5,0



Na základě 22 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Emil Reimann jemný drážďanský závin se sultánkami v plechovce 750g1 111,21 Kč/1kg
833,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Emil Reimann Dresden Stollen s mandlemi v potravinářské fólii 1000g458,74 Kč/1kg
458,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Emil Reimann, vánočka "Christstollen" z Drážďan s mandlemi a rozinkami, 750 g594,07 Kč/1kg
445,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Emil Reimann Stollen cukrovinky s lahodnou perníkovou náplní 300g573,00 Kč/1kg
171,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Italský kynutý koláč Bauli Limoncello s citronovou náplní 400g
508,30 Kč/1kg
203,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mramorovaný dort s polevou z plnotučného mléka, 100g | HAMMERMÜHLE
1 214,80 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Bauli 113558, Croissant, Cherry, 300 g, 411 kcal, 1723 kJ, 5,9 g
287,17 Kč/1kg
86,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister čokoládový piškotový dort s čokoládovými lupínky 400g
198,77 Kč/1kg
79,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister mramorový dort vlhký piškotový dort s polevou 400g
198,52 Kč/1kg
79,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister mini muffiny mramorový piškot s nízkotučným kakaem 255g
310,00 Kč/1kg
79,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuchenmeister Christmas Stollen obalený v jemném moučkovém cukru 500g
219,66 Kč/1kg
109,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Máslový závin se sultánkami a moučkovým cukrem 200g
392,60 Kč/1kg
78,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rýžovo-mandlový závin 250g
624,68 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

7Days Croissant s kakaem (4 x 65 g)
236,83 Kč/1kg
16,97 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14,21 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Kokosraspeln 250g | BIOTROPIC
271,68 Kč/1kg
77,95 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
67,92 Kč
Prodejce: taleoo

KuchenMeister Jahodový dort s kakaovou polevou 400g
197,62 Kč/1kg
79,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Vánoční závin rafinovaný s rumem a sultánkami 750g
218,83 Kč/1kg
164,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Vánoční závin se sultánkami a moučkovým cukrem 750g
211,73 Kč/1kg
158,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tresors vafle s čokoládovou náplní 250 g
318,58 Kč/1kg
132,72 Kč
-49,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
82,83 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Kadayif - Předpečené andělské vlasy
- Připravte si podle své chuti
- pečené
- Pro výrobu dubajské čokolády
- Pro výrobu čokolády Künefe
- Seznam přísad
- Pšeničná mouka, pitná voda, konzervační látky (sorban draselný, propionan vápenatý), sůl.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- NEUPLATŇUJE SE
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Fistikci Dubai
- Prodejní název
- Kadayif - pečené andělské vlasy
- Výrobce
- Dubai Chocolate
- Kód EAN
- 8699237144292
- Seznam přísad
- Pšeničná mouka, pitná voda, konzervační látky (sorban draselný, propionan vápenatý), sůl.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- NEUPLATŇUJE SE
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Fistikci Dubai
- Prodejní název
- Kadayif - pečené andělské vlasy
- Výrobce
- Dubai Chocolate
- Kód EAN
- 8699237144292
K tomu se hodí také

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Ciasto Kataifi (Kadayif) 500g
207,69 Kč/1kg
120,00 Kč
-12,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Silikonová forma na vlastní čokoládu Dubai Chocolate Xl 25 cm
57,41 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
56,24 Kč
Prodejce: Przydasie

Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g
541,53 Kč/1kg
81,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gusto Etna Crema al Pistacchio 190 g originální italský pistáciový krém
890,58 Kč/1l
169,21 Kč
Prodejce: foodperium

Gusto Etna Crema al Pistacchio 190 g pistáciový krém s kousky čokolády
818,00 Kč/1l
155,42 Kč
Prodejce: foodperium

2ks čokoládové formy silikonová čokoládová forma čokoládová forma extra hluboká čokoládová forma pro čokoládové pralinky sladkosti
200,42 Kč
Prodejce: Heartforcards

