Slick Gorilla Sea Salt Spray Sprej s Mořskou Solí na Vlasy 200 ml

396,00 Kč

1 980,00 Kč / 1kg

plus 96,58 Kč poštovné

Doprava k vám domů

so 3. – st 7. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Lak na vlasy s jemnou fixací Moroccanoil Luminous Hair Spray Finish Medium, 75 ml
Lak na vlasy s jemnou fixací Moroccanoil Luminous Hair Spray Finish Medium, 75 ml
2 433,90 Kč/1kg
1 216,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml
Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml
2 274,65 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Uppercut Deluxe Salt Spray 150 ml – Mořská Sůl Spray pro Muže | Objem a Texturovaný Efekt
Uppercut Deluxe Salt Spray 150 ml – Mořská Sůl Spray pro Muže | Objem a Texturovaný Efekt
2 212,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
442,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
Obrázek produktu pro Flexibilní vlasový sprej Silhouette (Hairspray Flexible Hold), 750 ml
Flexibilní vlasový sprej Silhouette (Hairspray Flexible Hold), 750 ml
466,57 Kč/1l
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Morgan's Sea Salt Spray Sprej s Mořskou Solí na Vlasy 100 ml
Morgan's Sea Salt Spray Sprej s Mořskou Solí na Vlasy 100 ml
558,88 Kč/1kg
279,44 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
Obrázek produktu pro MARMARA BARBER Sea Salt sprej s mořskou solí 200 ml
MARMARA BARBER Sea Salt sprej s mořskou solí 200 ml
1 260,00 Kč/1l
252,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik
Obrázek produktu pro NISHMAN TEXTURIZING SEA SALT SPRAY Tonikum na vlasy 01 200ml
NISHMAN TEXTURIZING SEA SALT SPRAY Tonikum na vlasy 01 200ml
1 248,75 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
249,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup
Obrázek produktu pro Immortal Sprej na vlasy Chaos Sea Salt Sprej, 250ml.
Immortal Sprej na vlasy Chaos Sea Salt Sprej, 250ml.
936,00 Kč/1l
234,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik
Obrázek produktu pro Slick Gorilla lak na vlasy Hair Spray 200ml
Slick Gorilla lak na vlasy Hair Spray 200ml
1 980,00 Kč/1kg
396,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik
Obrázek produktu pro Texturovací stylingová mlha s mořskou solí - Balmain Texturising Salt
Texturovací stylingová mlha s mořskou solí - Balmain Texturising Salt
8 804,70 Kč/1l
1 760,94 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Sprej na vlasy Morgan's Volume Spray, 100 ml
Sprej na vlasy Morgan's Volume Spray, 100 ml
2 800,00 Kč/1l
280,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik
Obrázek produktu pro Nishman | Texturising Hair Spray - Sea Salt Spray salty - Sprej pro efekt plážových vln - 200 ml
Nishman | Texturising Hair Spray - Sea Salt Spray salty - Sprej pro efekt plážových vln - 200 ml
1 248,75 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
249,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup
Obrázek produktu pro montibel-lo Sprej na vlasy, 200 ml
montibel-lo Sprej na vlasy, 200 ml
573,86 Kč/1l
286,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Montibello Finalfine Ultimate Medium 500ml
Montibello Finalfine Ultimate Medium 500ml
580,38 Kč/1l
290,19 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Goldwell StyleSign Dry Texture Spray 200 ml
Goldwell StyleSign Dry Texture Spray 200 ml
2 210,56 Kč/1kg
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 4
397,90 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Taft Volume Spray do stylizacji podczas suszenia, 150ml
Taft Volume Spray do stylizacji podczas suszenia, 150ml
1 017,53 Kč/1l
180,51 Kč
-27,88 Kč
152,63 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro Got2B Nabłyszczający spray do wykończenia fryzury, 200ml
Got2B Nabłyszczający spray do wykończenia fryzury, 200ml
775 199,96 Kč/1kg
232,56 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro NO FRIZZ SMOOTH-Stylingcreme 236 ml
NO FRIZZ SMOOTH-Stylingcreme 236 ml
4 716,10 Kč/1l
1 113,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal
Obrázek produktu pro Syoss Vlasový Sprej s Keratinem pro Objem s Termochránou 200ml
Syoss Vlasový Sprej s Keratinem pro Objem s Termochránou 200ml
998,95 Kč/1l
199,79 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Professional Osis+ Sparkler Smooth & Shine Spray 300 ml
Schwarzkopf Professional Osis+ Sparkler Smooth & Shine Spray 300 ml
829,57 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
248,87 Kč
Prodejce: MANADA

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Stylingový sprej s mořskou solí, který vašim vlasům dodá objem, texturu a plážový vzhled. Díky jeho lehké fixaci a přirozenému vzhledu je ideální pro všechny typy vlasů.



Vylepšete přirozenou strukturu svých vlasů pomocí spreje Slick Gorilla Sea Salt Spray:



- Vytváří lehké plážové vlny a objem.

- Dodává matný povrch a pružnou fixaci pro přirozený vzhled.

- Ideální pro všechny typy vlasů, díky čemuž je styling hračka.

Sprej na vlasy - pro muže, pro všechny typy vlasů, lehká fixace, zvlňující, pro větší objem, objem 200 ml - 1 795 Kč/1 l
Hmotnost
0.2 kg
Objem
200 ml
Složení
Slick Gorilla Meersalzspray 200 ml
Výrobce
Slick Gorilla
Cílové skupiny
Muži
Kód EAN
5060656210043
Číslo produktu
43558

Hmotnost
0.2 kg
Objem
200 ml
Složení
Slick Gorilla Meersalzspray 200 ml
Výrobce
Slick Gorilla
Cílové skupiny
Muži
Kód EAN
5060656210043
Číslo produktu
43558
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Lak na vlasy pro silnou fixaci Stylesign Hairspray (Strong Hairspray), 500 ml
Lak na vlasy pro silnou fixaci Stylesign Hairspray (Strong Hairspray), 500 ml
1 031,48 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
515,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Sebastian Professional No.Breaker Hybrid Bonding & Styling Spray 100 ml
Sebastian Professional No.Breaker Hybrid Bonding & Styling Spray 100 ml
5 160,00 Kč/1l
630,54 Kč
-114,54 Kč
516,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Goldwell - Stylesign Texture Dry Spray Wax 150ml
Goldwell - Stylesign Texture Dry Spray Wax 150ml
674,44 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 11
674,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Wella Eimi Flexibilní Finiš Lehký Lak na Vlasy, 250ml
Wella Eimi Flexibilní Finiš Lehký Lak na Vlasy, 250ml
1 756,36 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
439,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance
Obrázek produktu pro Londa Professional Protect It Volumizing Heat Protection Spray 150 ml
Londa Professional Protect It Volumizing Heat Protection Spray 150 ml
2 012,13 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
301,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner spray termoochronny, 200ml
Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner spray termoochronny, 200ml
1 500,00 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro L´Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Design sprej pro silnou fixaci 1000 ml
L´Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Design sprej pro silnou fixaci 1000 ml
1 436,09 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
1 249,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Hold, Mocny lakier do włosów, 500ml
Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Hold, Mocny lakier do włosów, 500ml
526 866,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
316,12 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro SYOSS Volume Lift, Vlasový sprej, Ženy, 400 ml, Zvětšující objem, 48 h, 1 kusů
SYOSS Volume Lift, Vlasový sprej, Ženy, 400 ml, Zvětšující objem, 48 h, 1 kusů
502,37 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
200,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Flexibilní sprej na vlasy Bedroom Hair (Flexible Hair Spray) 100 ml
Flexibilní sprej na vlasy Bedroom Hair (Flexible Hair Spray) 100 ml
5 673,20 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
567,32 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Alfaparf Milano Semi Di Lino Style & Care Original Hairspray lak na vlasy pro silnou fixaci 300 ml
Alfaparf Milano Semi Di Lino Style & Care Original Hairspray lak na vlasy pro silnou fixaci 300 ml
1 661,73 Kč/1l
498,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance
Obrázek produktu pro Redken Quick Blowout Spray s termo ochranou pro vlasy, 125 ml
Redken Quick Blowout Spray s termo ochranou pro vlasy, 125 ml
9 392,96 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 174,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Full Hair 5 lak na vlasy pro ženy 300 - Syoss
Full Hair 5 lak na vlasy pro ženy 300 - Syoss
713,33 Kč/1l
214,00 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro Nishman | Texturising Hair Spray - Sea Salt Spray salty - Sprej pro efekt plážových vln - 200 ml
Nishman | Texturising Hair Spray - Sea Salt Spray salty - Sprej pro efekt plážových vln - 200 ml
1 248,75 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
249,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup
Obrázek produktu pro MONTIBELLO Decode Volume Miracle Volume 250ml
MONTIBELLO Decode Volume Miracle Volume 250ml
1 096,48 Kč/1l
274,12 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Lador - Thermal Protection Spray - Ochrann sprej ped tepelnou pravou vlas - 100ml
Lador - Thermal Protection Spray - Ochrann sprej ped tepelnou pravou vlas - 100ml
2 256,70 Kč/1l
258,77 Kč
-33,10 Kč
225,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro John Frieda PROfiller+ Thickening Spray zagszczajcy lakier do wosw, 150ml
John Frieda PROfiller+ Thickening Spray zagszczajcy lakier do wosw, 150ml
4 045,40 Kč/1l
606,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS
Obrázek produktu pro American Crew Grooming Spray, Vlasový sprej, Pánské, 250 ml, 1 kusů
American Crew Grooming Spray, Vlasový sprej, Pánské, 250 ml, 1 kusů
1 028,96 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
257,24 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro Dapper Dan Super Hold Clay Ultra Matte 100 ml
Dapper Dan Super Hold Clay Ultra Matte 100 ml
1 244,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
273,84 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
Obrázek produktu pro Nivea Lakier do włosów Ultra strong, 250 ml
Nivea Lakier do włosów Ultra strong, 250 ml
425 999,99 Kč/1kg
119,28 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Inebrya Up To You Curl Boost Primer 200 ml
Inebrya Up To You Curl Boost Primer 200 ml
1 334,10 Kč/1l
291,00 Kč
-24,18 Kč
266,82 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
1 370 700,03 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
274,14 Kč
Prodejce: Tersorte
