5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Got2b Volumaniac vlasový peeling, 200 ml29 332,00 Kč/1l
1 466,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Pěnové tužidlo pro objem a kontrolu vlasů Stylesign Volume (Bodifying Control Mousse), 300 ml1 378,27 Kč/1l
413,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Schwarzkopf, Seborin, tonikum na vlasy, 300 ml593 899,97 Kč/1kg
178,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Stylingový solný sprej na vlasy Bulldog - 150ml
1 593,33 Kč/1l
239,00 Kč
Prodejce: pronepo

Objem - pěna 150ml
2 605,47 Kč/1l
390,82 Kč
Prodejce: taleoo

Nishman – P1 GumGum
1 497,50 Kč/1kg
149,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Maria Nila Pure Volume Mousse 150 ml
3 839,53 Kč/1l
575,93 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Slaný sprej na vlasy No Bull***t (Sea Salt Spray) 100 ml
3 187,70 Kč/1l
318,77 Kč
Prodejce: VISO

Dusy Brilliant Mousse, 200 ml
2 220,00 Kč/1l
444,00 Kč
Prodejce: Anteros

DCM Perfect No Yellow Kondicionovací pěna 250ml
2 820,12 Kč/1l
705,03 Kč
Prodejce: somnia24

Giovanni L.A. Hold lak na vlasy s maximální fixací 147 ml
6 380,88 Kč/1l
937,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

REF Weightless Volume Refreshing Mousse 200 ml
1 935,15 Kč/1l
387,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

PILEXIL FORTE MAX Sprej proti vypadávání vlasů, 120 ml
9 774,42 Kč/1l
1 172,93 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Inebrya Style-In Volume Mousse 400 ml
865,10 Kč/1l
346,04 Kč
Prodejce: NutraBestBG

I.C.O.N. India Curl Cream 150ml
1 263,70 Kč
Prodejce: mk-tronic

ExtraHair - Pěnové tužidlo 150ml
2 183,53 Kč/1l
327,53 Kč
Prodejce: taleoo

ESPUMA EVOLUTIVA f prof. 300ml
1 390,00 Kč/1l
417,00 Kč
Prodejce: somnia24

Sebastian Volupt Thickefy pěna pro větší objem 190 ml
4 216,37 Kč/1l
801,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Londa Professional Lift It Root Mousse 200 ml
1 254,75 Kč/1l
250,95 Kč
Prodejce: Tersorte

Indola Csm Beige Blonde 200ml
1 860,45 Kč/1l
372,09 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Představ si, že bys mohla každý den vytvořit tento bezstarostný plážový look, jako bys právě prožila slunečný den u moře. Den, kdy cítíš teplý písek pod nohama a slyšíš jemné vlny oceánu. Každé stříknutí s nádechem osvěžující mořské brízy ti připomene ten poslední den na pláži...
Díky cenným složkám, jako je sůl a jód, se tvé vlasy budou cítit silnější a živější a zároveň budou vypadat hustší a plnější. Sprej dodá tvým vlasům větší objem a texturu, zatímco svěží vůně oceánu oživí tvé smysly!
MEGA OBJEM & PLÁŽOVÝ LOOK – Náš sprej s mořskou solí zajišťuje vlasy s dobrým úchopem, objemné, s ležérní vlnitou strukturou a matným finišem, aniž by se slepovaly.
VIZUÁLNĚ HUSTŠÍ VLASY – Technologie „Mighty-Thickening-Technology“ zajišťuje pevnější, hustší vlasy s výraznou texturou, aniž by se slepovaly, a umožňuje flexibilní styling.
VEGANSKÝ A PŘÍRODNÍ – Tento sprej pro objem neobsahuje sulfáty, parabeny ani silikony, je 100% veganský a bez mikroplastů. Chrání tvé vlasy a zajišťuje šetrné styling.
PRO VŠECHNY TYPY VLASŮ – Sea Salt Spray je vhodný pro ženy i muže. Dodává každému typu vlasů objemný, rozcuchaný vzhled a je perfektním základem pro styling.
- Model
- Sea Salt Spray
- Hmotnost
- 305 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Voda, kopolymer VP/VA, mořská sůl, polysorbát 20, C.I. 42090, kyselina citronová, parfém, acetylcedren, citral, geraniol, geranylacetát, olej / extrakt z levandule, linalool, linalylacetát, terpineol, tetramethylacetyloctahydronaftaleny, trimethylbenzenpropanol, fenoxyethanol, kaprylylglykol.
- Výrobce
- IMPERIO
- Kód EAN
- 8720892107244
- Model
- Sea Salt Spray
- Hmotnost
- 305 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Voda, kopolymer VP/VA, mořská sůl, polysorbát 20, C.I. 42090, kyselina citronová, parfém, acetylcedren, citral, geraniol, geranylacetát, olej / extrakt z levandule, linalool, linalylacetát, terpineol, tetramethylacetyloctahydronaftaleny, trimethylbenzenpropanol, fenoxyethanol, kaprylylglykol.
- Výrobce
- IMPERIO
- Kód EAN
- 8720892107244
K tomu se hodí také

