5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Belli Cantuccini alla Mandorla Toskánské mandlové pečivo 250g466,56 Kč/1kg
116,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g457,10 Kč/1kg
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Walkers Bezlepkový máslový čokoládový chlebíček 140g1 428,93 Kč/1kg
200,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pavesi Gocciole Chocolate 500 g italské sušenky s čokoládou
162,51 Kč/1kg
105,63 Kč
Prodejce: foodperium

Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 240 g italské sušenky s pistáciovým krémem
355,00 Kč/1kg
110,05 Kč
Prodejce: foodperium

Mulino Bianco Ritornelli 700 g italské sušenky s kakaem a mandlemi
161,25 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Pan di Stelle 350 g italské křehké čokoládové sušenky
272,54 Kč/1kg
111,74 Kč
Prodejce: Spielgeist

Mulino Bianco 8076809573252, Sušenka, Kakao, Oříšková, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
353,68 Kč/1kg
120,25 Kč
Prodejce: Spielgeist

Mulino Bianco Cuor di Mela 300 g italské sušenky s jablečnou náplní
256,46 Kč/1kg
94,89 Kč
Prodejce: foodperium

Mulino Bianco 8076809572828, Sušenka, 350 g, 467 kcal, 1962 kJ, 7 g, 70 g
234,02 Kč/1kg
95,95 Kč
Prodejce: Spielgeist

Mulino Bianco Nascondini 330 g italské sušenky s čokoládovou náplní
221,95 Kč/1kg
95,44 Kč
Prodejce: foodperium

Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168 g italské sušenky s pistáciovým krémem
356,95 Kč/1kg
78,53 Kč
Prodejce: foodperium

Mulino Bianco Tarallucci, Sušenka, Přírodní, 800 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
241,40 Kč/1kg
193,12 Kč
Prodejce: Spielgeist

Mulino Bianco 8076809572897, Sušenka, Mléko, 350 g, 482 kcal, 2024 kJ, 6 g
131,66 Kč/1kg
53,98 Kč
Prodejce: foodperium

Mulino Bianco 8076809518581, Sušenka, Přírodní, 700 g, 16 g, 460 kcal, 1933 kJ
168,57 Kč/1kg
118,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Mulino Bianco 8076809504676, Sušenka, Krémová, Kakao, 700 g, 485 kcal, 2030 kJ, 7 g
184,29 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Coppenrath Vídeňské pískové kroužky sušenkové kroužky s drobenkou 200g
378,60 Kč/1kg
75,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mulino Bianco 8076809573757, Sušenka, Čokoláda, 330 g, 483 kcal, 2020 kJ, 7,6 g
304,65 Kč/1kg
131,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Mulino Bianco Flauti Cioccolato, 280 g, Konzervant, Umělé barvivo, Geneticky modifikovaný organismus (GMO), 356 kcal, 1490 kJ, 15,2 g, 44,8 g
255,97 Kč/1kg
92,15 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sušenky Mulino Bianco Abbraci s krémem a kakaem
Ideální k snídani, jako svačina, nebo k odpolední kávě či čaji.
Výrobce: Barilla G. e R. Fratelli
Ingredience: PŠENIČNÁ MOUKA, cukr, máslo, slunečnicový olej, čerstvá VAJÍČKA, kakao 2,4 %, 1,7 % pasteurizované čerstvé MLÉKO, odtučněné MLÉKO v prášku, med, sůl, rostlinný tuk (palmový), emulgátor: sójový lecithin, kypřící látky (hydrogenuhličitan sodný, monokalciumtartrát, hydrogenuhličitan amonný), vanilinová příchuť.
Upozornění na alergie: Sušenky Mulino Bianco Abbracci mohou obsahovat stopy arašídů, ořechů, sezamu a sóji. Uvedené složky mohou u alergických osob nebo osob s intolerancí vyvolat reakce.
Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota: 2012 kJ / 480 kcal
Tuky: 21 g
z toho nasycené tuky: 9,0 g
Sacharidy: 64 g
z toho cukry: 24 g
Bílkoviny: 7 g
Vláknina: 3,5 g
Sůl: 0,63 g
Mulino Bianco – tradiční italské sušenky
Sušenky Mulino Bianco se vyrábějí podle tradiční receptury. Mulino Bianco Abbracci con Cacao e Panna Fresca jsou sušenky se dvěma příchutěmi a extrémně křehkou strukturou. Jedna polovina je ochucená kakaem, zatímco druhá polovina je přírodní. Tyto sušenky se pečou podle tradiční receptury na másle, a proto mají jedinečnou chuť, kterou nelze napodobit. Máslové sušenky jsou k dostání v uzavřeném balení o hmotnosti 350 gramů.
Spritzgebäck – jak podávatMulino Bianco je především velmi praktická svačina. V dobře uzavřeném, vzduchotěsném obalu se dá dlouho skladovat. Hodí se jako dárek k kávě pro vaše hosty, také na večírcích nebo rodinných oslavách. Toto italské pečivo si můžete vzít také s sebou do práce nebo ho připravit jako svačinu pro vaše děti do školy. Mulino Bianco se hodí zejména k kávě, čaji nebo lahodnému čerstvému kakau.
Italský dort Mulino Bianco, pečený podle tradiční recepturyToto italské pečivo je dováženo do hostince Bukovina přímo ze srdce Itálie z pečlivě vybraného zdroje. Můžete si tak být jisti, že chutná stejně jako ve své domovské zemi. Lehké sušenky jsou vyráběny podle tradičního italského receptu – ve své zemi původu jsou velmi oblíbenou a vyhledávanou svačinkou. Křehké sušenky mají jednoduché, přírodní složení. Především neobsahují palmový olej, a jsou tak mnohem zdravější než levné náhražky.
Sušenky Mulino Bianco Abbracci s krémem a kakaem (350g sáček) + usy blok
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Cukr, pasterizovaná smetana, sůl, pšeničná mouka, sušené odstředěné mléko, vejce, med, kakao, máslo, vanilka, hydrogenuhličitan amonný, margarín, vinan sodný
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 410 g
- Potravinářský podnik
- Barilla G. e R. Fratelli S.p.A. Via Mantova 166 43122 Parma, Italien
- Prodejní název
- Křehký chléb
- Výrobce
- Kód EAN
- 8076809579568
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Cukr, pasterizovaná smetana, sůl, pšeničná mouka, sušené odstředěné mléko, vejce, med, kakao, máslo, vanilka, hydrogenuhličitan amonný, margarín, vinan sodný
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 410 g
- Potravinářský podnik
- Barilla G. e R. Fratelli S.p.A. Via Mantova 166 43122 Parma, Italien
- Prodejní název
- Křehký chléb
- Výrobce
- Kód EAN
- 8076809579568
K tomu se hodí také

