Remia Fritessaus Classic Kbelík (1 litr)
159,41 Kč
159,41 Kč / 1kg
plus 314,08 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kraft Salátová majonéza Premium krémová majonéza v kbelíku 10000ml119,61 Kč/1l
1 208,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.220,06 Kč/1l
660,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Thomy Gourmet Remoulade pikantní bylinky a okurka 250ml353,32 Kč/1l
88,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Händlmaier Ajoli omáčka Vegetarian Piquant v lahvi 200ml210,55 Kč/1l
42,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Remia Fritessaus Zero (500 ml)
233,54 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Remia Friteslijn Lanýžová omáčka 350 g – Krémová lanýžová majonéza na hranolky a svačiny
409,77 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Winiary Majonez 3 litry
205,38 Kč/1l
629,69 Kč
-13,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
616,15 Kč
Prodejce: Katomix

Omáčka Remia American Frites (500 ml)
222,88 Kč/1kg
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Oliven-Mayonnaise 250ml
486,08 Kč/1l
121,52 Kč
Prodejce: taleoo

Remia Fritessaus Halfvol XL tuba (1000 ml)
180,73 Kč/1l
180,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Majonez Hellmann's Babuni 340 ml
344,21 Kč/1l
152,30 Kč
-35,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
117,03 Kč
Prodejce: Katomix

Salad Mayonnaise Fan 4 kg
141,47 Kč/1kg
625,18 Kč
-31,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
594,17 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Roleski Majonez Sałatkowy 2 kg
118,08 Kč/1kg
247,97 Kč
Prodejce: Katomix

Majonéza Kielecki 500 ml
270 639,99 Kč/1kg
135,32 Kč
Prodejce: Katomix

DeVlaendere – Majonéza – 3 l
333,85 Kč/1kg
1 001,54 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Oliehoorn – Zeedijk – Majonéza – 900 ml
274,40 Kč/1kg
260,68 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Majonéza Kewpie 450 g
407,47 Kč/1kg
183,36 Kč
Prodejce: Katomix

Majonéza Kielecki 310 ml
270,55 Kč/1l
83,87 Kč
Prodejce: Katomix

Remia vlámská majonéza (500 ml)
286,84 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Remia Fritessaus Classic je krémová omáčka ke smaženým bramborám, sladká a pikantní. Skvělá k hranolkám, snackům a salátům. V 1litrovém kbelíku.
- Seznam přísad
- voda, řepkový olej, glukózo-fruktózový sirup, ocet, kukuřičný škrob, hořčice (voda, hořčičná semena, ocet, koření), cukr, volně chovaná slepičí vejce, sůl, modifikovaný škrob, zahušťovadlo: guarová moučka, kyselina potravinářská: kyselina citronová, konzervant: sorban draselný, aroma, antioxidant: calciumdisodný EDTA, barvivo: betakaroten.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 1209 kJ Kalorie 292 kcal Tuky 26 g └ z toho nasycené 2,0 g Sacharidy 13 g └ z toho cukry 9,4 g Bílkoviny 0,6 g Sůl 1,7 g
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Remia B.V. Postbus 40, 4100 AA Culemborg, Nederland
- Prodejní název
- Remia Fritessaus Classic 1 litrový kbelík
- Výrobce
- Remia
- Kód EAN
- 8710448677611
- Seznam přísad
- voda, řepkový olej, glukózo-fruktózový sirup, ocet, kukuřičný škrob, hořčice (voda, hořčičná semena, ocet, koření), cukr, volně chovaná slepičí vejce, sůl, modifikovaný škrob, zahušťovadlo: guarová moučka, kyselina potravinářská: kyselina citronová, konzervant: sorban draselný, aroma, antioxidant: calciumdisodný EDTA, barvivo: betakaroten.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 1209 kJ Kalorie 292 kcal Tuky 26 g └ z toho nasycené 2,0 g Sacharidy 13 g └ z toho cukry 9,4 g Bílkoviny 0,6 g Sůl 1,7 g
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Remia B.V. Postbus 40, 4100 AA Culemborg, Nederland
- Prodejní název
- Remia Fritessaus Classic 1 litrový kbelík
- Výrobce
- Remia
- Kód EAN
- 8710448677611
K tomu se hodí také

Remia Fritessaus Zero (500 ml)
233,54 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Remia - Omáčka k hranolkám XL Classic - 1 l
180,73 Kč/1kg
180,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml
431,65 Kč/1kg
369,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Remia Friteslijn Knoflook Sauce 350g – Smetanová česneková omáčka na namáčení
342,63 Kč/1kg
119,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Remia Friteslijn Lanýžová omáčka 350 g – Krémová lanýžová majonéza na hranolky a svačiny
409,77 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Remia Wie! veganská majonéza 80 cl x 3
110,84 Kč/1l
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
130,66 Kč/1kg
1 306,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz majonéza středně hustá sladká krémová pikantní jemná omáčka 875ml
317,30 Kč/1l
277,64 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kraft Salátová majonéza Premium krémová majonéza v kbelíku 10000ml
119,61 Kč/1l
1 208,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Remia Fritessaus Halfvol 500 ml – lehká, krémová omáčka, snížený obsah kalorií
233,54 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hellmanns Real Mayonnaise na namáčení Originál na hranolky 430ml
270,70 Kč/1l
116,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Majonéza - Delikatesa 250ml
344,12 Kč/1l
86,03 Kč
Prodejce: taleoo

Homann Salátová majonéza jemně kořeněná, klasická, krémová, lahodná, 875 ml
178,67 Kč/1l
156,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Delikatess Remoulade krémová pikantní s řepkovým olejem 875ml
220,71 Kč/1l
193,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 250ml
309,76 Kč/1l
77,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gouda's Glorie Majonéza (750 ml)
198,33 Kč/1kg
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Nadler Salátová majonéza krémová jemná klasická lahodná 875 ml
166,45 Kč/1l
145,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Remia Majonéza Top Down tTbe (500 ml)
254,86 Kč/1kg
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

neutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
594,47 Kč/1l
255,62 Kč
Prodejce: somnia24

Majonéza s bylinkami – balení Demeter, 185 ml | NATURATA
511,89 Kč/1l
94,70 Kč
Prodejce: taleoo

HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
230,58 Kč/1l
391,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
157,03 Kč/1l
141,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gouda's Glorie Fritessaus polotučná (750 ml)
198,33 Kč/1kg
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Senf - Balsamický ocet v tubě, 100 ml | NATURATA
508,80 Kč/1l
50,88 Kč
Prodejce: taleoo

Hellmann's Real Mayonnaise s bohatou krémovou konzistencí 5 litrů
239,31 Kč/1l
1 196,57 Kč
Prodejce: somnia24

Aioli - veganské 250ml
344,12 Kč/1l
86,03 Kč
Prodejce: taleoo

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná směs do koktejlůJednorázové
379,00 Kč/1kg
478,74 Kč
-99,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
379,00 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea

HEINZ 3156923005 HEINZ MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
299,29 Kč/1kg
562,67 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Develey 3365250006 Develey GOURMET REMOULADE 875,0 ml, 1 St.
844,51 Kč/1l
738,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
340,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
504,45 Kč/1kg

Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 306,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,66 Kč/1kg

Kraft Salátová majonéza Premium krémová majonéza v kbelíku 10000ml
1 208,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
119,61 Kč/1l

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní chutí 200ml balení po 12 kusech
1 000,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,05 Kč/1l

neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
660,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,06 Kč/1l

Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
524,32 Kč/1kg

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní příchutí 100ml balení po 15 kusech
852,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
568,39 Kč/1l

Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml 6 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
753,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,50 Kč/1l

Thomy horký křen krémový z kořenů křenu 85g balení po 15 kusech
792,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
558,15 Kč/1kg

Homann salátová majonéza s 50 % rostlinného oleje v kbelíku 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
704,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
140,90 Kč/1kg

Thomy Red White Ket.mayo.200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
75,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
375,10 Kč/1l

Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(42)Počet hodnocení: 42
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,13 Kč/1kg

Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
141,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,03 Kč/1l

Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
55,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,52 Kč/1l

Kuehne Remoulade s bylinkami krémová jemná z hrnce 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
66,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,28 Kč/1l

Kuehne remuláda s jemnými bylinkami, krémová a jemná 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
76,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
383,60 Kč/1l

Lukull Bešamelová omáčka krémová jemná jako základ pro nákypy a další 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
228,41 Kč
-36,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
191,91 Kč/1l

Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
83,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,30 Kč/1l

Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
128,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
147,14 Kč/1l

Nadler Salátová majonéza krémová jemná klasická lahodná 875 ml
145,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,45 Kč/1l