3,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vejce plantain 1kg Brat.pl300,97 Kč/1kg
310,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Inulina 1kg Brat.pl197,07 Kč/1kg
202,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Semeno bodláku 1kg Brat.pl72,62 Kč/1kg
74,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Mletý bodlák 500g Brat.pl115,69 Kč/1kg
59,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Pískavice řecké seno 1kg Brat.pl
87,13 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Nasiona chia 1kg Brat.pl
0,17 Kč/1kg
169,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Leinsate - schrotet 250g
265,04 Kč/1kg
66,26 Kč
Prodejce: taleoo

chia semínka - 500g | RAAB VITALFOOD
384,66 Kč/1kg
192,33 Kč
Prodejce: taleoo

Inulina 500g Brat.pl
219,42 Kč/1kg
113,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Dýňová semínka 1kg Brat.pl
133,00 Kč/1kg
135,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Pražená solená dýňová semínka 500g Brat.pl
268,39 Kč/1kg
135,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Mletý kmín 1kg Brat.pl
40,00 Kč/1kg
40,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Vitální vláknina 500g Brat.pl
260,78 Kč/1kg
133,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Špaldová krupice 1kg Brat.pl
79,21 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Slunečnice 500g Brat.pl
66,80 Kč/1kg
34,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Špaldové vločky 1kg Brat.pl
65,82 Kč/1kg
67,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Pohankové vločky 1kg Brat.pl
87,13 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Sezam 200g Brat.pl
123,81 Kč/1kg
26,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Dýňová semínka ve skořápce 500g Brat.pl
188,57 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lupiny semen Psyllium 1kg
PŘÍRODNÍ, VYSOCE KVALITNÍ PRODUKT
Výrobek je balen v doypacku se stahovací šňůrkou, což umožňuje, aby zůstal dlouho čerstvý, protože jej lze mnohokrát otevřít a zavřít a samotný obal je odolný, což je důležité při přepravě.
Semínka psyllia, známá také jako psyllium, jsou oblíbená pro své zdravotní vlastnosti, zejména v souvislosti se zlepšením trávicí funkce. Semena psyllia jsou ceněna zejména pro velmi vysoký obsah vlákniny, kdy se v těchto nenápadných semenech nachází až 50 g vlákniny na 100 g výrobku.
Semena psyllia jsou bohatá na vlákninu, především ve formě rozpustné vlákniny. Tato vláknina může podporovat zdraví trávicího systému, zlepšovat trávení a příznivě ovlivňovat hladinu cholesterolu. Semínka psyllia mohou pomáhat regulovat hladinu glukózy v krvi, což může být prospěšné pro osoby s cukrovkou. Pomáhá při průjmech tím, že reguluje hladinu vody ve střevech. Díky své schopnosti absorbovat vodu a vytvářet gel mohou semínka Psyllia pomáhat při pocitu sytosti, což může podpořit hubnutí. V některých případech se používají zevně ke zklidnění podrážděné pokožky.
Semena Psyllia jsou hygroskopická, což znamená, že absorbují vodu, čímž zvětšují svůj objem. Při užívání semen ploštičníku je důležité konzumovat velké množství vody.
Výživové hodnoty produktu na 100 g | |
Energetická hodnota | 1137kJ 276kcal |
Tuk | 7,3g |
- z toho mastné kyseliny nasycené | 1 g |
Sacharidy | 13g |
- z toho cukry | < 0,6g |
Vláknina | 51 g |
Bílkoviny | 14 g |
Sůl* | 0,01 g |
* Obsah soli je dán pouze přirozenou přítomností soli.
Obsah:
Balení obsahuje1 kg slupek semen Psyllium.
Složení:
- semena Psyllia
Návod k použití:
Při užívání semen psyllia se doporučuje denně vypít navíc 2 litry vody. Je třeba mít na paměti, že semínko Psyllium je hygroskopické, což znamená, že absorbuje vodu, proto je důležité udržovat tělo řádně hydratované.
- nasypte 2-3 čajové lžičky semínek Psyllia do sklenice a zalijte je vlažnou vodou, poté počkejte asi 10 minut, aby mohla nabobtnat. Užívejte dvakrát denně - ráno a večer.
- lze je také použít jako přísadu do salátů, polévek, jogurtů, pečiva, dezertů, past, müsli a dalších potravin.
Skladování:
Skladujte výrobek na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí.
Další informace:
V závodě jsou dále baleny: mandle, různé druhy ořechů, sezam, sója, výrobky obsahující lepek. Proto může předložený výrobek navzdory vynaloženému úsilí obsahovat stopy lepku.
- Seznam přísad
- Lupiny psyllia
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Zahrnuto v popisu.
- Hmotnost
- 1015 g
- Potravinářský podnik
- Brat.pl
- Prodejní název
- Lupiny psyllia
- Výrobce
- BRAT.PL
- Kód EAN
- 5906721131434
- Seznam přísad
- Lupiny psyllia
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Zahrnuto v popisu.
- Hmotnost
- 1015 g
- Potravinářský podnik
- Brat.pl
- Prodejní název
- Lupiny psyllia
- Výrobce
- BRAT.PL
- Kód EAN
- 5906721131434
K tomu se hodí také