IMPERIO kořínkový pudr - vlasový korektor pro zahuštění vlasů pro ženy a muže, voděodolný vlasový make-up pro zakrytí kořínků - 4 g (středně hnědá)
46 620 001,18 Kč/1l
1 165,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

50m plot pro zvěř lesnický plot uzlové pletivo plot pro pastviny drátěný plot 80/6/15 těžký
32,88 Kč/1m
1 643,99 Kč
Prodejce: Aquagart

Parní hrnec z nerezové oceli s 5 vrstvami na vaření těstovin + skleněné víko (26 cm)
767,36 Kč
Prodejce: GreatDEshop2021

Stylingový pudr na vlasy (Hair Styling Powder) 20 g
16 200,00 Kč/1l
324,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Holika Holika Aloe 99% Żel aloesowy, 250 ml
360,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU

Moroccanoil Treatment Original, Olej na vlasy, 25 ml, Ženy, Všechny vlasy, Výživa, Lesklý, Vyhlazující, Arganový olej
15 600,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Damask rose,Jasmine
17 524,90 Kč/1l
1 752,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
6 315,90 Kč/1l
631,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Stylingový solný sprej na vlasy Bulldog - 150ml
1 593,33 Kč/1l
239,00 Kč
Prodejce: pronepo

Uppercut Deluxe Salt Spray 150 ml – Mořská Sůl Spray pro Muže | Objem a Texturovaný Efekt
2 212,00 Kč/1kg
442,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

NISHMAN TEXTURIZING SEA SALT SPRAY Tonikum na vlasy 01 200ml
1 248,75 Kč/1l
249,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

KMS Hair Play Sea Salt Spray slaný sprej pro plážové vlny 200 ml
3 617,90 Kč/1l
723,58 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP 100 ml UNISEX
45 349,40 Kč/1l
4 534,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BestBuyPerfumes

French Avenue Vulcan Feu Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
8 429,30 Kč/1l
842,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
13 564,90 Kč/1l
1 356,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

MARMARA BARBER Sea Salt sprej s mořskou solí 200 ml
6 343,30 Kč/1l
1 268,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
8 041,30 Kč/1l
804,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
69 785,71 Kč/1l
4 885,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Scentiva

IMPERIO kořínkový pudr - vlasový korektor pro zahuštění vlasů pro ženy a muže, voděodolný vlasový make-up pro zakrytí kořínků - 4 g (středně blond)
36 312 000,92 Kč/1l
907,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Philips Series 3000 Ruční napařovač STH3000/20
961,00 Kč
Prodejce: Warehouse

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Giorgio Armani toaletní voda Giorgio Armani Emporio Armani She Eau de Toilette 100ml
10 970,00 Kč/1l
1 097,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders

IMPERIO rozptyl vlasů pro zahuštění vlasů a plné vlasy během několika sekund. Hromadné vlasy pro autentický vzhled. V prvotřídní kadeřnické kvalitě - 26 g (černá)
13 668,04 Kč/1kg
1 394,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
9 342,70 Kč/1l
934,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Loreal Tecni. ART Volume Rootlift 2 x 250 ml pěnová sada pro lifting kořenů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
867,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 735,86 Kč/1l

Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
475,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 586,43 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 3x10g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
67 893,00 Kč/1l

Victoria Vynn Pharm Zklidňující pěna na nohy 105 ml
250,69 Kč
Prodejce: HAIRSALE
2 387,52 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Style&Care Flexible Mousse 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,72 Kč/1l

Goldwell Stylesign Glamour Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
298,69 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
995,63 Kč/1l

Bezoplachový balzám pro poškozené vlasy 9 (Protein Perfume Silk Balm) 180 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 650,22 Kč/1l

Björn Axén VOLUMIZING Volume pěna na vlasy v cestovní velikosti, 80 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 213,00 Kč/1l

Schwarzkopf Silhouette Elastyczna pianka, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559 859,97 Kč/1kg

Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - lehký krém bez kondicionéru
1 162,90 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 629,00 Kč/1l

Groomen - Wind - Pudr na vlasy 20g
318,60 Kč
-16,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
302,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 160,00 Kč/1kg

Alfaparf Yellow Style Curl Creator 250ml
195,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
188,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
755,72 Kč/1l

Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Curl Mousse pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
360,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 440,00 Kč/1l

Moroccanoil Volumizing, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normální vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
852,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 411,20 Kč/1l

Kevin Murphy - Body.Builder Volumising Mousse 400ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
755,89 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 889,72 Kč/1l

Londa Professional Dramatize It X-Strong Hold Mousse 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
276,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
552,00 Kč/1l

KERASILK 4021609851660, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 150 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
665,44 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 436,27 Kč/1l

FARMONA JANTAR Volume Pěna na vlasy pro větší objem 150 ml
270,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 806,60 Kč/1l

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
620,21 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 067,37 Kč/1l

Eimi tužidlo na vlasy Natural Volume Foam pro ženy 500 - Wella Professionals



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
594,37 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 188,74 Kč/1l