4,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PŘÍRODNÍ ORGANICKÉ TOFU 200 g -PLANETA2 554,90 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Naarmann premium kakao krémová mléčná příchuť 10000mlJednorázové73,33 Kč/1l
733,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Frischli Creme Double 45% Krémová smetana pro maximální chuť 1000g321,97 Kč/1kg
321,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Frischli Küchen-Profi smetana 10 % ideální do omáček a polévek 1000g104,69 Kč/1kg
104,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Organický ovesný nápoj Frischli 1000ml
82,73 Kč/1l
82,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smetana Łaciata UHT 18 %, 250 ml
121,32 Kč/1kg
66,96 Kč
-54%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
30,33 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Chocomel - Čokoláda mléčná Chocomel plechovka 250ml | 24 kusů
411,47 Kč/1l
2 468,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

Starbucks Oat Macchiato Ovesný nápoj 220 ml
307,82 Kč/1l
95,14 Kč
-28%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
67,72 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Mlekovita Plnotučné sušené mléko 26 % tuku 400 g
383,44 Kč/1kg
157,21 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Smetana Łaciata 12 % 250 ml UHT
111,04 Kč/1kg
62,33 Kč
-55%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
27,76 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Łaciata Śmietanka do kawy 10 ml x 10
149,55 Kč/1kg
43,84 Kč
-62%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
16,45 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Starbucks Frappuccino Caramel bez cukru kávový nápoj 250 ml
176,04 Kč/1kg
107,86 Kč
-26,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,98 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Kultury pro výrobu jogurtu – veganská varianta, 3x5g | MY.YO
12 968,00 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Frischli latte macchiato pudink chutná jako domácí 5000g
110,87 Kč/1kg
554,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bita śmietana 18% Bakoma 250 g w sprayu
310,70 Kč/1kg
124,10 Kč
-40,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,89 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Sýr Apetina Středomořský v balení 200 g
220,90 Kč/1kg
77,27 Kč
-39%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,39 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Sojová omáčka - 200 ml | ALLOS
117,30 Kč/1l
23,46 Kč
Prodejce: taleoo

Kultury pro výrobu jogurtu – Lacto Pro® + Inulin, 3x25g | MY.YO
2 593,60 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

