5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W1 936,00 Kč/1l
484,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Aqua Kiss Shimmer tělový sprej 250 ml W1 976,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Aqua Kiss tělový sprej 250 ml W1 868,00 Kč/1l
467,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Sizzling Vanilla tělový sprej 250 ml W1 672,00 Kč/1l
418,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Miss So – tělový sprej – Love Potion 140 ml
5 242,79 Kč/1l
733,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Nabeel, Raunaq, tělový sprej, tělo, 250 ml
1 065,16 Kč/1l
266,29 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Women'Secret Pretty & Sexy tělový sprej 250 ml W
1 368,00 Kč/1l
342,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Shahd tělový sprej 150 ml W
1 793,33 Kč/1l
269,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lowkey Fragrance, tělový sprej, 100 ml
2 733,20 Kč/1l
273,32 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Christina Aguilera by Night Body Mist
1 533,01 Kč/1l
361,79 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Romantic - tělový závoj, 250 ml
2 903,20 Kč/1l
725,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sarah Jessica Parker SJP NYC Eau de Parfum tělový sprej 236 ml W
1 016,95 Kč/1l
240,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Britney Spears Island Fantasy Mgiełka do ciała, 236ml
631,91 Kč/1l
149,13 Kč
Prodejce: MANADA

Temptation - tělový závoj, 250 ml
3 829,20 Kč/1l
957,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

So – tělový sprej – Oud Vanilla 150 ml
2 321,53 Kč/1l
348,23 Kč
Prodejce: CosmeChicFr

Lattafa Eclaire tělový spray pro ženy 250 ml
2 083,16 Kč/1l
520,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Christina Aguilera Violet Noir tělový sprej 236 ml W
779,45 Kč/1l
183,95 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Madonna Blossom Mgiełka do ciała, 100 ml
634 333,30 Kč/1kg
95,15 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Flower Sorbet - tělový závoj, 250 ml
2 473,80 Kč/1l
675,00 Kč
-56,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
618,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Al Wataniah Tibyan tělový spray pro ženy 250 ml
461,72 Kč/1l
115,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Rock Princess je vůně, která spojuje ženskost s nezkrotnou energií. Tento tělový sprej je oslavou sebevědomí a svobody, pro ženy, které vědí, jak žít naplno a srdcem. Osvěžující a zároveň smyslná, vůně začíná jemnou broskví, ylang-ylang a konvalinkou, které evokují svěží a něžné pocity. Ve svém srdci ukrývá kombinaci damašské růže, santalového dřeva a nočního kvetoucího jasmínu, které dodávají vůni hloubku a sofistikovanost. Na závěr se vůně uvolňuje v teplý a opojný základ z jantaru, pižma a vanilky, který dlouho zůstává na pokožce jako nezapomenutelný otisk. Rock Princess je vůně pro ženu, která se nebojí být autentická a která si užívá každý okamžik života s přitažlivou lehkostí a vášní.
- Model
- Rock Princess
- Hmotnost
- 0.255 kg
- Typ vůně
- ambrová, květinová
- Objem
- 250 ml
- Složení
- ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, LINALOOL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL, COUMARIN.
- Výrobce
- Vera Wang
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 3616304248764
- Model
- Rock Princess
- Hmotnost
- 0.255 kg
- Typ vůně
- ambrová, květinová
- Objem
- 250 ml
- Složení
- ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, LINALOOL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL, COUMARIN.
- Výrobce
- Vera Wang
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 3616304248764
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2




3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 34% od 2 ks





4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(28)Počet hodnocení: 28




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3





3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů
1 616,00 Kč/1l
459,19 Kč
-55,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
404,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 tělový sprej 90 ml W
5 800,00 Kč/1l
522,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

DKNY Donna Karan Women Energizing vlasový a tělový sprej 250 ml W
1 096,00 Kč/1l
274,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Philipp Plein No Limit$ tělový sprej 150 ml M
5 168,47 Kč/1l
775,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Ariana Grande - Thank U Next 2.0 Body Spray 236ml
1 496,02 Kč/1l
353,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Britney Spears Curious tělový sprej 236 ml W
673,73 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Armaf Desert Night parfémovaná voda unisex 100 ml
8 890,00 Kč/1l
889,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Nuxe Sun Eau Délicieuse Parfumante tělový sprej 100 ml W
6 360,00 Kč/1l
636,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Reebok Body Mgiełka Glow, 250 ml
492,72 Kč/1l
146,26 Kč
-23,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,18 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Guess Guess 1981 tělový sprej 250 ml W
1 152,00 Kč/1l
288,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rush tělový sprej pro ženy 250 - Victoria´s Secret
2 122,72 Kč/1l
530,68 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lattafa Eclaire tělový spray pro ženy 250 ml
2 083,16 Kč/1l
520,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Bruno Banani Magnetic Woman Body Splash (250 ml)
1 412,04 Kč/1l
353,01 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pendora Scents Blackberry Wish, toaletní voda, 100 ml
4 049,90 Kč/1l
404,99 Kč
Prodejce: NutraBestBG

TESORI d'Oriente Muschio Bianco Tělový sprej 200 ml
557,50 Kč/1l
132,10 Kč
-20,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,50 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Adidas Vibes Woman Happy Feels, parfémovaná sprejová voda pro vlasy a tělo, Adidas, 236 ml
965,38 Kč/1l
227,83 Kč
Prodejce: Bugelo

Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
627,87 Kč/1l
94,18 Kč
Prodejce: LAVONIO

Rituals The Ritual of Karma 8719134152562, 50 ml, Citlivá pokožka, Lotos, Bílý čaj, Alkohol, 1 kusů
13 337,00 Kč/1l
666,85 Kč
Prodejce: Tersorte

Ariana Grande Sweet Like Candy tělový sprej 236 ml W
1 224,58 Kč/1l
289,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Parfémovaná voda Eau des Vignes (Fresh Fragrance) 50 ml
14 417,80 Kč/1l
720,89 Kč
Prodejce: VISO

Playboy, Daydreaming, Tělová mlha, 250 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
881,24 Kč/1l
220,31 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mercedes-Benz Mercedes-Benz tělový sprej 200 ml M
1 570,00 Kč/1l
314,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Givenchy – Pi – toaletní voda pro muže 100 ml
17 419,20 Kč/1l
1 741,92 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE

Dax Sun Skoncentrowane krople samoopalające do twarzy i ciała Bora Bora, 15ml
13 020,00 Kč/1l
195,30 Kč
Prodejce: Katomix

Vera Wang Embrace Periwinkle & Iris tělový spray pro ženy 240 ml
723,46 Kč/1l
173,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

TOM FORD Oud Wood All Over Body Spray, 150 ml, Osvěžující, Ženy, Univerzální, Kardamom, Růžové dřevo, Pepř, Santalové dřevo, Vetiver
9 120,00 Kč/1l
1 368,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alyssa Ashley Green Tea Essence parfémovaný olej 7.5 ml W
25 466,67 Kč/1l
191,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Opalovací krém Broncea Aceite Bruma Spf10 250ml
1 910,32 Kč/1l
477,58 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ještě jsem to nevyzkoušel
Nedorazilo poškozené.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tekutý Ultra střední sušení pro akryl Allepaznokcie 500 ml
973,51 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 947,02 Kč/1l

Sol de Janeiro Cheirosa 59 tělový sprej 240 ml W
876,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
3 650,00 Kč/1l

Tom Ford Rose Prick tělový sprej 150 ml UNISEX
2 015,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
13 438,00 Kč/1l

Aqc | Tělový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osvěžující - Unisex - Dlouhotrvající letní vůně
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
525,38 Kč/1l

Krém na keramické plotny Astonish 500 ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,98 Kč/1l

Petal Plush Clouds - tělový závoj, 250 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 135,20 Kč
Prodejce: YourFragrance
4 540,80 Kč/1l

Zlatý držák na nářadí Molly Nails z kovu
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Top Glam Shine bez otírání AlleLac Glow 7 g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
543,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
2 172,00 Kč/1l

Sol de Janeiro Rio Radiance tělový sprej 90 ml W
540,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
6 000,00 Kč/1l

Lak na nehty s glitry č. 73 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 25 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 36 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 32 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria's Secret Aqua Kiss Shimmer tělový sprej 250 ml W



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
494,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 976,00 Kč/1l

Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
484,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 936,00 Kč/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
467,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 868,00 Kč/1l

Victoria´s Secret - Velvet Petals Splash Tělový sprej 250ml
856,75 Kč
Prodejce: YourFragrance
3 427,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
459,19 Kč
-55,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
404,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 616,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027461, 250 ml, Ženy, Kokosová, USA, 1 kusů



3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 648,00 Kč/1l