5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MyBestPharm MyBestProtect Bylinný pomeranč, 250 ml4 115,97 Kč/1kg
1 234,79 Kč
Prodejce: medpak_shop

Další informace o reklamě
Pylopass Forte 200+B12+oli, 60 tablet22 833,57 Kč/1kg
959,01 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Plantocaps Coitosan kapsle, 60 kapslí19 761,57 Kč/1kg
1 007,84 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Ocuvite Lutein Plus kapsle, 180 kapslí7 855,87 Kč/1kg
1 311,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

FLORENTA PLUS BÍLÁ STONKA EXTRAKT BIOLIT Imunita 200 ml
42 486,00 Kč/1l
637,29 Kč
Prodejce: medpak_shop

Jeruzalémský balzám ve spreji 30 ml s propolisem
21 090,00 Kč/1l
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

HealthLabs OmegaMe Forte tekutý, 160 ml
7 935,95 Kč/1kg
1 587,19 Kč
Prodejce: Tersorte

FRUCTOSiN kapsle, 30 kapslí
21 180,91 Kč/1kg
465,98 Kč
Prodejce: apohealth

Sanatura - Mifloran Plus 200g
1 535,65 Kč/1kg
307,13 Kč
Prodejce: taleoo

Transpulmin sirup proti kašli, 150 ml roztok
1 746,80 Kč/1l
262,02 Kč
Prodejce: apohealth

CystusDr. Pandalis bylinný čaj, 50 g čaje
3 566,00 Kč/1kg
213,96 Kč
Prodejce: apohealth

Rhodiola Plus
845,49 Kč
Prodejce: ERASVITAL

Pro-Symbioflor Immune, 100 ml roztoku
8 848,80 Kč/1l
884,88 Kč
Prodejce: apohealth

Propolis Plus, 100 tabletek
2 072 727,26 Kč/1kg
228,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Cryptolepis tinktura 1:5 (500 ml)
3 611,82 Kč/1l
1 805,91 Kč
Prodejce: Lymeherbs

Gynex, 30 ml (Menopauza)
22 196,67 Kč/1l
665,90 Kč
Prodejce: HerbsHelp

Traugel - Gel | 50 ml
963 579,95 Kč/1l
963,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

Unizink Immun Plus, 90 kapslí
9 642,92 Kč/1kg
1 157,15 Kč
Prodejce: apohealth

MOLKUR, 250 ml roztok
2 811,52 Kč/1l
702,88 Kč
Prodejce: apohealth

Roztok Nephroselect, 250 ml roztoku
1 350,60 Kč/1l
337,65 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Biolite Populin Plus proti patogenům 200 ml
Doporučeno zejména pro kuřáky a osoby se sníženou imunitou a kolonizací patogeny a parazity.
Populin Plus je doplněk stravy, který obsahuje fenolové glykosidy, které pomáhají kontrolovat záněty, a nejsilnější dosud známý antioxidant, který chrání buňky před oxidativním stresem.
Doporučení pro přípravek Populin Plus
vysoká účinnost jako doplněk léčby
- Proti tuberkulóze,
- při opakovaných zánětech horních cest dýchacích,
- Angina pectoris,
- Zápal plic a bronchitidu.
Účinné látky přípravku Populin plus:
Vodní extrakt z topolu černého (latinsky Populus nigra), který patří do čeledi vrbovitých,
Taxifolin z modřínu dahurského.
Obsah: 200 ml
Zodpovídá: BIOLIT Europe Sp. z o.o. z o. o. UL. JODŁOWA 8, 41-506 Chorzów
- Objem
- 200 ml
- Seznam přísad
- v popisu
- Potravinářský podnik
- BIOLIT Europe Sp. z o.o.
- Prodejní název
- Biolit Populin Plus 200 ml tekutý
- Výrobce
- BioLite
- Počet kusů
- 1
- Doporučená spotřeba
- Biolit Populin Plus 200 ml tekutý
- Kód EAN
- 4670142963042
- Objem
- 200 ml
- Seznam přísad
- v popisu
- Potravinářský podnik
- BIOLIT Europe Sp. z o.o.
- Prodejní název
- Biolit Populin Plus 200 ml tekutý
- Výrobce
- BioLite
- Počet kusů
- 1
- Doporučená spotřeba
- Biolit Populin Plus 200 ml tekutý
- Kód EAN
- 4670142963042
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Norsa Pharma Laktoferin Nucleus 30 k
1 341,54 Kč/1l
670,77 Kč
Prodejce: Katomix

