5,0



Na základě 2 hodnocení
Gusto Etna Crema al Pistacchio 190 g pistáciový krém s kousky čokolády
155,42 Kč
818,00 Kč / 1l
plus 108,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
10h 47m 48s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
VEGANELA krém z lískových oříšků a kakaa 300g TAR-GROCH1 512,18 Kč/1kg
533,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Křupavý kokosový krém 300g TAR-GROCH970,28 Kč/1kg
340,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Pistáciová chala bez cukru 300g TAR-GROCH957,11 Kč/1kg
334,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Lemce mandlový krém, 250 g | Jemný krémový mandlový krém na chléb a pečivo445,08 Kč/1kg
111,27 Kč
Prodejce: Lemke

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Rapunzel 305588, Pomazánka z různých oříšků, Sezamové semínko, 250 g, Německo, 660 kcal, 59,2 g
391,84 Kč/1kg
97,96 Kč
Prodejce: taleoo

A Ricchigia - Pistaziencreme - 190 g
3 731,58 Kč/1kg
709,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

sezamové máslo tahini
584,88 Kč/1kg
146,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pistáciový krém 60% Velveti, 180 g - 100% přírodní, bez emulgátorů, barviv a palmového oleje
1 250,00 Kč/1l
225,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Pistáciový krém Pisti Crema Pistacchio 200g
839,95 Kč/1l
167,99 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Sladký pistáciový krém bez palmového oleje, 190 g – balení po 5 kusech, Sofì – Dolcezze di Sicilia
736,84 Kč/1l
700,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

KoRo MUS_005, Afghánistán, Austrálie, Chile, Itálie, Pákistán, Portugalsko, Španělsko, USA, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
1 027,22 Kč/1kg
513,61 Kč
Prodejce: somnia24

Tahini bez soli 225g
393,38 Kč/1kg
137,20 Kč
-48,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
88,51 Kč
Prodejce: taleoo

Alpia Pistaziencreme Vollmilchschokolade mit Pistazienmilchcreme 100g
548,10 Kč/1kg
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lískooříškový krém s kakaem 300 g
467,23 Kč/1kg
151,66 Kč
-11,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
140,17 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lískovooříškový krém s čokoládou a cuksem 330g
154 999,99 Kč/1l
155,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Pomazánka - Crème aubergine 190g
360,89 Kč/1kg
68,57 Kč
Prodejce: taleoo

Grashoff čokoládový krém cappuccino Belgická mléčná čokoláda 250g
617,56 Kč/1kg
154,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kešu krém Aufstrich - brusinky 135g
502,07 Kč/1kg
67,78 Kč
Prodejce: taleoo

