5,0



Na základě 1 hodnocení
Kneipp Rich Caring Cream Tělový krém na dobrou noc Hydratační a relaxační 200 ml
778,62 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
656,77 Kč-121,85Kč
3 283,85 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml22 892,10 Kč/1kg
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
SKIN627 Ceramidy s panthenolem regenerační krém na obličej 50 g12 654,00 Kč/1l
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Eveline Cosmetics Egyptian Miracle – tělový krém, hydratace, zklidnění4 306,50 Kč/1l
172,26 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics

Další informace o reklamě
Tělový krém s aloe vera 180 ml3 920,72 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Výživný tělový krém Rich Nourishment (Cream), 75 ml
5 080,13 Kč/1l
381,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dermastabil zklidňující tělový balzám, 200 ml krém
2 371,90 Kč/1l
474,38 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Ayurveda - tělový krém, 300 ml
1,11 Kč/1kg
386,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kneippovo zpevňující tělové mléko Rose Petals 200 ml
806,15 Kč/1l
161,23 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Kneipp Relaxační tělový krém (200 ml)
3 235,10 Kč/1l
647,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Sebamed Rich Lotion 1000ml
1 021,09 Kč/1l
1 021,09 Kč
Prodejce: somnia24

Babaria Kolagenové tělové mléko 400 ml
711,92 Kč/1l
284,77 Kč
Prodejce: somnia24

Mediskin Hydratační tělový balzám 200 ml
745,00 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Kneipp noční krém s mandlovými květy 50ml
4 727,20 Kč/1l
236,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Hauschka Mandlový zklidňující tělový krém 145 ml
5 668,97 Kč/1l
822,00 Kč
Prodejce: somnia24

Lactovit zpevňující tělové mléko 400 ml
769,37 Kč/1l
307,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Aēsop Rejuvenate intenzivní tělový balzám 100 ml
13 097,60 Kč/1l
1 309,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Výživný krém proti vráskám Pond's 50ml
5 762,20 Kč/1l
288,11 Kč
Prodejce: somnia24

Dexeryl pečující mléko 200 ml
348 379,98 Kč/1l
348,38 Kč
Prodejce: apohealth

Babaria Tělový krém s vitaminem E 400ml
734,20 Kč/1l
293,68 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kneipp Rich Caring Body Cream Good Night - hydratační a relaxační krém na dobrou noc
Kneipp Rich Caring Body Cream Good Night poskytuje vaší pokožce intenzivní hydrataci a bohatou péči - pro sametově hebký pocit pokožky.
Díky bambuckému máslu a vitaminu E, který chrání buňky, podporuje kožní bariéru a hýčká vás extra porcí péče.
Zklidňující hřejivá vůně s přírodními esenciálními oleji ze švýcarské kamenné borovice a amyrisu působí relaxačně a pomáhá jemně ukončit den - pro klidnou noc a lepší ráno.
- Pro suchou a normální pokožku
- Poskytuje intenzivní hydrataci a bohatě vyživuje
- S bambuckým máslem a vitaminem E pro podporu kožní bariéry
- Pro hedvábně jemnou pokožku
- Zklidňující hřejivá vůně s esenciálními oleji ze švýcarské borovice a amyrisu
- Podporuje relaxaci a klidnou noc
- 200 ml
Použití: aplikujte denně a jemně vmasírujte
Kneipp Good Night - více péče, více relaxace, lepší rána
Kneipp Rich Caring Body Cream Good Night poskytuje vaší pokožce intenzivní hydrataci a bohatou péči - pro sametově hebký pocit pokožky.
Díky bambuckému máslu a vitaminu E, který chrání buňky, podporuje kožní bariéru a hýčká vás extra porcí péče.
Zklidňující hřejivá vůně s přírodními esenciálními oleji ze švýcarské kamenné borovice a amyrisu působí relaxačně a pomáhá jemně ukončit den - pro klidnou noc a lepší ráno.
- Pro suchou a normální pokožku
- Poskytuje intenzivní hydrataci a bohatě vyživuje
- S bambuckým máslem a vitaminem E pro podporu kožní bariéry
- Pro hedvábně jemnou pokožku
- Zklidňující hřejivá vůně s esenciálními oleji ze švýcarské borovice a amyrisu
- Podporuje relaxaci a klidnou noc
- 200 ml
Použití: aplikujte denně a jemně vmasírujte
Kneipp Good Night - více péče, více relaxace, lepší rána
- Hmotnost
- 330 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Aqua (voda), glycerin, cetearyl alkohol, glyceryl stearát SE, máslo Butyrospermum Parkii (bambucké máslo), panthenol, fosforečnan škrobu, ethylhexyl stearát, isopropyl myristát, betain, myristyl myristát, olej ze sladkých mandlí (Prunus Amygdalus Dulcis), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, tokoferyl acetát, Pinus Cembra Leaf/Twig Oil, Juniperus Mexicana Wood Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil, Limonene, Linalool, Eugenol, p-Anisic Acid, Parfum (Fragrance), Hydroxypropyl Starch Phosphate, Caprylyl Gly
- Výrobce
- Kód EAN
- 4008233166056
- Číslo produktu
- 2058645
- Hmotnost
- 330 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Aqua (voda), glycerin, cetearyl alkohol, glyceryl stearát SE, máslo Butyrospermum Parkii (bambucké máslo), panthenol, fosforečnan škrobu, ethylhexyl stearát, isopropyl myristát, betain, myristyl myristát, olej ze sladkých mandlí (Prunus Amygdalus Dulcis), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, tokoferyl acetát, Pinus Cembra Leaf/Twig Oil, Juniperus Mexicana Wood Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil, Limonene, Linalool, Eugenol, p-Anisic Acid, Parfum (Fragrance), Hydroxypropyl Starch Phosphate, Caprylyl Gly
- Výrobce
- Kód EAN
- 4008233166056
- Číslo produktu
- 2058645
K tomu se hodí také

Clarins Moisture-Rich Body Lotion 400 ml
2 380,40 Kč/1l
952,16 Kč
Prodejce: VISO

L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Krémová, Unisex, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Suchá pokožka, 200 ml, Bambucké máslo
4 532,85 Kč/1l
906,57 Kč
Prodejce: VISO

La Roche-Posay, Lipikar Balm AP+M, 400 ml - Dlouhodobá platnost!
1 850 822,25 Kč/1kg
832,87 Kč
Prodejce: somnia24

Hugo Boss Boss Alive BL 200 ml W
2 280,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dr. Hauschka Renewing Night Conditioner Kuracja na noc w ampułkach, 50x1ml
16 133 600,41 Kč/1kg
1 613,36 Kč
Prodejce: taleoo

Bílá vazelína 5 kg – čistá, pro péči o pokožku, ochrana tetování, kosmetický základ, tělová vazelína GiDeli
220,00 Kč/1kg
1 132,50 Kč
-32,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Clinique Aromatics Elixir, Pleťová voda, Ženy, 200 ml, Tuba, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 kusů
3,22 Kč/1kg
644,49 Kč
Prodejce: Tersorte

ISDIN Isdinceutics regenerační krém Auriderm Post-Intervention Care 50 ml
16 880,00 Kč/1l
844,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

ARTYZINT gel na klouby a svaly (50 ml)
20 552,89 Kč/1kg
924,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPremiumShop

UreaRepair Plus tělové mléko 10% Urea Lotion pro ženy 1000 - Eucerin
901,00 Kč/1l
901,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Eau De Rochas - tělové mléko, 500 ml
1 138,51 Kč/1kg
671,72 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Acqua di Parma Crema mani alla Colonia, Krémová, Unisex, Ochana, Změkčující, 300 ml, Pumpovacíc lahvička, Vetiver, Pačuli, Santalové dřevo
4 044,80 Kč/1l
1 213,44 Kč
Prodejce: somnia24

Gloria Vanderbilt Vanderbilt BL 100 ml W
1 820,00 Kč/1l
182,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Estée Lauder Youth-Dew, Krémová, Ženy, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, Univerzální, 200 ml, Dávkovač
6 226,30 Kč/1l
1 245,26 Kč
Prodejce: somnia24

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
696,44 Kč/1l
174,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Emporio Armani Because It's You Dámské parfémované tělové mléko 6,7oz 200ml
9 598,90 Kč/1l
1 973,58 Kč
-53,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 919,78 Kč
Prodejce: Rareparfum

Dior J’adore Les Adorables Body Milk, Mléko, Ženy, Hydratační, Univerzální pleť, 200 ml, Pumpovacíc lahvička
7 580,00 Kč/1l
1 516,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Uklidňující, Hydratující, Suchá pokožka, 500 ml, 480 g
0,84 Kč/1kg
419,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Zpevňující tělové mléko Nuxuriance Ultra (The Firming Body Milk) 400 ml
1 864,82 Kč/1l
745,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Vaseline | Tělové mléko - 600ml Maxi Size - s vitaminem B3 - UV ochrana - rychle se vstřebává a nemastí se
1 007,28 Kč/1l
604,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Hondroten tělové mléko s hřejivým účinkem | 50 ml
14 000,00 Kč/1l
950,00 Kč
-250,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

Weleda Skin Food tělové mléko 200ml
1 576,35 Kč/1l
315,27 Kč
Prodejce: taleoo

La Mer The Reparative Body Lotion, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Univerzální pleť, 160 ml, Láhev
24 047,88 Kč/1l
3 847,66 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Rabanne Olympéa, Pleťová voda, Ženy, Vyhlazující, Univerzální, 200 ml, Láhev
3 295,00 Kč/1l
659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

medicube Body Peel Shot mit Hypochlorsäure
1 652,89 Kč/1l
462,81 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml
814,00 Kč/1l
407,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml
7 079,10 Kč/1l
1 415,82 Kč
Prodejce: somnia24

doTERRA Deep Blue Rub, 113 ml
17 690,27 Kč/1l
1 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sunnydays

Hawaiian Tropic After Sun Body Butter 250ml - Máslo po opalování
1 846,40 Kč/1l
461,60 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 269,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 346,35 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
740,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 467,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 744,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 263,33 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
646,12 Kč
Prodejce: apohealth
6 461,20 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
1 169 139,94 Kč/1l

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

Zpevňující noční krém Dreamy Overnight Toning Whip 100 ml
413,62 Kč
Prodejce: NIKCORP
4 136,20 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Incia Ochranné tělové mléko (100 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 041,54 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 805,13 Kč/1l

IDC Institute Aloe Vera Zklidňující a Hydratační Gel - 270ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
481,44 Kč/1l