Parazytek - perorální tekutina 100 ml EKOTOT
8 274,50 Kč/1l
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

FLORENTA PLUS BÍLÁ STONKA EXTRAKT BIOLIT Imunita 200 ml
42 486,00 Kč/1l
637,29 Kč
Prodejce: medpak_shop

Tablet Xiaomi Redmi Pad SE 11" 8/256GB šedý
10 368,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Chlorofyl 500 ml ALTER MEDICA
576,40 Kč/1l
301,63 Kč
-13,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
288,20 Kč
Prodejce: Katomix

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Xiaomi VVT1 Xiaomi Dreame V12 Cordless Cleaner 27000Pa/90Min/550W
13 198,11 Kč
Prodejce: Shop-Mediarado

Generátor ozonu čistička vzduchu 600 mg / h s časovačem generátor ozonu ozonizátor pro ovoce zelenina čistička vzduchu
810,00 Kč
Prodejce: Easybuy

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Generátor vodíkové vody s technologií PEM-SPE, 330 ml dobíjecí láhev na vodíkovou vodu, přenosný ionizátor vody bohatý na vodík pro muže a ženy, domů, do kanceláře, na cesty
1 183,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Norsa Pharma Nucleozin Complete 60 k
1 225,00 Kč/1l
641,09 Kč
-28,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
612,50 Kč
Prodejce: Katomix

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: ScorpionElektro

Matrace 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
5 999,99 Kč
Prodejce: hatservice

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Oboustranná matrace
1 672,50 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: TBFurnitureGmbH

5000 semen sedmikrásky (Bellis perennis) – sedmikráska obecná, včelí pastva, zahradní květiny
71 788,23 Kč/1kg
61,02 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

Home Deluxe - Sada koupelnového nábytku - WANGEROOGE bílá - velká - včetně umyvadla a kompletního příslušenství - šířka umyvadla: cca 60 cm I Koupelnový nábytek Umyvadlo Sada koupelnového nábytku
8 027,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Černá, Titanová
28 197,60 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Shop-Mediarado

Tefal Hard Titanium PRO G28919, Kulatý, Wok / Stir-fry pánev, Černá, Titanová, 175 °C, Hliník
3 803,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Olej - Egyptský olej z černého kmínu 100ml
2 604,60 Kč/1l
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

LED vánoční silueta do okna XXL - Motiv: Otec Vánoc
415,38 Kč
Prodejce: Special-trends

Nábytek do obývacího pokoje BECKIE 2 - dub wotan / antracitový
10 730,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mirjan24_SKCZ

Bezdrátová napařovací žehlička Lehmann se základní stanicí | nastavitelná teplota a množství páry | vertikální žehlení, ochrana proti odkapávání, ochrana proti vodnímu kameni | s nádržkou na vodu
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Lehmann Mastic, planetární kuchyňský robot, mlýnek na maso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rychlostí, mísa 5 l, 7 kg, černá barva
2 600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Odvlhčovač vzduchu - pohlcovač vlhkosti 19896
3 051,00 Kč
Prodejce: INTEREST

Mucola slunečník Ø3m včetně LED zahradní slunečník otočný o 360° terasový slunečník konzolový slunečník plážový slunečník - šedý s LED diodou
2 022,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

2x T5 LED lampa pro rostliny Plné spektrum světla pro rostliny Rozšiřitelná rostoucí lampa pro pokojové rostliny
642,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Karl Krüger 21628D, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Hliník, Hliník, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna
805,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G SM-G988B, 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 128 GB, 108 MP, Android 10, Šedá
32 769,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: G-Electronics

Epsomská sůl 3 kg Hořká sůl Síran hořečnatý Koupelová sůl Koupel nohou Peeling Zahrada GiDeli
116,66 Kč/1kg
349,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg