TEEKANNE 7952 TEEKANNE Alpine Bergkräuter Tee 18 Portionen

272,58 Kč

7 571,67 Kč / 1kg

plus 37,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 9. – st 14. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Meßmer Tee Österreichischer Apfel 108498 20St
Meßmer Tee Österreichischer Apfel 108498 20St
1 896,00 Kč/1kg
94,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro TEEKANNE 7779 TEEKANNE NamasTee® Würziger ChaiTee 15 Portionen
TEEKANNE 7779 TEEKANNE NamasTee® Würziger ChaiTee 15 Portionen
3 739,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
112,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Teekanne Tee Darjeeling 7024 80St
Teekanne Tee Darjeeling 7024 80St
2 017,05 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Teekanne Tee Darjeeling 5309 250g
Teekanne Tee Darjeeling 5309 250g
1 469,24 Kč/1kg
367,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Konvička Hüttenzauber ovocný čaj s příchutí svařeného vína a koření 50g
Konvička Hüttenzauber ovocný čaj s příchutí svařeného vína a koření 50g
3 275,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
275,16 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro TEEKANNE 6984 Teekanne Heißer Hugo
TEEKANNE 6984 Teekanne Heißer Hugo
5 978,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
298,92 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Čajová konvice 6875 Čaj Chinese Sencha - 20 sáčků
Čajová konvice 6875 Čaj Chinese Sencha - 20 sáčků
8 530,57 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
298,57 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro TEEKANNE 076544 TEEKANNE Schneeträumchen Tee 18 x 2,25 g
TEEKANNE 076544 TEEKANNE Schneeträumchen Tee 18 x 2,25 g
1 383,73 Kč/1kg
103,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro TEEKANNE 4009300074977 TEEKANNE Brennnesselmischung Tee 20 Portionen
TEEKANNE 4009300074977 TEEKANNE Brennnesselmischung Tee 20 Portionen
6 329,75 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
253,19 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro TEEKANNE 7484 TEEKANNESchwarzer Tee KlassikTee 20 Portionen
TEEKANNE 7484 TEEKANNESchwarzer Tee KlassikTee 20 Portionen
1 800,50 Kč/1kg
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro TEEKANNE 7988 TEEKANNE MagenfeinTee 18 Portionen
TEEKANNE 7988 TEEKANNE MagenfeinTee 18 Portionen
7 218,50 Kč/1kg
288,74 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro TEEKANNE 7992 TEEKANNE Basisch & VitalTee 18 Portionen
TEEKANNE 7992 TEEKANNE Basisch & VitalTee 18 Portionen
7 218,50 Kč/1kg
288,74 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro TEEKANNE 078470 TEEKANNE Herzkirsche Tee 20 Portionen
TEEKANNE 078470 TEEKANNE Herzkirsche Tee 20 Portionen
6 064,44 Kč/1kg
272,90 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro TEEKANNE 7386 TEEKANNE PfefferminzeTee 18 Portionen
TEEKANNE 7386 TEEKANNE PfefferminzeTee 18 Portionen
7 358,00 Kč/1kg
294,32 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Dallmayr 577025020 Früchtezauber Tee 25 Portionen
Dallmayr 577025020 Früchtezauber Tee 25 Portionen
3 992,96 Kč/1kg
249,56 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Dallmayr 568025020 Waldbeere Tee 25 Portionen
Dallmayr 568025020 Waldbeere Tee 25 Portionen
4 371,52 Kč/1kg
273,22 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro TEEKANNE 069409 TEEKANNE Ingwer Tee 18 Portionen
TEEKANNE 069409 TEEKANNE Ingwer Tee 18 Portionen
7 713,33 Kč/1kg
277,68 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Meßmer 291972 Meßmer Kräuter Tee 100 Portionen
Meßmer 291972 Meßmer Kräuter Tee 100 Portionen
1 850,70 Kč/1kg
370,14 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro TEEKANNE 4009300080893 TEEKANNE Genussgarten HOLUNDER WALDBEERETee 18 Portionen
TEEKANNE 4009300080893 TEEKANNE Genussgarten HOLUNDER WALDBEERETee 18 Portionen
8 029,44 Kč/1kg
289,06 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Meßmer 291973 Meßmer Kamille Tee 100 Portionen
Meßmer 291973 Meßmer Kamille Tee 100 Portionen
2 467,60 Kč/1kg
370,14 Kč
Prodejce: somnia24

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Čajová konvice Alpské horské bylinky s alpskými bylinkami 18 balení 36g

Čaj Teekanne Alpine Mountain Herbs kombinuje aromatickou svěžest vynikajících alpských bylinek s nádechem bylinné limonádové chuti. Tato jedinečná ovocná čajová směs nabízí harmonickou souhru přírodních bylin a ovocných tónů, inspirovanou chutí Alp. Balení s 18 praktickými čajovými sáčky je ideální pro každodenní požitek.

