Dapper Dan Signature Style Paste 100ml

251,44 Kč

2 514,40 Kč / 1l

plus 145,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

st 30. září – čt 1. října
Zbývající čas na objednání:
7h 35m 51s
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Numèro Colour Protection 300ML
Numèro Colour Protection 300ML
4 340,00 Kč/1l
434,00 Kč
Prodejce: EDANTI
Obrázek produktu pro Symbiose maska na vlasy Intense Revitalizing Mask pro ženy 200 - Kérastase
Symbiose maska na vlasy Intense Revitalizing Mask pro ženy 200 - Kérastase
8 502,50 Kč/1l
1 700,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml
Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml
4 386,20 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro ENVIE KERATIN Haarmaske - 1000ml
ENVIE KERATIN Haarmaske - 1000ml
1 070,89 Kč/1l
1 070,89 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Osis Volume Up 300ml Engepsdknofin
Schwarzkopf Osis Volume Up 300ml Engepsdknofin
1 430,67 Kč/1l
429,20 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro KÉRASTASE Premiére Masque Réparateur 200 ml
KÉRASTASE Premiére Masque Réparateur 200 ml
8 742,85 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 748,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Keune Style Texture Restyler High-Shine 100ml - pasta se silnou fixací
Keune Style Texture Restyler High-Shine 100ml - pasta se silnou fixací
6 010,00 Kč/1l
601,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal
Obrázek produktu pro RONQUINA EXTRA LOKACE 1 L BÍLÁ/Světle hnědá
RONQUINA EXTRA LOKACE 1 L BÍLÁ/Světle hnědá
407,11 Kč/1l
407,11 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Gliss 4-in-1 Odżywcze masło, 400ml
Gliss 4-in-1 Odżywcze masło, 400ml
601 399,97 Kč/1kg
300,70 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro Hairfood - Goji 150ml
Hairfood - Goji 150ml
2 309,40 Kč/1l
346,41 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro AUSSIE SOS Supercharged Repair 500 ml
AUSSIE SOS Supercharged Repair 500 ml
542,72 Kč/1l
271,36 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Blonde Expert Insta Strong Treatment 200 ml
Blonde Expert Insta Strong Treatment 200 ml
1 918,95 Kč/1l
383,79 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Stapiz pro muže
Stapiz pro muže
294,97 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
332,60 Kč
-37,63 Kč
294,97 Kč
Prodejce: AllYour
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Professional Osis+ Thrill Styling Gum 100ml
Schwarzkopf Professional Osis+ Thrill Styling Gum 100ml
3 687,20 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
368,72 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Kérastase Blond Absolu Masque Cicaextreme maska pro platinově blond a šedivé vlasy 200 ml
Kérastase Blond Absolu Masque Cicaextreme maska pro platinově blond a šedivé vlasy 200 ml
6 821,30 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 364,26 Kč
Prodejce: SuperDealsDE
Obrázek produktu pro REF Shine Elixir 80 ml
REF Shine Elixir 80 ml
5 929,38 Kč/1l
474,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Messaggero parfémový extrakt ve spreji 100ml
Messaggero parfémový extrakt ve spreji 100ml
24 856,00 Kč/1l
2 485,60 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Naturaleza Y VidaMaska na vlasy proti padání 500ml
Naturaleza Y VidaMaska na vlasy proti padání 500ml
651,24 Kč/1l
325,62 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Alterna Caviar Replenishing Moisture Masque 161 g
Alterna Caviar Replenishing Moisture Masque 161 g
3 483,33 Kč/1kg
1 045,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Schwarzkopf Osis Bounty balzám 150ml Engepsdkfinf
Schwarzkopf Osis Bounty balzám 150ml Engepsdkfinf
7 012,27 Kč/1l
1 051,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Dapper Dan Signature Style Paste 100 ml:

dapper Dan Signature Style Paste je nejuniverzálnější produkt z řady Signature Style, který díky vysoké fixaci a nízkému lesku dokáže vytvořit širokou škálu účesů střední délky. Nejenže je všestranná, ale také se snadno používá a lze ji upravovat v průběhu dne. Navíc má vonné tóny kolínské vody Signature.

Rozměry
8 x 8 x 3 cm
Hmotnost
220 g
Objem
100 ml
Složení
Není specifikováno
Výrobce
Dapper Dan
Kód EAN
5060999130022

Rozměry
8 x 8 x 3 cm
Hmotnost
220 g
Objem
100 ml
Složení
Není specifikováno
Výrobce
Dapper Dan
Kód EAN
5060999130022
K tomu se hodí také

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
692,82 Kč
Doprava zdarma15% poukaz
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml
Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
542,38 Kč
-107,38 Kč
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 350,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml
Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
870,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
541,53 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
3 610,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Numèro Colour Protection 300ML
Numèro Colour Protection 300ML
434,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 340,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
300,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Aliver
5 000,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 57
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l
Obrázek produktu pro Guerlain Orchidée Impériale The Mask, Liftingová maska, Ženy, Univerzální pleť, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Revitalizační, Krémová, Dávkovač
Guerlain Orchidée Impériale The Mask, Liftingová maska, Ženy, Univerzální pleť, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Revitalizační, Krémová, Dávkovač
6 055,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
80 738,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
1 423,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
5 693,60 Kč/1l
Obrázek produktu pro L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 10
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l
Obrázek produktu pro Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač
Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista
3 831,21 Kč/1l
Obrázek produktu pro La Mer Intenzivní revitalizační maska
La Mer Intenzivní revitalizační maska
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
4 642,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 203,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 155,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml
Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 127,98 Kč/1l
Obrázek produktu pro Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče
Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE
215,22 Kč/1l
Obrázek produktu pro Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
1 491,47 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml
Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 386,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 357,86 Kč/1l
Obrázek produktu pro L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.
L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 547,72 Kč/1l
Obrázek produktu pro Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml
Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,86 Kč/1l