4,7



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tekutý koncentrát Chef s příchutí pečeně do polévek a omáček 1000ml1 069,88 Kč/1l
1 069,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Vanilkový extrakt 20ml19 976,00 Kč/1l
399,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Shake and Make – Mango-Maracuja24 315,00 Kč/1l
243,15 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Další informace o reklamě
Pistáciový extrakt 50 ml – přírodní aroma do dezertů a kávy3 408,20 Kč/1l
170,41 Kč
Prodejce: PHRoyal

GymBeam - Kapky s příchutí 30 ml Čokoláda
3 690,33 Kč/1l
110,71 Kč
Prodejce: LAVONIO

Příchuť FunCakes - Jahoda 120g
920,00 Kč/1kg
138,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Whiskey Aroma flüssig 50ml
7 719,60 Kč/1l
385,98 Kč
Prodejce: Crownseller

Irish Whiskey Aroma flüssig 50ml
7 714,20 Kč/1l
385,71 Kč
Prodejce: Crownseller

Potravinářské aroma smetana do dortů a dezertů 9 ml
2 381,11 Kč/1l
50,23 Kč
-57%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,43 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Goji beere Aroma flüssig 50ml
7 719,60 Kč/1l
385,98 Kč
Prodejce: Crownseller

Aroma pro potraviny, příchuť melounu, 500 ml. Vysoce koncentrované aroma pro použití v pečení, vaření a nápojích
3 192,79 Kč
Prodejce: Special_Ingredients_Europe

Ingwer Aroma flüssig 50ml
7 714 200,19 Kč/1l
385,71 Kč
Prodejce: Crownseller

Margarita Aroma flüssig 50ml
7 719,60 Kč/1l
385,98 Kč
Prodejce: Crownseller

Aroma pro potraviny, extrakt z černého rybízu, 30 ml. Vysoce koncentrované aroma pro použití při pečení, vaření a přípravě nápojů
482,73 Kč
Prodejce: Special_Ingredients_Europe

Anis Aroma flüssig 1l
2 556,69 Kč/1l
2 556,69 Kč
Prodejce: Crownseller

Mojito Aroma flüssig 50ml
7 719,60 Kč/1l
385,98 Kč
Prodejce: Crownseller

Maracuja Aroma flüssig 50ml
7 719,60 Kč/1l
385,98 Kč
Prodejce: Crownseller

Aroma pro potraviny, příchuť švestková, 30 ml. Vysoce koncentrované aroma pro použití v pečení, jídlech a nápojích
482,73 Kč
Prodejce: Special_Ingredients_Europe

Jasmintee Aroma flüssig 50ml
7 719,60 Kč/1l
385,98 Kč
Prodejce: Crownseller

Aroma do potravin vanilka 60g
1 350,00 Kč/1kg
81,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vysoce koncentrovaná prémiová potravinářská aromata - přirozený chuťový zážitek při vaření a výrobě cukrovinek
Objevte čistou esenci chuti s naší exkluzivní nabídkou vysoce koncentrovaných prémiových potravinářských aromat. Nabízíme vám řadu pečlivě vybraných příchutí získaných z přírodních zdrojů, které posunou vaše kulinářské výtvory na vyšší úroveň.
Vlastnosti produktu:
Přírodní složky: Přírodní suroviny: Každá příchuť pochází z esence skutečného ovoce, bylinek nebo koření, bez umělých přísad nebo zvýrazňovačů, aby byla zajištěna autenticita každého chuťového profilu.
Vysoká koncentrace: Naše příchutě jsou intenzivní a bohaté. Stačí jen několik kapek, aby jídlo a nápoje získaly plný charakter.
Všestrannost: Ideální pro sladké i slané kreace - dodejte dotek rafinovanosti pečivu, dezertům, glazurám, nápojům a mnohému dalšímu.
Snadné použití: Praktická lahvička s kapátkem umožňuje snadné dávkování a čisté zpracování.
Dlouhá životnost: Díky vysoké koncentraci a optimalizovanému složení mají naše příchutě delší trvanlivost a zachovávají si svou intenzitu i při delším skladování.
Různé příchutě:
Ovocná: od citrusových plodů zralých na slunci po exotické bobuloviny - spektrum, které zachycuje sladkost a kyselost přírody.
Sladké a ořechové: Klasické chutě, jako je vanilka a čokoláda, nebo kreativní kompozice s lískovými oříšky a karamelem - pro sny o dezertu, které zůstanou v paměti.
Pikantní: Bylinné esence a kořeněné tóny, které dodají pikantním pokrmům hloubku a komplexnost.
Příslib kvality:
Naše potravinářská aromata splňují nejvyšší standardy kvality a jsou podporována přísnými kontrolami a pečlivým výběrem. Neobsahují lepek, laktózu ani umělá barviva, takže jsou vynikající volbou pro alergiky a znalce, kteří dbají na své zdraví.
- Objem
- 0.01 l
- Seznam přísad
- Propylenglykol, aroma
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Rudler & Rocks GmbH
- Prodejní název
- Ochucovadla potravin
- Výrobce
- Rudler & Rocks
- Kód EAN
- 4060257034186
- Objem
- 0.01 l
- Seznam přísad
- Propylenglykol, aroma
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Rudler & Rocks GmbH
- Prodejní název
- Ochucovadla potravin
- Výrobce
- Rudler & Rocks
- Kód EAN
- 4060257034186
K tomu se hodí také

Belissia Shake and Make - Set-Dessert Delight - potravinářské aroma 10 ml s šejkrem na míchání. Pro použití v potravinách a mnoho dalšího.
72 513,00 Kč/1l
725,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: rrhandelskontor

Shake and Make – Mango-Maracuja
24 315,00 Kč/1l
243,15 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

GymBeam - Kapky s příchutí lískových oříšků 30 ml
3 690,33 Kč/1l
110,71 Kč
Prodejce: LAVONIO

Belissia Shake and Make - Set-Greatest Hits | Potravinářské aroma 6x10 ml s šejkrem na míchání. Pro použití v potravinách
73 011,00 Kč/1l
730,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: rrhandelskontor

Belissia Shake and Make - sada Košík na ovoce - potravinářské aroma s vysokou dávkou 10 ml s praktickou šejkrovací lahví na míchání. Pro potraviny
73 173,00 Kč/1l
731,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: rrhandelskontor

GymBeam - Kapky s příchutí 30 ml Čokoláda
3 690,33 Kč/1l
110,71 Kč
Prodejce: LAVONIO

Protein ProActive Protein 80 RASPBERRY Raspberry 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

Belissia - Vysokodávkované potravinářské aroma - Set-Refreshment - 10 ml s praktickou šejkrovou lahvičkou na míchání. Pro použití v potravinách
73 011,00 Kč/1l
730,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: rrhandelskontor

BindeFix Kaltspeisen - Guarkernmehl 100g | BIOVEGAN
973,40 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

COMHOMA rozkládací pohovka s funkcí spaní, potah futonová rozkládací pohovka, rozkládací pohovka, rohová pohovka, gauč pro hosty, 3místná pohovka, s nastavitelným látkovým opěradlem, šedá barva
4 749,99 Kč
-1 000,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

Clatronic KA 3356, Kávovar na překapávanou kávu, Mletá káva, 300 W, Černá
539,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Tian Hu Shan Matcha zelený čaj mletý, práškový (80g), 57844
1 514,75 Kč/1kg
126,81 Kč
-5,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,18 Kč
Prodejce: Katomix

Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,78 Kč/1kg
672,78 Kč
Prodejce: somnia24

Kuchyňská baterie Homelody se 2 typy proudů, kuchyňská baterie výsuvná, dřezová baterie, nerezová kuchyňská baterie se sprchou, směšovací baterie
1 169,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Belissia - Vysokodávkované potravinářské aroma - Set-Exotika - 10 ml s praktickou šejkrovací lahvičkou na míchání. Pro použití v potravinách
72 867,00 Kč/1l
728,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: rrhandelskontor

Belissia - Vysokodávkované potravinářské aroma - sada-Fruity Cool - 10 ml se šejkrem na míchání. Pro použití v potravinách a mnoho dalšího.
48 592,00 Kč/1l
485,92 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Xucker horká čokoláda bez cukru s xylitolem 200g
948,75 Kč/1kg
189,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steviola® Tabs 300 kusů | nízkokalorické | praktické na cesty | veganské | šetrné k zubům | náhrada cukru
6 224,44 Kč/1kg
112,04 Kč
Prodejce: BioCare

GymBeam - Kapky s příchutí 30 ml Caramel
3 704,00 Kč/1l
111,12 Kč
Prodejce: LAVONIO

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Potravinářské barvivo jahodově červené 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
10 704,00 Kč/1l
107,04 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

VASAGLE toaletní skříňka na nožičkách, 3 velké zásuvky, 2 přihrádky za dvířky, 30 x 70 x 64 cm, bílo-cementově šedá barva
1 974,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Shake and Make – Bubblegum
24 373,00 Kč/1l
243,73 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Shake and Make – máta peprná
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%14% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
14%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lze ho rozbít na kousky pro vapování
Je sice velmi levné, ale chuť není zrovna nejlepší. Ani při vyšší koncentraci, než je uvedeno
Ohodnoceno dne 14. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Belissia Shake and Make - Set-Greatest Hits | Potravinářské aroma 6x10 ml s šejkrem na míchání. Pro použití v potravinách



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
730,11 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
73 011,00 Kč/1l

Belissia - Vysokodávkované potravinářské aroma - Set-Refreshment - 10 ml s praktickou šejkrovou lahvičkou na míchání. Pro použití v potravinách



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
730,11 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
73 011,00 Kč/1l

Belissia - Vysokodávkované potravinářské aroma - Set-Exotika - 10 ml s praktickou šejkrovací lahvičkou na míchání. Pro použití v potravinách



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
728,67 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
72 867,00 Kč/1l

Belissia Shake and Make - Set-Dessert Delight - potravinářské aroma 10 ml s šejkrem na míchání. Pro použití v potravinách a mnoho dalšího.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
725,13 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
72 513,00 Kč/1l

Belissia Shake and Make - sada Košík na ovoce - potravinářské aroma s vysokou dávkou 10 ml s praktickou šejkrovací lahví na míchání. Pro potraviny



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
731,73 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
73 173,00 Kč/1l

Přírodní extrakt z ube, 100 ml, na pečení a do zmrzliny, značka Purple Yam Royal



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,11 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 871,10 Kč/1l

Belissia - Vysokodávkované potravinářské aroma - sada-Fruity Cool - 10 ml se šejkrem na míchání. Pro použití v potravinách a mnoho dalšího.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
485,92 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
48 592,00 Kč/1l

Tekutý koncentrát Chef s příchutí pečeně do polévek a omáček 1000ml
1 069,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 069,88 Kč/1l

Shake and Make – Bubblegum



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
243,73 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 373,00 Kč/1l

Shake and Make – jablečný koláč



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
243,73 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 373,00 Kč/1l

Shake and Make – máta peprná



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 321,00 Kč/1l

Shake and Make – Mango-Maracuja



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
243,15 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 315,00 Kč/1l

Shake and Make - Lískový oříšek



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 321,00 Kč/1l

Shake and Make - Lesní plody



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
242,40 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 240,00 Kč/1l

Shake and Make – čokoládový banán



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
243,75 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 375,00 Kč/1l

Shake and Make - Cola



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
243,73 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 373,00 Kč/1l

Shake and Make – směs lesních plodů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
243,73 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 373,00 Kč/1l

Shake and Make – Vanilka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 321,00 Kč/1l

Shake and Make – Pina Colada



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 321,00 Kč/1l

Shake and Make - Banán



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
243,73 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
24 373,00 Kč/1l