4,2



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy13 131,72 Kč/1l
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
OLORCHEE Intenzivní pečující kondicionér bez oplachování 500 ml2 336,52 Kč/1l
1 168,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Alterna, Caviar Anti-Aging Multiplying Volume, Caviar Extract, Hair Conditioner, For Volume, 250 ml3 217,60 Kč/1l
804,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kativa Brazilian Straightening Vegan Kit sada s keratinem pro narovnání vlasů 225 ml
2 051,16 Kč/1l
461,51 Kč
Prodejce: somnia24

Kativa Keratin Anti-Frizz Smoothing Without Ironing Xtrem Care 30denní sada 3 kusů
17 641,33 Kč/1l
529,24 Kč
Prodejce: somnia24

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design udržovací kondicionér 2x250ml
2 575,72 Kč/1l
811,93 Kč
-168,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Intenzivně pečující kondicionér Acidic Bonding Concentrate (Conditioner), 300 ml
2 166,67 Kč/1l
650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Hydratující, Vyživující, Oprava, Lesklý, Změkčující, Posilující, 250 ml
2 808,80 Kč/1l
702,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kativa Keratina kondicionér 1000ml
810,72 Kč/1l
810,72 Kč
Prodejce: somnia24

CHI Keratin Conditioner, Ženy, Profesionální kondicionér, Hydratující, Ochana, Lesklý, Vyhlazující, Posilující, 355 ml, Láhev, Keratin
1 360,87 Kč/1l
483,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

SEBASTIAN | Kondicionér pro jemné vlasy | 250 ml
2 771,72 Kč/1l
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Syoss Kondicionér pro kudrnaté vlasy 250 ml
896,36 Kč/1l
224,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Redken Vlasový Ošetřující Přípravek proti Krepatění Vlasů, 300ml
2 680,73 Kč/1l
804,22 Kč
Prodejce: somnia24

Eleven Australia Posilující kondicionér pro poškozené vlasy, 50 ml
832,50 Kč/1kg
120,34 Kč
-37,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,25 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kondicionér s Brazilskou Keratinou pro Vyhlazení Vlasů, 385ml
707,56 Kč/1l
272,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Bioxcin Repair kondicionér proti vypadávání vlasů 250 ml
848,28 Kč/1l
212,07 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Keratinový Vlasový Kondicionér Nanoil s Keratinem - 125 ml.
2 841,28 Kč/1l
355,16 Kč
Prodejce: MANADA

Aminokyselinový Keratinový Dvoufázový Vlasový Kondicionér - 400 ml
490,77 Kč/1l
196,31 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Encanto do Brasil Keratin Kit nabízí profesionální péči o vlasy pro jejich opravu a vyhlazení. Obsahuje vysoce kvalitní keratinovou formuli pro zlepšení kvality a struktury vlasů. Po použití si užijete zdravé, lesklé vlasy pro všechny typy vlasů. Ideální pro pravidelné používání. Výhody: revitalizace, lesk, redukce krepatění, snadné použití. Vytěžte ze svých vlasů maximum!
- Model
- Encanto do Brasil Keratin Kit
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Šampon Encanto pro zesvětlení: Voda (Aqua), Mea sulfosukcinát, alfa-olefin sulfonan, kokamidopropyl betaín, hydrolyzovaný hedvábí, glukóza, organický extrakt henny, organický extrakt z kůry třešně, organický extrakt z heřmánku, organický extrakt ze zeleného čaje, parfém. Ošetření Encanto pro vyhlazení: Voda (Aqua), hydrolyzovaný keratin, polyquaternium – 7, hydroxypropyltrimonium guar, hydrolyzované pšeničné proteiny, pšeničné oligosacharidy, extrakt z kůry třešně, extrakt z heřmánku, extrakt z henny, olej z šalvěje, mandarinkový olej, olej z pelargonie, parfém, Peg – 12 dimethikon, aminokyseliny, cyclohexenkarboxaldehyd, extrakt z henny. Kondicionér po ošetření: Voda (Aqua), hydroxypropyltrimonium guar, hydrolyzované pšeničné proteiny, pšeničné oligosacharidy, extrakt z kůry třešně, extrakt z heřmánku, extrakt z henny, olej z šalvěje, mandarinkový olej, olej z pelargonie, parfém.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8600048223564
- Model
- Encanto do Brasil Keratin Kit
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Šampon Encanto pro zesvětlení: Voda (Aqua), Mea sulfosukcinát, alfa-olefin sulfonan, kokamidopropyl betaín, hydrolyzovaný hedvábí, glukóza, organický extrakt henny, organický extrakt z kůry třešně, organický extrakt z heřmánku, organický extrakt ze zeleného čaje, parfém. Ošetření Encanto pro vyhlazení: Voda (Aqua), hydrolyzovaný keratin, polyquaternium – 7, hydroxypropyltrimonium guar, hydrolyzované pšeničné proteiny, pšeničné oligosacharidy, extrakt z kůry třešně, extrakt z heřmánku, extrakt z henny, olej z šalvěje, mandarinkový olej, olej z pelargonie, parfém, Peg – 12 dimethikon, aminokyseliny, cyclohexenkarboxaldehyd, extrakt z henny. Kondicionér po ošetření: Voda (Aqua), hydroxypropyltrimonium guar, hydrolyzované pšeničné proteiny, pšeničné oligosacharidy, extrakt z kůry třešně, extrakt z heřmánku, extrakt z henny, olej z šalvěje, mandarinkový olej, olej z pelargonie, parfém.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8600048223564
K tomu se hodí také

