5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sprchový gel Raspberry 500 ml796,62 Kč/1l
398,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sisley Izia sprchový gel pro ženy 250 ml5 531,88 Kč/1l
1 382,97 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Palmolive Men Sprchový Gel 500Ml Sport...423 057,69 Kč/1kg
219,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Phytorelax Kokosový sprchový gel 500 ml1 467,98 Kč/1l
733,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Dicora Urban Fit Sprchový gel Mandle a ořechy 750 ml
457,09 Kč/1l
342,82 Kč
Prodejce: somnia24

Sprchový gel Citron a hrášek Dicora 825 ml
278,99 Kč/1l
230,17 Kč
Prodejce: Katomix

Osvežující Sprchový Gel Greensect 200 ml
336,75 Kč/1l
67,35 Kč
Prodejce: MANADA

Sprchový gel Herbae (Shower Gel) 250 ml
5 726,32 Kč/1l
1 431,58 Kč
Prodejce: Rareparfum

Baldessarini Sprchový Gel pro Muže 150 ml
1 956,00 Kč/1l
293,40 Kč
Prodejce: somnia24

Sportovní sprchový gel Ice Fit 250 ml
340,75 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Lactovit Vyživující sprchový gel 500 ml
257,20 Kč/1kg
144,03 Kč
Prodejce: Visage

PINEAPPLE, tělový sprchový gel, 265 ml
747,51 Kč/1l
198,09 Kč
Prodejce: lithuaniashop

DICORA Sprchový gel s jogurtovými proteiny a výtažky z pistácie 750ml
732,50 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Urtekram Sprchový gel Kokosový 500 ml
37 200,00 Kč/1l
372,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Koupelový gel Palmolive pro ženy s Mléčnými Proteiny, 500 ml
186,28 Kč/1l
93,14 Kč
Prodejce: Visage

Palmolive, Sprchový gel Orchidej, 500 ml
177,80 Kč/1kg
88,90 Kč
Prodejce: Visage

Duschdas Sportovní sprchový gel 3 v 1 225 ml
221,07 Kč/1l
49,74 Kč
Prodejce: Katomix

Hugo Boss Baldessarini sprchový gel 150 ml
5 483,00 Kč/1l
896,71 Kč
-74,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
822,45 Kč
Prodejce: Rareparfum

Sprchov krm Olive Milk (Shower Gel), 250 ml
258,64 Kč/1l
64,66 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sebamed Gel Sebamed sprchový gel 1000ml
842,10 Kč/1l
842,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
DICORA URBAN FIT SPRCHOVÝ GEL VITAMÍN A MLÉKO A MELOUN
Objevte osvěžující a pečující sprchový gel Dicora Urban Fit, který kombinuje sladkou vůni melounu s výživnými vlastnostmi mléka a vitamínu A. Tento jedinečný produkt byl vytvořen, aby vaší pokožce poskytl jemné čištění a intenzivní hydrataci. Díky jeho bohatému složení bude vaše pokožka měkká, hladká a zářivá. Sprchový gel Dicora Urban Fit je ideální pro každodenní použití a je skvělým způsobem, jak začít den plný energie a vitality. Ponořte se do aromatické koupele, která povzbudí vaše smysly a postará se o kondici vaší pokožky.
- Jemné čištění pokožky bez podráždění
- Intenzivní hydratace díky mléčným bílkovinám
- Posílení odolnosti pokožky díky vitamínu A
- Sladká a obklopující vůně melounu
- Pokožka je měkká, hladká a zářivá
- Vhodné pro každodenní použití
Dicora Urban Fit je značka, která pečuje o vaši pokožku pomocí přírodních ingrediencí a inovativních receptur. Jejich produkty jsou dermatologicky testovány, aby byla zajištěna jejich bezpečnost a účinnost. Sprchový gel s vitamínem A, mlékem a melounem je ideální volbou pro ty, kteří ocení vysokou kvalitu a účinnou péči. Vitamín A navíc přispívá ke zvýšení odolnosti pokožky, díky čemuž vypadá mladě a zdravě. Značka Dicora Urban Fit se také angažuje v ochraně životního prostředí a používá obaly.
Sprchový gel Dicora Urban Fit s vitamínem A, mlékem a melounem je vynikající volbou pro všechny, kteří chtějí svou pokožku zahalit sladkou vůní a zajistit jí komplexní péči. Jeho jedinečné složení pokožku vyživuje, hydratuje a dodává jí lesk. Tento produkt je vhodný pro všechny typy pleti a díky své jemné konzistenci je příjemný na použití. Můžete jej používat každý den, abyste si užili zdravou a krásnou pokožku. Na vlastní kůži pocítíte, jak vitamin A, mléko a meloun společně působí, aby vám při každé koupeli poskytly nezapomenutelný zážitek.
Sprchový gel Dicora Urban Fit není jen produktem pro mytí, ale také chvilkou relaxace a odpočinku. Jeho sladká vůně melounu navodí dobrou náladu a jemná pěna obklopí pokožku, díky čemuž se každá koupel stane jedinečným zážitkem. Mléčné proteiny obsažené v gelu intenzivně hydratují pokožku, zabraňují jejímu vysušení a zanechávají ji měkkou a hladkou na dotek. Vitamin A, známý pro své antioxidační vlastnosti, pomáhá chránit pokožku před škodlivými vnějšími vlivy, jako je UV záření a znečištění ovzduší. Díky tomu si pokožka déle zachovává mladistvý a zdravý vzhled.
Složky obsažené v sprchovém gelu Dicora Urban Fit byly pečlivě vybrány, aby vaší pokožce poskytly vše, co potřebuje pro správné fungování. Melounový extrakt má osvěžující a zvlhčující účinky, mléčné proteiny vyživují a regenerují pokožku a vitamin A posiluje její přirozenou ochrannou bariéru. Díky tomu je sprchový gel Dicora Urban Fit ideální volbou pro ty, kteří chtějí o svou pokožku pečovat komplexně a účinně. Jeho jemné složení neobsahuje škodlivé látky, jako jsou parabeny a silikony, díky čemuž je bezpečný pro citlivou a k podráždění náchylnou pokožku. Sprchový gel Dicora Urban Fit je skvělý způsob každodenní péče, který přináší viditelné výsledky.
CARUNO-2025-11-25-13:19:33 cu
Dicora sprchový gel - vitamín A, mléčné proteiny a melounový extrakt Sprchový gel s exotickou a pikantní kombinací vitamínu A, mléčných proteinů a melounového extraktu hydratuje a pečuje o pokožku, vitamín A zvyšuje odolnost pokožky. pH neutrální, dermatologicky testováno, bez testování na zvířatech, bez parabenů, bez barvivObsah: 750 ml
- Rozměry
- 750 ml
- Model
- Dicora Urban Fit Duschgel Milch und Melone
- Hmotnost
- 750 g
- Objem
- 750 ml
- Složení
- zahrnuty v popisu
- Výrobce
- CARUNO
- Kód EAN
- 8410262902004
- Číslo produktu
- CARUNO-2025-11-25-13:19:33
- Rozměry
- 750 ml
- Model
- Dicora Urban Fit Duschgel Milch und Melone
- Hmotnost
- 750 g
- Objem
- 750 ml
- Složení
- zahrnuty v popisu
- Výrobce
- CARUNO
- Kód EAN
- 8410262902004
- Číslo produktu
- CARUNO-2025-11-25-13:19:33
K tomu se hodí také

