5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Včelka Čokoládky s karamelovou náplní Eclaires 1 kg657 039,97 Kč/1kg
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Směs tvrdého karamelu Citrus Mix 1kg Roshen592,99 Kč/1kg
592,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Roshen Konafetto Bianco oplatkové trubičky s mléčnou a smetanovou náplní 1kg644,07 Kč/1kg
644,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Asbach brandy fazole bez kůry hořké čokolády 200g1 271,05 Kč/1kg
254,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4823077611933, 2255 kJ, 541 kcal, 50,6 g, 33,4 g, 19,4 g, 5,3 g
759,79 Kč/1kg
110,17 Kč
Prodejce: LAVONIO

E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Desserowej 340 G
479,81 Kč/1kg
226,16 Kč
-53,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
172,73 Kč
Prodejce: Katomix

Čokoládové bonbóny Maitre Truffout červené/zlaté Mléčná čokoláda s lískooříškovou náplní
1 084,99 Kč/1kg
1 084,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 764,25 Kč/1kg
352,85 Kč
Prodejce: somnia24

La Praline: Čokoládové trufly s mořskou solí
1 472,50 Kč/1kg
294,50 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Merci Pralinka miláčci Classic 179002-00 185g
922,22 Kč/1kg
170,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

La Praline Čokoládové pralinky s kakaovými kousky
1 245,95 Kč/1kg
249,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Roshen Minky Binky mléčné bonbony 1 kg
205,66 Kč/1kg
205,66 Kč
Prodejce: Katomix

Švestky v čokoládě 1 kg Solidarnosc pralinky
408,02 Kč/1kg
834,77 Kč
-426,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
408,02 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Faz Geisha Box
1 269,60 Kč/1kg
190,44 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mieszko Pistachio Pralinky 1 kg
437,54 Kč/1kg
468,17 Kč
Prodejce: Katomix

Otevřít Potraviny 5901588057170, Late pralines cont peste flavourings met value rest de precint oby dole (8400 k/2 000..., 478 kcal, 60 g, 22 g, 11 g, 4,5 g
844,56 Kč/1kg
287,15 Kč
Prodejce: Katomix

Wedel Ptasie Mleczko Vogelmilch Pralinky 340 g
511,62 Kč/1kg
226,16 Kč
-52,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
173,95 Kč
Prodejce: Katomix

Lindt Fioretto Gift Zabaione z lanýže Zabaione 138g
1 373,19 Kč/1kg
189,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuhbonbons Milchkaramell von Wawel mléčný fondán 250g
444,00 Kč/1kg
111,00 Kč
Prodejce: Katomix

Solidarnosc sušené švestky v čokoládě 190g / Sliwka w czekoladzie
1 055,47 Kč/1kg
200,54 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Roshen Krock bonbóny s karamelem 1kg x 3 kusy
Dopřejte si nezapomenutelnou chuť - Roshen Krock s karamelem, který uspokojí vaši touhu po sladkém!
Představte si ten okamžik, kdy si do úst strčíte malý sladký bonbón Roshen Krock s karamelem. Začínáte čokoládovou skořápkou, která se při kousnutí jemně láme, a uvnitř na vás čeká lahodný, hustý karamel - dokonalá harmonie chutí. Tyto sladkosti jsou skutečnou pastvou pro chuťové buňky, na kterou se nezapomíná. Skvěle se hodí pro chvíle odpočinku u oblíbeného televizního seriálu, na malou oslavu s přáteli nebo jako sladký dárek pro někoho výjimečného. Volbou Roshen Krock investujete do chuti, která vám zvedne náladu a udělá život o něco sladší.
Sladké chvíle plné karamelu - Roshen Krock je zárukou toho nejlepšího potěšení!
S Roshen Krockem s karamelem dostane každý okamžik chuť. Bonbón, který kombinuje bohatou čokoládu a tekutý karamel, vám umožní dopřát si rafinovanou sladkost, které se nebudete chtít zbavit. Prolomte chvíle monotónnosti a dopřejte si chvilku potěšení v každé podobě - tyto bonbony jsou malou pochoutkou, která promění každý den v něco výjimečného. Sladké potěšení na dosah ruky. Zdá se, že každé sousto vás přiblíží k dokonalosti.
Roshen Krock s karamelem - cukrovinka, která probudí vaše smysly a uspokojí váš hlad po něčem lahodném!
Bonbony Roshen Krock jsou určeny pro každého, kdo ocení autentickou chuť karamelu v doprovodu sametové čokolády. Díky své jedinečné konzistenci se skvěle hodí k jakémukoli nápoji - kávě, čaji nebo šálku mléka. Ucítíte, jak se vám rozplývají v ústech a zanechávají za sebou hřejivou, sladkou vzpomínku. V každém kousku je ukrytý smysl pro detail, díky kterému si je nemůžete vychutnat. Pokud toužíte po něčem opravdu výjimečném, Roshen Krock jsou sladkosti, které splní vaše očekávání.
Objevte recepty z Mniam24
Při nákupu u Mniam24 obdržíte elektronickou knihu se 100 lahodnými recepty! Je to skvělá příležitost, jak objevit nové chutě a připravit jedinečné pokrmy ve vaší kuchyni. Užijte si kulinářskou inspiraci a používejte jedinečné recepty, které vám usnadní každodenní vaření!
Čokoládové dobroty od Roshen Krock - sladká svačinka, kterou si zamilujete!Složení: 1: Roshen Krock s karamelem 5 bonbonů, 1 šálek vlašských ořechů, 2 lžíce medu, 1 lžička kakaa
Způsob přípravy: 1: Začněte tím, že ve vodní lázni rozpustíte 3 bonbony Roshen Krock, dokud nezískáte hustou karamelovou pastu. Poté v míse smíchejte vlašské ořechy, med a kakao a rozmixujte dohladka. Vytvořte z ní kuličky a obalte je v rozpuštěném karamelu. Nechte je několik minut ztuhnout a vytvořte lahodnou ořechovo-čokoládovou svačinku, která potěší na každém soustu.
Shrnutí klíčových vlastností a výhod výrobku:
- Vysoce kvalitní karamel, který se rozplývá v ústech a nabízí intenzivní požitek
- Sametová čokoláda, která se dokonale snoubí s tekutou karamelovou náplní
- Balení o hmotnosti 1 kg, které vystačí na mnoho chvil potěšení a sdílení s blízkými
- Lahodná svačinka, která je ideální pro každou příležitost, od relaxace až po společenské setkání
- Balení po 3 kusech, které zaručuje pohodlné skladování a sdílení sladkého potěšení
- sada obsahuje: 1x bonbón Roshen Krock s karamelem 1 kg x 3 kusy
Roshen je ukrajinská značka, která se těší celosvětovému uznání již více než 25 let. Specializuje se na výrobu těch nejkvalitnějších sladkostí a nabízí spotřebitelům jedinečné potěšení z každé pochutiny. Pozornost věnovaná kvalitě surovin a inovativní přístup k výrobě činí ze značky Roshen značku, která stále přesvědčuje chutí a kvalitou svých výrobků.
ČASTO KLADENÉ
1. Obsahuje Roshen Krock s karamelem umělé přísady?
Ne, bonbony Roshen Krock neobsahují umělá barviva a konzervační látky, což vám zaručuje přirozenou chuť a plný požitek.....
2. Jsou tyto sladkosti vhodné jako dárek?
Samozřejmě! Bonbony Roshen Krock jsou elegantní a chutnou variantou dárku. Jsou ideální pro každou příležitost - od narozenin až po svátky.
3. Jak dlouho mohu bonbony Roshen Krock s karamelem uchovávat?
Bonbóny Roshen Krock lze skladovat několik měsíců na suchém a chladném místě, čímž si zachovají čerstvost a lahodnou chuť.
4. Jsou bonbony Roshen Krock s karamelem vhodné pro děti?
Ano, bonbony Roshen Krock s karamelem jsou bezpečnou a chutnou svačinkou pro děti starší 3 let. Jako u každé sladkosti je však vhodné podávat je s mírou.
Objednejte si nyní ROSH bonbóny Krock a zažijte jedinečnou kombinaci chutí! Čeká vás sladko-slaná pochoutka!
Roshen Krock Sladký karamel se slanými arašídy v kakau.
Poleva je skvělá hladká a bohatá kakaová sladkost
Kakaovou sladkostí s tenkým,
křupavými sušenkami v čokoládě.
Je to skvělý dárek pro vás, vaše děti a příbuzné
kteří milují lahodnou čokoládu.
Kvalitu našich sladkostí musíte vyzkoušet
Tyto bonbony nabízejí požitek z pravé chuti čokolády
a bonbony s různými náplněmi.
Prodáváme také další sladkosti
a čokoládu s různými příchutěmi a širokou nabídkou náplní
náplní. Podívejte se prosím na naše další články
.
- Seznam přísad
- Roshen Krock bonbóny s karamelem 1kg x 3 kusy
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Roshen Krock Candy s karamelem 1Kg X 3 kusy
- Alergeny
- Obsahuje stopy arašídů a sóji a z ní získávaného sójového lecitinu
- Hmotnost
- 1050 g
- Potravinářský podnik
- Roshen Cukierki Krock Z Karmelem 1Kg X 3 Sztuki
- Prodejní název
- Roshen Krock bonbóny s karamelem 1kg x 3 kusy
- Výrobce
- Roshen
- Počet kusů
- 3
- Kód EAN
- 4823077634345
- Seznam přísad
- Roshen Krock bonbóny s karamelem 1kg x 3 kusy
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Roshen Krock Candy s karamelem 1Kg X 3 kusy
- Alergeny
- Obsahuje stopy arašídů a sóji a z ní získávaného sójového lecitinu
- Hmotnost
- 1050 g
- Potravinářský podnik
- Roshen Cukierki Krock Z Karmelem 1Kg X 3 Sztuki
- Prodejní název
- Roshen Krock bonbóny s karamelem 1kg x 3 kusy
- Výrobce
- Roshen
- Počet kusů
- 3
- Kód EAN
- 4823077634345
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Čokoládové bonbóny Maitre Truffout červené/zlaté Mléčná čokoláda s lískooříškovou náplní
1 084,99 Kč/1kg
1 084,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Open Food 4823077611933, 2255 kJ, 541 kcal, 50,6 g, 33,4 g, 19,4 g, 5,3 g
759,79 Kč/1kg
110,17 Kč
Prodejce: LAVONIO