kávový nápoj 125g | RAAB VITALFOOD
802,23 Kč/1kg
104,29 Kč
Prodejce: taleoo

Smetana 18 % Piątnica 3 kg pro gastronomii
76,02 Kč/1kg
388,36 Kč
-91,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,25 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Milram Moin mléčný nápoj s příchutí kakaa, nízkotučný, 500 ml, balení po 20 kusech
Milram Moin kakaový nápoj s nízkým obsahem tuku 500 ml, balení po 20 kusech, je synonymem čokoládové pochoutky s lehkou chutí. Tento kakaový nápoj s nízkým obsahem tuku kombinuje krémové mléko s jemně vyváženou kakaovou příchutí – ideální pro všechny, kteří se vědomě stravují, ale nechtějí se vzdát chuti.
Proč Milram Moin s příchutí kakaa, balení po 20 kusech
S Milram Moin 500 ml, balení po 20 kusech, si zajistíte praktickou zásobu pro rodinu, kancelář nebo na cesty. Nízkotučný mléčný nápoj přesvědčí svou příjemnou sladkostí a plnou chutí kakaa – vychlazený je skutečným požitkem.
Ideální jako rychlé osvěžení, nápoj o přestávce nebo po sportu.
Milram Moin mléčný nápoj v detailu
Toto výhodné balení obsahuje
20 lahví po 500 ml Milram Moin s příchutí kakaa
Nízkotučný mléčný nápoj s kakaem
Praktická velikost porce na cesty
Osvěžující, chlazený, obzvláště chutný
Milram Kakao 500 ml je okamžitě připravený k pití a nabízí nekomplikovanou chuť bez námahy.
Pro koho je Milram Moin vhodný
Ideální pro studenty, pracující a všechny, kteří si chtějí lahodný kakaový mléčný nápoj. Balení po 20 kusech je praktickým řešením také pro kantýny, kiosky nebo akce.
Nejlepší okamžiky požitku
Ať už jako doplněk k snídani, malé občerstvení mezi jídly nebo chlazený osvěžující nápoj v létě – mléčný nápoj Milram Moin s příchutí kakaa se hodí ke každé příležitosti a nabízí čokoládový požitek.
Kupte si nyní balení 20 kusů Milram Moin s příchutí kakaa
Objednejte si nyní Milram Moin mléčný nápoj s příchutí kakaa s nízkým obsahem tuku 500 ml, balení po 20 kusech, a vychutnejte si krémovou chuť kakaa v praktickém balení.
Kupte si ho hned a zajistěte si čokoládové osvěžení do zásoby.
DMK Deutsches Milchkontor GmbHIndustriestraße 27
27404 ZevenE-mail: [email protected]
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 10000 ml
- Seznam přísad
- Odstředěné MLÉKO, PŠENIČNÁ SUROVINA, cukr, 1,2 % odtučněného kakaového prášku, sůl, stabilizátor karagenan, aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 55,00 kcal Energie 232,00 kJ Bílkoviny 3,50 g Tuky 0,20 g Sacharidy 9,50 g Nasycené mastné kyseliny 0,10 g Cukr 9,40 g Sůl celkem 0,20 g
- Potravinářský podnik
- DMK Deutsches Milchkontor GmbHIndustriestraße 27 27404 Zeven
- Prodejní název
- Mléčný nápoj z odstředěného mléka, ultravysoká teplota
- Výrobce
- DMK Deutsches Milchkontor
- Číslo produktu
- 831693
- Kód EAN
- 4251753783801
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 10000 ml
- Seznam přísad
- Odstředěné MLÉKO, PŠENIČNÁ SUROVINA, cukr, 1,2 % odtučněného kakaového prášku, sůl, stabilizátor karagenan, aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 55,00 kcal Energie 232,00 kJ Bílkoviny 3,50 g Tuky 0,20 g Sacharidy 9,50 g Nasycené mastné kyseliny 0,10 g Cukr 9,40 g Sůl celkem 0,20 g
- Potravinářský podnik
- DMK Deutsches Milchkontor GmbHIndustriestraße 27 27404 Zeven
- Prodejní název
- Mléčný nápoj z odstředěného mléka, ultravysoká teplota
- Výrobce
- DMK Deutsches Milchkontor
- Číslo produktu
- 831693
- Kód EAN
- 4251753783801
K tomu se hodí také

Frischli Creme Double 45% Krémová smetana pro maximální chuť 1000g
321,97 Kč/1kg
321,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli mléčný pudink máslové sušenky 85g
128,22 Kč/1kg
11,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ventilátor do místnosti, vyrobený z ABS plastu (napájený přes USB), bez lopatek, tichý a přenosný, s 2 stupni výkonu – ideální pro domácnost a ložnici
1 037,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

Chocomel Kakao, balení 30 kusů, instantní kakaový nápoj, čokoláda, nápoj s čokoládovou příchutí, Nizozemsko, objem 200 ml
209,93 Kč/1l
1 259,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Frischli krémový pudink krupicový 85g
139,44 Kč/1kg
12,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milram dezertní omáčka s vanilkovou příchutí bezlepková hotová omáčka 500ml
139,34 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Skládací kolo Licorne Bike Fold Premium
8 000,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Frischli krémový pudink vanilkový chutná jako domácí 5000g
111,12 Kč/1kg
555,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cosori Dual Blaze Twinfry Chef Edition, Horkovzdušná fritéza, 10 l, 35 °C, 240 °C, Dvojitý, Tmavě šedá, Růžové zlato
4 579,00 Kč
Prodejce: Digiexpert

