5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Werbliński Golonka Polska Mielonka Wieprzowa 110 G3 672,09 Kč/1kg
403,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

BiFi Ranger | Balení 20 kusů | 20 x 60 g | Salamiové snacky "herzhafter" v těstovém obalu | Masné snacky "to go" s hovězím masem, fazolemi a slaninou | ideální na cesty
1 674,46 Kč/1kg
1 969,72 Kč
-295,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 674,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed

BiFi - Pizza Carazza - 30x 40g
2 271,02 Kč/1kg
2 725,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed

BiFi Original Salami Sticks - 40er Pack (40 x 20g)
1 958,14 Kč/1kg
1 566,51 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

BiFi Roll XXL | 24 balení | pikantní salámová svačinka v těstíčku | ideální na cesty | 70 g na svačinu
809,64 Kč/1kg
1 360,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Bockwürstchen, 6 kusů, 180 g, balení
287,65 Kč/1kg
655,85 Kč
Prodejce: taleoo

Vybraný sádlo v balení 200 g, Łuków
137,10 Kč/1kg
27,42 Kč
Prodejce: Megasam24PL

BiFi The Original Sticks Chorizo, balení po 8 kusech
1 726,13 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Limco – klobásky – 25 kusů
715,54 Kč/1kg
1 431,08 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kabanosy z cielęciną Olewnik 105 g
771,82 Kč/1kg
107,23 Kč
-22,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
84,90 Kč
Prodejce: Katomix

BiFi The Original Sticks – salám, balení po 8 kusech
1 792,75 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Szynka Szwarcwaldzka 70 g
930,13 Kč/1kg
97,26 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,41 Kč
Prodejce: Katomix

Mortadella v plátcích 100 g
1 020,85 Kč/1kg
132,71 Kč
Prodejce: Katomix

Kabanosy z Gęsiny 105 g
771 818,18 Kč/1kg
105,25 Kč
-20,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
84,90 Kč
Prodejce: Katomix

BiFi BBQ Snack, limitovaná edice, 70 g
952,67 Kč/1kg
71,45 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Klobása z vepřového masa – konzervovaná, 50 g, balení 6 kusů
628,10 Kč/1kg
188,43 Kč
Prodejce: taleoo

Schnitten - Sezamová tyčinka, 250 g, balení 6 kusů
388,55 Kč/1kg
582,82 Kč
Prodejce: taleoo

Balení Bifi Mini 6, 6 x 10 g pikantních mini salámových přesnídávek, celková hmotnost 60 g
2 123,83 Kč/1kg
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kuřecí klobásky, 6 kusů, 180 g, balení po 2 kusech
294,07 Kč/1kg
223,49 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu
Popis produktu
Zažijte divoký západ v jednom snacku s BiFi Ranger! Ponořte se do autentické klobásy BiFi, šťavnatých fazolí a křupavé slaniny, které jsou láskyplně obaleny měkkým pečivem. Předzvěst dobrodružství, ideální na cesty nebo k vychutnání doma. Tato pochoutka je skutečnou explozí chutí – spojení pikantního salámu, aromatických fazolí a křupavé slaniny ztělesňuje pravý divoký západ. Svačina bohatá na bílkoviny, která potěší vaše chuťové buňky a zachycuje podstatu divokého západu. BiFi Ranger je univerzální – ideální společník na cesty, do kanceláře nebo při sportu. Perfektní k obědu a nutnost pro fanoušky amerických snacků. Vychutnejte si vysoce kvalitní ingredience, vzduchem sušené hovězí a vepřové maso mistrně kombinované do chutné salámové rolády. Praktické balení obsahuje 20 x 60 g BiFi Ranger, perfektně porcované pro vaši radost. Lahodné pochoutky k jídlu a sdílení – sdílejte divokou chuť Západu se svými přáteli a rodinou. Je také ideální pro sdílení s přáteli nebo kolegy. Přineste si divoký Západ na talíř s BiFi Ranger! Perfektní také jako svačina pro děti, aby uspokojily svůj hlad vydatnou masovou svačinkou. Mini salámové tyčinky jsou ideální na cesty a představují lahodnou svačinku mezi jídly. Ideální pro milovníky slaných svačinek, kteří je mají rádi na cesty nebo jako svačinku mezi jídly. Vychutnejte si pikantní chuť sušeného salámu, který je skutečným vrcholem pro milovníky masových svačinek. Vychutnejte si jedinečnou chuť BiFi a nechte se přesvědčit kvalitou a tradicí tohoto snacku. Ať už jako snack na cesty, na polední přestávku v kanceláři nebo jen tak na zakousnutí doma, BiFi Ranger je vždy tou správnou volbou. Pořiďte si Ranger a vyzkoušejte klasiku mezi masovými snacky – nutnost pro každého milovníka BiFi, Lekker!
Složení / přísady
Složení: mouka (PŠENICE, PŠENIČNÝ SLAD), vepřové maso, voda, rajčatový protlak, fazole, bůček, hovězí maso (5 %), palmový olej, dextróza, slanina, cukr, jodovaná kuchyňská sůl (kuchyňská sůl, jodid draselný), cibule, zahušťovadlo (acetylovaný distarčí adipát), kvasnice, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, estery kyseliny citronové z mono- a diglyceridů potravinářských mastných kyselin, mono- a diacetylestery kyseliny vinné z mono- a diglyceridů potravinářských mastných kyselin), SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO, MLÉČNÝ CUKR, řepkový olej, bramborový škrob, slunečnicový olej, SRAŽENÁ VÁČKOVÁ MLÉČNÁ BÍLKOVINA, SRAŽENÁ VÁČKOVÁ ŽLOUTKOVÁ BÍLKOVINA, maltodextrin, destilovaný ocet, regulátor kyselosti (glukono-delta-lakton, kyselina askorbová, kyselina citronová), konzervanty (sorban draselný, dusitan sodný), barviva (karoten), látka zvýrazňující chuť (glutaman sodný), aromata, koření, antioxidanty (askorbát sodný, extrakt z rozmarýnu), česnek, extrakt z koření, kouřové aroma, stabilizátor (guarková moučka), kypřicí látka (uhličitan vápenatý), bukový kouř.
Návod k použití
Žádné
Varování
Třída přísad: antioxidanty; kypřicí látky; emulgátory; barviva; látky zvýrazňující chuť; konzervanty; regulátory kyselosti; stabilizátory; zahušťovadla. Přísady podléhající povinné deklaraci: baleno v ochranné atmosféře. Čísla E přísad: E160a karoten; E170 uhličitan vápenatý; E202 sorban draselný; E250 dusitan sodný; E300 kyselina askorbová; E301 askorbát sodný; E330 kyselina citronová; E412 guarová moučka; E471 mono- a diglyceridy mastných kyselin; E472c estery kyseliny citronové mono- a diglyceridů mastných kyselin; E472e mono- a diacetylestery kyseliny vinné z mono- a diglyceridů mastných kyselin; E575 glukono-delta-lakton; E621 glutamát sodný; E1422 acetylovaný adipát škrobu; E392 extrakt z rozmarýnu.
Adresa výrobce/dovozce
Eyber Str. 81, D-91522 Ansbach
CHUTNÁ SNACKA: BiFi Ranger nabízí intenzivní, pikantní chuť díky pikanté salámové náplni obalené chutnou těstovinové obálky. Tato kombinace zajišťuje jedinečný zážitek, který je ideální pro milovníky slaných snacků.
SNACKA NA CESTY: Díky kompaktní velikosti 60 g na kus je BiFi Ranger ideální snack na cesty. Ať už v kanceláři, na výletech nebo jako rychlá svačina, tento salámový snack se snadno vezme s sebou kamkoliv.
UNIVERZÁLNÍ CHUŤ: BiFi Ranger kombinuje oblíbené chutě hovězího masa, fazolí a slaniny. Tato jedinečná kombinace chutí zajišťuje zvláštní rozmanitost a proměňuje každý okamžik svačiny v malý zážitek.
PRAKTICKÉ BALENÍ: BiFi Ranger je dodáván v balení po 20 kusech a nabízí praktické řešení pro ty, kteří si rádi dopřejí slanou svačinu. Jednotlivé balení udržuje snack čerstvý a prodlužuje jeho trvanlivost.
IDEÁLNÍ PRO AKTIVNÍ: BiFi Ranger je perfektním společníkem pro aktivní lidi, kteří potřebují rychlý zdroj energie. Kombinace proteinů a sacharidů poskytuje přesně tolik energie, kolik potřebujete v každé situaci.
VYSOKÁ KVALITA: BiFi Ranger je vyroben z vysoce kvalitních surovin a představuje záruku kvality a jedinečné chuti. Pečlivá výroba zajišťuje, že každý snack splňuje vysoké standardy, které spotřebitelé očekávají.
- Seznam přísad
- Mouka (PŠENIČNÁ, PŠENIČNÝ SLAD), vepřové maso, voda, rajčatový protlak, fazole ledvinové, slanina, hovězí maso (5%), palmový olej, dextróza, slanina, cukr, jodovaná sůl (sůl, jodičnan draselný), cibule, zahušťovadlo (acetylovaná škrobová derivát), droždí, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, citronan mono- a diglyceridů mastných kyselin, mono- a diacetyltartran mono- a diglyceridů mastných kyselin), sušené odtučněné mléko, mléčný cukr, řepkový olej, bramborový škrob, slunečnicový olej, sušený vaječný bílek, sušený vaječný žloutek, maltodextrin, octový ocet, regulátor kyselosti (glukono-delta-laktón, kyselina askorbová, kyselina citronová), konzervant (sorban draselný, dusitan sodný), barviva (karoten), zvýrazňovač chuti (glutamát sodný), aroma, koření, antioxidant (askorbát sodný, extrakt z rozmarínu), česnek, kořenový extrakt, kouřová aroma, stabilizátor (škrob z guar), kypřící látka (uhličitan vápenatý), kouř z buku. Alergeny: Obiloviny obsahující lepek, mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), vejce a výrobky z něj
- Hmotnost
- 1200 g
- Potravinářský podnik
- Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
- Prodejní název
- Jack Link's
- Výrobce
- Číslo produktu
- 10000050196
- Kód EAN
- 4251097420462
- Seznam přísad
- Mouka (PŠENIČNÁ, PŠENIČNÝ SLAD), vepřové maso, voda, rajčatový protlak, fazole ledvinové, slanina, hovězí maso (5%), palmový olej, dextróza, slanina, cukr, jodovaná sůl (sůl, jodičnan draselný), cibule, zahušťovadlo (acetylovaná škrobová derivát), droždí, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, citronan mono- a diglyceridů mastných kyselin, mono- a diacetyltartran mono- a diglyceridů mastných kyselin), sušené odtučněné mléko, mléčný cukr, řepkový olej, bramborový škrob, slunečnicový olej, sušený vaječný bílek, sušený vaječný žloutek, maltodextrin, octový ocet, regulátor kyselosti (glukono-delta-laktón, kyselina askorbová, kyselina citronová), konzervant (sorban draselný, dusitan sodný), barviva (karoten), zvýrazňovač chuti (glutamát sodný), aroma, koření, antioxidant (askorbát sodný, extrakt z rozmarínu), česnek, kořenový extrakt, kouřová aroma, stabilizátor (škrob z guar), kypřící látka (uhličitan vápenatý), kouř z buku. Alergeny: Obiloviny obsahující lepek, mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), vejce a výrobky z něj
- Hmotnost
- 1200 g
- Potravinářský podnik
- Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
- Prodejní název
- Jack Link's
- Výrobce
- Číslo produktu
- 10000050196
- Kód EAN
- 4251097420462
K tomu se hodí také

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Braun 1 YK-81CEU Certifikovaný pulzní oxymetr na prst s OLED displejem
658,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
401,68 Kč/1kg
451,89 Kč
Prodejce: somnia24

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,83 Kč
Prodejce: somnia24

Noční parafínové svítilny s nadprůměrnou dobou hoření 50 kusů
183,82 Kč/1kg
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
615,36 Kč
Prodejce: somnia24

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Open Food 4000512994909, B, e428, 339 kcal, 48 g, 0,1 g, 0,1 g
416,74 Kč/1kg
320,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

Double White 40er (40x18,2g)
583,42 Kč/1kg
424,73 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
540,31 Kč
Prodejce: somnia24

HERDING 4459267050, Obsahuje přehoz, Potah na polštář v ceně
914,69 Kč
Prodejce: M_plus_L

Yum Yum instantní nudle vegetariánské 30 x 60g
714,56 Kč/1kg
1 286,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

Projektor hvězdné oblohy Planetárium, lampa s projektorem galaxie na strop ložnice, LED projektor hvězdné oblohy pro děti, dárek pro dospělé
836,04 Kč
-18,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
817,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

KuchenMeister jahodová roláda s krémem a ovocnou náplní 400g
198,85 Kč/1kg
79,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
411,00 Kč/1kg
82,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Infowerk Tiskárny papír Kopírovací papír 2500 listů 5 x 500 A4 80g prémiový bílý PEFC certifikovaný
808,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Unitedprint

Jack Link's Beef Jerky Teriyaki (12 x 25g)
9 289,90 Kč/1kg
2 786,97 Kč
Prodejce: Store-Germany

LEGO Technic Bugatti Bolide, Sada na stavění, 9 rok/roky, Plast, 905 kusů, 907 g
1 088,00 Kč
Prodejce: Capi-cap

Dr. Oetker - Směs na pečení mini muffinů - 270g
450,19 Kč/1kg
121,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEGO Disney Mladý Simba ze Lvího krále, Sada na stavění, 18 rok/roky, Plast, 1445 kusů, 2,18 kg
3 069,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Capi-cap

LEGO Marvel Super Heroes Rukavice nekonečna, Sada na stavění, 18 rok/roky, Plast, 590 kusů, 755 g
2 549,99 Kč
Prodejce: Games4you

Piraňová rostlina
1 695,00 Kč
Prodejce: Alky

Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
885,22 Kč/1kg
594,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
27 894,74 Kč/1kg
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

KuchenMeister croissant plněný ořechovým nugátovým krémem 48g
317,50 Kč/1kg
15,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,62 Kč/1kg
1 027,85 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
151,15 Kč/1kg
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BiFi - Pizza Carazza - 30x 40g



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 725,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed
2 271,02 Kč/1kg

BiFi Veggie Carazza XXL 16x70 g Vegetarisch Pizzasnack Veggie Salami 16er Pack
2 717,96 Kč
Prodejce: AllYouNeed
2 426,75 Kč/1kg

BiFi | Carazza Original XXL | 16 balení | pikantní pizza svačinka na cesty | ideální společník mezi jídly | 16 x 75 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 257,48 Kč
-338,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 919,32 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 599,43 Kč/1kg

BiFi Original Roll Hot 24x45g salám v těstíčku slaný masový snack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 919,32 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 370,94 Kč/1kg

BiFi Ranger | Balení 20 kusů | 20 x 60 g | Salamiové snacky "herzhafter" v těstovém obalu | Masné snacky "to go" s hovězím masem, fazolemi a slaninou | ideální na cesty



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 969,72 Kč
-295,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 674,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 674,46 Kč/1kg

Profi Pasztet firmowy 250g
416,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 665,44 Kč/1kg

BiFi Roll XXL | 24 balení | pikantní salámová svačinka v těstíčku | ideální na cesty | 70 g na svačinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 360,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed
809,64 Kč/1kg

Werbliński Golonka Polska Mielonka Wieprzowa 110 G
403,93 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 672,09 Kč/1kg

Zimmermann krájená šunková klobása s vydatnou pikantní chutí 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,30 Kč/1kg

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 167,06 Kč/1kg

Klobása Zimmermann Lyoner krájená pikantní a jemně kořeněná 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,30 Kč/1kg

Parowki Berlinki Classic 250g I Berlinki Vídeňská klobása Classic 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
270,15 Kč
-40,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
229,67 Kč
Prodejce: AllYouNeed
918,68 Kč/1kg

Berlinki Morliny z serem 250 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
229,67 Kč
Prodejce: AllYouNeed
918,68 Kč/1kg

Radatz Käsekrainer pikantní krainer na grilovací párty 330g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
530,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 606,67 Kč/1kg

Meica Deutschländer (360g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
522,06 Kč/1kg

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
436,14 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 964,91 Kč/1kg

BiFi The Original Roll Hot párek v těstíčku 45g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
39,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
788,20 Kč/1kg

Bifi Roll Turkey Original Mini Salami v zapečeném těstíčku 45g
39,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
867,56 Kč/1kg

BiFi The Original Turkey Poultry Mini Salami s krůtím masem 20g
18,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
944,00 Kč/1kg

Bifi the Original XXL extra dlouhý mini salám ve velkém formátu 40g
35,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
884,75 Kč/1kg