Vlastnosti produktu: - Vhodné pro přípravu čajů s vysokým obsahem cukru, které jsou určeny k aromatizaci:

  • Chuťový profil: čaj se vyznačuje vyváženou směsí čerstvých alpských bylinek a jemnou, osvěžující příchutí bylinné limonády. Souhra chutí zajišťuje povzbuzující a zároveň uvolňující chuťový zážitek.

  • Složení a kvalita: Čaj Teekanne je vyroben z pečlivě vybraných bylin a ovoce, což zaručuje nejvyšší kvalitu a přirozenou chuť. Bez umělých přísad nabízí tento čaj zdravý a příjemný odpočinek.

  • Balení: 18 samostatně balených čajových sáčků uchovává čerstvost a chuť čaje. Balení je praktické a skladné, ideální pro použití doma nebo v kanceláři.

  • Cílová skupina: Ideální pro každého, kdo má rád bylinné čaje a ocení osvěžující chuť alpských bylinek. Ideální pro chvíle relaxace nebo jako společník pro malou přestávku v každodenním životě.

Tipy pro použití: Vložte do košíku čajovou lžičku, která je součástí balení:

  • Příprava: Vložte čajový sáček do šálku, zalijte čerstvě převařenou vodou a nechte 5-8 minut louhovat, aby se uvolnila plná chuť. Vychutnejte si čistý nebo mírně oslazený podle potřeby.

  • Určení: Tento čaj je vhodný pro teplou i studenou přípravu a je ideálním osvěžením v každém ročním období.

O společnosti Teekanne: Teekanne představuje tradici a inovaci ve světě čaje. Díky vysoce kvalitním surovinám a kreativním recepturám nabízí Teekanne širokou škálu čajů pro každou chuť - od klasických druhů až po moderní výtvory, jako je například Alpský horský bylinný čaj.

TEEKANNE GmbH & Co KG
Kevelaerer Str. 21-23
40549 Düsseldorf

Složení: Bílý ibišek (40 %), meduňka (15 %), jablka (12 %), listy černého rybízu (10 %), kořen čekanky (10 %), sladké listy, regulátor kyselosti: kyselina citronová, přírodní aroma s příchutí bylinné limonády

Výživové údaje na 100 ml:
Kalorická hodnota: 2 kilokalorie (kcal)
Kalorická hodnota: 8 kilojoulů (kJ)
Sacharidy: 0,4 g
Sacharidy, z toho cukr: 0 g
Tuk: 0 g
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny: 0g
Bílkoviny: 0g
Sůl: 0g
Alergeny: Neobsahuje žádné deklarované alergeny.

Skladujte na chladném a suchém místě.

Skladování a použití
chladné a suché
Seznam přísad
Bílý ibišek (40 %), meduňka (15 %), jablka (12 %), listy černého rybízu (10 %), kořen čekanky (10 %), sladké listy, okyselující látka: kyselina citronová, přírodní aroma s příchutí bylinné limonády
Alergeny
Žádné
Hmotnost
36 g
Potravinářský podnik
TEEKANNE GmbH & Co. KG Kevelaerer Str. 21-23 40526 Düsseldorf Deutschland
Prodejní název
ovocná čajová směs s příchutí alpských bylin a bylinné limonády
Výrobce
Číslo produktu
7952
Kód EAN
4009300020318

Skladování a použití
chladné a suché
Seznam přísad
Bílý ibišek (40 %), meduňka (15 %), jablka (12 %), listy černého rybízu (10 %), kořen čekanky (10 %), sladké listy, okyselující látka: kyselina citronová, přírodní aroma s příchutí bylinné limonády
Alergeny
Žádné
Hmotnost
36 g
Potravinářský podnik
TEEKANNE GmbH & Co. KG Kevelaerer Str. 21-23 40526 Düsseldorf Deutschland
Prodejní název
ovocná čajová směs s příchutí alpských bylin a bylinné limonády
Výrobce
Číslo produktu
7952
Kód EAN
4009300020318
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro TEEKANNE 6984 Teekanne Heißer Hugo
TEEKANNE 6984 Teekanne Heißer Hugo
5 978,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
298,92 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Čajová konvice 6875 Čaj Chinese Sencha - 20 sáčků
Čajová konvice 6875 Čaj Chinese Sencha - 20 sáčků
8 530,57 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
298,57 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro TEEKANNE 6168 Teekanne 8 Kräuter
TEEKANNE 6168 Teekanne 8 Kräuter
6 942,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
277,68 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Philips OneBlade 360 QP2724/23 pánský holicí strojek černozelený, 3 v 1, cestovní pouzdro, 3 hřebeny 1 mm 3 mm 5 mm, USB nabíječka, vodotěsný, pro úpravu vousů
Philips OneBlade 360 QP2724/23 pánský holicí strojek černozelený, 3 v 1, cestovní pouzdro, 3 hřebeny 1 mm 3 mm 5 mm, USB nabíječka, vodotěsný, pro úpravu vousů
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 525
964,63 Kč
-79,38 Kč
885,25 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 1468
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice
Obrázek produktu pro TEEKANNE 7772 frio® - Meloun limetka - 18 sáčků
TEEKANNE 7772 frio® - Meloun limetka - 18 sáčků
6 093,11 Kč/1kg
274,19 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Meßmer Himmelszauber ovocný čaj s příchutí meruňky a mandlí 55g
Meßmer Himmelszauber ovocný čaj s příchutí meruňky a mandlí 55g
1 740,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
104,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
1 660,43 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
267,33 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Teekanne Magic Winter kolekce ovocně-bylinných čajů porcovaná (30ks), 103634
Teekanne Magic Winter kolekce ovocně-bylinných čajů porcovaná (30ks), 103634
6 101,19 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
434,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro SCHO KA KOLA plechovka s 16 rohy hořké čokolády 100g
SCHO KA KOLA plechovka s 16 rohy hořké čokolády 100g
10 564,50 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
1 056,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Tristar VE-5864, Vertikální domácí ventilátor, Bílá, Podlaha, Plast, 59,71 dB, 1 m³
Tristar VE-5864, Vertikální domácí ventilátor, Bílá, Podlaha, Plast, 59,71 dB, 1 m³
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
Použité
1 180,25 Kč
Prodejce: PolisElectro
Obrázek produktu pro Čajová konvice Bílý čaj Jasmín jemná příchuť s přírodním aroma 25g
Čajová konvice Bílý čaj Jasmín jemná příchuť s přírodním aroma 25g
2 871,20 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Konvička Hüttenzauber ovocný čaj s příchutí svařeného vína a koření 50g
Konvička Hüttenzauber ovocný čaj s příchutí svařeného vína a koření 50g
3 275,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
275,16 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Rapunzel 194010, Slunečnicová semínka, 500 g, Paket
Rapunzel 194010, Slunečnicová semínka, 500 g, Paket
133,48 Kč/1kg
66,74 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro YOGI TEA 483103, Ovocný čaj, 35 g, 11 kusů, Papírová krabice, EU organic
YOGI TEA 483103, Ovocný čaj, 35 g, 11 kusů, Papírová krabice, EU organic
2 540,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
88,90 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Přenosný vařič, větruodolný vařič, nerezový vařič, vařič na líh
Přenosný vařič, větruodolný vařič, nerezový vařič, vařič na líh
411,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund
Obrázek produktu pro Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 10
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Marco Polo bylinný směsný čaj Bylinný čaj osvěžující svěží 30g
Marco Polo bylinný směsný čaj Bylinný čaj osvěžující svěží 30g
1 292,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
38,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Čajová konvice 7503 Italský sladký třešňový čaj - 20 sáčků
Čajová konvice 7503 Italský sladký třešňový čaj - 20 sáčků
6 634,89 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
298,57 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro heimtexland ® záclony hladké voálové jednobarevné transparentní okenní dekorace dekorační záclony typ418 bílé smyčky šátek VxŠ 245x140 cm
heimtexland ® záclony hladké voálové jednobarevné transparentní okenní dekorace dekorační záclony typ418 bílé smyčky šátek VxŠ 245x140 cm
59,31 Kč/1m
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 12
145,31 Kč
Prodejce: Heimtexland
Obrázek produktu pro Ergonomická matrace ze studené pěny 90 x 200 cm - H3 pevný komfort ležení - 11 cm vysoká, prodyšná s pratelným potahem - Vyrobeno v Německu
Ergonomická matrace ze studené pěny 90 x 200 cm - H3 pevný komfort ležení - 11 cm vysoká, prodyšná s pratelným potahem - Vyrobeno v Německu
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 1907
1 969,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,93 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
1 007,93 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Tony's Chocolonely - Čokoláda Tony Chocolonely Dark Milk Pretzel Tof | kus 180 gramů
Tony's Chocolonely - Čokoláda Tony Chocolonely Dark Milk Pretzel Tof | kus 180 gramů
5 113,17 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
920,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor
Obrázek produktu pro Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.
Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.
2 247,11 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 12
101,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nestlé Rolo pralinky s karamelem 36x52g
Nestlé Rolo pralinky s karamelem 36x52g
862,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
3 185,22 Kč
-1 570,74 Kč
1 614,48 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Home Deluxe - Hollywoodská houpačka DESCANSO šedá - 3místná, š/v/h 115cm x 195cm x 198cm, včetně držáku na nápoje, sedáku a opěradla I Zahradní lehátko Zahradní houpací lehátko
Home Deluxe - Hollywoodská houpačka DESCANSO šedá - 3místná, š/v/h 115cm x 195cm x 198cm, včetně držáku na nápoje, sedáku a opěradla I Zahradní lehátko Zahradní houpací lehátko
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 27
14 145,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH
Obrázek produktu pro Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 4602
2 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
418,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
89,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Matrace 120x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
Matrace 120x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 1468
3 399,99 Kč
Prodejce: hatservice
Obrázek produktu pro Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
195,41 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
390,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 16. března 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Čaj
Ohodnoceno dne 28. března 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Mátový bylinný čaj Meßmer osvěžující a kořeněný 4 balení
Mátový bylinný čaj Meßmer osvěžující a kořeněný 4 balení
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
94,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 681,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro TEEKANNE 5977 Konvička Hot Love 20 sáčků
TEEKANNE 5977 Konvička Hot Love 20 sáčků
96,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 604,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro FITNE Herbal Tea - 40 čajových sáčků - Tradiční thajská směs
FITNE Herbal Tea - 40 čajových sáčků - Tradiční thajská směs
528,75 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE
5 287,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čaj 300 sáčků 300 g
Čaj 300 sáčků 300 g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 13
371,18 Kč
Prodejce: CasteloStore
426,64 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fohow Liuwei Cha
Fohow Liuwei Cha
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
448,84 Kč
Prodejce: lithuaniashop
8 976,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čajová konvice pikantní slézový ibiškový čaj cenné potěšení z přírody 40g
Čajová konvice pikantní slézový ibiškový čaj cenné potěšení z přírody 40g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
75,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 891,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čajová konvice Rooibos krémová příchuť karamel 20 dvoukomorových sáčků 35g
Čajová konvice Rooibos krémová příchuť karamel 20 dvoukomorových sáčků 35g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
94,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 689,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čajová konvice 2781464008 Selection Box - 12 čajů, 180 sáčků
Čajová konvice 2781464008 Selection Box - 12 čajů, 180 sáčků
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
946,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 471,83 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Meßmer Finest Darjeeling celolistový sypaný čaj 150g balení po 4 kusech
Meßmer Finest Darjeeling celolistový sypaný čaj 150g balení po 4 kusech
960,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Ibišek 75g balení po 12 kusech
Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Ibišek 75g balení po 12 kusech
901,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
12 020,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ahmad Tea- Fruitytea 6 různých ovocných čajů v dárkovém balení
Ahmad Tea- Fruitytea 6 různých ovocných čajů v dárkovém balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
948,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 908,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Salus, zelený čaj bez kofeinu, 40 sáčků,kvalita
Salus, zelený čaj bez kofeinu, 40 sáčků,kvalita
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
285,44 Kč
Prodejce: apohealth
2 718,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zioła do zaparzania Morwa Biała 20 torebek
Zioła do zaparzania Morwa Biała 20 torebek
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
45,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 125,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zázvor a pomeranč s vanilkou - 17 sáčků 30,6g
Zázvor a pomeranč s vanilkou - 17 sáčků 30,6g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
147,36 Kč
Prodejce: apohealth
4 815 686,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Meßmer Tea COLD TEA 105563 Jahoda 14ks
Meßmer Tea COLD TEA 105563 Jahoda 14ks
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
117,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 942,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ostropestřecový čaj 2g x 20 ks. Polský bylinný
Ostropestřecový čaj 2g x 20 ks. Polský bylinný
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
45,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 125,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Salus Čaj na odstranění kyseliny močové, 15 ks. Filtrační sáček
Salus Čaj na odstranění kyseliny močové, 15 ks. Filtrační sáček
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
149,31 Kč
Prodejce: apohealth
2 195,74 Kč/1kg
Schwarztee Ahmad Tea | Apple Refresh | Mit Fruchtstücken | 20 Teebeutel
Ahmad Tea - příchuť jablek 40g, 20 sáčků
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
586,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
14 674,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Green Energy - 17 sáčků 30,6g
Green Energy - 17 sáčků 30,6g
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
147,36 Kč
Prodejce: apohealth
4 815 686,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bünting čaj ibišek 40g
Bünting čaj ibišek 40g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
73,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 837,00 Kč/1kg