Čistá pistáciová pasta, 200 g - 100% pistácie
1 825,00 Kč/1l
365,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Ciasto Kataifi (Kadayif) 200g
2 376,65 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Öz-yufka Kadayif těstové nitky I (2x 400 g) I Andělské vlasy I DODÁVÁNO S CHLADÍCÍM VLOČKEM
566,65 Kč/1kg
533,10 Kč
-79,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
453,32 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Pistáciová pasta s himálajskou solí 200g
555,56 Kč/1kg
250,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Nitě na těsto Öz-yufka Kadayif - (2x 400g)
566,65 Kč/1kg
533,10 Kč
-79,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
453,32 Kč
Prodejce: AllYouNeed

2x Kadayif těstové nitky pražené – andělské vlasy připravené k použití – těstoviny – Kadaifi Kataifi pro Dubai Chocolate (2x200 g)
1 155,55 Kč/1kg
613,10 Kč
-381,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originální dubajská umělecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domácí l NABÍDKA!
5 198,30 Kč/1kg
611,50 Kč
-91,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
519,83 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
213,20 Kč/1kg
319,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sezamová pasta tahini 500g Brat.pl
137,48 Kč/1kg
106,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
95% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
95%5% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
5%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající produkt
Kvalita je velmi dobrá. Dodání včas. Určitě si ho zde objednám znovu
Ohodnoceno dne 19. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Smažené těsto na dubajskou čokoládu
Velmi chutné těsto, není to poprvé, co jsem si objednala smažené těsto.
Ohodnoceno dne 18. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zlaté vlasy
Velmi vhodné pro Dubai chocolate. Křupavý chrunch
Ohodnoceno dne 16. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jako vždy
Výhodou je, že už je nemusíte opékat, jako vždy spokojeni
Ohodnoceno dne 30. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erlenbacher Selection Jahodový cheesecake 2 x 1100 g (mražený)
1 553,24 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 412,04 Kč/1kg

Biskuitkuchen OHNE ZUCKERZUSATZ, GLUTENFREI 100 g - GLUTENEX
386,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 863,80 Kč/1kg

KuchenMeister máslový závin se sultánkami a ovocem 500g balení po 10 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 412,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
282,60 Kč/1kg

Mochi Maple Pancake krémová náplň jednotlivě balená 120g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
291,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 432,33 Kč/1kg

POMERANČOVÉ BISKVITY V ČOKOLÁDĚ BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ GLUTENŮ 80 g - GLUTENEX
385,69 Kč
Prodejce: superbrandshop
4 821,13 Kč/1kg

Emil Reimann Dresden Stollen Fürstenzug Edition dárkové balení 1000g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
994,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
994,72 Kč/1kg

FISTIKCI pražená vlákna z andělského vlasového těsta Kadayif pro výrobu dubajské čokolády 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(22)Počet hodnocení: 22
213,80 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 069,00 Kč/1kg

Emil Reimann jemný drážďanský závin se sultánkami v plechovce 750g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
833,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 111,21 Kč/1kg

Frischli Cheesecake dezertní krém chuťový zážitek 5000g
780,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
156,14 Kč/1kg

Drážďanský závin s marcipánem a moučkovým cukrem v plechové formě 750g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
545,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
727,61 Kč/1kg

Hostess Chocolate Twinkies 10 ks balení 385 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(21)Počet hodnocení: 21
692,15 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 797,79 Kč/1kg

Hostess Vanilla Twinkies 385g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
710,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 845,35 Kč/1kg

Bauli Pandoro Di Verona Italský kynutý koláč s moučkovým cukrem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
294,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
502,70 Kč/1kg

Dr. Oetker křupavé domečky Vánoční řemeslná zábava pro malé i velké



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(60)Počet hodnocení: 60
302,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
751,64 Kč/1kg

Emil Reimann Dresden Stollen s mandlemi v potravinářské fólii 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
458,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
458,74 Kč/1kg

Dresden Stollen Edition Frauenkirche v dárkovém balení 1000g
610,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,76 Kč/1kg

Drážďanský závin s máslovými sultánkami, marcipánem a moučkovým cukrem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
420,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
840,34 Kč/1kg

Emil Reimann, vánočka "Christstollen" z Drážďan s mandlemi a rozinkami, 750 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
445,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
594,07 Kč/1kg

Wicklein Hey Mini Elisen perník extra oříškový glazovaný 150g
148,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
989,73 Kč/1kg

Nawarra 8er Cream Kakao



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,00 Kč/1kg