5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Směs na pečení vícezrnného chleba59,48 Kč/1kg
59,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Oetker Crumble v troubě 0,115Kg784,25 Kč/1kg
94,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Celiko Bezlepková moučná směs na brownie (300g), 1011301 054,13 Kč/1kg
316,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Vysokoproteinový dort s čokoládovými košíčky 50g858,20 Kč/1kg
42,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Joghurt Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Weiße Schokolade Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
1 607,33 Kč/1l
482,20 Kč
Prodejce: Crownseller

Erdbeere Sahne Torte Geschmackspulver Mix Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Gellwe Mieszanka do Ciasta Karpatka 340 g
168,64 Kč/1kg
60,71 Kč
Prodejce: Katomix

Leimer cornflakes strouhanka
139,83 Kč/1kg
209,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Żelatyna spożywcza 50 g
995,50 Kč/1kg
59,73 Kč
Prodejce: Katomix

Dr. Oetker Ciasto Kruche 400 g
181,98 Kč/1kg
101,10 Kč
-26,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,61 Kč
Prodejce: Katomix

Delecta Ciasto Karpatka 375 g
183 409,09 Kč/1kg
84,17 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Delecta Ciasto Brownie 550 g
151 403,22 Kč/1kg
98,20 Kč
-4,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,87 Kč
Prodejce: Katomix

Drobenkový koláč Ruf 425 g 425 g
217,72 Kč/1kg
93,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker lískooříšková poleva 0,15 kg
504,60 Kč/1kg
75,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Emix Posypka Kakaowa 50 g
443,60 Kč/1kg
22,18 Kč
Prodejce: Katomix

Ruf Unsere Schoko Tröpfchen Zartbitter, 100g
394,90 Kč/1kg
39,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schoko Aroma Pulver 1kg
2 799,88 Kč/1l
2 799,88 Kč
Prodejce: Crownseller

Dr. Oetker Želatina v plátcích 10 g
1 693,00 Kč/1kg
84,15 Kč
-59%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,86 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Gellwe Śmietanex 12 G
1 243,00 Kč/1kg
12,43 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
STRONG FLAVOUR Kalorienarmes Geschmackspulver Schokolade
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla.
- Objem
- 300 ml
- Seznam přísad
- Inulin, aroma, barvivo, extrakt ze stévie, sukralóza
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Tuk 0,00g / z toho nasycené mastné kyseliny: 0,00g Energie 204kcal / 834Kj Sacharidy 90,20g / z toho cukr 7,50g Bílkoviny 0,01g Sůl 0,25g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 300 g
- Rozměry
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Luxofit
- Prodejní název
- Aroma v prášku
- Výrobce
- Luxofit
- Počet kusů
- 10
- Číslo produktu
- GP-093
- Kód EAN
- 4251606232616
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla.
- Objem
- 300 ml
- Seznam přísad
- Inulin, aroma, barvivo, extrakt ze stévie, sukralóza
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Tuk 0,00g / z toho nasycené mastné kyseliny: 0,00g Energie 204kcal / 834Kj Sacharidy 90,20g / z toho cukr 7,50g Bílkoviny 0,01g Sůl 0,25g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 300 g
- Rozměry
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Luxofit
- Prodejní název
- Aroma v prášku
- Výrobce
- Luxofit
- Počet kusů
- 10
- Číslo produktu
- GP-093
- Kód EAN
- 4251606232616
K tomu se hodí také

Kokos Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Joghurt Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Sahne Geschmackspulver Flavour Strong Kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Mango Aroma Pulver 1kg
2 797,91 Kč/1l
2 797,91 Kč
Prodejce: Crownseller

Hořká čokoláda 55,6%, 500g
928,00 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Toffee Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Pfefferminz Aroma Pulver 500g
3 668,64 Kč/1l
1 834,32 Kč
Prodejce: Crownseller

Heidelbeere Geschmackspulver Fruit Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Irish Cream Geschmackspulver Shot Flavour kalorienarm 300 g
1 607,33 Kč/1l
482,20 Kč
Prodejce: Crownseller

Pfanni bramborové knedlíky půl na půl klasické 12 knedlíků 400g
163,26 Kč/1kg
130,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Růžová voda 100ml
1 214,50 Kč/1l
121,45 Kč
Prodejce: taleoo

Waffel Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
1 607,33 Kč/1l
482,20 Kč
Prodejce: Crownseller

Pšenice
35,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zitronen Geschmackspulver Fruit Flavour kalorienarm 300 g
1 607,33 Kč/1l
482,20 Kč
Prodejce: Crownseller

Whiskey Geschmackspulver Shot Flavour kalorienarm 300 g
1 607,33 Kč/1l
482,20 Kč
Prodejce: Crownseller

Waldfrucht Geschmackspulver Fruit Flavour kalorienarm 300 g
1 607,33 Kč/1l
482,20 Kč
Prodejce: Crownseller

Brombeere Geschmackspulver Fruit Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Rum Geschmackspulver Shot Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Amaretto příchuť v prášku Shot Flavour nízkokalorická 300 g
1 607,33 Kč/1l
482,20 Kč
Prodejce: Crownseller

Oetker couverture Fix hořká čokoláda 0,15 kg
1 123,53 Kč/1kg
168,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nektarine Geschmackspulver Fruit Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Joghurt Honig Speiseeis Pulver 1 kg
482,54 Kč/1kg
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

5 kg potravinářské kyseliny citronové v prášku | domácí lék pro kuchyni a domácnost | 5000 g 100% čisté kyseliny citronové | kyselina citronová E330 (1x 5 kg)
111,02 Kč/1l
662,31 Kč
-107,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
555,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Citronový olej 4x2ml
11 112,50 Kč/1l
88,90 Kč
Prodejce: taleoo

Rose Water 190 ml
391,58 Kč/1l
74,40 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Sex On The Beach Geschmackspulver Shot Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Bourbonský vanilkový extrakt 20 ml
6 505,00 Kč/1l
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Dr. Oetker Professional křehké oříškové sušenky na dezert 700g
787,14 Kč/1kg
551,00 Kč
Prodejce: somnia24

Lacroix Wild Fond jemný základ pro polévky a omáčky 400 ml balení 6 ks
247,77 Kč/1l
594,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mandel Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější

Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks















RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
200,76 Kč/1kg

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez příchuti
364,93 Kč
Prodejce: PolleoSport
729,86 Kč/1kg

Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Zmrzlina Gulab Jamun
179,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
358,42 Kč/1kg

Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
295,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 475,60 Kč/1kg

Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,92 Kč/1kg

Dr. Oetker Professional Veganské balení čokoládové pěny 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
88,74 Kč/1kg

Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
93,36 Kč/1kg

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 593,57 Kč/1kg

Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
56,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
755,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
755,59 Kč/1kg

Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mouka na špecle Aurora, 1 kg
67,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
67,72 Kč/1kg

Gebrüder Leimer kostky chleba knedlíky chléb na vaření sáček 750g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
141,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zemědělská kůra Aurora



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Směs na pečení Lindt Lava Cake 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 108,38 Kč/1kg

KuchenMeister Muffin Double Choc vegan s jemnou čokoládou 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
27,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
364,27 Kč/1kg

Ruf Mini Americaner, 290g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
71,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
247,48 Kč/1kg