Pavesi Gocciole Chocolate 500 g italské sušenky s čokoládou
162,51 Kč/1kg
105,63 Kč
Prodejce: foodperium

Mulino Bianco Ritornelli 700 g italské sušenky s kakaem a mandlemi
161,25 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Stěrače BOSCH AEROTWIN Seat Arona Ateca Leon III
407,00 Kč
-17,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
390,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Mulino Bianco 8076809572873, Sušenka, Přírodní, 350 g, Geneticky modifikovaný organismus (GMO), Konzervant, 486 kcal, 2036 kJ
274,14 Kč/1kg
95,95 Kč
Prodejce: Spielgeist

Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 240 g italské sušenky s pistáciovým krémem
355,00 Kč/1kg
110,05 Kč
Prodejce: foodperium

Mulino Bianco Cuor di Mela 300 g italské sušenky s jablečnou náplní
256,46 Kč/1kg
94,89 Kč
Prodejce: foodperium

Mulino Bianco Nascondini 330 g italské sušenky s čokoládovou náplní
221,95 Kč/1kg
95,44 Kč
Prodejce: foodperium

Mulino Bianco 8076809573252, Sušenka, Kakao, Oříšková, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
353,68 Kč/1kg
120,25 Kč
Prodejce: Spielgeist

Mulino Bianco 8076809573757, Sušenka, Čokoláda, 330 g, 483 kcal, 2020 kJ, 7,6 g
304,65 Kč/1kg
131,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Mulino Bianco Canestrini con zucchero a velo/práškový cukr 200 gr.
480,80 Kč/1kg
96,16 Kč
Prodejce: Spielgeist

Mulino Bianco Batticuori 350 g italské křehké čokoládové sušenky ve tvaru srdce
232,78 Kč/1kg
95,44 Kč
Prodejce: foodperium

Mulino Bianco Scacchieri 300 g italské křehké sušenky s karamelem a čokoládou
351,24 Kč/1kg
129,96 Kč
Prodejce: Spielgeist

Pan di Stelle 350 g italské křehké čokoládové sušenky
272,54 Kč/1kg
111,74 Kč
Prodejce: Spielgeist

Mulino Bianco 8076809572897, Sušenka, Mléko, 350 g, 482 kcal, 2024 kJ, 6 g
131,66 Kč/1kg
53,98 Kč
Prodejce: foodperium

Mulino Bianco Tarallucci, Sušenka, Přírodní, 800 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
241,40 Kč/1kg
193,12 Kč
Prodejce: Spielgeist

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Mulino Bianco Flauti Cioccolato, 280 g, Konzervant, Umělé barvivo, Geneticky modifikovaný organismus (GMO), 356 kcal, 1490 kJ, 15,2 g, 44,8 g
255,97 Kč/1kg
92,15 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Roshen Milky Splash Toffeekonfekt 1kg
176,00 Kč/1kg
176,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Mulino Bianco 8076809572828, Sušenka, 350 g, 467 kcal, 1962 kJ, 7 g, 70 g
234,02 Kč/1kg
95,95 Kč
Prodejce: Spielgeist

Sušenky Schulte s vepřovým uchem z jemného křupavého listového těsta 250g
274,36 Kč/1kg
68,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Vídeňské pískové kroužky sušenkové kroužky s drobenkou 200g
378,60 Kč/1kg
75,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mulino Bianco Chicche 200 g italské kakaové sušenky s krémem
451,90 Kč/1kg
101,44 Kč
-11,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,38 Kč
Prodejce: foodperium

Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168 g italské sušenky s pistáciovým krémem
356,95 Kč/1kg
78,53 Kč
Prodejce: foodperium

Hofgut Delikatess červené zelí klasika připravená k jídlu ve sklenici 720ml
52,87 Kč/1l
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rummo Farfalle n.85 italské mašle 500 g
190,15 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

neutral Original Dänische Cookies Kekse 500,0 g
215,42 Kč/1kg
323,13 Kč
Prodejce: somnia24

Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
795,62 Kč/1kg
147,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné sušenky
Sušenky jsou příjemné k jídlu. S espressem. Skvělé pro přestávku mezi
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
608,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,75 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
99,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,90 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg