34%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
42,20 Kč
Prodejce: Katomix

Zupa ramen o łagodnym smaku 120 g
333,42 Kč/1kg
41,84 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,01 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Objevte novou úroveň pikantnosti s degustační krabičkou 5 balení Carbonara & 5 balení Carbonara Samyang Buldak.
Potěšte své chuťové buňky intenzivní chutí ostrého koření a exotických omáček.
Vydejte se se svými chuťovými pohárky na vzrušující cestu a zažijte dobrodružství, které se skrývá v každé krabičce.
Dvojnásobné balení nejprodávanějšího pětidortového pokrmu Carbonara v jednom balení!
Obsahuje:
5 x Samyang Hot Chicken Flavour Ramen Carbonara (140 g)
5 x Samyang Hot Chicken Flavour Ramen Carbonara (140g)
- Seznam přísad
- Těstoviny (77,5 %): Pšeničná mouka (51 %), tapiokový škrob, palmový olej, bramborový škrob, sůl, E422, sójový olej, zahušťovadlo E412, voda, emulgátor E322, E339, regulátor kyselosti E501, E500, okyselovadlo E330, olej s příchutí zeleného čaje; kořenící pasta (12 %): (9,8 %): voda, sójová omáčka (sójové boby, pšeničná mouka, voda, sůl), cukr, umělé kuřecí aroma, chilli*, kajenský pepř*, sójový olej, cibule*, olej z červených chilli semínek, česnek*, bramborový škrob, kapsantin E160c, odbarvený paprikový oleoresin, černý pepř*, kari* polévkový prášek: Mléko*, cukr, sůl, sýrové aroma mozzarella*, máslové aroma*, bramborový škrob, petržel*, černý pepř*, česnek*, sójový olej.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- výživové údaje na 140g (100g) porci Energie 2301kJ/550kcal (1777kJ/423kcal). Tuk 20 g (15,4 g), z toho nasycené mastné kyseliny 10 g (7,7 g). Sacharidy 84 g (64,6 g), z toho cukr 5 g (3,8 g). Bílkoviny 8 g (6,2 g) Sůl 3 g (2,6 g),
- Hmotnost
- 1400 g
- Potravinářský podnik
- Samyang
- Prodejní název
- Ramen
- Výrobce
- Kód EAN
- 4062179008597
- Seznam přísad
- Těstoviny (77,5 %): Pšeničná mouka (51 %), tapiokový škrob, palmový olej, bramborový škrob, sůl, E422, sójový olej, zahušťovadlo E412, voda, emulgátor E322, E339, regulátor kyselosti E501, E500, okyselovadlo E330, olej s příchutí zeleného čaje; kořenící pasta (12 %): (9,8 %): voda, sójová omáčka (sójové boby, pšeničná mouka, voda, sůl), cukr, umělé kuřecí aroma, chilli*, kajenský pepř*, sójový olej, cibule*, olej z červených chilli semínek, česnek*, bramborový škrob, kapsantin E160c, odbarvený paprikový oleoresin, černý pepř*, kari* polévkový prášek: Mléko*, cukr, sůl, sýrové aroma mozzarella*, máslové aroma*, bramborový škrob, petržel*, černý pepř*, česnek*, sójový olej.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- výživové údaje na 140g (100g) porci Energie 2301kJ/550kcal (1777kJ/423kcal). Tuk 20 g (15,4 g), z toho nasycené mastné kyseliny 10 g (7,7 g). Sacharidy 84 g (64,6 g), z toho cukr 5 g (3,8 g). Bílkoviny 8 g (6,2 g) Sůl 3 g (2,6 g),
- Hmotnost
- 1400 g
- Potravinářský podnik
- Samyang
- Prodejní název
- Ramen
- Výrobce
- Kód EAN
- 4062179008597
K tomu se hodí také

SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g
1 538,46 Kč/1kg
200,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
350,00 Kč/1kg
49,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Poznejte box 10er Ramen Box | Samyang Hot Chicken Ramen Combo | 5er Pack Carbonara & 5er Pack Cheese
488,27 Kč/1kg
683,58 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Korean Ramen Mix | Ochutnávkový box s 11 korejskými instantními nudlovými směsmi k vyzkoušení
341,40 Kč/1kg
785,22 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Poznejte Buldak Box | BULDAK Ramen 14x MIX | Korean Hot Chicken Ramen 14x MIX podle chuti
536,39 Kč/1kg
804,58 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Samyang BULDAK Ramen Combo | Starter Box | 5 balení Hot Chicken & 5 balení Carbonara & 5 balení Cheese
669,78 Kč/1kg
937,69 Kč
Prodejce: kennenlernbox

