D-mannóza pro zvířata – nádoba 300 g
1 018,20 Kč
3 394,00 Kč / 1kg
plus 483,86 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Arthro Pro10 998,84 Kč/1l
1 300,00 Kč
-158,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 141,68 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
Kapsle NormControl217,67 Kč/1l
1 329,70 Kč
-306,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 023,03 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
ADECtal64 949,17 Kč/1l
1 088,38 Kč
-308,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
779,39 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
Oculax - 60 Kapslí23 805,56 Kč/1l
879,00 Kč
-22,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
857,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IncHealth-Inter

Kijimea Regularis 500 G
1 032 479,95 Kč/1l
1 032,48 Kč
Prodejce: apohealth

Chlorella
2 060,00 Kč/1kg
690,00 Kč
-72,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
618,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Auranatura Brainfit Pro kapsle 30 kapslí
25 891,53 Kč/1kg
642,11 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

K.H.3 Vitalkomplex kapsle, 150 kapslí
5 508,89 Kč/1kg
892,44 Kč
Prodejce: apohealth

Ashwagandha Hrotlife 90 kapslí.
403,00 Kč
Prodejce: Emerosa

N-acetylcystein – 100 g
2 526,49 Kč/1kg
338,55 Kč
Prodejce: BioCare

IMMUSE – 30 tobolek
9 093,42 Kč/1kg
484,83 Kč
-139,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
345,55 Kč
Prodejce: BioCare

MycoMedica Hericium PRO 90 kapslí
890,00 Kč/1kg
890,00 Kč
Prodejce: MycoMedica

Kvercetin s vitaminem C, 60 kapslí
4 034,39 Kč/1kg
330,82 Kč
Prodejce: apohealth

L-methionin, 120 kapslí
364,00 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Nattokináza kapsle 120 kapslí
498,25 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Panaseus Żelazo W Normie (50 tobolek) BI8640
2 540,00 Kč/1l
508,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

AjemFIT Ashwagandha KSM66® - 120 kapslí
769,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AjemFIT

Boswellia 400, 120 kapslí
5 874,89 Kč/1kg
804,86 Kč
Prodejce: apohealth

Plantocaps Coitosan kapsle, 60 kapslí
19 761,57 Kč/1kg
1 007,84 Kč
Prodejce: apohealth