Obrázek produktu pro Uppercut Deluxe Salt Spray 150 ml – Mořská Sůl Spray pro Muže | Objem a Texturovaný Efekt
Uppercut Deluxe Salt Spray 150 ml – Mořská Sůl Spray pro Muže | Objem a Texturovaný Efekt
2 212,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
442,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
Obrázek produktu pro Morfose Ultra Strong Bardzo mocno utrwalający lakier do włosów, 400ml
Morfose Ultra Strong Bardzo mocno utrwalający lakier do włosów, 400ml
401,02 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
160,41 Kč
Prodejce: GlossyShopDE
Obrázek produktu pro Wellaflex Lakier do włosów Power Halt, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Wellaflex Lakier do włosów Power Halt, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
261 299,99 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
125,43 Kč
-47,04 Kč
78,39 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro John Fried - set pro objem vlasů s hloubkovým účinkem, včetně laku na vlasy 250ml a mini šamponu 50ml. Ideální pro plné a zdravé vlasy.
John Fried - set pro objem vlasů s hloubkovým účinkem, včetně laku na vlasy 250ml a mini šamponu 50ml. Ideální pro plné a zdravé vlasy.
1 264 966,61 Kč/1kg
379,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 200 ml, Zvětšující objem, 1 kusů
Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 200 ml, Zvětšující objem, 1 kusů
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 8
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 784,65 Kč/1l
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 7x500ml
Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 7x500ml
1 861,93 Kč
-91,00 Kč
1 770,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
505,98 Kč/1l
Obrázek produktu pro Alterna Caviar Anti-Aging Professional Styling Rapid Repair Spray 125 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Professional Styling Rapid Repair Spray 125 ml
1 371,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
10 975,44 Kč/1l
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 6x500ml
Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 6x500ml
1 595,93 Kč
-77,00 Kč
1 518,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
506,31 Kč/1l
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 6x500ml
Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 6x500ml
1 476,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
492,31 Kč/1l
Obrázek produktu pro L´Oréal Professionnel Infinium Infinium Pure Strong lak na vlasy pro silnou fixaci 500 ml
L´Oréal Professionnel Infinium Infinium Pure Strong lak na vlasy pro silnou fixaci 500 ml
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
1 612,29 Kč
Prodejce: VogueVista
3 224,58 Kč/1l
Obrázek produktu pro Goldwell lak na vlasy 3 x 600 ml sada laků na vlasy s extra silnou fixací
Goldwell lak na vlasy 3 x 600 ml sada laků na vlasy s extra silnou fixací
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
608,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
338,29 Kč/1l
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 3x300ml
Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 3x300ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
622,14 Kč/1l
Obrázek produktu pro Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml
Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 274,65 Kč/1l
Obrázek produktu pro Matrix High Amplify, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 250 ml, Zvětšující objem, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...
Matrix High Amplify, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 250 ml, Zvětšující objem, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 11
405,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 623,72 Kč/1l
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 2x500ml
Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 2x500ml
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
489,93 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lak na vlasy pro lesk Stylesign (Perfect Hold Magic Finish 3), 500 ml
Lak na vlasy pro lesk Stylesign (Perfect Hold Magic Finish 3), 500 ml
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 9
391,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
783,86 Kč/1l
Obrázek produktu pro Alfaparf Milano Semi Di Lino Style&Care Original Hairspray 500 ml
Alfaparf Milano Semi Di Lino Style&Care Original Hairspray 500 ml
496,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
993,86 Kč/1l
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x300ml
Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x300ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
370,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
618,22 Kč/1l
Obrázek produktu pro L´Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Anti-Frizz lak na vlasy proti krepatění vlasů 250 ml
L´Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Anti-Frizz lak na vlasy proti krepatění vlasů 250 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
371,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 484,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Montibello MONTIBELLO DECODE FINISH SPRAY FIJACIÓN FUERTE 400ml
Montibello MONTIBELLO DECODE FINISH SPRAY FIJACIÓN FUERTE 400ml
328,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
822,32 Kč/1l
Obrázek produktu pro Uppercut Deluxe Salt Spray 150 ml – Mořská Sůl Spray pro Muže | Objem a Texturovaný Efekt
Uppercut Deluxe Salt Spray 150 ml – Mořská Sůl Spray pro Muže | Objem a Texturovaný Efekt
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
442,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 212,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Flexibilní vlasový sprej Silhouette (Hairspray Flexible Hold), 750 ml
Flexibilní vlasový sprej Silhouette (Hairspray Flexible Hold), 750 ml
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
466,57 Kč/1l