5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Apis My Happiness hydratační mlha na tělo a vlasy 150 ml / 13721,19 Kč/1kg
188,21 Kč
-9,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
178,64 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Další informace o reklamě
L3VEL3 Tonikum na vlasy, 250 ml1 243,20 Kč/1kg
334,11 Kč
-23,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
310,80 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Další informace o reklamě
LEVEL3 texturising hair spray SALT SPRAY - 250ml1 243,20 Kč/1l
310,80 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Další informace o reklamě
Originální březové tonikum na vlasy Hagners 500 ml342,04 Kč/1l
171,02 Kč
Prodejce: apohealth

Weleda Revitalizační vlasové tonikum 100 ml
1 650 000,04 Kč/1kg
330,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

NISHMAN Vlasové tonikum Revitalising 400 ml
313,95 Kč/1l
125,58 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Iraltone krém proti vypadávání vlasů 100ml
9 854,80 Kč/1l
985,48 Kč
Prodejce: somnia24

Weleda Revitalizační vlasové tonikum 100 ml
6 139,20 Kč/1l
613,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

SALERM BIOKERA ampule proti vypadávání vlasů PADÁNÍ VLASŮ 2 - 6x10ml
29 456,83 Kč/1l
1 767,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Guhl Hyaluron+ Péče – sérum ve spreji (150 ml)
15 085,00 Kč/1l
900,47 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
754,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Biotrade Sebomax Hair Regrowth Tonikum proti vypadvn vlas 75 ml
7 686,53 Kč/1l
741,25 Kč
-164,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
576,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Phyto Phytocyane Men proti vypadávání vlasů 12x5ml
19 425,33 Kč/1l
1 165,52 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Syoss Mousse Keratin (250 ml)
14 110,20 Kč/1l
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Alpecin Medicinal Intenzivní vlasové tonikum Forte, 200 ml
1 100,17 Kč/1kg
264,04 Kč
Prodejce: VISO

Schwarzkopf Seborin Tonikum na vlasy pro suchou pokožku hlavy a proti lupům 400 ml
382,50 Kč/1l
153,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Farmavita Bioxil Intense Treatment Kuracja do włosów przeciw wypadaniu, 12x8ml
5 765,31 Kč/1kg
553,47 Kč
Prodejce: Tersorte

CAFFEINE Tonikum na vlasy 200 ml
2 902,00 Kč/1l
580,40 Kč
Prodejce: somnia24

Milva Chininwasser sprej, 200 ml
550,00 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: Milva

BINGOSPA 100 % zázvorový výtažek, krém na vlasy, 30 ml
4 787,67 Kč/1l
267,99 Kč
-124,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
143,63 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vyživující krém na vlasy s máslem Shea, který zajišťuje větší jemnost a ochranu keratinu ve vlasech. Poskytuje ochranu před teplem až do 230 °C.
System Professional krém System Professional Luxeoil Cream L5c 95ml nyní AKCE v Beauty Plaza.
System Professional LuxeOil Keratin Protect Podkladový krém 95ml
- Hmotnost
- 100 g
- Objem
- 95 ml
- Složení
- Aqua
- Výrobce
- System Professional LipidCode
- Kód EAN
- 4064666904658
- Číslo produktu
- 5999
- Hmotnost
- 100 g
- Objem
- 95 ml
- Složení
- Aqua
- Výrobce
- System Professional LipidCode
- Kód EAN
- 4064666904658
- Číslo produktu
- 5999
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Wella SP Luxe Oil - Vlasový Rekonstrukční Elixír, 100 ml
1 401 650,04 Kč/1kg
280,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella SP Luxe Oil Keratin Restore Mask 150 ml
2 062,87 Kč/1l
309,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

System Professional Color Save Bi-Phase Conditioner bezoplachový kondicionér pro barvené vlasy 185 ml
2 694,86 Kč/1l
509,95 Kč
-11,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
498,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixir 100 ml
2 458,80 Kč/1l
262,56 Kč
-16,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
245,88 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

System Professional Smoothen Mask uhlazující maska pro hrubé a nepoddajné vlasy 400 ml
3 295,45 Kč/1l
1 318,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Mountfield Ibiza oválný – 3,20 x 6,00 x 1,50 m – šedý, tloušťka stěny 0,75 mm, se skimmerem a otvory pro protiproud, spodní lišty, BEZ horních lišt P1/P3
28 521,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