Develey 185069, Omáčka ze zakysané smetany, 250 ml
3 034,28 Kč/1l
758,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Frischli Creme zakysaná smetana 24% pro náročné velkoodběratele 1000g
225,61 Kč/1kg
225,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream 1924223490, Sirup pro výrobník sody, Modrá, Hnědá, Zelená, Bílá, Žlutá, Broskev, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Každý den citronový čaj instantní nápoj v prášku 400g 6-pack
473,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Valentino Uomo Born in Roma Extradose Parfém 100 ml M
27 420,00 Kč/1l
2 742,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Kečup - Dětský s jablečným sladidlem 500ml
156,24 Kč/1l
121,08 Kč
-42,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
78,12 Kč
Prodejce: taleoo

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Light&Cross Crispbread Vital
339,52 Kč/1kg
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tassimo Morning Café Big Pack | 21 XL, Kávové kapsle
1 163,80 Kč/1kg
190,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Hela rajčatový kečup s přirozeně ovocnou, lahodnou chutí 800ml
166,37 Kč/1l
133,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kávová smetana Frischli 10% zajišťuje plnou kávu 1800g
178,18 Kč/1kg
320,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Saltletts preclík s mořskou solí a menším množstvím tuku, zlatohnědý 200g
367,35 Kč/1kg
73,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpro sójový nápoj s vanilkou Bohatý na rostlinné bílkoviny 1000mlJednorázové
80,30 Kč/1l
80,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli zakysaná smetana s lehkou příchutí crème fraiche 1000g
112,18 Kč/1kg
112,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Konferenční stolek s funkcí, stolek do obývacího pokoje Babsi - Imitace buk - výškově nastavitelný a rozkládací - kolečka - velká police - 107x157x67cm
7 836,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Frischli mléčný pudink vanilkový 85g
128,67 Kč/1kg
11,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Boty Adidas GY4134XXA
3 194,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Merax Dětská postel 90x200cm/180x200cm Rozkládací postel s ochranou proti vypadnutí a tvarem střechy, masivní dřevo, jednolůžko a dvoulůžko Dětský domeček
5 776,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Melitta 7215 Gastro Topping – smetana do kávy 28,0 g, 1,0 kg
461,43 Kč/1kg
461,43 Kč
Prodejce: somnia24

Alpro Barista ovesný nápoj čistě rostlinný bez přidaného cukru 1000mlJednorázové
84,32 Kč/1l
84,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PŘÍRODNÍ ORGANICKÉ TOFU 200 g -PLANETA
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Naarmann premium kakao krémová mléčná příchuť 10000ml
733,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
73,33 Kč/1l

Milram Moin kakaový nápoj s nízkým obsahem tuku 500 ml, balení po 20 kusech



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
582,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
58,25 Kč/1l

Frischli krémový pudink čokoládový chutná jako domácí 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
640,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
128,04 Kč/1kg

Frischli krémový pudink karamelový jako domácí v optimální konzistenci 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
638,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
127,73 Kč/1kg

Milka čokoláda mléčná karamelová nechlazená s karamelovou příchutí 750ml
91,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
121,80 Kč/1l

Frischli Creme Double 45% Krémová smetana pro maximální chuť 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
321,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
321,97 Kč/1kg

Frischli H šlehačka dokonalý objem šlehačky s příchutí 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
197,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,05 Kč/1kg

Frischli Creme zakysaná smetana 24% pro náročné velkoodběratele 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
225,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,61 Kč/1kg

Frischli zakysaná smetana s lehkou příchutí crème fraiche 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
112,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
112,18 Kč/1kg

Frischli kávová smetana 10% pro skvělou chuť kávy pro velkoodběratele 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
103,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
103,14 Kč/1kg

Frischli Küchen-Profi smetana 10 % ideální do omáček a polévek 1000g



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
104,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
104,69 Kč/1kg

Kávová smetana Frischli 10% zajišťuje plnou kávu 1800g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
320,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,18 Kč/1kg

Frischli podmáslí výrobek a pestrý nápoj 1000ml
54,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
54,21 Kč/1l

Organický ovesný nápoj Frischli 1000ml
82,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
82,73 Kč/1l