4,3



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Riegelein Mikulášská mléčná čokoláda 140g balení po 20 kusech922,79 Kč/1kg
2 583,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mrazem sušené maliny15 817,50 Kč/1kg
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Lambertz Aachener Nuss Honig Saftprinten hořká čokoláda 100g balení 10 ks1 443,98 Kč/1kg
1 443,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Sušenky s 20% čokoládou bez cukru 135 g Bogutti2 275,43 Kč/1kg
398,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Niederegger marcipánové pralinky z mléčné a hořké čokolády 295g
1 261,29 Kč/1kg
498,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tyčinky na nanuky "Ovoce" 10 cm 100 kusů.
1 818,69 Kč/1kg
290,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

De Ruijter Čokoládové vločky mléčné - Schokoflocken
663,80 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Niederegger marcipánová srdíčka 125g
1 278,08 Kč/1kg
159,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Riegelein Vánoční sáček mléčné čokolády 225g
441,65 Kč/1kg
101,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Norimberský perník plechovka višeň 200g
1 670,65 Kč/1kg
334,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Quendt – Oplatky ECKEN s praženými lískovými oříšky, 24 kusů, 72 g
8 424,86 Kč/1kg
684,84 Kč
-78,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
606,59 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Niederegger Merlot čokoláda s červeným vínem 100g
1 108,50 Kč/1kg
110,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MARLENKA® Triopack Medové Snacky 3 x 50 g
660,00 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Niederegger marcipánová tyčinka zázvorová hořká čokoláda 110g
934,00 Kč/1kg
102,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz perník plněný hořkou čokoládou 150g balení po 9 kusech
406,73 Kč/1kg
549,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ahoj šerbetové tyčinky jednotlivě balené šerbetové tyčinky plechovka 100 kusů
1 175,71 Kč/1kg
2 704,14 Kč
Prodejce: Store-Germany

Niederegger marcipánová tyčinka pomerančová hořká čokoláda 110g
934,00 Kč/1kg
102,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MARLENKA® Medový dortík s kakaem 16 x 100 g
472,00 Kč/1kg
944,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
241,92 Kč/1kg
120,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SORBOS jsou jedlá ovocná brčka na pití s příchutí, které dodávají nápojům další chuťovou hodnotu. Respektují nápoj bez mixování barvy nebo chuti, ale poskytují aromatickou složku, která se rozšiřuje a snoubí se s obsahem nápoje. Každé brčko je baleno samostatně.
Všechny materiály, které používáme, jsou biologicky rozložitelné nebo recyklovatelné. Koupí těchto SORBOS pomáháte snížit množství plastů na planetě.
- Seznam přísad
- Cukr, voda, kukuřičný škrob, hovězí želatina, stabilizátor karboxymethylcelulóza, glycerin, citronové aroma, barviva E100, kyselina citrónová.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energia: 1685 kJ / 397 kcalTuky:z toho nasýtenémastné kyseliny:0,6 g0,3 gSacharidy:z toho cukry:95,6 g94,7 gBielkoviny: 2,3 gSoľ: 0,1 g
- Hmotnost
- 128 g
- Potravinářský podnik
- SORBO MJV, S.L.C/ Can Parellada 26 Nave 2MONTORNÈS DEL VALLÈS08170BarcelonaSpain
- Prodejní název
- SORBOS jedlá brčka
- Výrobce
- SORBOS
- Počet kusů
- 16
- Kód EAN
- 8594220830322
- Seznam přísad
- Cukr, voda, kukuřičný škrob, hovězí želatina, stabilizátor karboxymethylcelulóza, glycerin, citronové aroma, barviva E100, kyselina citrónová.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energia: 1685 kJ / 397 kcalTuky:z toho nasýtenémastné kyseliny:0,6 g0,3 gSacharidy:z toho cukry:95,6 g94,7 gBielkoviny: 2,3 gSoľ: 0,1 g
- Hmotnost
- 128 g
- Potravinářský podnik
- SORBO MJV, S.L.C/ Can Parellada 26 Nave 2MONTORNÈS DEL VALLÈS08170BarcelonaSpain
- Prodejní název
- SORBOS jedlá brčka
- Výrobce
- SORBOS
- Počet kusů
- 16
- Kód EAN
- 8594220830322
K tomu se hodí také

Jedlá ovocná brčka SORBOS - MIX příchutí (48 kusů)
674 479,14 Kč/1kg
259,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS

Jedlá ovocná brčka SORBOS - MIX příchutí (200 kusů)
623,75 Kč/1kg
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS

Jedlá ovocná brčka SORBOS - káva (200 kusů)
499,00 Kč/1kg
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS

Jedlá ovocná brčka SORBOS - jahoda (200 kusů)
499,00 Kč/1kg
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS

Jedlá ovocná brčka SORBOS - MIX příchutí (16 kusů)
1 054 687,50 Kč/1kg
135,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS

Jedlá ovocná brčka SORBOS - jahoda (16 kusů)
1 007,81 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS

Jedlá ovocná brčka SORBOS - citrón (200 kusů)
623,75 Kč/1kg
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS

Jedlá ovocná brčka SORBOS - jablko (200 kusů)
623,75 Kč/1kg
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS

Jedlá ovocná brčka SORBOS - pomeranč (200 kusů)
499,00 Kč/1kg
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS

Jedlá ovocná brčka SORBOS - limeta (16 kusů)
1 007,81 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
63% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
63%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%38% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
38%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Který z nich si mám vybrat?
Výrobek je v pořádku, přišel velmi dobře zabalený a všechna brčka jsou celá. V nabídce je 9 různých příchutí, z toho jedna neutrální. Jsou skvělá do koktejlů, mocktejlů, limonád a zmrzlin..... Opravdová lahůdka!
Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Originál
Velmi originální a zábavný produkt, který se líbí dětem i dospělým.
Ohodnoceno dne 21. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BAKO Italské kornoutky na zmrzlinu "Tulipán" | Polosladké wafle ve tvaru kornoutků, 12,6 cm / 4,9 cm | 546 kusů | Křupavé kornoutky na zmrzlinu, vhodné pro měkkou zmrzlinu a gelato



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 541,95 Kč
Prodejce: Bazko
5 139,83 Kč/1kg

Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
846,28 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 763,08 Kč/1kg

Öz-yufka Kadayif těsto - (10x 400g)
2 399,88 Kč
-359,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 040,30 Kč
Prodejce: AllYouNeed
8 161,20 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - MIX příchutí (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
623,75 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - jahoda (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - citrón (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
623,75 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - pomeranč (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - limeta (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - tropical (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Display Komplett Seaworld Dolphin 12x Jelly Beans mit Licht und Sound



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
473,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
477,89 Kč/1kg

Kracie Black-Ne Grape 23g
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
24 851,49 Kč/1kg

Przysnacki Chicken seasoning with sea salt 125 g
446,84 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 437,23 Kč/1kg

Jeżyki Czekolada Mleczna Classic 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
402,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 468,40 Kč/1kg

WEEKSY Chocolate Chip Cookies 120g BOGUTTI



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
399,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 496,50 Kč/1kg

WEEKSY Máslové sušenky 120g BOGUTTI



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
399,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 496,50 Kč/1kg

Displej obsahující 15 kusů produktu "Sweet Flash Fire Killer XL Candy Spray", sladká sprejová pochoutka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
237,28 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
146,11 Kč/1kg

Baileys Chocolate Collection Original Irish Cream Pralinen 227g
864,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 810,26 Kč/1kg

Ručně balená mléčná čokoláda Lindt Father Christmas 1000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
1 433,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 433,69 Kč/1kg

Sušenky s 20% čokoládou bez cukru 135 g Bogutti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
398,20 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 275,43 Kč/1kg

Henry Lambertz směs sušenek plechovka Tři dárky Klasické sušenky 785g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
898,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 137,86 Kč/1kg