Už jen 1 ks za tuto cenu
Moin Haffysovesné rohlíky 4x80g
156,17 Kč
488,03 Kč / 1kg
plus 320,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
3x Pravé mexické vegan tortilly s nixtamalem 500g 25-30 kusů321,38 Kč/1kg
482,07 Kč
Prodejce: LaProve

Další informace o reklamě
APT DA104 Holící strojek multifunkční 5 v 1669,00 Kč
Prodejce: LED21

Další informace o reklamě
Protefix Haftcreme Neutral 40 ml1 436,40 Kč/1kg
143,64 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Kukident Haftcreme Med+Kamille2 717,00 Kč/1kg
108,68 Kč
Prodejce: apohealth

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 46113, 180 g, Vejce, Vlčí, Oves, Sezamová semínka, Sója, Německo, 224 kcal, 941 kJ, 6 g
350,28 Kč/1kg
63,05 Kč
Prodejce: taleoo

Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
303,29 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Německo, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
596,00 Kč/1kg
131,12 Kč
Prodejce: taleoo

Rýžové rohlíky - bezlepkové 125g
415,04 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Rohlík Kaiser 285g
320,88 Kč/1kg
80,22 Kč
Prodejce: taleoo

Dulcesol 8410087366258, 300 g, 288 kcal, 1215 kJ, 9,5 g, 5,3 g, 7 g
432,68 Kč/1kg
117,51 Kč
-35,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
82,21 Kč
Prodejce: Megasam24PL

4-Korn-Tortelettes - Vollkorn-Gebäck glutenfrei 125g | WERZ
597,38 Kč/1kg
77,66 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkové housky, 130 g, značka SCHAR
446,38 Kč/1kg
58,03 Kč
Prodejce: Katomix

Vánočka bez lepku 1 x 420 g
142,62 Kč/1kg
59,90 Kč
Prodejce: Labeta

Rohlík Kaiser 240g
104 020,00 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Poensgen bezlepkové sultánky 2x75g bezlaktózové balení 150g
444,53 Kč/1kg
66,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Poensgen bezlepkové preclíky 2x75g bezlaktózové balení 150g
493,07 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hamburgerové housky se sezamem 4 kusy x50g 6-pack
624,52 Kč/1kg
749,43 Kč
Prodejce: taleoo

Erythritol vanilkový 250 g LES FRUITS DU PARADIS
380,00 Kč/1kg
95,00 Kč
Prodejce: Covitar
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bezlepkovétousty z ovesných vloček jsou výsledkem přátelského projektu mezipekárnou MOIN a finskou pekárnou Moilas. Jsou baleny v čistém prostředí pod ochrannou atmosférou. Předem nakrájené tousty Haffy se jednoduše opečí a podle chuti se na ně dá cokoliv – a máte hotové plnohodnotné sendviče. Jsou křupavé zvenku, šťavnaté a jemné uvnitř, a to vše při obsahu 98 % ovesných vloček v celkové složení. Jsou bohaté na vlákninu, veganské a zcela bez konzervačních látek. Přírodní požitek chleba pro všechny!
- Seznam přísad
- Bezlepková OVESNÁ mouka* 60 %, voda, sirup ze surového třtinového cukru*, sůl, rýžová mouka*, slupky psyllia*, droždí*, lněná mouka*. *z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 g Energetická hodnota kJ / kcal: 1025 kJ / 245 kcal Tuky: 4,4 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,8 g Sacharidy: 39,0 g, z toho cukr: 2,8 g Vláknina: 7,0 g Bílkoviny: 8,4 g Sůl: 1,2 g
- Hmotnost
- 320 g
- Potravinářský podnik
- MOIN Bio Backwaren GmbH, Hinterm Hofe 15, 25348 Glückstadt
- Prodejní název
- Organic Haffys Pure
- Výrobce
- Moin Bio Backwaren
- Kód EAN
- 4031779605345
- Seznam přísad
- Bezlepková OVESNÁ mouka* 60 %, voda, sirup ze surového třtinového cukru*, sůl, rýžová mouka*, slupky psyllia*, droždí*, lněná mouka*. *z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 g Energetická hodnota kJ / kcal: 1025 kJ / 245 kcal Tuky: 4,4 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,8 g Sacharidy: 39,0 g, z toho cukr: 2,8 g Vláknina: 7,0 g Bílkoviny: 8,4 g Sůl: 1,2 g
- Hmotnost
- 320 g
- Potravinářský podnik
- MOIN Bio Backwaren GmbH, Hinterm Hofe 15, 25348 Glückstadt
- Prodejní název
- Organic Haffys Pure
- Výrobce
- Moin Bio Backwaren
- Kód EAN
- 4031779605345
K tomu se hodí také