48 kusů nádob na skladování potravin s víkem, nádoby na oběd do mrazáku, krabička na oběd do mikrovlnné trouby, (24 nádob + 24 víček), plast, bez BPA, krabičky na přípravu jídla
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Pískavice řecké seno 1kg Brat.pl
87,13 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

aleavedis psyllium husksmleté, 200 g prášku
1 160,90 Kč/1kg
244,95 Kč
Prodejce: apohealth

Vejce plantain 1kg Brat.pl
300,97 Kč/1kg
310,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Psyllium semínko 500g Brat.pl
194,12 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Biotiva psyllium celá semena 1000g z ekologického zemědělství
1 658,21 Kč/1kg
1 658,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Nature's Finest Psyllium prášek – vysoký obsah vlákniny, 100 g
195,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Semeno bodláku 1kg Brat.pl
72,62 Kč/1kg
74,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Indické slupky psyllia, 500 g
745,58 Kč/1l
372,79 Kč
Prodejce: apohealth

ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
2 533,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Nasiona chia 1kg Brat.pl
0,17 Kč/1kg
169,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
45,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,64 Kč
Prodejce: Katomix

Kakaový prášek 1kg Brat.pl
223,00 Kč/1kg
223,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Exquisit EHE 156-2.1 UBZ-Set, Keramický, 4 zóna/zón, Sklokeramický, Černá, Dotyk, 59 cm
11 540,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: _Haushaltsparadies_

Leinsate - schrotet 250g
265,04 Kč/1kg
66,26 Kč
Prodejce: taleoo

GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
311,76 Kč/1kg
38,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Rohová pohovka s pevným lůžkem, dvojlůžko s pružinovou matrací a úložným prostorem, šedohnědá/béžová / 15102
45 990,00 Kč
Prodejce: luma-home

Brašna na kolo FISCHER Kurier, bílá/černá z odolné, nepromokavé plachtoviny - 1 kus (86264)
1 182,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska
3 156,16 Kč/1kg
394,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Samsung Q7F QE43Q7FAAU, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
11 398,86 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Elektrochram

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
13 972,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: FlatPrime

18AH 28 palců E-Bike hliníkové vodotěsné 7rychlostní LCD E Bike pro muže a ženy, elektrické kolo City E-Bikes & E-Hollandräder
22 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

LED stolní lampa 14LED stolní lampička Stolní lampa na čtení Pracovní lampa Kancelářská lampa Otočná noční stolní lampa skládací stolní lampa 3W Retoo
273,92 Kč
Prodejce: Retoo

Skládací bazének/psí ohrádka 100x30 Purlov 20929
978,36 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

FISCHER skládací zámek na kolo XL s držákem, délka: 1 100 mm tyče z tvrzené oceli, potažené plastem, - 1 kus (50385)
1 824,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Blackview Acebook 10, notebook s 18,5" displejem, rozlišením FHD IPS, procesorem Intel, 16 GB RAM a 512 GB úložiště, systém Windows 11 Pro. Blackview N6000, displej FHD+ IPS, silikonová ochrana klávesnice (verze pro Německo)
12 890,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

eisl ruční sprcha do koupelny, umyvadlová sprcha pro dodatečnou montáž, chrom
615,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%33% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
33%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Semena psyllia
Perfektní
Ohodnoceno dne 27. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Balení MOGEL: nesprávný popis produktu
Na obalu je uvedeno v polštině: psyllium. V německém popisu výrobku je uvedeno: Psyllium husks: Psyllium husks To klame zákazníka, protože většina lidí polsky nerozumí. Doufám, že mi později pošlou pravé balení psyllium husk!!! Pak bude opět lepší hodnocení.
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Popcorn 25 kg
1 593,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
63,72 Kč/1kg

Pražená pohanková krupice 5kg Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
134,93 Kč/1kg

Ovesné vločky vkvalitě 600 g -PLANET



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
840,43 Kč/1kg

PROSO150 g -PLANET
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 234,05 Kč/1kg

Grzanki z oliwą i solą Gre 100 g
419,54 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 195,40 Kč/1kg

PLANET bulgur krupice 1kg
396,64 Kč
Prodejce: SuperMerchant
396,64 Kč/1kg

Amarant 1kgBIOPLANET
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
337,20 Kč/1kg

Płatki owsiane bezglutenowe ekologiczne 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
399,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
399,53 Kč/1kg

QUINOA BÍLÁ (RICE QUINOA)500 g -PLANETA
421,38 Kč
Prodejce: superbrandshop
842,76 Kč/1kg

Vejce plantain 1kg Brat.pl
310,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
300,97 Kč/1kg

HOVĚZÍ PŠENIČNÁ kost bez lepku500 g - PROBIO



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
332,27 Kč
Prodejce: superbrandshop
664,54 Kč/1kg

PLANET ovesné vločky GLUTEN-FREE600g
331,05 Kč
Prodejce: superbrandshop
551,75 Kč/1kg

PLANETnepražený karob 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
329,84 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 649,20 Kč/1kg

Slunečnicová semena, loupaná 2 x 2,5 kg
288,00 Kč
-18,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
54,00 Kč/1kg

Pšeničné klíčky Vollgran Grand, 1000 g, značka KER



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
346,44 Kč
Prodejce: apohealth
325,30 Kč/1kg

PLANET quinoa bílá (quinoa), bezlepková,1kg
247,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
247,00 Kč/1kg

Vitální vláknina 1kg Brat.pl
236,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
231,15 Kč/1kg

Nasiona chia 500g Brat.pl
209,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
410,14 Kč/1kg

Inulina 1kg Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
202,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
197,07 Kč/1kg