NICApur Ferroverde 21 kapslí, 60 kapslí
10 724,37 Kč/1kg
761,43 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kupte si D-mannózu od Waldkraft – objednejte si ji online pro svého čtyřnohého kamaráda v ideální práškové formě Určitě znáte D-mannózu, ale věděli jste, že se jedná o jednoduchý cukr, který se vyskytuje v přírodě a získává se z různých druhů ovoce? Ačkoli izolovaná forma existuje teprve několik desítek let, D-mannóza si za poslední desetiletí vydobyla dobré jméno. Číňané D-mannózu tradičně používají již po staletí – jak je to možné, když izolovaná forma existuje teprve několik desetiletí? Je to jednoduché: používali ovoce a bylinky, které obsahovaly tento jednoduchý cukr. D-mannóza v kvalitě Waldkraft je: Snadná manipulace: ideální použití a dávkování díky práškové formě Bez přísad: Bez dalších přísad: D-mannóza 99,8 % čistý prášek Udržitelná výroba a balení v hnědém skle chránícím před UV zářením V jakých potravinách se D-mannóza nachází Jelikož je D-mannóza přírodní jednoduchý cukr, vyskytuje se v různých druzích ovoce. Relativně vysoké množství D-mannózy obsahují: - jablka - pomeranče - broskve - hrušky - brusinky - borůvky Močový měchýř – důležitý orgán v močovém systému Když se mluví o důležitých orgánech, často se zmiňuje srdce, plíce nebo játra. Ale ptali jste se někdy sami sebe, jakou ústřední roli hraje močový měchýř v organismu? Tento orgán vyprazdňuje a uchovává moč díky četným neurologickým a svalovým mechanismům . Představte si, že by váš pes nebo kočka neustále a nekontrolovaně močili všude. Močový měchýř ale umí ještě víc: sliznice močového měchýře produkuje hlen , který pomáhá odrážet bakterie a předcházet infekcím . Hnědé sklo chránící před UV zářením zachovává přírodní složky Aby se váš čtyřnohý přítel cítil dobře, každý den děláme maximum. Proto se můžete vždy spolehnout na trvalou kvalitu, transparentní výrobu a snadné použití prášku Waldkraft D-mannóza. Proto je naše D-mannóza trvale chráněna hnědou skleněnou lahvičkou chránící před UV zářením. Takto zůstanou cenné složky chráněny před světlem a oxidací i u vás doma. Objednejte si nyní prášek D-mannóza v osvědčené kvalitě Waldkraft Pokud jste u nás již několikrát objednali, znáte naši osvědčenou kvalitu. Všechny naše produkty vyvíjíme ve spolupráci s terapeuty, abyste se mohli soustředit na to, co je opravdu důležité: vaše pohodlí a pohodlí vašich blízkých. Doporučené dávkování pro psy a kočky: Na 5 kg hmotnosti 1/2 ml (odpovídá 0,5 g manózy) 1 odměrka odpovídá 1 g. Odměřte odpovídající množství a zamíchejte do krmiva. Prosím, zajistěte čerstvou vodu. Složení D-mannóza (99,8 % čistý prášek) Analytické složky Hrubá bílkovina 0,5 % Hrubá vláknina 0,3 % Voda 0,5 % Hrubý popel 4,0 % Hrubý tuk, celkem 1 % Obsah vápníku a fosforu není prokazatelný. Skladování Skladujte dobře uzavřené, v chladu, chráněné před světlem a mimo dosah dětí. Obsah 300 g Upozornění Při dlouhodobém užívání se předem poraďte s veterinárním lékařem. Kromě toho by měla být pravidelně testována hodnota pH moči.
- Seznam přísad
- D-mannóza (99,8 % čistý prášek)
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Alveda GmbH, Am Stener Berg 41K, 13125 Berlin, Deutschland
- Prodejní název
- D-mannóza pro zvířata – nádoba 300 g
- Výrobce
- Alveda GmbH
- Počet kusů
- 1
- Doporučená spotřeba
- Pes a kočka: 5 kg – ½ ML (odpovídá 0,5 g manózy) 1 odměrka odpovídá 1 g. Odměřte odpovídající množství a zamíchejte do krmiva. Zajistěte přístup k čerstvé vodě.
- Číslo produktu
- 112063736604
- Kód EAN
- 4260733831043
- Seznam přísad
- D-mannóza (99,8 % čistý prášek)
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Alveda GmbH, Am Stener Berg 41K, 13125 Berlin, Deutschland
- Prodejní název
- D-mannóza pro zvířata – nádoba 300 g
- Výrobce
- Alveda GmbH
- Počet kusů
- 1
- Doporučená spotřeba
- Pes a kočka: 5 kg – ½ ML (odpovídá 0,5 g manózy) 1 odměrka odpovídá 1 g. Odměřte odpovídající množství a zamíchejte do krmiva. Zajistěte přístup k čerstvé vodě.
- Číslo produktu
- 112063736604
- Kód EAN
- 4260733831043
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Feminol 2 - Kompletní Přípravek pro Těhotné ženy, 56 tablet + 56 kapslí
7 494,80 Kč/1l
749,48 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Alflorex 30 kapslí - Dlouhodobá expirace!
35 960 000,91 Kč/1kg
899,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Norsan Omega 3 Arktis 200 ml BI8321
3 602,15 Kč/1l
720,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4
19 989,90 Kč/1l
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Bach Original Bachovy květové esence č. 1–38 a RESCUE kapky v dekorativní kartonové krabičce, 40 lahviček
3 663,66 Kč/1kg
5 821,56 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke
![Obrázek produktu pro Glow25® Collagen Powder [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagenu s vitaminem C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnost - Neutrální](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Collagen Powder [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagenu s vitaminem C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnost - Neutrální
1 912,80 Kč/1kg
860,76 Kč
Prodejce: WR-Products