Targroch Pistáciový krém 300 g PISTACJELA
273 999,99 Kč/1l
274,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pistáciový krém se sicilskými pistáciemi a tmavou čokoládou na bázi 100 % „Modica Chocolate IGP” 190 g
Nový, lahodný pistáciový krém se sicilskými pistáciemi a tmavou čokoládou na bázi 100% „Modica Chocolate IGP”.
Vhodný k snídani nebo jako svačina, na sušenkách, rohlících, pečivu nebo s jogurtem a čerstvým ovocem, v panettone na Vánoce a s palačinkami.
Složení: bílý krém (cukr, olej a rostlinné tuky (oleje (slunečnicový), tuky (palmový, z palmových zrn)), sušené odstředěné mléko (10 %), sušená syrovátka, emulgátor (slunečnicová lecitin E322), aroma (vanilina)), přírodní pistácie 28 %, sicilské pistácie 7 %, tmavá zrna na bázi „Modica Chocolate PGI” 13 %. Může obsahovat jiné ořechy: mandle, lískové ořechy.
Nutriční hodnoty (na 100 g):
- Energie 2423 kJ / 582 kcal
- Tuky 40 g, z toho nasycené 14 g
- Sacharidy 47 g, z toho cukry 45 g
- Bílkoviny 7,3 g
- Sůl 0,137 g
Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah tepla a světla.
Země původu: Itálie
Výrobce: I Veri Sapori dell’Etna s.r.l.
Sicilský pistáciový čokoládový krém Crema al pistacchio 190g - Gusto Etna je vynikající produkt, který potěší i ty nejnáročnější chuťové buňky. Náš krém kombinuje jemnost nejkvalitnějších pistácií ze Sicílie se sametovou strukturou čokolády. Každá lžička této jedinečné pochoutky přenese labužníka na cestu do slunné italské oblasti známé pěstováním nejlepších pistácií na světě.
Nabízený pistáciový krém je dokonalým doplňkem snídaně i svačiny. Skvěle se hodí k chlebu, palačinkám a vaflím a je lahodnou náplní dortů a zákusků. Je také lahodnou přísadou do zmrzliny, pěny a ovocných dezertů. Díky své jedinečné chuti se dá použít nejen jako přísada do pokrmů, ale i jako samostatná svačinka. Zkuste přidat lžičku do sušenky nebo krekru a uvidíte, jak skvěle obohatí každé jídlo.
Výrobek se vyznačuje nejen svou chutí, ale také kvalitou surovin:
- Sicilské pistácie - proslulé svou výjimečnou kvalitou a jedinečnou, intenzivní chutí
- Přírodní suroviny - bez přidaných umělých barviv a konzervačních látek
- Vysoký obsah ořechů - pro maximální chuťový zážitek
- Objem
- 0.19 l
- Seznam přísad
- bílá smetana (cukr, oleje a rostlinné tuky (oleje (slunečnicový), tuky (palmový, z palmových zrn)), odtučněné sušené mléko (10 %), sušená syrovátka, emulgátor (slunečnicová lecitin E322), aroma (vanilina)), přírodní pistácie 28 %, sicilské pistácie 7 %, tmavá zrna na bázi „Modica Chocolate PGI” 13 %. Může obsahovat jiné ořechy: mandle, lískové ořechy.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 2423 kJ / 582 kcal, tuky 40 g, z toho nasycené mastné kyseliny 14 g, sacharidy 47 g, z toho cukry 45 g, bílkoviny 7,3 g, sůl 0,137 g
- Hmotnost
- 350 g
- Potravinářský podnik
- I Veri Sapori dell’Etna s.r.l. Viale John Kennedy, Zona Artigianale, Lotto 14, 95034 Bronte (CT), Itálie
- Prodejní název
- Gusto Etna Crema al Pistacchio 190 g pistáciový krém s kousky čokolády
- Výrobce
- bez marki
- Kód EAN
- 8032706791724
- Objem
- 0.19 l
- Seznam přísad
- bílá smetana (cukr, oleje a rostlinné tuky (oleje (slunečnicový), tuky (palmový, z palmových zrn)), odtučněné sušené mléko (10 %), sušená syrovátka, emulgátor (slunečnicová lecitin E322), aroma (vanilina)), přírodní pistácie 28 %, sicilské pistácie 7 %, tmavá zrna na bázi „Modica Chocolate PGI” 13 %. Může obsahovat jiné ořechy: mandle, lískové ořechy.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 2423 kJ / 582 kcal, tuky 40 g, z toho nasycené mastné kyseliny 14 g, sacharidy 47 g, z toho cukry 45 g, bílkoviny 7,3 g, sůl 0,137 g
- Hmotnost
- 350 g
- Potravinářský podnik
- I Veri Sapori dell’Etna s.r.l. Viale John Kennedy, Zona Artigianale, Lotto 14, 95034 Bronte (CT), Itálie
- Prodejní název
- Gusto Etna Crema al Pistacchio 190 g pistáciový krém s kousky čokolády
- Výrobce
- bez marki
- Kód EAN
- 8032706791724
K tomu se hodí také

AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Gusto Etna Crema al Pistacchio 190 g originální italský pistáciový krém
890,58 Kč/1l
169,21 Kč
Prodejce: foodperium

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
2 049,79 Kč/1kg
491,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Pistáciový krém 45%, 190g - balení po 2 kusech
855,26 Kč/1l
325,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

PRIM. Tahini naturalne 185 g
514,75 Kč/1kg
102,95 Kč
Prodejce: Katomix

Rapunzel 305588, Pomazánka z různých oříšků, Sezamové semínko, 250 g, Německo, 660 kcal, 59,2 g
391,84 Kč/1kg
97,96 Kč
Prodejce: taleoo

Vivani 285901, Tmavá čokoláda, 100 g, 2425 kJ, 585 kcal, 32,5 g, 7 g
680,70 Kč/1kg
68,07 Kč
Prodejce: taleoo

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
762,22 Kč/1kg
304,89 Kč
Prodejce: somnia24

sezamové máslo tahini
584,88 Kč/1kg
146,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
615,36 Kč
Prodejce: somnia24

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
21 990,00 Kč/1l
2 199,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Scentiva

Elektrický vysavač na odstranění černých teček Pore Cleaner na čištění obličeje s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimy (bílý)
499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Miamia

