5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Semeno bodláku 1kg Brat.pl72,62 Kč/1kg
74,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Psyllium semínko 500g Brat.pl194,12 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Černý sezam 250g Brat.pl173,08 Kč/1kg
45,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Slunečnice 500g Brat.pl66,80 Kč/1kg
34,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Černá quinoa - quinoa 500g Brat.pl
177,61 Kč/1kg
92,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Krupice 500g Brat.pl
49,02 Kč/1kg
25,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Špaldová krupice 1kg Brat.pl
79,21 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Sezam 500g Brat.pl
101,39 Kč/1kg
51,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Inulina 500g Brat.pl
219,42 Kč/1kg
113,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Dýňová semínka 1kg Brat.pl
133,00 Kč/1kg
135,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kukuřičná krupice 1kg Brat.pl
46,53 Kč/1kg
47,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Chlebová zrna s kmínem 500g Brat.pl
130,10 Kč/1kg
67,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Bílá quinoa - quinoa 1kg Brat.pl
92,61 Kč/1kg
94,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Pražená solená dýňová semínka 500g Brat.pl
268,39 Kč/1kg
135,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Popcorn 1kg Brat.pl
51,18 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Nasiona chia 1kg Brat.pl
0,17 Kč/1kg
169,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Ovesné vločky 1kg Brat.pl
46,21 Kč/1kg
47,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Popcorn 500g Brat.pl
51,28 Kč/1kg
26,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Černý kmín 1kg
PŘÍRODNÍ, VYSOCE KVALITNÍ PRODUKT
Výrobek je balen v obalu typu "doypack" s provázkem, který umožňuje udržet dlouhou čerstvost, protože takový obal lze mnohokrát otevřít a zavřít a samotný obal je odolný, což je důležité při přepravě.
Kmín, jinak známý jako "černý kmín" nebo "černý kmín". Jeho semena se již po staletí používají jako kulinářské koření díky své charakteristické chuti a vůni. Kromě toho je černucha ceněna pro své různé zdraví prospěšné účinky.
Je bohatým zdrojem: fosfolipidů a fytosterolů, mastných kyselin (linolová, alfa-linolenová, eikosadienová, palmitová, myristová), flavonoidů a fytosterolů. Dále obsahuje bílkoviny, alkaloidy, silice, vitaminy A, E, F, B1, B3, B6, biotin, minerální látky včetně zinku, selenu, hořčíku, vápníku, železa, sodíku a draslíku.
Semínka černuchy lze v kuchyni využít různými způsoby:
- přísada do pečiva - posypání chleba, rohlíků nebo jiného pečiva
- jako zálivka do salátů - zvýrazní chuť a dodá jedinečný nádech
- jako příloha k tarogi
- poleva na sendviče
- přísada do koktejlů a šejků
- jako přísada do müsli
Výživové hodnoty výrobku na 100 g | |
Energetická hodnota | 2478kJ 590kcal |
Tuk | 50g |
- z toho mastné kyseliny nasycené | 7g |
Sacharidy | 11g |
- z toho cukry | 0,3g |
Vláknina | 12 g |
Bílkoviny | 18g |
Sůl* | 0,03 g |
* Obsah soli je dán pouze přirozenou přítomností soli.
Obsah:
Balení obsahuje1 kg semen černuchy.
Složení:
- semínka černuchy
Skladování:
Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí.
Další informace:
V zařízení jsou dále baleny: mandle, různé druhy ořechů, sezam, sója, výrobky obsahující lepek. Proto může předložený výrobek navzdory vynaloženému úsilí obsahovat stopy lepku.
- Seznam přísad
- Semena černého kmínu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Zahrnuto v popisu.
- Hmotnost
- 1022 g
- Potravinářský podnik
- Brat.pl
- Prodejní název
- Semena černého kmínu
- Výrobce
- BRAT.PL
- Kód EAN
- 5906721131120
- Seznam přísad
- Semena černého kmínu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Zahrnuto v popisu.
- Hmotnost
- 1022 g
- Potravinářský podnik
- Brat.pl
- Prodejní název
- Semena černého kmínu
- Výrobce
- BRAT.PL
- Kód EAN
- 5906721131120
K tomu se hodí také

Mletý kmín 1kg Brat.pl
40,00 Kč/1kg
40,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Semeno bodláku 1kg Brat.pl
72,62 Kč/1kg
74,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Tefal CY7548, 5 l, Černá, Polypropylen (PP), 0,8 m, 24 h, 1000 W
3 648,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Pásky na bělení zubů s No-Slip technologií Profesionální bělení pro bílé zuby Bělení zubů od Ray of Smile® (28 Strips)
13 547,80 Kč/1kg
677,39 Kč
Prodejce: LovelySmile

SAFLAX - BIO - černý kmín - Nigella sativa - 300 Semena - S pěstebním substrátem bez klíčků
4 376,67 Kč/1kg
131,30 Kč
Prodejce: SAFLAX

Semena černého kmínu 500g
207,84 Kč/1kg
106,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita
Chuť podle očekávání a skvělá kvalita.
Ohodnoceno dne 1. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Popcorn 25 kg
1 593,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
63,72 Kč/1kg

Ovesné vločky vkvalitě 600 g -PLANET
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
840,43 Kč/1kg

PROSO150 g -PLANET
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 234,05 Kč/1kg

Grzanki z oliwą i solą Gre 100 g
419,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 195,70 Kč/1kg

POLSKÁ dýňová semínka 1kg Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
395,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
386,33 Kč/1kg

PLANET bulgur krupice 1kg
396,64 Kč
Prodejce: SuperMerchant
396,64 Kč/1kg

Amarant 1kgBIOPLANET
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
337,20 Kč/1kg

QUINOA BÍLÁ (RICE QUINOA)500 g -PLANETA
421,38 Kč
Prodejce: superbrandshop
842,76 Kč/1kg

Płatki owsiane bezglutenowe ekologiczne 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
399,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
399,53 Kč/1kg

HOVĚZÍ PŠENIČNÁ kost bez lepku500 g - PROBIO



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
332,27 Kč
Prodejce: superbrandshop
664,54 Kč/1kg

Vejce plantain 1kg Brat.pl
310,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
300,97 Kč/1kg

PLANET ovesné vločky GLUTEN-FREE600g
331,05 Kč
Prodejce: superbrandshop
551,75 Kč/1kg

Pšeničné klíčky Vollgran Grand, 1000 g, značka KER



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
346,64 Kč
Prodejce: apohealth
325,48 Kč/1kg

Slunečnicová semena, loupaná 2 x 2,5 kg
288,00 Kč
-18,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
54,00 Kč/1kg

Kuskus 1kg Brat.pl
245,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
241,88 Kč/1kg

PLANETnepražený karob 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
329,84 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 649,20 Kč/1kg

Bambusové vlákno 500g Brat.pl
236,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
445,47 Kč/1kg

PLANET quinoa bílá (quinoa), bezlepková,1kg
247,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
247,00 Kč/1kg

Vitální vláknina 1kg Brat.pl
236,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
231,15 Kč/1kg

Nasiona chia 500g Brat.pl
209,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
410,14 Kč/1kg