Prostalis Forte - 180 Kapseln (3 x 60 Kapseln) - 3er Pack
18 564,81 Kč/1kg
2 005,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

BAYER Priorin EXTRA doplněk na vlasy 60 kapslí
4 507,67 Kč/1kg
676,15 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Altrient C 1000mg gel - lipozomální doplněk stravy
1 629 999,92 Kč/1kg
1 630,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Altermedic

Concentrix, 180 kapslí
8 880,79 Kč/1kg
1 571,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

GLura Doplňky stravy, sada 3 balení po 60 kapslí
2 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

4X Prostoxalen - kapsle Sabal Palm pro prostatu
3 445 669,84 Kč/1l
3 445,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

Femibion 1 rané těhotenství 28 tablet - Dlouhá doba použitelnosti!
12 061 555,37 Kč/1kg
542,77 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

ArmoLipid, 60 tabletek
12 328 428,24 Kč/1kg
862,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

VitroCap N kapsle vybrané mikroživiny pro oči, 90 kapslí
15 597,64 Kč/1kg
1 388,19 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: apohealth

Priorin kapsle pro nutriční potřeby vlasového kořínku, 120 kapslí
13 265,21 Kč/1l
1 246,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Pantovigar Vital, přípravek pro vlasy, 180 kapslí
14 587,81 Kč/1kg
2 261,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

VigorPeak
2 307,26 Kč/1l
975,97 Kč
Prodejce: Natucap

Prostalis - Komplex pro podporu zdraví prostaty (30 kapslí)
926,55 Kč/1kg
926,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AltaShop

BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 500 g / Kreatin monohydrát / Farmaceuticky čistý mikronizovaný kreatin monohydrát v prášku
1 390,62 Kč/1l
695,31 Kč
Prodejce: NutraBestBG

MANHOOD PLUS – Přírodní doplněk stravy a prostředek pro podporu mužského zdraví a pohody – 30 kapslí
61 674,00 Kč/1l
925,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PremiumHealth24

beLIVELY NMN | NAD Booster | Anti-Aging | Longevity | Energie & Zellgesundheit | 30 kapslí | Bestager | Vegan
94 222,23 Kč/1l
848,00 Kč
Prodejce: beLIVELY

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet
9 204,21 Kč/1kg
1 988,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Malát hořečnatý 1000 mg veganská vysoká dávka, 180 St TAB
2 437,12 Kč/1kg
694,58 Kč
Prodejce: apohealth

Sedamin 30 kapslí – uklidnění a podpora nervového systému
40 640,95 Kč/1kg
853,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPremiumShop

ALLNUTRITION ALLDEYNN Collarose 300 g malina-lesní jahoda / Kolagen / Hydrolyzovaný hovězí kolagen VERISOL® obohacený o kyselinu hyaluronovou, vitamin C a biotin
3 395,23 Kč/1l
1 018,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kapsle VOLT
33 000,00 Kč/1l
990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NoviluniumHerbalis

Biostile Kolagenová směs v prášku s kyselinou hyaluronovou - 30 sáčků s 8600 mg hydrolyzovaného kolagenu, kyselinou hyaluronovou, vitaminem C, kurkuminem a shilajitem pro kůži, klouby a kosti
4 386,63 Kč/1l
1 315,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biostile

Vitabay Vitamin D3 Depot 20000 IU + Vitamin K2 200 mcg tablety, 180 tablet
13 050,00 Kč/1kg
691,65 Kč
Prodejce: apohealth
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg