5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mitchum Shower Fresh Deodorant pro ženy 63 g2 380,79 Kč/1l
155,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Mitchum Mountain Air Deodorant pro muže 96 g2 031,15 Kč/1l
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Degree | Antiperspirant - Deodorant - 74 g - 72 hodinová ochrana - Péče o tělo2 553,92 Kč/1l
188,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Degree | Deodorant Stick Black & White - 74 g - 72 hodinová ochrana - Antiperspirant - Deodorant pro ženy2 378,24 Kč/1l
259,99 Kč
-84,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Axe, Dezodorant Anarchy For Her, 150 ml
384 650,01 Kč/1kg
76,93 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Aquaselin, Extreme Men, Specjalistyczny antyperspirant roll-on, 50 ml
5 309,40 Kč/1l
265,47 Kč
Prodejce: MANADA

Rexona Muži Antiperspirant ve spreji Workout 150 ml
1 304,80 Kč/1l
125,11 Kč
-59,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
65,24 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

NOXZEMA Deo Spray Invisible Him 150ml
646,18 Kč/1kg
109,85 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Mitchum Advanced Control antiperspirant ve spreji 150 ml pro ženy
1 919,67 Kč/1l
287,95 Kč
Prodejce: somnia24

Axe Desodorante 150 Dark Temptation
2 171,60 Kč/1l
325,74 Kč
Prodejce: somnia24

Rexona 8712561844857, Ženy, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
381,40 Kč/1l
117,09 Kč
-59,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
57,21 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

pouze pro muže - Deo Stick 40g
4 556,00 Kč/1kg
182,24 Kč
Prodejce: taleoo

Kuličkový antiperspirant pro muže Action Control + 50 ml
6 297,00 Kč/1l
314,85 Kč
Prodejce: somnia24

YERKA Deodorant antiperspirant
8 439,60 Kč/1l
421,98 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Rexona 8710447211229, Ženy, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
421,93 Kč/1l
125,11 Kč
-61,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
63,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Rexona 8712561845069, Ženy, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
2 266,00 Kč/1l
339,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Biorythm antiperspirant pro ženy 50 - Rexona
12 648,00 Kč/1l
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Odorex Roll-on 50 ml
1 196,80 Kč/1kg
59,84 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Mitchum Ice Fresh deodorant ve spreji 200 ml
1 626,00 Kč/1l
325,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Rexona Dezodorant W Sztyfcie 50 Ml Invisible Hardcore
355,92 Kč/1kg
88,98 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
MUŽI S TITULEM DEGREE
EXTREME BLAST
.Objem: 76 g
. .USA
.Antiperspirant a deodorant
.Degree je známá značka amerických deodorantů. Poskytuje účinnou ochranu proti potu a nepříjemnému zápachu po celé hodiny, aniž by zanechával stopy na vašem oblečení.
Můžete se cítit pohodlně a svěže po celý den
....Použití: Deodorant je vhodný pro všechny typy pokožky, které jsou v kontaktu s pokožkou: Pouze pro vnější použití. Nepoužívejte na poškozenou pokožku.
- Hmotnost
- 76 g
- Objem
- 76 ml
- Složení
- Není specifikováno
- Výrobce
- Degree
- Kód EAN
- 79400265609079400265609
- Hmotnost
- 76 g
- Objem
- 76 ml
- Složení
- Není specifikováno
- Výrobce
- Degree
- Kód EAN
- 79400265609079400265609
K tomu se hodí také

Deodorant tyčinka pro ženy Shower Clean Degree 74 g
1 949,90 Kč/1l
214,99 Kč
-20,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Cool Rush Deodorant v tyčince Degree 76 g
1 881,45 Kč/1l
214,99 Kč
-72,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Deodorant pro muže Cool Comfort Degree 76 g
1 973,55 Kč/1l
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Sportovní deodorant Degree pro muže 76 g
1 973,55 Kč/1l
214,99 Kč
-65,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Degree | Deodorant Stick Black & White - 74 g - 72 hodinová ochrana - Antiperspirant - Deodorant pro ženy
2 378,24 Kč/1l
259,99 Kč
-84,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.
1 707,54 Kč/1l
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Degree | Antiperspirant - Deodorant - 74 g - 72 hodinová ochrana - Péče o tělo
2 553,92 Kč/1l
188,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 39,6 g
2 512,56 Kč/1l
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Mitchum Shower Fresh Deodorant pro ženy 63 g
2 380,79 Kč/1l
155,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Speed Stick | Deodoranty - antiperspirant gel - 85 g - 24hodinová ochrana - čiré složení beze zbytků
1 458,71 Kč/1l
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Lenor Crease Releaser Summer Breeze Żelazko w sprayu, 500ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
256,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Hyaluron-ratiopharm oční kapky, 10 ml roztoku
28 898,00 Kč/1l
288,98 Kč
Prodejce: apohealth

SPLAT PROFESSIONAL Sensitive Bioaktivní zubní pasta - Obnova skloviny, SP.White System, bez fluoridu, 100ml
1 299,90 Kč/1l
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Cantu Shea Butter for Natural Hair, Ženy, Neprofesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Barevné vlasy, Suché vlasy, Hydratační, Hydratující, 400 ml, Láhev
423,90 Kč/1l
169,56 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Banana Boat | Sun Balm SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Voděodolné a lehké složení
1 792,33 Kč/1l
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 36,9 g
2 465,85 Kč/1l
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Sztuczne rzęsy Faux Mink Matte Silk Kiss, 1 pár
233,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Advance White Arm & Hammer munttandpasta 170 g
1 559,90 Kč/1l
259,99 Kč
-104,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
155,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Samolepící nehty imPRESS Wannabe Star 30 ks
361,22 Kč
Prodejce: VISO

Cantu Moisture Shampoo s bambuckým máslem 400 ml pro kudrnaté, barvené a přírodní vlasy
455,00 Kč/1l
182,00 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Crest | zubní pasta, zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, proti zubnímu kazu, na zubní kámen | Ochrana proti zubnímu kazu - 232g
1 299,90 Kč/1l
136,99 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Old Spice | Deodorant - Pure Sport - 63 g - 48hodinová ochrana - Svěží a příjemný
2 063,33 Kč/1l
149,99 Kč
-20,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Duo umělé řasy Striplash Adhesive pro ženy 7 - Ardell
25 998,57 Kč/1kg
181,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace
1 789,95 Kč/1l
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Degree | Dámský antiperspirant v tyčince - Průhledný pudr - 45 G - 48 H ochrana - ochrana proti pocení - neutralizace zápachu
2 599,78 Kč/1l
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Ardell 74764698704, Páskové řasy, Černá, Ženy, 8 kusů
370,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

ChapStick | Balzám na rty, ochrana proti mrazu, rtěnky, hydratační | Classic Cherry-Cherry Classic, 4g
649,90 Kč/1l
90,99 Kč
-28%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Wild Freesia, Antitranspirant bez alkoholu, deodorant 65g
1 707,54 Kč/1l
113,99 Kč
-3,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g
23 635,45 Kč/1l
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Powder Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.
1 707,54 Kč/1l
207,99 Kč
-97,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,076 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mitchum | Deodorant gel - Powder Fresh - 96 g - 48hodinová ochrana - Dermatologicky testováno



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
181,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 895,73 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Powder Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
207,99 Kč
-97,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Cool Rush Deodorant v tyčince Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
214,99 Kč
-72,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 881,45 Kč/1l

Ultra Max deodorant bez vůně A&H 73 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 520,41 Kč/1l

Deodorant tyčinka Levandule Essentials A&H 71 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
298,99 Kč
-123,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 478,73 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Fiji - 85 g - Bez hliníku - Dlouhotrvající ochrana - Svěží pocit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 823,41 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Coconut Palm - 73g - Vůně palem - Old Spice Fiji
389,99 Kč
-71,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 369,73 Kč/1l

A&H Juniper Berry Stick Deodorant 71g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Mitchum Shower Fresh Deodorant pro ženy 63 g
155,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,79 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 36,9 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 465,85 Kč/1l

Arm & Hammer Essentials tuhý dezodorant 71g | Bez hliníku | Citrusovo-pomerančová vůně
214,44 Kč
-45,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,14 Kč/1l

Arm & Hammer - Tuhý Deodorant Bez Parfemace 71g - Essentials Unscented - Bez Hliníku
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 013,94 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, pudr Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 39,6 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez hliníku - Účinná ochrana - Šetrný k pokožce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 058,71 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 39,6 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pro muže 96 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 031,15 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Deodorant Extreme Blast Degree pro muže 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

Deodorant pro muže Cool Comfort Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika - deodorant s rozprašovačem deodorant limetka šalvěj (5 x 75 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
999,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
2 664,00 Kč/1l