(nejlépe před) Moin Haffys Organic Oat Roll Vital Seeds 4x80g
404,09 Kč/1kg
129,31 Kč
Prodejce: taleoo

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Německo, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
596,00 Kč/1kg
131,12 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
303,29 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Schnitzer 46113, 180 g, Vejce, Vlčí, Oves, Sezamová semínka, Sója, Německo, 224 kcal, 941 kJ, 6 g
350,28 Kč/1kg
63,05 Kč
Prodejce: taleoo

Poensgen bezlepkové preclíky 2x75g bezlaktózové balení 150g
493,07 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4022993047066, 188 g, Německo, 245 kcal, 1026 kJ, 5,7 g, 10 g
483,99 Kč/1kg
90,99 Kč
Prodejce: taleoo

Schär Pitas 150g
189 089,99 Kč/1kg
189,09 Kč
Prodejce: taleoo

Super Panini - Rustic 180g
326,17 Kč/1kg
90,99 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
58,71 Kč
Prodejce: taleoo

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
747,38 Kč/1kg
97,16 Kč
Prodejce: taleoo

Matrace 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace s jádrem H3/H4
5 099,99 Kč
Prodejce: hatservice

Rohlík Kaiser 285g
320,88 Kč/1kg
80,22 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,26 Kč/1kg
52,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4587, 320 g, 160 g, 2 kusů, 233 kcal, 975 kJ
154 339,99 Kč/1kg
154,34 Kč
Prodejce: taleoo

Poensgen obilné rohlíky 2x75g bezlepkové balení plné chuti 150g
428,40 Kč/1kg
64,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4607, 250 g, DE-ÖKO-003, 210 kcal, 884 kJ, 3 g, 4,8 g
356,08 Kč/1kg
137,98 Kč
-48,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
89,02 Kč
Prodejce: taleoo

Schnitzer 4585, 360 g, 180 g, 2 kusů, 209 kcal, 882 kJ
428,72 Kč/1kg
154,34 Kč
Prodejce: taleoo

Baguettini - bílé 200g
307,15 Kč/1kg
95,22 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
61,43 Kč
Prodejce: taleoo

Panini - Royal 188g
312,29 Kč/1kg
90,99 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
58,71 Kč
Prodejce: taleoo

Vícezrnný rohlík 210g
432,05 Kč/1kg
90,73 Kč
Prodejce: taleoo

7zónová matrace 160x200 H2 / H3, špičková kvalita, matrace z studené pěny 160x200 cm, ergonomická matrace stupně tvrdosti H2 / H3, srolovatelná matrace 160x200, matrace 160x200
3 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rýžové rohlíky - bezlepkové 125g
415,04 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Mramorovaný dort s polevou z plnotučného mléka, 100g | HAMMERMÜHLE
1 214,80 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: ScorpionElektro
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

3x Pravé mexické vegan tortilly s nixtamalem 500g 25-30 kusů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
482,07 Kč
Prodejce: LaProve
321,38 Kč/1kg

Poensgen obilné rohlíky 2x75g bezlepkové balení plné chuti 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
428,40 Kč/1kg

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
455,87 Kč/1kg

Poensgen bezlepkové sultánky 2x75g bezlaktózové balení 150g
66,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
444,53 Kč/1kg

Poensgen bezlepkové preclíky 2x75g bezlaktózové balení 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,07 Kč/1kg

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
284,67 Kč/1kg