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l
189,80 Kč/1l
948,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dermalogica čistící pěna Clearing Skin Wash 500 ml
3 596,24 Kč/1l
1 798,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Thierry Mugler Angel Parfémovaný sprchový gel 200ml
6 124,10 Kč/1l
1 224,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Fenjal Sprchový olej Classic Přírodní olej a klasická vůně 225ml
637,38 Kč/1l
143,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Isdin Germisdin Original sprchový gel bez mýdla 1000ml
383,00 Kč/1l
383,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!
542,97 Kč/1l
542,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Dior Fahrenheit, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Pánské, Tělo, AQUA (WATER) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● POLYSORBATE 20 ● PARFUM (FRAGRANCE) ● LAURETH-3...
5 694,95 Kč/1l
1 138,99 Kč
Prodejce: BeautyShop

Clinique Aromatics Elixir Body Wash, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální
6 362,00 Kč/1l
1 272,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

AXE COLLISION Duschgel
216,00 Kč/1l
54,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Irish Spring | Sprchový gel 5 v 1 - 591 ml - Čisticí - Hydratační - Šampon
329,93 Kč/1l
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Marbert Gel Man Classic koupelový a sprchový gel
1 221,67 Kč/1l
488,67 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Versace Versense Bath & Shower Gel 200Ml
1 877 319,91 Kč/1kg
469,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sprchový gel Fa – Bali Kiss, 250 ml
9 645,60 Kč/1l
754,25 Kč
-271,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
482,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Regenerační pleťový krém pro mastnou a aknózní pleť Isorepair (Cream) 50 ml
12 080,00 Kč/1l
604,00 Kč
Prodejce: apohealth

KORRES Mountain Pepper toaletní voda 50 ml & Duschgel 250 ml
2 459,93 Kč/1l
737,98 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Eau De Rochas - sprchový gel, 500 ml
1 287,22 Kč/1kg
772,33 Kč
Prodejce: somnia24

Thierry Mugler, Alien, Shower Gel & Shampoo 2-In-1, 200 ml
9 749,75 Kč/1l
1 949,95 Kč
Prodejce: mein-Lieblingsduft

Royal Oud - sprchový gel, 250 ml
1 172,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nuxe, Sweet Lemon, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 750 ml
636,87 Kč/1l
477,65 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml
559,86 Kč/1l
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

BALNEUM INTENSIV Sprchový a mycí gel 200 ml PZN 01541330
1 223,15 Kč/1l
244,63 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Sprchový gel Expedition Reserve (A Rich Luxurious & Cleansing Body Wash) 250 ml
3 169,00 Kč/1l
792,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sprchový gel pro muže NightPanther (Body-Hair-Face Wash), 1000 ml
202,75 Kč/1l
202,75 Kč
Prodejce: LAVONIO

Aveda 18084835661, 1000 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Rozmarýn, Máta peprná, Čisticí
1 650,00 Kč/1l
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Collistar Talasso Shower Cream, Sprchový krém, 250 ml, Adults, -, Ženy, Tělo, Mandle
6 749,80 Kč/1l
1 687,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Magno Classic, Sprchový gel, 550 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Smíšená pleť
245,45 Kč/1l
135,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml
600,82 Kč/1l
600,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Duschdas Fresh Gold 3w1 Żel pod prysznic, 225ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
153 366,66 Kč/1kg
50,65 Kč
-9%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,01 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Joop! Le Bain Crystal sprchový gel
2 066,27 Kč/1l
309,94 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Mohu jen doporučit
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 063,00 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817,84 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
600,82 Kč
Prodejce: Serica
600,82 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika MEN - Sprchový gel 3v1 Active Nature (5 x 200 ml)
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
799,00 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

Sprchový gel AVON Secret Lagoon 720ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Bioderma Atoderm, Sprchový gel, 1000 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,22 Kč
Prodejce: Serica
442,22 Kč/1l

Sprchový gel s vůní maliny a rybízového likéru (Shower Gel) 720 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

LaQ, Čistící gel a šampon pro krávy, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 444,08 Kč
Prodejce: PerfumTraders
7 220,40 Kč/1l

AVON Senses White Lily Duschcreme 250 ml
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1l