E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Desserowej 340 G
479,81 Kč/1kg
226,16 Kč
-53,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
172,73 Kč
Prodejce: Katomix

LOVARÉ 1001 Nights 80g (sypaný, černý a zelený čaj)
1 937,50 Kč/1kg
155,00 Kč
Prodejce: CGfoods_cz

Roshen Milky Splash Toffeekonfekt 1kg
197,40 Kč/1kg
197,40 Kč
Prodejce: LAVONIO

E. Wedel Chalwa Krolewska sezamová halva s vanilkovou příchutí 250 g
549,97 Kč/1kg
160,04 Kč
Prodejce: Katomix

Galaretki Owocowe Crazy Bee 1 kg
151,55 Kč/1kg
151,55 Kč
Prodejce: LAVONIO

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 764,25 Kč/1kg
352,85 Kč
Prodejce: somnia24

LOVARÉ Bergamot Assorted coll. 64g (32 sáčků, kolekce čajů)
1 546,87 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: CGfoods_cz

Roshen Milk Fudge 1 kg
117,08 Kč/1kg
117,08 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hugo Boss Orange Woman EDT 75 ml W
8 773,33 Kč/1l
658,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Heimtexland Vysoce kvalitní flanelová deka XL 200x150 cm kosočtverec super nadýchaná deka nápad na dárek k narozeninám Vánoce plyšová měkká Ökotex typ 754 antracitově šedá
387,90 Kč
Prodejce: Heimtexland

Yves Saint Laurent Black Opium EDP 50 ml W
40 544,40 Kč/1l
2 027,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Roshen Konafetto Bianco oplatkové trubičky s mléčnou a smetanovou náplní 1kg
644,07 Kč/1kg
644,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Matrace 140x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
4 599,99 Kč
Prodejce: hatservice

Roshen Bonbóny Coffee Like 1 kg
217,62 Kč/1kg
217,62 Kč
Prodejce: Katomix

Rayman Legends SWITCH Def. ed. multilingual CIAB - EuroVideo - (Nintendo Switch / Skill)
448,62 Kč
Prodejce: ak-trade

LOVARÉ Sparkling Splashes 80g (sypaný, černý a zelený čaj)
1 937,50 Kč/1kg
155,00 Kč
Prodejce: CGfoods_cz

Ovocné želé v cukru ROSH.JELLY 1 kg
117,15 Kč/1kg
117,15 Kč
Prodejce: LAVONIO

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mega dobré!
Super chutné. Cena je správná. Vždy se rád vrátím!
Ohodnoceno dne 18. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Velmi chutné sladkosti
Ohodnoceno dne 7. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Turin Cuervo Turin 1800 Turin Baileys Mexická čokoláda s likérem
2 146,08 Kč
Prodejce: LaProve
3 700,14 Kč/1kg

Včelka Čokoládky s karamelovou náplní Eclaires 1 kg
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657 039,97 Kč/1kg

Reber Constanze Mozart Herzl 8 plněných čokoládových srdíček 80g balení po 8 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 198,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
14 980,75 Kč/1kg

Verpoorten mléčné čokoládové punčové pralinky 120g balení po 2 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
319,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 333,17 Kč/1kg

Směs vaječných pralinek Verpoorten mléčná a tmavá 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
263,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 646,75 Kč/1kg

Čtvercová Kazeta, Střední 340G
724,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 131,12 Kč/1kg

Raffaello 4 čokolády z kokosového a mléčného krému a celých mandlí 40g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
35,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
897,25 Kč/1kg

Frischli Stracciatella Cream neodolatelná kombinace 5000g
757,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,58 Kč/1kg

Reber Mozart Barock hořká čokoláda vánoční 120g 4-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
620,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,92 Kč/1kg

Open Food 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Salt, brandy, advocaat, honey, egg yolk, dairy, butterfat, grape, malted barley, liqueur, poultry,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(8)Počet hodnocení: 8
599,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 103,44 Kč/1kg

LINDOR Tiramisu 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
1 249,50 Kč/1kg

Krock karamelovo-ořechové bonbóny 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
659,72 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
628,30 Kč/1kg

Lindt Mix pralinek LINDOR Stříbrný 200g
299,89 Kč
-49,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
1 249,50 Kč/1kg

Karl Fazer Výběr 150 g
568,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 793,27 Kč/1kg

Mini pralinky Praha, 100g
229,90 Kč
Prodejce: Lindt
2 299,00 Kč/1kg

Reber Mozart-Barock 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
475,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 584,50 Kč/1kg

Reber mixované balení kuliček malé velikonoční 2-pack (2 x 200 g)
540,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 351,52 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Hořká čokoláda s mandlemi a pomeranči, 300g
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Bílá čokoláda s mandlemi, 300g
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg