Už jen 2 ks za tuto cenu
NO FRIZZ SMOOTH-Stylingcreme 236 ml
1 113,00 Kč
4 716,10 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 6x500ml492,31 Kč/1l
1 476,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml2 274,65 Kč/1l
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
montibel-lo Sprej na vlasy, 200 ml573,86 Kč/1l
286,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Londa Professional Protect It Volumizing Heat Protection Spray 150 ml2 012,13 Kč/1l
301,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Syoss Keratin Lakier do włosów, 300 ml
447,30 Kč/1l
134,19 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sprej na vlasy Morgan's Volume Spray, 100 ml
2 800,00 Kč/1l
280,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Got2B Nabłyszczający spray do wykończenia fryzury, 200ml
775 199,96 Kč/1kg
232,56 Kč
Prodejce: LAVONIO

Taft Volume Spray do stylizacji podczas suszenia, 150ml
1 017,53 Kč/1l
180,51 Kč
-27,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
152,63 Kč
Prodejce: MANADA

Morgan's Stylingový sprej, 100 ml
3 060,00 Kč/1l
306,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Hegron Perfect Hold Lakier do włosów, 250 ml
605,00 Kč/1l
151,25 Kč
Prodejce: MANADA

Lak na vlasy Minuet, 265 ml
199,51 Kč/1l
52,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

Syoss Vlasový Sprej s Keratinem pro Objem s Termochránou 200ml
998,95 Kč/1l
199,79 Kč
Prodejce: MANADA

Inebrya Up To You Curl Boost Primer 200 ml
1 334,10 Kč/1l
291,00 Kč
-24,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
266,82 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lesk na vlasy Taft Shine, 250 ml
404,40 Kč/1l
101,10 Kč
Prodejce: LAVONIO

KERATIN lak 300 ml
910,87 Kč/1l
273,26 Kč
Prodejce: somnia24

GHD 9315, Řídké vlasy, Sprej, 1 kusů, 120 ml, 230 °C
7 904,00 Kč/1l
948,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

wellaflex 6167046006 wellaflex Invisible Hold Halt 4 Haarspray 250 ml
313,56 Kč/1l
103,46 Kč
-25,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
78,39 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Schwarzkopf Professional Osis+ Sparkler Smooth & Shine Spray 300 ml
829,57 Kč/1l
248,87 Kč
Prodejce: MANADA

Syoss Volume Lift Lakier do włosów, 300 ml
806,77 Kč/1l
242,03 Kč
Prodejce: MANADA

wellaflex 6167043007 wellaflex 2-Tages-Volumen Halt 4 Haarspray 250 ml
1 567,80 Kč/1l
238,85 Kč
-160,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
78,39 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tento stylingový krém se zaměřuje na čtyři prvky hladkého účesu: vyrovnání vláken, ochranu proti krepatění, kontrolu statické elektřiny a poletování vlasů a přirozený nemastný povrch - výsledky vydrží až 96 hodin.
- krepatění o 75 % a zanechává vlasy 6× hladší po jednom použití*.
-Zajišťuje hladkost a kontrolu krepatění vlasů, která vydrží až 96 hodin*.
-Vyživuje vlasy od kořínků ke konečkům, zvyšuje jejich lesk, hebkost a poddajnost.
-Blokuje vlhkost a zabraňuje krepatění vlasů.
-Ochrana proti vysokým teplotám až do 232°C
-Speciální složení pro středně dlouhé vlasy
*Při použití systému No Frizz System (šampon No Frizz, kondicionér + styler) oproti neošetřeným vlasům.
Typ vlasů: Rovné, vlnité a kudrnaté vlasy
Problémy s vlasy:
- Kudrnatění vlasů
- Ochrana před teplem
- Narovnávání a vyhlazování
Použití: Naneste na čisté a vlhké vlasy od kořínků ke konečkům. Pročešte je.
Vyfénujte pro hladký účes. Pro středně silné, husté a hrubé vlasy nejprve naneste kondicionér na vlhké vlasy a poté použijte sérum No Frizz Smooth Styling Serum (prodává se samostatně). Pokud mají vaše vlasy tendenci se zamotávat, použijte No Frizz Smooth Styling Spray (prodává se samostatně), který vám pomůže vlasy rozplést a poté naneste No Frizz Smooth Styling Cream od poloviny délek ke konečkům.
Složení: Water/Eau/Aqua, Cetyl Alcohol, Polycitronellol t-butyl ether, Isopentyldiol, Behentrimonium Methosulfate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Isoamyl Laurate, C10-18 Triglycerides, Isodecyl Oleate, Glycol Stearate, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Diheptyl Succinate, Glyceryl Ricinoleate, Linoleamidopropyl Dimethylamine Dimer Dilinoleate, Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Propanediol, Caprylyl Glycol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ethyl Lauroyl Arginate HCl, Hydroxyacetophenone, Hydroxyethylcellulose, Fragrance/Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citronellol.
- Hmotnost
- 0.05 kg
- Objem
- 0.236 l
- Složení
- Voda, cetylalkohol, polycitronellol t-butyl ether, izopentyldiol, behentrimonium methosulfate, máslo bambucké (Butyrospermum Parkii), izamyl laurát, triglyceridy C10-18, izodecyl oleát, glykol stearát, extrakt z kořene řepy cukrové (Beta Vulgaris), diheptyl sukcinát, glyceryl ricinoleát, linoleamidopropyl dimethamin dimer dilinoleát, glycerin, butylenglykol, hydrolyzovaný kukuřičný škrob, kapryloyl glycerin/sebaková kyselina kopolymer, propanediol, kaprylylglykol, olej ze semen ricinusu setého, ethyl lauroyl arginin HCl, hydroxyacetophenon, hydroxyethylcelulosa, parfém, limonen, hexyl cinnamal, linalool, citronellol, citronellol.
- Výrobce
- Living Proof
- Počet kusů
- 11
- Kód EAN
- 8402169325480840216932548
- Číslo produktu
- 51069
- Hmotnost
- 0.05 kg
- Objem
- 0.236 l
- Složení
- Voda, cetylalkohol, polycitronellol t-butyl ether, izopentyldiol, behentrimonium methosulfate, máslo bambucké (Butyrospermum Parkii), izamyl laurát, triglyceridy C10-18, izodecyl oleát, glykol stearát, extrakt z kořene řepy cukrové (Beta Vulgaris), diheptyl sukcinát, glyceryl ricinoleát, linoleamidopropyl dimethamin dimer dilinoleát, glycerin, butylenglykol, hydrolyzovaný kukuřičný škrob, kapryloyl glycerin/sebaková kyselina kopolymer, propanediol, kaprylylglykol, olej ze semen ricinusu setého, ethyl lauroyl arginin HCl, hydroxyacetophenon, hydroxyethylcelulosa, parfém, limonen, hexyl cinnamal, linalool, citronellol, citronellol.
- Výrobce
- Living Proof
- Počet kusů
- 11
- Kód EAN
- 8402169325480840216932548
- Číslo produktu
- 51069
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Matrix A Curl Can Dream Leave-In Spray 250 ml
2 458,32 Kč/1l
614,58 Kč
Prodejce: somnia24

PERFECT HAIR DAY, Lesklé vlasy, 200 ml
3 085,00 Kč/1l
640,00 Kč
-23,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
617,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Living Proof Sérum pro péči o pokožku hlavy 50ml
23 760,00 Kč/1l
1 188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Matrix Total Results High Amplify, Ženy, Profesionální kondicionér, Řídké vlasy, Černá, Blonďatá, Hnědá, Červená, Hlasitost, 300 ml
1 030,00 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Bezoplachová kúra na poškozené vlasy Insta Cure (Porosity Treatment) 500 ml
1 142,00 Kč/1l
682,02 Kč
-111,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
571,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Matrix Total Results High Amplify, 300 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy
1 106,97 Kč/1l
332,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Matrix Intenzivní Hydratační Olej pro Vlasy, 50 ml.
13 095,00 Kč/1l
654,75 Kč
Prodejce: somnia24

Olej proti krepatění vlasů No Frizz (Vanishing Oil) 50 ml
12 240,00 Kč/1l
612,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Living Proof Lotion Living Proof Exfoliátor pro péči o pokožku hlavy 100 ml
6 350,00 Kč/1l
635,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Matrix Food For Soft Rich Hydrating Treatment Mask 500 ml
1 606,00 Kč/1l
803,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Matrix High Amplify, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 250 ml, Zvětšující objem, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...
1 623,72 Kč/1l
405,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Hydratační a ochranný sprej na vlasy Restore (Perfecting Spray), 236 ml
4 620,42 Kč/1l
1 090,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Intenzivní péče pro suchou pokožku hlavy Scalp Care (Dry Scalp Treatment) 100 ml
6 710,00 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Living Proof. Restore Conditioner 1000 ml
1 341,00 Kč/1l
1 341,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Matrix Total Results Vlasová Péče 190ml - Pro Vynikající Vlasy
1 910,53 Kč/1l
363,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Matrix Glow Mania Glow Sealing Leave-In Conditioner 250 ml
1 884,00 Kč/1l
471,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Obnovující balzám pro poškozené vlasy Instacure Build a Bond (Leave In Balm) 75 ml
4 343,43 Kč/1kg
430,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Kevin Murphy - Bedroom Hair Flexible Texturing Hairspray 250ml
4 091,88 Kč/1l
1 022,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný
612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější


















Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 200 ml, Zvětšující objem, 1 kusů



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 784,65 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 7x500ml
1 861,93 Kč
-91,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 770,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
505,98 Kč/1l

Alterna Caviar Anti-Aging Professional Styling Rapid Repair Spray 125 ml
1 371,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
10 975,44 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 6x500ml
1 595,93 Kč
-77,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 518,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
506,31 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 6x500ml
1 476,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
492,31 Kč/1l

L´Oréal Professionnel Infinium Infinium Pure Strong lak na vlasy pro silnou fixaci 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 612,29 Kč
Prodejce: VogueVista
3 224,58 Kč/1l

Goldwell lak na vlasy 3 x 600 ml sada laků na vlasy s extra silnou fixací



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
338,29 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 3x300ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
622,14 Kč/1l

Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 274,65 Kč/1l

Matrix High Amplify, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 250 ml, Zvětšující objem, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
405,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 623,72 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 2x500ml
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
489,93 Kč/1l

Lak na vlasy pro lesk Stylesign (Perfect Hold Magic Finish 3), 500 ml



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
391,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
783,86 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Style&Care Original Hairspray 500 ml
496,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
993,86 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x300ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
370,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
618,22 Kč/1l

L´Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Anti-Frizz lak na vlasy proti krepatění vlasů 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
371,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 484,00 Kč/1l

Montibello MONTIBELLO DECODE FINISH SPRAY FIJACIÓN FUERTE 400ml
328,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
822,32 Kč/1l

Uppercut Deluxe Salt Spray 150 ml – Mořská Sůl Spray pro Muže | Objem a Texturovaný Efekt



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 212,00 Kč/1kg

Flexibilní vlasový sprej Silhouette (Hairspray Flexible Hold), 750 ml
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
466,57 Kč/1l