5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Pohanka128,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Směs na pečení vícezrnného chleba59,48 Kč/1kg
59,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Aranca Zitrone185,50 Kč/1l
37,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Oetker Crumble v troubě 0,115Kg784,25 Kč/1kg
94,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Joghurt Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Schwarzer Sesam Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Erdbeere Sahne Torte Geschmackspulver Mix Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Gellwe Mieszanka do Ciasta Karpatka 340 g
168,64 Kč/1kg
60,71 Kč
Prodejce: Katomix

Leimer cornflakes strouhanka
139,83 Kč/1kg
209,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Żelatyna spożywcza 50 g
995,50 Kč/1kg
59,73 Kč
Prodejce: Katomix

Dr. Oetker Ciasto Kruche 400 g
181,98 Kč/1kg
101,10 Kč
-26,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,61 Kč
Prodejce: Katomix

Rolnik Żurek Domowy 340 g
128,86 Kč/1l
45,10 Kč
Prodejce: Katomix

Delecta Ciasto Karpatka 375 g
183 409,09 Kč/1kg
84,17 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Dr. Oetker Želatina v plátcích 10 g
1 693,00 Kč/1kg
84,15 Kč
-59%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,86 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Delecta Ciasto Brownie 550 g
151 403,22 Kč/1kg
98,20 Kč
-4,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,87 Kč
Prodejce: Katomix

Gellwe Śmietanex 12 G
1 243,00 Kč/1kg
12,43 Kč
Prodejce: Katomix

Drobenkový koláč Ruf 425 g 425 g
217,72 Kč/1kg
93,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Emix Posypka Kakaowa 50 g
443,60 Kč/1kg
22,18 Kč
Prodejce: Katomix

Směs na lahodné wafle 2x250g
100,00 Kč/1kg
50,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr. Oetker Naleśniki Malinowe 165 g
377,18 Kč/1kg
64,12 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
STRONG FLAVOUR Kalorienarmes Geschmackspulver Bier
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla.
- Objem
- 300 ml
- Seznam přísad
- Inulin, aroma, barvivo, extrakt ze stévie, sukralóza
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Tuk 0,00g / z toho nasycené mastné kyseliny: 0,00g Energie 204kcal / 834Kj Sacharidy 90,20g / z toho cukr 7,50g Bílkoviny 0,01g Sůl 0,25g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 300 g
- Rozměry
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Luxofit
- Prodejní název
- Aroma v prášku
- Výrobce
- Luxofit
- Počet kusů
- 10
- Číslo produktu
- GP-010
- Kód EAN
- 4251606232357
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla.
- Objem
- 300 ml
- Seznam přísad
- Inulin, aroma, barvivo, extrakt ze stévie, sukralóza
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Tuk 0,00g / z toho nasycené mastné kyseliny: 0,00g Energie 204kcal / 834Kj Sacharidy 90,20g / z toho cukr 7,50g Bílkoviny 0,01g Sůl 0,25g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 300 g
- Rozměry
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Luxofit
- Prodejní název
- Aroma v prášku
- Výrobce
- Luxofit
- Počet kusů
- 10
- Číslo produktu
- GP-010
- Kód EAN
- 4251606232357
K tomu se hodí také

6dílný vodní filtr pro kávovar Delonghi Náhradní vodní filtr pro De'Longhi DLSC002, kompatibilní s řadami De Longhi, ECAM, ESAM, ETAM, BCO, EC
1 362,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SWAREY S500 Přenosná elektrárna Elektrárna 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Nabíječka baterií Power Bank se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Power Bank
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

MEDION 100,3 cm (40 palců) Full HD televizor (trojitý tuner DVB-T2 DVB-C DVB-S2, 2 x HDMI, USB, časovač vypnutí, přehrávač médií, VESA, CI+, MD 840000)
7 299,90 Kč
-300,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 999,90 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Technowelt

tepro Mayfield 2 plynový gril se dvěma hořáky 6 kW, Tepro 3160
7 007,22 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: everybuy_at

TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

RCB Dětská Elektrická Koloběžka, Skládací Elektrická Koloběžka pro děti, Maximální Dojezd 16 km, Maximální Rychlost 20 km/h
4 669,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

Stůl pro terasové ohniště Lagos s ohništěm
10 299,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Biskuit Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

LED prstencové světlo se stojanem a spouštěčem MCE610 10" 12W L
613,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Kompresorová chladnička elektrická, mraznička s APP ovládáním, USB připojení, teleskopická tyč, kolečka, 12/24V, 230V - 42 litrů - antracitová
5 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Skládací postel pro hosty COSTWAY 80x190 cm s matrací, nosnost 130 kg
3 375,34 Kč
-163,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 211,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Makita Adventskalender 24 Türchen
2 214,12 Kč
Prodejce: doenges1903

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
249,77 Kč/1m
249,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

Sada elektrických zubních kartáčků na cesty se svorkou, nástěnným držákem, 3 kusy, vhodná na cesty
909,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
115 649,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 610,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Přepravní vozík Wiltec do 550 kg s kovovými rošty, zahradní vozík s odnímatelnou plachtou, ruční vozík s policí, ruční vozík pro použití na trávě a štěrku atd
3 438,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

F28 Pro Bike s APP, elektrické kolo 27.5 palce, ECitybike 36V 14.5Ah baterie, max. dojezd až 55-110km, kolo 250W 25km/h, Shimano 7s trekkingové kolo městské kolo muži ženy
31 359,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

VEVOR Přenosná autochladnička, 12 V autochladnička, 50 l / 52,8 QT přenosný dvouzónový mrazák, -4℉-68℉ nastavitelná teplota, kompresorový chladič
8 426,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Kompresorový chladicí box AREBOS 43L | až -20°C | 12/24V a 230V s APP
4 370,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FCH altán pop-up vodotěsný skládací altán se 4 bočními stěnami zahradní altán na terasu kempování festival, zahradní stan UV ochrana 50+, 2 x 2 m, šedý
1 799,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Balkonová elektrárna 1000 W Dvouplášťový solární systém sklo/sklo Připraveno k zapojení WIFI Mini fotovoltaický systém Možnost rozšíření 800 W bez licence, černá barva
11 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

Konferenční stolek VASAGLE, stolek do obývacího pokoje, 80 x 46 cm (Ø x V), mramor bílo-růžovo-černý
1 915,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Baterie na teplou vodu s topnou spirálou.
1 045,36 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

LED pavilon pro akce 3,6 x 3,6 m DomeShelter zahradní pavilon včetně solárního panelu Pavilon designový zahradní stan kempinkový pavilon párty stan s osvětlením - antracitový
3 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Joyor Offroad S5-S s homologací (ABE)
11 729,00 Kč
Prodejce: Delgeo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější

Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks















RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
200,76 Kč/1kg

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez příchuti
364,93 Kč
Prodejce: PolleoSport
729,86 Kč/1kg

Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Zmrzlina Gulab Jamun
179,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
358,42 Kč/1kg

Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
295,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 475,60 Kč/1kg

Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,92 Kč/1kg

Dr. Oetker Professional Veganské balení čokoládové pěny 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
88,74 Kč/1kg

Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
93,36 Kč/1kg

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 593,57 Kč/1kg

Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
56,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
755,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
755,59 Kč/1kg

Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mouka na špecle Aurora, 1 kg
67,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
67,72 Kč/1kg

Gebrüder Leimer kostky chleba knedlíky chléb na vaření sáček 750g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
141,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zemědělská kůra Aurora



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Směs na pečení Lindt Lava Cake 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 108,38 Kč/1kg

KuchenMeister Muffin Double Choc vegan s jemnou čokoládou 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
27,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
364,27 Kč/1kg

Ruf Mini Americaner, 290g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
71,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
247,48 Kč/1kg