SamYang Buldak Ramen Hot Chicken Cheese Flavor 5er Pack (5x 140g) Instant Nudeln
422,77 Kč/1kg
343,75 Kč
-47,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
295,94 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Horké kuře Buldak Carbonara Ramyeon 5er-Pack
544,65 Kč/1kg
354,02 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Buldak Ramen, pikantní kuřecí karbonárová příchuť, 5 balení po 130g, krémová, pikantní, celkem 650g
455,50 Kč/1kg
307,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Samyang BULDAK Ramen Combo | Úvodní box | 5x Pack Hot Chicken & 5x Pack Käse
471,73 Kč/1kg
660,42 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Samyang 8801073211667, Instantní nudle ramen, 80 g, Kuřecí maso, Spicy, Mléko, Sója, Pšenice, 330 kcal, 12 g
846,50 Kč/1kg
67,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack
176,70 Kč/1kg
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

SAMYANG Ramen Hot Carbonara - pikantny makaron instant 130 g
475,46 Kč/1kg
61,81 Kč
Prodejce: LAVONIO

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Hot instantní nudle s pikantní kuřecí příchutí
2 505,79 Kč/1kg
350,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Korejský box na 10 šálků nudlí | Úvodní box s 10 korejskými instantními nudlemi
276,85 Kč/1kg
636,75 Kč
Prodejce: kennenlernbox

5x Buldak Creamy Carbonara (140 g) – Korejské instantní nudle – Krémové, pikantní a sýrové + Ochrana při přepravě od společnosti Heartforcards
647,60 Kč/1kg
453,32 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Maggi Fix na kuřecí maso s houbovým krémem a petrželkou 36g
848,61 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Korejský box na 10 šálků nudlí | Úvodní box s 10 korejskými instantními nudlemi
340,30 Kč/1kg
782,68 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Sáček instantní asijské nudlové polévky YumYum s kachní příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Samyang BULDAK Ramen Combo | Úvodní box | 5x Pack Hot Chicken & 5x Pack Käse
506,42 Kč/1kg
708,99 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Maggi Fix na brambory do trouby s mletým masem a smaženou cibulkou 34g
896,47 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

10 balení Buldak Box | Samyang Hot Chicken Ramen Combo | 5 balení Hot Chicken & 5 balení Carbonara
470,11 Kč/1kg
658,16 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi chutné
Dobrý
Ohodnoceno dne 19. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards
176,70 Kč/1kg

Pfanni knedlíky půl na půl typické chuti snadno tvarovatelné 5000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 458,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,80 Kč/1kg

Mondamin zahušťovač tmavých omáček ideální pro masové pokrmy 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
222,12 Kč/1kg

Studené jarní pyré Pfanni
1 000,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
333,58 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky v sáčku na vaření 40 kusů 1 balení



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
807,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
620,82 Kč/1kg

Haldiram Boondi přírodní 200 g
72,51 Kč
Prodejce: CasteloStore
362,55 Kč/1kg

Pfanni krokety sypká směs ideální pro lis na krokety 2500g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 003,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
401,52 Kč/1kg

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g balení po 6 kusech



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
760,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
460,87 Kč/1kg

Mildessa Genießer červené zelí s kousky jablek v sáčku 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,10 Kč/1kg

Knorr Fix na sekanou kořenící směs s přírodními přísadami 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
21,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
312,86 Kč/1kg

Culinaria gnocchi pochoutka z Itálie připravená k podávání 1000g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
103,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
103,94 Kč/1kg

Krupicové knedlíčky Leimer oblíbená polévková příloha na 8 porcí 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
637,70 Kč/1kg

Miracoli makarony rajčatová omáčka přírodní a lahodné těstoviny 360g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,56 Kč/1kg

Lacroix královské paštiky 4 kusy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
75,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
752,20 Kč/1kg

Leimer Mark knedlíky pithy silný praktické balení 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
29,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
298,60 Kč/1kg

Instantní nudlová polévka One Asia s kachní příchutí a pikantním kořením 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
19,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
224,00 Kč/1kg

proteinová svačinka čočka cizrna pikantní křupavá bohatá na bílkoviny 50g
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 362,80 Kč/1kg

Buldak Ramen, pikantní kuřecí karbonárová příchuť, 5 balení po 130g, krémová, pikantní, celkem 650g
307,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
455,50 Kč/1kg

Buldak Ramen, pikantní kuřecí polévka s nádechem sýra, 5 balení po 140 g. Sýrová příchuť, 700 g
306,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
419,81 Kč/1kg

Nissin Soba Peking Duck, Instantní nudlová polévka, 87 g, Maso, Zeleninová, 5 min, 213 kcal, 891 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
56,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
654,02 Kč/1kg