Skládací stůl 182 x 76 x 74 cm (D x Š x V) bílý – skládací s funkcí kufru – kempingový stůl, zahradní stůl, tržní stůl, bleší trh, kufrový stůl
1 386,00 Kč
Prodejce: Jurhan

3.06 LED lano pro skřítky - sada 3 kusů - barva: pouze bílá
337,25 Kč
Prodejce: Special-trends

SONGMICS Sprchová polička, rohová polička, 4 police, koupelnová polička, 85-305 cm, výškově nastavitelná
757,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Ciasto Kataifi (Kadayif) 500g
207,69 Kč/1kg
120,00 Kč
-12,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Almina Plech do trouby 28/32/36 cm Sada 3 nerezových plechů na pečení Plech na pečení Tepsi
608,16 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH

Sicilský mandlový krém 45 %, 190 g
0,84 Kč/1kg
159,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Milka Čokoláda Alpské mléko 100g
443,50 Kč/1kg
44,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Planetární kuchyňský robot 1700W
2 054,34 Kč
Prodejce: Ellano

Plastové ozdoby na vánoční stromeček 45 kusů - růžové - nerozbitné vánoční ozdoby nerozbitné - ozdoby na vánoční stromeček
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Wawi couverture mléčná čokoláda 200g
180,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pulzní oxymetr Pulzní oxymetr na prst s 1,5" HD LED displejem a MCU modulem Monitor nasycení krve kyslíkem Oxymetr na prst
478,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Pickerd nasekané zelené pistácie
4 258,00 Kč/1kg
106,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chivers Orange Jelly



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
118,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,24 Kč/1kg

Sicilská italská pistáciová pasta Čerstvé pistácie s dokonalou barvou 100 % 200 g
851,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
17 035,80 Kč/1l

Pasta z lískových oříšků 300g TAR-GROCH
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 214,49 Kč/1kg

Smetana s příchutí slaného karamelu 300g TAR-GROCH
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 025,02 Kč/1kg

VEGANELA krém z lískových oříšků a kakaa 300g TAR-GROCH
533,80 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 512,18 Kč/1kg

Lemke Hnědé mandlové máslo 8 x 300 g – 100 % mandle | Bez přísad | Veganské | Mandlové máslo Braun z Berlína
1 588,07 Kč
Prodejce: Lemke
661,70 Kč/1kg

Lemke Křupavé Mandlové Máslo 8 x 300 g
1 583,69 Kč
Prodejce: Lemke
659,87 Kč/1kg

Lemke krém z lískových oříšků, 250 g | Krémový krém z lískových oříšků vyrobený z nejlepších lískových oříšků



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
111,27 Kč
Prodejce: Lemke
445,08 Kč/1kg

Lemce mandlový krém, 8 X 250 g | Jemný krémový mandlový krém na chléb a pečivo
894,38 Kč
Prodejce: Lemke
447,19 Kč/1kg

Lemke Křupavý kokos, 8 X 250g | Křupavý kokosový krém s nejjemnější kokosovou příchutí
894,38 Kč
Prodejce: Lemke
447,19 Kč/1kg

Stadtstreicher Cookies & Cream 250 g | Mléčná krémová náplň s bezlepkovými kousky kakaových sušenek
111,27 Kč
Prodejce: Lemke
445,08 Kč/1l

Lemce mandlový krém, 250 g | Jemný krémový mandlový krém na chléb a pečivo
111,27 Kč
Prodejce: Lemke
445,08 Kč/1kg

Lemke Křupavý kokos, 250g | Křupavý kokosový krém s nejjemnější kokosovou příchutí
111,27 Kč
Prodejce: Lemke
445,08 Kč/1kg

Lemke Hnědé mandlové máslo 300 g – 100 % mandle | Bez přísad | Veganské | Mandlové máslo Braun z Berlína
197,58 Kč
Prodejce: Lemke
658,60 Kč/1kg

HASELNUSSCREME UND KAKAO CRUNKY GLUTENFREI250 g - RIGONI DI ASIAGO (HAZELNUT)
520,45 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 081,80 Kč/1kg

Pistáciová pasta 500g Brat.pl
520,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
693,33 Kč/1kg

Lemke krém z lískových oříšků, 8 X 250 g | Krémový krém z lískových oříšků vyrobený z nejlepších lískových oříšků



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
894,38 Kč
Prodejce: Lemke
447,19 Kč/1kg

Pistáciová pasta 170g TAR-GROCH
351,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 070,53 Kč/1l

Křupavý kokosový krém 300g TAR-GROCH
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
970,28 Kč/1kg

Pistáciová chala bez cukru 300g TAR-GROCH
334,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
957,11 Kč/1kg