5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BeyorganikTahini 300 g ze 100 %sezamu735,23 Kč/1kg
227,40 Kč
-6,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
220,57 Kč
Prodejce: Exporgin

Další informace o reklamě
Roleski Hořčice 175 G150,00 Kč/1kg
27,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Roleski Tatarka 240 ml195,83 Kč/1kg
47,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Veganská majonéza 285ml176 989,99 Kč/1l
176,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Yamamori Worcester Sauce kořenící omáčka s thajskou příchutí 500ml
296,32 Kč/1l
148,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dawtona Boloňská omáčka 520 g
68,97 Kč/1kg
86,76 Kč
-38%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
53,11 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Čampignonová omáčka Łowicz 500 g
149 299,99 Kč/1kg
87,97 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,65 Kč
Prodejce: Katomix

DeVlaendere – Andalouská omáčka – 3 l
333,85 Kč/1kg
1 001,54 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Boloňská omáčka Łowicz 500 g
127,34 Kč/1kg
63,67 Kč
Prodejce: Katomix

Pudliszki Mexická omáčka 480 g
155,02 Kč/1kg
74,41 Kč
Prodejce: Katomix

Česneková omáčka Develey 410 g
166,00 Kč/1kg
76,36 Kč
Prodejce: Katomix

Omáčka Aioli 250ml
400,44 Kč/1l
100,11 Kč
Prodejce: taleoo

Winiary boloňská omáčka 500 g
119,05 Kč/1kg
89,29 Kč
Prodejce: Katomix

Teriyaki 250ml
520,40 Kč/1l
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Tamari 250 ml | TERRASANA
565,04 Kč/1l
141,26 Kč
Prodejce: taleoo

Winiary houbová omáčka 28 g
853,67 Kč/1kg
25,61 Kč
Prodejce: Katomix

Roleski Belgická omáčka k hranolkám 290 g
521,84 Kč/1kg
166,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tabasco Sriracha omáčka 256ml
718,75 Kč/1l
184,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Omáčka na pizzu 340g
284 411,77 Kč/1kg
96,70 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nečekejte! Dodajte svým pokrmům hloubku chuti s omáčkou Worcester Zeisner. Kupte si ji hned a vychutnejte si její jedinečnou chuť!
Worcesterská omáčka 1l - Zeisner
Představujeme vám worcesterskou omáčku 1l - Zeisner, která obohatí a zpestří chuť vašich pokrmů! Tato jedinečná omáčka dodá vašim pokrmům zcela nový charakter. Je ideální jak pro marinování masa, tak jako chuťový doplněk při grilování. Ať už připravujete saláty, kotlety nebo rybí pokrmy, Worcesterská omáčka 1l - Zeisner bude dokonalým doplňkem vaší kuchyně!
Naše omáčka byla vytvořena s ohledem na nejvyšší kvalitu surovin. Díky bohaté směsi chutí, jako je aromatická cibule, pikantní česnek, sladké sirupy a vybrané koření, je jedinečná. Worcesterská omáčka 1l - Zeisner je výrobek, na který se můžete spolehnout - chutný, aromatický a spolehlivý!
Díky svému objemu 1 litr je Worcesterská omáčka 1l - Zeisner ideální pro ty, kteří ji chtějí používat každý den. Nemusíte se obávat, že by vám tato chutná omáčka došla. Nyní ji budete mít vždy po ruce, připravenou kdykoli k použití.
Podívejte se, proč si omáčka Worcester Sauce 1l - Zeisner již získala srdce mnoha milovníků vaření. Objednejte si ji nyní a dodejte svým pokrmům jedinečnou chuť, kterou si vaši hosté budou dlouho pamatovat!
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Složení: lihový ocet, cukr, sladový ocet, voda, sůl, karamelový sirup, koření (obsahuje celer), citronový olej.Čistá hmotnost:1000mlNutriční hodnoty na 100ml výrobkuEnergetická hodnota 379kj/89kcal,tuky 0,3g (včetně nasycených 0,1g),sacharidy 18,5g (včetně cukrů 17,3g),bílkoviny 0,3g, sůl 3,3g.Země původu: Skladování: skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního zářeníDatum spotřeby: 1.1:
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 1570 g
- Potravinářský podnik
- Zeisner
- Prodejní název
- Worcesterská omáčka 1l - Zeisner
- Výrobce
- Zeisner
- Kód EAN
- 4003879220025
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Složení: lihový ocet, cukr, sladový ocet, voda, sůl, karamelový sirup, koření (obsahuje celer), citronový olej.Čistá hmotnost:1000mlNutriční hodnoty na 100ml výrobkuEnergetická hodnota 379kj/89kcal,tuky 0,3g (včetně nasycených 0,1g),sacharidy 18,5g (včetně cukrů 17,3g),bílkoviny 0,3g, sůl 3,3g.Země původu: Skladování: skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního zářeníDatum spotřeby: 1.1:
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 1570 g
- Potravinářský podnik
- Zeisner
- Prodejní název
- Worcesterská omáčka 1l - Zeisner
- Výrobce
- Zeisner
- Kód EAN
- 4003879220025
K tomu se hodí také

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml
619,80 Kč/1l
92,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thai Dancer tamarindová pasta se sladkokyselou příchutí 250ml
322,56 Kč/1kg
87,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Heinz Lea and Perrins Worcestershire pikantní omáčka Kořenící omáčka 568ml
455,77 Kč/1l
258,88 Kč
Prodejce: LAVONIO

Heinz 5000157073020, 150 ml
1 832,40 Kč/1l
274,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Painmaker Liquid Smoke Hickory Style tekuté kouřové aroma 240ml
751,96 Kč/1l
180,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Worcesterská omáčka podle tradičního receptu Appel 1000ml
167,22 Kč/1kg
217,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantní kořenící omáčka s chilli 2000ml
230,41 Kč/1l
460,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chilli-Sriracha-Sauce 455ml - Flying Goose
361,67 Kč/1l
164,56 Kč
Prodejce: LAVONIO

Worcesterská omáčka Appel podle tradičního receptu Appel 140 ml
459,64 Kč/1l
64,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantně pálivý](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ef2f73b8ef680c878d5974a4fc35faf9.webp)
[ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantně pálivý
383,56 Kč/1l
280,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Mississippi Original Barbecue Sauce Marináda na grilování 1814ml
148,64 Kč/1l
269,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Block House pepřové koření na steaky s černým pepřem 50g
2 776,20 Kč/1kg
138,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bautzner Nacho Cheese Sauce pikantní a lehké koření 300 ml
213,65 Kč/1kg
79,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Worcestershire omáčka Delicpol 290 ml
511,48 Kč/1l
148,33 Kč
Prodejce: Katomix

Develey Sweet Chilli Sauce pikantní sladká omáčka v láhvi na hlavě 875ml
161,58 Kč/1kg
174,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
709,89 Kč/1l
323,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Pinata Cheddar Cheese Sauce krémová, pikantní, klasická 3000 g
271,52 Kč/1kg
814,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Svačinová omáčka jogurtová česneková krémová jemně pikantní 875ml
192,88 Kč/1l
168,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bens Original omáčka kantonská sójová pikantní s lahodnou příchutí 400g
206,12 Kč/1kg
82,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hot Mamas Cap Canas Jalapeno Mix Sauce příjemně pikantní 195ml
554,51 Kč/1l
108,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lukull pepřová omáčka krémově pikantní pro zjemnění masových pokrmů 1000ml
270,19 Kč/1l
322,18 Kč
-51,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

deSIAM Thailand Fish Sauce 60ml
794,67 Kč/1l
47,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

La Costena Chili Chipotle 121g
594,47 Kč/1kg
118,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lukull Holandská omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml
174,29 Kč/1l
189,87 Kč
-15,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
174,29 Kč
Prodejce: CasteloStore

Lacroix Sauce a l Orange jemná pomerančová omáčka k masu 150ml balení po 5 kusech
634,99 Kč/1l
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Medová hořčičná omáčka jemná s koprem ideální k drůbeži 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml
115,58 Kč/1l
1 155,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
velmi spokojen, bohužel není k dispozici v obchodě, ale kvalita vynikající.
Ohodnoceno dne 28. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
dokonalá omáčka
velmi
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BeyorganikTahini 300 g ze 100 %sezamu



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
227,40 Kč
-6,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
220,57 Kč
Prodejce: Exporgin
735,23 Kč/1kg

Tortilla Real Mexican Tortillas s Nixtamalem, vegan, bez GMO 500G & TABASCO Sweet & Spicy 256 ml
590,84 Kč
Prodejce: LaProve
738,55 Kč/1kg

Silphium Garum XXIII, Neuauflage einer antiken römischen Sauce, kombiniert mit mexikanischen Chilis und Pasilla Flor, 280 ml
457,96 Kč
Prodejce: LaProve
1 635,57 Kč/1l

Knorr pečený jus pasty obzvláště výrazná chuť pečeně 1400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 235,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
882,50 Kč/1kg

Lukull Hollandaise omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml balení po 6 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 140,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,16 Kč/1l

Silphium Garum X remake oblíbené salsy ze starého Říma 250ml
385,61 Kč
Prodejce: LaProve
1 542,44 Kč/1l

Hamker papriková omáčka po balkánsku pikantní, pikantní a rajčatová 10L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 053,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
105,38 Kč/1l

Pinata Cheddar Cheese Sauce krémová, pikantní, klasická 3000 g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
814,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
271,52 Kč/1kg

KitKat 12573806 KitKat Schokolade Dessertsauce, 1,0 kg
740,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
740,00 Kč/1kg

Tamari - silné 500 ml
276,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
552,00 Kč/1l

Lukull Holandská omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
189,87 Kč
-15,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
174,29 Kč
Prodejce: CasteloStore
174,29 Kč/1l

Maggi light omáčka ideální k zelenině a rybám 3 balení pro 3x 250ml 14 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
685,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 743,40 Kč/1l

Lukull Hollandaise omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml balení po 4 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
760,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,18 Kč/1l

Kari Madras v pastě, 283 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
97,41 Kč
Prodejce: CasteloStore
347,89 Kč/1kg

Lacroix Sauce Bernaise jemná omáčka k masu a rybám 150ml balení 5 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,99 Kč/1l

Homann pálivá pepřová omáčka s příchutí chilli a chutney 400ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(23)Počet hodnocení: 23
59,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
147,65 Kč/1l

Lacroix omáčka pepř smetana připravená k podávání ideální k masu 150ml balení po 5 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,99 Kč/1l

Lacroix Sauce a l Orange jemná pomerančová omáčka k masu 150ml balení po 5 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,99 Kč/1l

Tomato sauce Trinidad Scorpion, extremely hot, 340 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
191,18 Kč/1l

Roleski Tatarka 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
195,83 Kč/1kg