Nike Everyday Cushion Crew 6Pak – ponožky, model SX7666-100, velikost: 42–46
681,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Mini fototiskárna Canon Zoemini 2
2 487,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
11 990,00 Kč/1l
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixir 100 ml
3 288,30 Kč/1l
328,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Startovací sada akumulátorového rázového utahováku PARKSIDE® 20 V "PASSK 20-Li C4", s baterií a nabíječkou
2 230,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Preptique

Sada nohou stolu Wiltec z nerezové oceli, černá, 4 nábytkové nohy Ø 60 mm a s nastavitelnou délkou 820-850 mm, nosnost až 200 kg
1 053,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Gorenje WD2A164ADPS/DE, Přední plnění, Stojací, Bílá, Levý, Černá, Černá
16 150,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: HAI-END

Šampon pro větší objem vlasů Volumize (Shampoo), 1000 ml
1 657,54 Kč/1l
1 657,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sada pro ošetření suchých lupů (ošetření pokožky hlavy) 2 x 45 ml
25 925,78 Kč/1l
1 166,66 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: NutraBestBG

Ponožky Nike SX7664-100 pro Unisex
542,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: topshoper

Osann One360, ISOFIX + bezpečnostní pás, 5bodový, Boční ochrana, Opěrka hlavy, Omyvatelný kryt, Nastavitelná opěrka zad
4 599,00 Kč
Prodejce: Bambino

Gorenje G200 DHNE72, Stojací, Přední plnění, Tepelné čerpadlo, Bílá, Otočné, Dotyk, Pravý
11 280,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: HAI-END

Color Wow - Dream Coat Supernatural Spray - Sprej pro vyhlazení vlasů 200ml
822,42 Kč/1kg
822,42 Kč
Prodejce: VISO

Farmina Pet Food N&D Prime, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Granátové jablko, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
249,93 Kč/1kg
1 284,00 Kč
-34,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 249,67 Kč
Prodejce: VISO

Umělá vánoční stromek ALIGHTUP, výška 180 cm, 650 PVC větví, bílý povrch
396,00 Kč/1kg
989,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Lehký krém pro okamžitý objem vlasů OSIS Upload (Volume Cream) 200 ml
1 224,65 Kč/1l
244,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

beurer 9175556 beurer MP 41 Maniküre & Pediküre-Set 10-tlg.
1 179,77 Kč
Prodejce: T3S_Shop

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostředek na zjemnění vlasů, 100 ml, Unisex, Kudrnaté vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti kudrnacení, Vyhlazující, Pumpovacíc lahvička
4 960,00 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Profiparfemy_cz

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Farmina Pet Food 8010276036803, Dospělý jedinec, 5 kg
272,97 Kč/1kg
1 364,83 Kč
Prodejce: VISO

Gorenje DHNE82, Stojací, Přední plnění, Tepelné čerpadlo, Bílá, Knoflíky, Otočné, Pravý
13 473,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: HAI-END

Dětská sedačka 4BABY otočná o 360 Matt-Fix I-SIZE nastavitelná opěrka hlavy a sedák Černá
2 817,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 4Baby_Brand

PARKSIDE 40V akumulátorová sekačka na trávu, zahradní sekačka PARM 41 A1, bez baterie a nabíječky
3 304,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: JR-Commerce
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Alpecin After Shampoo Coffein Liquid, Vlasový Energizer, Doppelpack (2x 200ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
772,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 930,17 Kč/1l

Pant.7in1 Olej na vlasy Sp.Haartonic Mir.1
1 279,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
12 797,00 Kč/1l

Elefant IKEA JATTESTOR 50 cm - weiß
778,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 557,52 Kč/1kg

LEVEL3 texturising hair spray SALT SPRAY - 250ml
310,80 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
1 243,20 Kč/1l

L3VEL3 Tonikum na vlasy, 250 ml
334,11 Kč
-23,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
310,80 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
1 243,20 Kč/1kg

The Shave Factory Tonikum na vlasy 500 ml
229,04 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
458,08 Kč/1l

Originální březové tonikum na vlasy Hagners 500 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6
171,02 Kč
Prodejce: apohealth
342,04 Kč/1l

Apis My Happiness hydratační mlha na tělo a vlasy 150 ml / 1372
188,21 Kč
-9,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
178,64 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
1,19 Kč/1kg