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy Deep Cleansing Shampoo hloubkově čistící šampon pro všechny typy vlasů 500 ml
773,68 Kč/1l
386,84 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kallos KJMN Keratin Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Ochana, Oprava, Posilující, Keratin, Sklenice
186,00 Kč/1l
186,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

SONGMICS Čalouněná židle s kovovými nohami, sametová, tmavě šedá
1 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Kontaktní gril Tefal GC241D Inicio z nerezové oceli, grilovací plocha 29 x 26 cm, nepřilnavé grilovací desky, integrovaný termostat
2 231,80 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Vysoušeč nehtů LED UV lampa na nehty HIGH POWER LCD displej Zařízení pro vytvrzování světla Nástroj pro vytvrzování nehtů Vhodný pro všechny gelové nehty
228,89 Kč
Prodejce: Retoo

Elektrický šicí stroj Přenosný mini šicí stroj 2 rychlosti Mini a cestovní šicí stroj Šicí stroj Double Thread Foot Pedal Retoo
405,99 Kč
Prodejce: Retoo

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Mask vyživující maska pro posílení vlasového vlákna 500 ml
3 121,10 Kč/1l
1 560,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Clatronic DR 3653, Přenosný parní čistič, 0,25 l, Černá, Žlutá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
3 805,92 Kč/1l
951,48 Kč
Prodejce: PolisElectro

heimtexland ® 2 kusy termo zatemňovací závěsy ochrana proti slunci izolace proti chladu zatemňovací závěsy řasící páska typ139 tmavě šedá VxŠ 245 x 135 cm
727,53 Kč
Prodejce: Heimtexland

Skládací posilovací lavice KM-Fit | Multifunkční, nastavitelná, nosnost až 400 kg
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

GNCC P1 Vnitřní sledovací kamera WLAN s APP, 360°, 1080P, noční vidění, sledování pohybu, obousměrný zvuk
655,45 Kč
Prodejce: Connected-Living

Komoda 6 zásuvek, antracit / dub Lancelot, 120 x 78 x 39 cm
4 643,65 Kč
Prodejce: 3xEliving

Ergonomický komfortní pěnový topper | 180 x 200 | pro všechny matrace | XDREAM Pure matracový topper
1 697,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Xiaomi Redmi Pad SE 11" 4/128GB zelený tablet
8 422,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

heimtexland ® záclony hladké voálové jednobarevné transparentní okenní dekorace dekorační záclony typ418 bílé smyčky šátek VxŠ 245x140 cm
59,31 Kč/1m
145,31 Kč
Prodejce: Heimtexland

VELKEA H300 Černá sušička prádla 183 x 99 96 cm
486,95 Kč/1m
891,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo 300 ml
1 620,00 Kč/1l
486,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Siemens VS06A111, 600 W, Cylindrový, Suchý, Prachový sáček, 4 l, Mikro
2 776,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Gril na dřevěné uhlí SunJas, přenosný gril, stolní gril, gril pro kempování, rozměry 27 x 35 x 19,5 cm, přenosný, skládací gril, BBQ, gril v kufru, skládací gril, zahradní gril
1 320,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Robotický vysavač Pet Hair Koberce 2600Pa Úklidové roboty HEPA
4 299,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

SONGMICS Úložný regál na hračky a knihy, 2 látkové zásuvky, dětské
1 818,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Pro Xiaomi Redmi Pad 2 / SE 11" 3folt Wake UP Smart Cover Pouzdro na tablet Pouzdro s obalem New
386,73 Kč
Prodejce: Wigento

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

L'Oréal Maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Rinse-Off Mask 250ml
3 854,67 Kč/1kg
1 156,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 100 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 497,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Sada CHI Set Infra Home Stylist
4 414,87 Kč/1l
3 311,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

GUTTO Calounená postel 160 x 200 cm Detská postel s ozdobným celem, prošívání, postel pro teenagery, drevený lamelový rošt FIX
15 225,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SOFELLO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%20% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
20%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 137,77 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg